Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

gej mlad

16 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 419 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 Golden_boj

Golden_boj

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 03 november 2019 - 10:27

Čeprav si govoriš, da je v resnici ne potrebuješ, na koncu, pri 40-ih vendarle spoznaš, da po njej hrepeniš. Ljubezni, tovarištvu, podpori. Če razmišljaš podobno, morda ne bi bilo slabo skupaj zaviti na spoznavno kavo? Sem iz okolice Ljubljane, urejen, zaposlen, fit in predvsem iskren. 

#3 Dejandean

Dejandean

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 06 november 2019 - 01:02

Rad bi spoznal kakega starejšega za občasne lepe trenutke skupaj .

#4 Mihael

Mihael

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 29 november 2019 - 19:09

hej, Maribor. kaj dogaja? ma kdo željo po ustvarjanju, je ambicijozen, nezadržan? z željo po druženju. do 40 let. iščem.

#5 rikki200

rikki200

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 16 december 2019 - 14:44

46letni fant iz goriške ljubitel morja in sprehodov želi spoznati prijatelja za prijatelstvo druzenje klepet.bodi mojih let ali mlajsi.

#6 andymar

andymar

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 28 december 2019 - 22:03

Najraje vidim, da me spoznaš kar nocoj..... pri meni na toplem

#7 OnlyHuman01

OnlyHuman01

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 30 december 2019 - 13:16

Srečati iskreno osebo je že v vsakdanjem običajnem življenju prej izjema, kot pravilo. Srečati iskreno osebo na internetu, pa tako rekoč skoraj nemogoče. Upanje vedno ostane in tako ponovno probam še tukaj.

Za druženje ob kavi, prijeten klepet in morebiti iz prijetnega nastane kaj trajnega, smiselnega.

Sem iz Ljubljane, prekoračil sem 40. leta.

Sem precej komunikativen, čeprav iz te objave to morebiti ni videti.

#8 kaboo

kaboo

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 31 december 2019 - 16:06

nocoj kdo za mavrične barve odkrivat?

#9 Markko

Markko

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2020 - 10:03

Rad, bi spoznal kakega fajn tipa do 40 s katerim bi odkrivala nove stvari :) markkoo.mm@gmail.com

#10 kaboo

kaboo

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2020 - 01:02

lep pozdrav vsem" forumašem in forumašicam, tovarišem, tovarišicam in gospodom, prave gospe pa dandanes nimajo tukaj kaj
iskati:)

v veselje mi je bilo z vami deliti svoja prepričanja
forum je več kot zanimiv

justB

lp

dejan

#11 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2020 - 13:07

Po tej poti si želim spoznati mlajšega tipa do 30 let.Želim si iskrenih in spontanih doživetij s tabo...Lahko si popolnoma neizkušen.Vseč so mi dolgi in strastni trenutki...Javi se če želiš okusiti moško telo popolnoma diskretno in varno.Čaka te resen tip z svojim prostorom v celju.

#12 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 271 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2020 - 14:15

Pozdravljeni, želim spoznati nekoga ki mu ni sex na prvem mestu in ki ne išče užitkov samo za eno noč. Tudi če si mlajši si dobrodošel. Sem iz Ljubljane s svojim prostorom.

#13 Little

Little

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2020 - 12:45

Kdo za kaj več kot le za fun?

#14 Little

Little

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2020 - 12:45

Kdo za kaj več kot le za fun?

#15 izabella

izabella

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2020 - 15:00

Pozdravljeni! Bi me kdo dodal na mica.golcova@gmail.com za nadlajni pogovor, sem sissy ;)

#16 izabella

izabella

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2020 - 15:00

Pozdravljeni! Bi me kdo dodal na mica.golcova@gmail.com za nadlajni pogovor, sem sissy ;)

#17 imgay

imgay

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 01:44

lep pozdrav vsem" forumašem in forumašicam, tovarišem, tovarišicam in gospodom, prave gospe pa dandanes nimajo tukaj kaj
iskati:)

v veselje mi je bilo z vami deliti svoja prepričanja
forum je več kot zanimiv

justB

lp

dejan

tebe pa res tišči jel?????:):)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov