Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

gej mlad

11 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 420 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 Kojn

Kojn

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2020 - 05:43

Jutranji sprehod/kofe anyone?

#3 Dejandean

Dejandean

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 23 junij 2020 - 23:56

Kakšen za klepet ob kozarčku za kak vikend večer ??Brez nekih načrtov, planov...itd

Če debata steče se zaklepetava in še kdaj ponoviva, če ne pa pač ne... :vrag:

#4 andrejsimpa24

andrejsimpa24

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2020 - 21:36

Zdravo! :) Sem prijazen, sočuten in razumevajoč fant, star 24 let in sem iz okolice Celja. Res si želim zveze, imeti nekoga rad.

Če si želiš isto kot jaz, piši.

Prispevek uredil/a: andrejsimpa24, 28 junij 2020 - 21:38.

#5 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 35 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2020 - 09:55

Iščem mladega do 30 let iz 03 za resno zvezo!
Zelim da si spontan,iskren zeljn novih dozivetij...si pripravljen obrniti nov nepopisan list v svojem zivljenju???
Javi se caka te resen tip iz 03 obmocja.

#6 Mikk

Mikk

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2020 - 13:40

Zdravo! Skoraj 33 letni tip iscem nekoga za resno vezo. Bodi sporten, da me spravis kdaj iz kavca, ambiciozen a obenem norcav, skuliran in okrog mojih let ali mlajsi. V prostem casu rad berem, spoznavam nove stvari, uzivam v dobri hrani in pijaci ter druzenju s kolegi. Ce mam pa ful casa pa zalaufam playstation ali pogledam kak film in serijo.
Ce te zanima, se javi. Lp

#7 Luka20

Luka20

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2020 - 16:54

Zivijo, družba. Star sem 20 let in iscem mlajsega partnerja, 15 let pa do nekje 17. Sem miren, visok in kar vitke postave. Isčem malo nižjega, zabavnega in odprtega tipa. Starejši me ne zanimajo.

Lep pozdrav vsem,
Lukec

#8 bokane

bokane

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2020 - 22:53

Kdo za chat? 21. letnik iz Lj

#9 bron1

bron1

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2020 - 15:20

Hiii

Sem star 31 let in bi rad spoznal katerega za druženje... Sem iz Lenarta

#10 RoooKi

RoooKi

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2020 - 12:15

Pozdravljeni
Sem mlad fant, star 24 hmal bom 25,ki si želi imeti fanta za resno zvezo. Sem resen, zvest,pošten,iskren kaj več se spoznama.
Napisi mi ne bo ti zau.

#11 cikcak

cikcak

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2020 - 22:22

Živjo :) star sm 21 in iscem that special someone, za potencialno zvezo. Sem prijazen in ljubeč. Ker nism prevec naudusen nad romeotom in grinderjem se obracam poskusit sreco se na ta forum. Starostna omejitev nekje do 35. Lp

#12 IscemTe

IscemTe

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2020 - 19:17

Star sem 19 let, vitke postave in povprecno visok tip. Iscem nekoga za druzenje oz kaj vec, 15-17 let. Sem pa iz Ljubljane, prost sem vsak dan popoldne. Pisite mi ZS, pa da vidimo kako in kaj naprej.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov