Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

9 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 418 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 nachosduyo

nachosduyo

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 22 april 2019 - 11:04

Lep pozdrav,

sem 25-letnik, redno zaposlen in živim v Ljubljani. Zanima me spoznati malo starejšega od mene, do okrog 35 let.
Všeč bi mi bilo najti nekoga luštnega, ki ima čas in voljo do spoznavanja. Pijača, kakšen zmenek, pol pa naprej.

#3 _Monika_

_Monika_

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 24 april 2019 - 16:33

Pozdravljeni, študiram sociologijo na FDVju in pišem seminarsko nalogo na temo Transnormativnosti. Potrebujem transspolne nebinarne osebe za 15-minutni intervju. Če slučajno kdo koga pozna, ki bi bil zainteresiran za sodelovanje, naj mi piše na monika.pozar94@gmail.com. Hvala.

#4 Mihael

Mihael

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 26 april 2019 - 12:01

Zdravo!

Sem iz Maribora in iščem družbo. Med temi določneje:

~ sošportnika: zanimajo me tehnike plavanja in drsanje,

+ soplesalca ali koga z željo po ustvarjanju,

÷ lingvista, za pogovor v tujih jezikih,

¤ koga s svojo domislico in

} prosto družbo ljubečih, ljubeznivih.

#5 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2019 - 05:45

Prišel je čas ko odpiram nov nepopisan list v svojega življenja.
Najti želim predvsem iskreno osebo ki se želi najprej bolje spoznati in ob interesu obeh začeti razmerje.
Si romantičen iskren in ljubeč....?
Oglasi se čaka te resen tip!
bodi do 35 let in iz 03 območja.
Sam sem star 40 let rad kolesarim...več o meni kasneje.

#6 RoooKi

RoooKi

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2019 - 12:07

Pozdravljeni sem 24letnik prihajam iz ljubljane ampak sem starejc sem resen iskren posten romanticen zvest itd. Iscem sebi podobnega da iscema kaj resnega kot samo gol sex itd. Javite se mi. Lp

#7 Matej2

Matej2

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2019 - 21:34

Pozdravljeni.

Star sem 29, zaposlen, živim na svojem.

Na aplikacijah in v kakšnih klubih nisem prisoten, tako da bi po tej poti želel spoznati fanta za kaj več. Sicer se imam fajn tud sam in mi ni nikoli dolgčas, vseeno pa je nekje zadaj želja po nekaj več. :) Pozdrav!

#8 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 279 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2019 - 22:58

A je kdo iz Bohinja tukaj? 

This is the real me. 

#9 trendline28

trendline28

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2019 - 10:24

34 letni, samostojen, optimist, ljubitelj morja, sonca, narave, dolgih sprehodov, komunikativen, srčen, doma iz Obale, željan spoznati fanta podobnega značaja za skupno prihodnost v dvoje :mezik:

#10 Hrodebert

Hrodebert

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 24 junij 2019 - 17:07

Hej, vsi!

Sem 25, večino časa preživim v Ljubljani. Iščem nekoga za druženje, kofetkanja, in morda se razvije kaj več. :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov