Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Internet (ne storitve, ponudniki)

63 odgovorov v tej temi

#51 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2015 - 17:52

Potemtakem ne bi nihče šel k Amisu oz., bi bili tisoči njihovih uporabnikov razočaranih? No saj potem človek res ne ve kaj mu sploh preostane. :S

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#52 wiwi

wiwi

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2015 - 22:48

Konkuriraš lahko tudi s ceno ali storitvami. Telekom spada med dražje ponudnike. Če je sedaj optika ok, bo verjetno tudi pri drugem ponudniku. Problem bi bil, če bi bile že sedaj težave in bi potem pričakoval da jih pri drugem ponudniku ne bo.

#53 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 527 prispevkov

Objavljeno 29 januar 2015 - 04:47

Že dolgo sem pri Amisu, dobro leto sicer na Telekomovi optiki, a z optiko samo nimam težav. Tudi z drugimi zadevami ne pretirano. Amis ima sicer pogodbo s Simobilom in dobiš zraven nekaj malega prenosa podatkov in vse Amisove vsebine zastonj. Pa še stacionarni telefon (impulzi do 700 min/mesec) je zastonj v vsa stacionarna omrežja.

Cene paketov so primerljive, do sedaj pa še nikogar ne poznam, ki bi imel Telekom oz. Siol in bi bil z njimi na splošno zadovoljen. Prav tako uporabniki s T2 niso zadovoljni, moj brat recimo komaj čaka, da mu poteče vezava za T2 optiko, ker ima ves čas težave z internetom, predvsem pošto in televizijo. Edino z njihovo telefonijo (mobitel in stacionarni, ki pa ima izredno drage impulze) je zadovoljen. Pri T2 čisto vsako stvar zaračunajo posebej, osnovni paketi so zelo oskubljeni ter relativno poceni in na koncu skupna cena tudi ni več tako ugodna, kot trdijo.

V povprečju prav noben operater ni popoln, daleč od tega. Tudi pretirano dober ni, da se razumemo. A vedno pravim, od slabih je Amis še vedno najboljši, čeprav je res, da pri reklamacijah zelo dolgo mečkajo, ravno zdaj se z njimi cufam za en prevelik račun. :?

Imaš v hiši Telemach napeljavo glorious?

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#54 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 29 januar 2015 - 19:01

wiwi optika pri Telekomu je vredu oz., jaz z njo nisem imel težav. Ne vem, upam, da potem Telekom ne nagaja Amisu? :jaz cepec:

ženska nimamo Telemacha, pa kolikor sem gledal pakete pri Telemachu, so absurdno dragi. :o In tudi dosti neg., izkušenj sem že slišal za njih. :nene:

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#55 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 12 junij 2015 - 11:08

Glede na to, da je Simobil oz., njegov lastnik Telekom Austria kupil Amis in se pričakuje, da bodo januarja 2016 ponudili trojčke in nove pakete, bom še počakal. :mrgreen:

Me veseli, da se trg konsolidira, saj toliko ponudnikov ni pomenilo kakovosti. Telekom Slovenije stagnira že več let, in samo upam, da ga prodajo, da bo kdo začel vlagati.

Tako bodo na trgu: Telekom Slovenije, Telemach in Simobil - Amis.

#56 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 12 junij 2015 - 23:01

Na T2 si še pozabil ;)

#57 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2015 - 09:10

No T2 se tudi prodaja in dvomim, da bo T2 ostal samostojen ponudnik. Ali pa tudi? :briga me:

#58 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 10 december 2015 - 21:01

Amis ponuja za Simobil naročnike ugodno naročnino za vedno (ostali uporabniki pa za eno leto). Ali je kdo v v zadnjem času menjal na Amis? :tv:

Jaz še vedno Telekomovc in se ga spravljam dokončno odpikati. Predragi, ignorantski in premalo ponudijo za to ceno. Edino "skrbi" me to, da Amis uporablja Telekomovo optiko, ampak ok, najbrž Telekom ne nagaja zanalašč Amisu? (Se bojim, da bi mi internet crkoval, TV....)

#59 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 048 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2018 - 18:13

S temi ponudniki res nimam sreče. Namreč, A1 je v zelo kratkem času že v drugo podražil pakete. :grrr:  Ni neka novost, ampak vseeno,.. upam, da se bo to s***** s podražitvami umirilo. Sedaj plačujem za 10,00 EUR več, kot ob sklenitvi pogodbe. Banda!briga%20me.gif

"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#60 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 673 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2018 - 22:55

Meni ne gre v glavo, kako so takšne podražitve v "pravni državi" sploh mogoče. Človek podpiše pogodbo, v kateri je jasno navedena mesečna cena, se veže za leto ali dve, nato pa ena pogodbena stranka brez soglasja druge spremeni pogoje in zaračuna več. Ko slišim take novice o gospodarskem kriminalu, si zaželim, da bi giljotine še glave rezale...

Prispevek uredil/a: BBB, 18 februar 2018 - 22:56.

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#61 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 048 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2018 - 20:04

Ko zasmrdi po kartelnem dogovoru, se ne čuti pretiranega interesa, oziroma ni ravno velikega navdušenja po zaščiti pravic potrošnikov. V smislu, da bi se v zakonodajni postopek morda predlagala kaka sprememba zakona, ki bi operaterjem onemogočala tovrstno početje. Tako je v naši prelepi državi. Banda! :grrr:
Če koga slučajno zanima.. Na MMC RTV Slovenija so objavili članek na to temo v zvezi s podražitvami, kaj lahko v takem primeru narediš, itd..

Me pa veseli spoznanje, da se bo trend višanja cene vsebin nadaljeval 88c05ad864dd71de40313b8afa218874.gif .

"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#62 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2018 - 11:42

Meni ne gre v glavo, kako so takšne podražitve v "pravni državi" sploh mogoče. Človek podpiše pogodbo, v kateri je jasno navedena mesečna cena, se veže za leto ali dve, nato pa ena pogodbena stranka brez soglasja druge spremeni pogoje in zaračuna več. Ko slišim take novice o gospodarskem kriminalu, si zaželim, da bi giljotine še glave rezale...

Res je svinjarija, ampak če ponudnik spremeni pogodbeno ceno imaš možnost odstopa od pogodbe brez pogodbene kazni. Seveda pa moraš vrnit opremo in plačati obveznosti za nazaj. 

Sam sem pri Telekomu. Imam Telekomov paket Modri Plus z mega HD programsko shemo, optika, 60gb prenosa na mobilni napravi in vezavo za elektriko. Koliko sem nazadnje primerjal cene, se mi vezava pri Telekomu splača zaradi elektrike. TV gledam zelo malo, 60gb prenosa niti približno ne porabim, optika pa pride prav. 

Plačujem...khm dobre 110 eur na mesec za vse skupaj. Kar mi je mogoče všeč, so točke zvestobe. Pri večjih in dražjih paketih se kar hitro nabirajo in vsaka 2-3 mesece dobim "celih" 10 eur popusta . 

Ko mi preteče pogodbena vezava za dve leti, bom najprej preveril ceno elektrike pri drugih ponudnikih in oklestil programsko shemo.

Programske sheme so pa druga zgodba. Zame bi bila več kot dovolj najmanjša programska shema, v kateri bi vse športne programe zamenjal z dokumentarnimi programi. To se seveda ne da narediti. Če želiš dokumentarne programe, moraš plačati dodatno. In jaz sem želel dokumentarne programe in še dodatne filmske programe, potem je bila pa že cena višja kot pri Mega HD programski shemi. (Kjer je 85% programov niti odprl nisem) 

Veliki plus Telekomu je tudi na tem da še niti enkrat nisem imel težav z povezavo ali TVjem. 

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#63 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 650 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2018 - 20:41

Operaterji bodo morali ponuditi paket brez-pop-tv-kanal-a-planet-tv- 

Naša " osećanja " u vezi sebe direktan su  pokazatelj gde se nalazimo u odnosu ..na 

Svoje Želje !

Zoran Pavlović 

#64 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 673 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2018 - 22:13

^ Joj, zakaj niso volitve vsako leto! Bi se v državi vsaj še kaj premaknilo. To mi deli SMC (samo še sprejet bo treba) :)

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov