Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Šport

šport konjiiček rekreacija

124 odgovorov v tej temi

Anketa: Kako pogosto se ukvarjaš s športom? (677 članov je oddalo svoj glas)

1. Enkrat tedensko (44 glasov [17.96%])

Odstotek glasov: 17.96%

2. Večkrat tedensko (100 glasov [40.82%])

Odstotek glasov: 40.82%

3. Vsak dan (23 glasov [9.39%])

Odstotek glasov: 9.39%

4. Profesionalno (8 glasov [3.27%])

Odstotek glasov: 3.27%

5. S športom se ne ukvarjam (70 glasov [28.57%])

Odstotek glasov: 28.57%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#101 Zuby

Zuby

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2011 - 19:01

Glede športa sem kar aktiven,vendar se bolj držim športov kjer si odvisen sam od sebe.Skupinski me tudi privlačijo,vendar hitro popi****...

#102 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 01 april 2011 - 22:15

Ja jaz sem pa včeraj po 7 letih prenehal trenirati atletiko. Ta šport mi je dal v življenju veliko, bili so uspehi, zdrav način življenja ampak po tokem času sem se dejansko naveličal. Bilo mi je kot rutina, ki pa je postala obveza. Nekaj časa me je motiviralo to, da nekaj naredim za telo, zase. No ampak sem se odločil, da neham. Pravilno sem se odločil. Bom pa moral biti zdaj zelo discipliniran, da bom nekaj počel. Tek, kolesarjenje, poleti si res želim poizkusiti tenis...Že eno leto odlašam. Ampak sedaj imam proste roke, ker je tudi časa več. Všeč mi je tudi, da se lahko sam odločim kje se bom rekreiral, koliko in kdaj. Samo, da se bom :)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#103 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2012 - 12:56

Sama sem obrnila že kar nekaj športov čez od nogometa, badmintona in nazadnje sem le prišla do športa, ki mi je res všeč in mi lahko, da marsikaj.
Trenutno se čisto rekreacijsko ukvarjam s cestnim kolesarstvom in večinoma grem na kolo približno od 3-6x na teden(odvisno opd zasedenosti in drugih zadev) :mrgreen:
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#104 neznani

neznani

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2012 - 13:24

Brez športa res ne vem kako bi izgledal, tako pa še kar nekako gre haha. Primarni je košarko, pol pa še kolarstvo, poleti celo tek (ja pozimi me zebe brr :) ). Hkrati sem pa tut velik ljubitelj plavanja (11 let treningov mam za sabo) ampak sedaj me spet po nekaj letih vleče nazaj v to, pa ne vem, ali se naj odločim iti nazaj ali ne -.-' (sam po drugi strani pa bi blo fajn videt vse plavalce spet po dolgem času v živo :nerodno: ) .

#105 janezkranjsk

janezkranjsk

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2012 - 11:33

Zame brez športa ni življenja. Poleti kolo, gore, tek, pozimi smučanje, plavanje in fitness ter tek na smučeh.

#106 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2016 - 21:43

Dobesedno zdaj nebi šel na fitnes, teči ipd...

Avto sem prodal mi je dovolj, da hodim peš od doma- centra in obratno in drugod. Edino v primerjavi slabega vremena grem na

avtobus. Me pa zanima pohodništvo, narava, gore in še kaj bi se našlo.

#107 ois

ois

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2016 - 22:13

OIS ima vsak mesec vsaj en pohod - to nedeljo gremo na Boč ;)

Sicer pa letos tedensko igramo badminton in odbojko :)

#108 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2016 - 09:57

OIS ima vsak mesec vsaj en pohod - to nedeljo gremo na Boč ;)

Sicer pa letos tedensko igramo badminton in odbojko :)

Hvala ti za info. Se bomo kdaj dogovorili in vem kje so prispevki, ki so objavljeni.

#109 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2016 - 12:51

zadnji dve leti kar aktivno obiskujem stavbo v kateri švicam, pa to ni bordel, da se razumemo :) 

Srečo imam da je zelo blizu mojega doma v Celju, peš rabim 7 minut, grem pa vsaj 3x tedensko na bodypump, pa vmes mal na kardio al pa sam fitnes. 

Poleti grem s kolesom na daljši potep, al pa v hribe, spomladi začnem laufat ob večerih... nekaj pa je ane. 

#110 Knight_Rider

Knight_Rider

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2016 - 22:42

Ko je bolj mrzlo grem v hribe ozirama sprehode, ob toplejšem vremenu pa najraje kam s kolesom. Poleti pa praktično vsakodnevno plavanje v morju. Pri meni je šport bolj stanje meditacije in umiritve kot kaj drugega.

#111 matej185

matej185

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 14 april 2016 - 17:28

Zelo rad ga gledam po TV, sploh tenis mi ne uide. 

Kar se živega stika tiče :D pa je redno na sporedu tek, poleti pa ponavadi nabavim sezonsko karto za kopališče za plavanje.

#112 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 17 april 2016 - 19:13

Opažam, da je kar nekaj takih uporabnikov tu gor kot sem sam - nešportnih.

Tudi sam ne maram športa. Nikoli ga nisem maral in ga po moje nikoli ne bom. No ja ne branim se kakega sprehoda in mogoče kake vožnje z biciklom. To pa je tudi vse. Glede na vse to, pa sem imel v srednji šoli ravno moj neljubi predmet - telovadbo - zelo uspešno. Ironija.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#113 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 384 prispevkov

Objavljeno 17 april 2016 - 22:44

Sebe ravno ne prištevam med športnike.

Nogomet in košarka me sploh ne privlačita. Še dobro da sem imel sošolca v srednji šoli, ki je uspel profesorja prepričat, da sem dober v nogometu in košarki :P

Z atletiko nikoli nisem imel problemov (opažam, da veliko geyev nima problemov z atletiko)

Plavanje je tudi kul. Enkrat mesečno grem na bazen (+ savna)

Drugače pa so mi kul preprosti rekreativni športi. Tek, hoja, pohodi, kolo. Za sprostitev po službi mi najbolj paše kak daljši sprehod.

Fitnes - sem se trudil ampak ne hvala :D

Obožujem pa vikend rekreacijo v naravi.

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#114 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 18 april 2016 - 20:06

Kaj naj rečem... nogomet, košarka, odbojka,... ah čisti antitalent :/

Kar se tiče rekreacije imam najraje sprehode in plavanje. Sedaj pa me fant uvaja še v kolesarjenje :)

Včasih pa je bila prisotna čisto preprosta vsakodnevan telovadba. Rad bi pa v svoje življenje spet uvedel tudi tek, ki je že bil prisoten, vendar je sedaj na bolniški hehhehehehe ;)

#115 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 22 april 2016 - 14:16

Obožujem šport, predvsem pa športnike ( :P ). V osnovni in srednji šoli ga ful nisem maral, ker so me silili v športe, kateri mi ne ustrezajo (sploh z žogo!). Moj prvi konflikt s slovenskim šolskim sistemom je bil prepir z učiteljico telovadbe, mislim da v 4. razredu, ker nisem hotel delat sklec na ukaz in ker je bila malo preveč nasilna, sem ji pribil še, da ne bi smela biti isto plačana kot učitelji resnih predmetov. :D  Potem je bila cela štala, sestanki v šoli, skoraj sklic izredne seje Varnostnega sveta ZN. To pa pišem zato, ker mislim, da je sam šport izredno koristen za psihofizični razvoj posameznika, ampak brez prisile. Naj si vsak najde šport, ki mu ustreza, ne pa da ga silijo v fuzbal pa odbojko itd., če mu pač ni do tega. Če pa nekomu res ni do športa, pa naj pač leži na kavču ali za compom. Res ne vidim smisla v prisili. 

V času osnovne in srednje šole sem treniral plavanje in tenis, potem pa sem to opustil. Sedaj še vedno rad plavam, sicer pa je moja velika ljubezen tek in pa vaje po Madbarzu. Super aplikacija, če kdo pozna.  Sem si kar spedenu body, morm rečt.  :P  V fitnes ne smem zaradi določenih zdravstvenih težav, poleg tega pa sem ful rajši v naravi kot pa zaprtem prostoru. Še dobro,da imam tipa, ki je sicer kar malo prevelik športni navdušenec za moje standarde, ker je res užitek, ko sva zunaj, v naravi, hodiva naokoli itd. Sploh si ne predstavljam, da bi bil z nekom, ki se boji ven na zrak. 

Hello, hello, hello, how low?

#116 Mihael

Mihael

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2016 - 11:32

ali se radi športno udejanjate? športanje kot konjiček?! kaj  vas mika? kaj si želite, četudi morebiti ni na razpolago?

sam že od nekdaj občudujem plavanje, tako športno kot sinhrono, in skoke v vodo in še bi se kaj našlo. pa sem se lani šel kopati v gramozno jamo in ugotovil, da lahko v tej smeri kaj naredim. v Mariboru je čudovita gramozna jama. če je kdo kaj izobražen v tej smeri, ga vabim, da me nauči.

#117 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2018 - 09:38

Zdravo, 

menjam fitnes, iz Gym24 nekam drugam. Kam hodite, kako ste zadovoljni?

Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#118 jakec_n

jakec_n

piščan'c

• Člani
  • 98 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2018 - 11:15

Fakulteta za sport - SportClub
Zelo fajn fitnes, tud ni nekaj zaguzvan sploh dopoldne al pa zvecer

Prispevek uredil/a: jakec_n, 07 januar 2018 - 11:16.

#119 mitek

mitek

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2018 - 23:43

No jaz pa ne maram nekih športnih disciplin, je pa zato zame folklora tista, kjer se razgibam ali pa kak sprehod.

#120 Tim91

Tim91

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2018 - 05:17

Ravno te dni se odločam za izbiro rekreacije na novi lokaciji :-) Avtomobilu se bom za stalno odpovedal, nato bom zopet redni kolesar v mestu! Obožujem vsakodnevni sprehod in jutranjo vadbo telovadbo v spodnjicah, ko si še zaliman :-) Ima nekaj prednosti pred treningom v fitnes centru - je zastonj, je blizu (torej v stanovanju), in telovadis lahko popolnoma svobodno.
Da se vrnem k skupinsko rekreaciji, ki jo iščem - izbiram med kakšno vadbo v ŠUS Eurofitness, GIB ali FCL. Najbrž bom izbral zadnjega omenjenega, boks je tak fajn šport za celo telo.

#121 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 06 april 2019 - 12:26

Gre kdo jutri tect 6km na dobrodelno prireditev Hop na grad?

Prispevek uredil/a: Dejan18, 06 april 2019 - 12:27.

#122 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 07 april 2019 - 12:18

No blo je super :)

#123 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 21 april 2019 - 19:09

Se kdo ukvarja s sportom? Tek, trening na prostem, pohod? Ce si za skupen trening let me know

#124 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2019 - 18:22

Je bil kdo danes na PST?

#125 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2019 - 20:22

A, seveda smo bili, kot vsako leto, če je le vreme :)

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov