Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Šport

šport konjiiček rekreacija

124 odgovorov v tej temi

Anketa: Kako pogosto se ukvarjaš s športom? (678 članov je oddalo svoj glas)

1. Enkrat tedensko (44 glasov [17.89%])

Odstotek glasov: 17.89%

2. Večkrat tedensko (101 glasov [41.06%])

Odstotek glasov: 41.06%

3. Vsak dan (23 glasov [9.35%])

Odstotek glasov: 9.35%

4. Profesionalno (8 glasov [3.25%])

Odstotek glasov: 3.25%

5. S športom se ne ukvarjam (70 glasov [28.46%])

Odstotek glasov: 28.46%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#26 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2005 - 20:48

Šport je fajn zadeva. Samo pri meni je problem, da se težko spravim.

Kolesarjenje, tek, plavanje... nepogrešljivo. Pa če si sam ali v družbi. Od ekipnih pa na prvem mestu odbojka, pogojno košarka (če bi mel mal več kondicije za tek od enega konca igrišča do drugega in nazaj...) Rokomet mi je bil včasih pri srcu, samo ga nisem igral že kakih 6 let.

Spremljanje v medijih... tako ali tako praktično ne gledam TV-ja, kar vključuje tudi šport. Kadar pa že, je pa to rokomet ali hokej, pozimi smučanje in skoki. Iz določenih razlogov rad gledam tudi moško plavanje :biip:

Pa da zadovoljim svoj glbt jaz, v prostem času hodim na latinsko ameriške plese :gay:

#27 Krog

Krog

piščan'c

• Člani
  • 180 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2005 - 21:40

Športam premal... :oops:
Rezultat viden ...

Če pa, mi je všeč kolo, badminton, plavanje (ampak ne profesionalno), odbojka ...

Zakaj ne? Čas in lenoba, ker se mi samemu ne da, nobenmu drugmu se pa z mano ne da ...
Sem okrogel, a kljub temu dobre volje! :)

#28 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 12 junij 2005 - 15:12

Cel let hodm na fitnes, pozim smučam polet plavam, kaki drugi športi razen še nekaterih, mi niso všeč za izvajat :akcija:

Od športa po televiziji spremljav pa: alpsko smučanje, skoke, formulo, košarko, nogomet, rokomet, hokej, včasih atletiko.

lp
If sex was a war, would you be my enemy?

#29 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 19:48

Kolektivni športni mi sploh ne dišijo, razen odbojke.
Sicer pa me veseli fitnes nekajkrat na teden in ko je toplejše vreme v povprečju dvakrat tedensko peš na Pohorje, približno tričetrt ure hoje. :pepper: Miganje je super za počutje in občutek, da nekaj narediš zase.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#30 Mmore

Mmore

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2006 - 08:04

Moji športi? noja jih je kr precej :) ... lazenje po hribih, športno plezanje, potapljanje (na dah), smučanje... pač odvisno od letnega časa pa kolk časa imam ;)

Drgač je pa zame šport neki ob čemer se sprostim, uživam, če je pa še kaj adrenalina zraven je pa to sploh tabolš :mrgreen:

#31 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2006 - 22:25

Jst se rekreiram z aerobiko (full dobr bi mogu kdo poskusit), potem fitnes, ubistvu bolj tek, potem poleti oz. ko se vreme in ceste zrihtajo rolerji, kolo, tek v naravi, sprehodi, pohodi (upam da mi bo letos ratal na kazga). Drugač pa kaki družabni športi kot je odbojka, fuzbal, košarka ipd. to ni zame. Najrajš tečem ker mam vedno filing da če bom dost hitra bom poletela (čeprav to fizično ni mogoče) :)

#32 giorgio

giorgio

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 17 april 2006 - 10:24

Jst pa brez športa in gibanja si spoh ne morem predstavljati. Pozimi obrezno smučam (to mi je najboljši šport), poleti pa tek (do 21 km), drugač pa kak tenis, squash, nogomet in košarko, če nas je dovolj, pa rad plavam, pa na kolo tud kdaj grem...itd.... si enostavno spoh ne morem predstavljati, da nebi tega počel.... tudi boljše se pučutim, če kaj športam in sem tudi bolj produktiven, saj veliko več lahko naredim na študij, kot pa če nebi športal.

Lep pozdrav vsem.

#33 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 17 april 2006 - 17:12

Pozimi Fitnes,sobno kolo.
Poleti Tek,rolerji (Slednji so mi najbol pri srcu :P ).Nikoli pa nisem maral nogometa pa košarke,hmmm,dobro tisto da delaš finte z žogo (Tačke pa to) je kr kul,sam da si podajam žogo in jo nabijam v nek gol ammm,mi je bol zoprno.
Obožujem Odbojko :pepper: in borilne veščine (Sparingi so zakon!).

#34 andy 23

andy 23

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 20 april 2006 - 04:03

Od avgusta do maja odbojka. Od junija do avgusta beachvolley. Vmes pa še kak nogomet, kolesarjenje, namizni tenis...

Could I be the only gay volleyball-player in Slovenia? How weird is that :?:

#35 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 21 april 2006 - 00:01

Nah u aint anyway....nima glih veliko priložnosti za igranje odbojeke drugače pa nogomet in košarka največ :) zadnje čase rolerji...pozim pa padem v neko hibernacijo kot medvedi :( se moram naučit smučat :oops: drugače bi pa raj bordal :)

#36 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 21 april 2006 - 11:26

glede sporta: pozimi snowbordanje, včasih smučanje, mogoče drsanje; poleti pa rolanje, včasih plezanje (pred leti treniral), tek, pa še bi se kaj našlo.

#37 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 21 april 2006 - 12:12

Malo me je sram priznat, ampak sem kar dober v nogometu.. :oops:
:mrgreen: :mrgreen:

#38 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 01:10

Ja, mam zlo rad šport, ne maram šolske telovadbe to je res, samo to samo zato ker mamo učitelja takega ko nas sili delat vse po nekih navodilih v knjigah (aja pa referate lahka tud delamo, pri športni!!!! :roll: )tako da, drugače pa ja...

Imam zelo rad atletiko (kar se tv-ja tiče,njami tisti oprijeti dresi :shock: ) neki časa sem bežno treniral tek na 60/100/200 metrov pa so potem pršle poškodbe,bolezni in f*cking gimnazija tko da smo nehal... Še vedno pa grem zelo rad na kakšen krajši tek, ali pa na kakšni zapuščeni cesti obujam spomine in šprintam.

Potem je tu tenis, moj najljubši šport, moje največje sanje so vedno bile biti št.1 na svetu(ali pa držati vsaj kak pokalček kdaj v roki :mrgreen: ) treniral ga pa kdaj nisem resno, ni bilo časa in po zlomu roke niti več volje...Na tv-ju pa spremljam samo ženski tenis, moški me nekak ne impresionira tako da tistega spremljam samo rezultatno.

Potem kaj še :? , rad rolam, kolesarim, igram odbojko, badbinton, squash, pa seveda naravnost obožujem plavanje 8)

Ne maram pa košarke, ne vem kaj je ljudem ki domnevajo da si zaradi višine v košarki naravni talent :?: ne maram, ne bom igral!
Še huje mi je pa z nogometom, že samo gledanje mi je strahota, v igro me pa ne zvlečete pod nobenim pogojem, nikol igral nikol ne bom :|
Mislim tekanje sem in tja za žogo ki je ne smeš primit, da se potem po dveh urah dolgočasa konča z 0:0...whatever I say :|
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#39 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 12:10

Tudi jaz imam rad šport, predvsem plavanje, jogging, badminton, odbojko. Dokaj redno obiskujem fitness, gledam pa rad atletiko, veslanje, plavanje, alpsko smučanje, ...
Nogomet mi ni zanimiv. Mimogrede, pravijo, da je nogomet igra, kjer ni treba razmišljati - samo tečeš za žogo.

Lep dan!
Za pesimizem je prepozno.

#40 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 12:58

Tudi jaz imam rad šport, predvsem plavanje, jogging, badminton, odbojko. Dokaj redno obiskujem fitness, gledam pa rad atletiko, veslanje, plavanje, alpsko smučanje, ...
Nogomet mi ni zanimiv. Mimogrede, pravijo, da je nogomet igra, kjer ni treba razmišljati - samo tečeš za žogo.

Lep dan!

kakšen je pa pol smisel fitnessa? Fuzbal je vsaj timska igra s ciljem... v fitnessu se pa lahk samo v špegu gledaš pa mišice občuduješ. če jih imaš seveda. Boring :roll:
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#41 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 185 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 13:08

Nimajo vsi fitnessa za mišice in gledanje v špegu. ;)
Je predvsem dober za kondicijo. 8)

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#42 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 17:40

Hmm, prvič slišim.
Je treba probat laufat kot idiot, zraven vedit točno kje so vsi igralci,
razmišljat komu podat in komu bo on podal naprej in da ne govorim,
da je treba se naučit z kako močjo in pod kakšnim kotom je treba žogo brcnt...
In žoge so različne. :mrgreen:

Ja no.
Sej je rest čist izi. :?:

#43 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 22:03

Se strinjam z lynxom. Js mam tut ful rada nogomet..pa ga noben noče igrat :( Nogomet je tko fajn..k nonstop tečeš pa velik agresije spustiš. k sm bla mejhna sm skoz igrala nogomet s fanti. Mi je pač zanimiv :) Pol na koncu sm bla od dretja vsa hripava vedno. Tak team spirit je tut fajn občutek.

#44 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 22:25

Pripadnik velike večine, ki je obkrožila zadnji odgovor - s šptom se ne ukvarjam. Honey, it's not for me!!! :P
When you start with me you can't go back ...

#45 †LonelyBoy†

†LonelyBoy†

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 21:36

Meh. Sam niti ne maram nogometa, niti košarke. Bolj sem za odbojko :P
Love me or hate me .

#46 Aendy

Aendy

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 22:49

Jaz tudi nisem kaj preveč nadarjen za športe z žogo ampak tud včasih zapaše le več vaje rabim :-)

Najraje hodim v hribe, ko naprtaš nahrbtnik in greš na svež zrak pa še folk te prijazno pozdravlja dočim kje v mestu še mrdne ne kdo. Rad imam tudi kolesarjenje, rolanje in pozimi drsanje ter smučanje.

In tudi meni se je zasovražila telovadba v srednji šoli, pa tudi osnovni ko smo vedno trajbali košarko al pa nogomet in če nisi ravno dobr in ti je odpor večkrat ostaneš na klopi. Na faksu mi je super ker si lahko izbereš kaj boš mel za telovadbo in mi je bil badminton dobra izpira čez poletje ter drsanje alki smučanje pozimi.

#47 Derz

Derz

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2006 - 20:41

Opazil sem da gayi, če se le minimalno ukvarjajo s kaki športom to na veliko povdarijo; in če te kak tip vpraša "s čim se ukvarjaš" pomeni, s kakšnim športom se ukvarjaš in ne na kakšen faks hodiš, kaj delaš ali pa kaj podobnega.
Meni se zdi čisto normalno, da tečem minilamno trikrat na teden, da rolam, da dvigujem utež ki jo imam pod pisalno mizo, da stiskam gumo, ki jo imam v službi kadar me šef jezi. Pa da pozimi grem smučat in na šprtne aktivnosti v zaprtih dvoranah kot je sqaush ali pa spinning; poleti pa jadranje na deski, tenis ali pa hribi.
Ali kaj od tega res ne počnete, ali se pa meni zdi samoumevno, da se moraš razgibavat :?:

#48 just_me79

just_me79

redni gost

• Člani
  • 300 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2006 - 10:32

Jest pa rad sportam. Ne maram skupinskih sportov, razen odbojke, drugac pa rolam, badbinton, bowling... Rad tudi smucam, ceprav mi ne ratuje prevec ker za cel teden pride predrago, za en dan se pa tesko spravim.

Par let nazaj sem si sposodil surf in mi je blo full vsec tako da imam v planu v kratkem nabavit opremo in zacet se z tem!

Spremljam pa sport nic, saj tudi tv-ja sploh ne gledam!

#49 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2006 - 23:46

nisem lih nevem kak sportnik oz. privrzenec sportu, v momentu tudi mal casa primankuje, zaradi sluzbe. Drgace pa pozimi smucam in to mi je najvecji uzitek, poleti pa so ponavadi pohodi v naravi, ceprav sem preh se veliko kolesaril, prekolesarili smo vec k pol svice, ampak ja zakaj danes ne vec nevem.

LP
Zvone
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#50 nibirus

nibirus

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 27 avgust 2006 - 11:31

:bruh:ŠOLSKO OBDOBJE, JAZ in ŠPORT = nemogoča kombinacija.:bruh:
Osnovnošolska telovadba - vse neopravičene sem pridobil zaradi neuporabe športne opreme in ignorance učitelja. 8)
Srednješolska telovadba - hvala bogu nismo imeli telovadnice :pepper:

Ko sem prišel v sluzbo sem se najprej "okužil" s planinami. Tem je sledil še fitnes na katerem, 3x/teden, skrbim za fizično pripravljenost in svoje dobro počutje. Služba bi me totalno zmozgala.
*** Živi SVOJE življenje ***

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov