Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Osebnostni tipi

65 odgovorov v tej temi

Anketa: Osebnostni tipi (126 članov je oddalo svoj glas)

Kateri tip osebnosti ste?

1. Priljubljeni sangvinik (31 glasov [24.41%])

Odstotek glasov: 24.41%

2. Popolni melanholik (47 glasov [37.01%])

Odstotek glasov: 37.01%

3. Močni kolerik (13 glasov [10.24%])

Odstotek glasov: 10.24%

4. Mirni flegmatik (36 glasov [28.35%])

Odstotek glasov: 28.35%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#1 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 124 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 12:33

Kakšna je struktura uporabnikov na MF. :poreden: Kam sami sebe uvrščate in v katerih opisanih značilnostih izstopate/ste identični?

Temperament je način in oblika obnašanja. Temperament nam pove kako hitro in izrazito kdo pokaže svoja čustva in kakšen je splošen ton njegovega razpoloženja.
Vsaka oseba je čisto drugačna od druge, predalčkanja ne vzeti kot edino možnost, ki obstaja. :) Če se v opisanih primerih ne najdete, napišite zakaj oz., kaj opisuje vas.

Osebnostni tip #1 – Priljubljeni sangvinik

Tipični sangviniki so čustveni in odkriti ljudje, ki delo spremenijo v zabavo in so nadvse radi v družbi drugih ljudi. Izkoristijo vsako priložnost za zabavo in svoje izkušnje nenehno opisujejo z barvitimi prispodobami. Znajo prisluhniti drugim in so vedno polni optimizma.

Sangvinike navzven najlažje opazite glede na njihova živo obarvana, dramatična oblačila. Radi imajo svetle barve, ki pritegnejo pozornost in odsevajo njihov svetel, optimističen značaj. Ti ljudje so izjemno privlačni in imajo nekaj v sebi, kar druge pritegne, zato jih zelo pogosto videvamo v družbi drugih ljudi. V skupini jih najlažje odkrijemo tako, da opazujemo kdo je najglasnejši in kdo ves čas klepeta. Imajo prirojeno željo, da bi bili vedno v središču pozornosti, poleg tega pa znajo zelo duhovito pripovedovati zgodbe za kar seveda nujno potrebujejo poslušalce.

Delovno mesto sangvinika odseva njihov sproščeni stil. Njihove mize so po navadi neurejene in če jo dobro pogledate, se vprašate, če sploh kdaj kaj najdejo iz tega nereda. In kar preseneča je to, da ponavadi res vse najdejo. Predali teh ljudi so v veliki meri nefunkcionalni. Uporabljajo jih bolj za zbiranje različnih predmetov kot za sistematično shranjevanje kakih dokumentov. Ko odprete te predale pogosto odkrijete zadnjih deset let zakladov njihovega življenja. Zbirajo veliko osebnih spominkov, zato ni nič čudnega, če na mizi zagledate sliko igrače njihovega otroka, razglednice in razne druge okrasne predmete.

Kako se razumeti s priljubljenim sangvinikom?

Ko ste skupaj s priljubljenim sangvinikom, se zavedajte, da ti ljudje govorijo, ne da bi prej pomislili. Priljubljeni sangviniki odprejo usta zato, da bi ugotovili, kaj govorijo. Izredno radi imajo raznolikost in prožnost. Vedno se mora dogajati kaj novega. Če si želite navdušenja, raznolikosti in kratkočasja, bo sangvinik pravi partner za vas. Ne pričakujte od njih, da bi se spomnili na sestanek ali prišli pravočasno. Tudi če načrtujejo, da bodo prišli bolj zgodaj, vedno pride kaj vmes. Tudi če odidejo pravočasno, se morajo vrniti, ker so nekaj pozabili. Sangvinika morate pohvaliti za vse, kar naredijo. Komplimenti so hrana priljubljenega sangvinika. Brez njih ne preživijo. Sangvinikom prinesite darila; kljub temu, da imajo še posebej radi nove igrače, se bodo razveselili prav vsakega darila. Naj vas ne moti, da se norčujejo iz tistega, kar druge spravlja v zadrego. Priljubljeni sangviniki radi pripovedujejo o svojih napakah, zato jih poslušajte in jim ne pridigajte, kako bi se težavam izognili. Morda je najpomembnejši nasvet za dobro razumevanje s priljubljenimi sangviniki, da se zavedate njihovih dobrih namenov. Priljubljeni sangviniki si tako močno želijo, da bi bili priljubljeni in bi jih ljudje imeli radi, da želijo drugim ugoditi in nikomur ne želijo povzročati težav.

Osebnostni tip #2 – Popolni melanholik

Melanholiki so izredni misleci in ljudje, ki resno jemljejo svoje namene. Težijo k popolnosti. Predani so redu in organiziranosti ter cenijo lepoto in inteligenco. Za svoje življenje vedno najdejo najboljši načrt in se nikoli ne lotijo razburljivih podvigov. So resni in odločni ter odlični poslušalci. Po značaju so pesimistični in vedno zadržani.

Melanholike spoznate po njihovi popolnosti in urejenosti. Nikoli niso razmršeni, vedno lepo oblečeni, običajno v temnejše barve in izgledajo kot iz škatlice.

Delovno mesto melanholikov izgleda tako kot oni, urejeno, popolno in čisto. Vsi dokumenti so tam, kjer morajo biti, knjige lepo zložene in arhivi sistemsko razvrščeni. Na mizi je zadnji projekt, ki ga delajo vedno na vrhu. Spoznamo jih tudi po tem, da imajo s seboj vedno urnike ali planerje. V njih je zapisano popolnoma vse, od prvega do zadnjega sestanka, časa kosila, malice ali obiska prijatelja.

Življenjsko načelo popolnih melanholikov je: Če je nekaj vredno narediti, tudi zasluži, da to dobro naredimo. Zanj ni nikoli pomembno, kako hitro lahko nekaj naredi, ampak kako dobro. Popolni melanholiki ne marajo zapravljati denarja in vedno želijo napraviti dobro kupčijo. So izredno skrbni ljudje in imajo dober posluh za druge ljudi.

Kako se razumeti s popolnimi melanholiki?

Pri popolnih melanholikih se ves čas zavedajte, da so zelo občutljivi in se hitro užalijo. Ta občutljivost je pozitivna lastnost melanholikov, zaradi katere imajo dragoceno, globoko in čustveno nrav, če pa je pretirana, jih lahko ti občutki hitro prizadenejo. Če opazite, da se je nad njegovo glavo pojavil črni oblak, se mu iskreno opravičite in razložite, da pogosto kaj prehitro rečete, ne da bi prej pomislili. Dokler ne razumete popolnih melanholikov, se ne zavedate, da na življenje gledajo pesimistično. Ker so popolni melanholiki negotovi v ljubezni do drugih, dvomijo tudi v pohvale, ki jih prejmejo. To spoznanje vam bo pomagalo, da jim boste dali iskrene, mirne in življenjske pohvale in se pri tem ne boste razburili, če vam bodo odgovorili: »Kaj ste v resnici s tem mislili?«. Sprejmite, da imajo popolni melanholiki včasih radi mir. Uživajo gledati v zrak, vdihovati svežo sapico in meditirati v mesečini. Če lahko razumete to načelo, vas bodo popolni melanholiki občudovali.

Osebnostni tip #3 – Močni kolerik

Močni kolerik je dinamična oseba, ki sanja neuresničljive sanje in se hoče dotakniti nedosegljive zvezde. Vselej cilja, dosega in uspeva. Priljubljeni sangvinik govori, popolni melanholik razmišlja, močni kolerik pa dosega. Njegov temperament najlažje razumemo in z njim shajamo, vse dokler upoštevamo njegovo zlato pravilo: »To naredi po moje in TAKOJ! Koleriki so podobni sangvinikom po tem, da so odprti, brezbrižni in optimistični. Kolerik zna odkrito komunicirati z ljudmi in ve, da se bo vse končalo dobro, dokler bo on imel glavno besedo.

Kolerike bolj zanima funkcija kot videz. Imajo izredno močno osebnost in tendenco da vse ljudi prisilijo, da gredo v njihovo smer. Zamujanje je ena glavnih značilnosti kolerikov, saj imajo vedno poln urnik in delajo več kot lahko. Koleriki nimajo spoštovanja do vašega časa ali prostora. Če se želijo z vami pogovoriti, bodo prišli do vas ne glede na to, kje ste in kaj delate.
Koleriki so izmed vseh osebnostnih tipov najtežavnejše in najzahtevnejše stranke. Če se z vami ne strinjajo, ali pa jim izdelek ni všeč, vam bodo to povedali naravnost, brez ovinkarjenja in brez izbranih besed.

Delovno mesto kolerikov je sproščenega videza in jih ne zanima, kako izgleda, zanima jih funkcionalnost. Rajši imajo staro mizo, ki dobro deluje, kot novo, ki dobro izgleda.

Kako se razumeti z močnimi koleriki?

Če imate opravka z močnimi koleriki, morate najprej razumeti, da so rojeni voditelji in jih njihova narava sili v nadzor položaja. Ker so koleriki tako močni, jim morajo ljudje kljubovati s podobno močjo. Koleriki sicer nočejo vsiljevati svoje volje, marveč v različnih položajih hitro odkrijejo logično rešitev in predvidevajo, da tudi vi hočete, kar je »pravilno«. Ko poznate njihov mišljenjski vzorec, se jim lahko uprete. Za kar vas bodo spoštovali. Če koleriku pustite, da vas rine sem in tja, bo s tem nadaljeval. Predvsem vedite, da vas nočejo prizadeti. Ker kolerik izreče, kar tisti hip misli, in ne razmišlja o sogovornikovih občutkih, ga pogosto prizadene. Če vemo, da kolerik noče nikogar prizadeti, kadar pove nekaj naravnost, bomo lažje in brez razburjenja sprejeli njegove hitre pripombe. Ker se močni kolerik ukvarja z resničnostjo in prakso, običajno ne sočustvuje z bolnimi ali šibkimi in nima ljubezni za neljubljene niti časa za obiske v bolnišnici. Niso hudobni ali kruti; zgolj nimajo časa za trpeče. Močni koleriki od otroštva naprej vedo, da imajo prav. Začuda je močni kolerik najbolj sposoben nekaj nagonsko pravilno oceniti. Če niste prepričani v katero smer naj bi se obrnili, sledite njegovi močni osebnosti.

Osebnostni tip #4 – Mirni flegmatik

Glavna značilnost flegmatikov je, da vedno ubirajo srednjo pot. Flegmatiki niso tako čudaški in nimajo kakih posebnosti, kot jih imajo ostali tipi osebnosti. Prav tako nimajo nobenih očitnih napak. Flegmatik je lahko srečen kjerkoli in se zna prilagoditi vsaki situaciji. So popolno nasprotje kolerikom, ki delajo stvari z nekim namenom, medtem ko flegmatiki plavajo, lebdijo in se počasi gibajo. Flegmatiki so mojstri v reševanju sporov, ki se običajno vnamejo med koleriki. Imajo veliko prijateljev, predvsem zato, ker so izjemni poslušalci.

Na delovnem mestu imajo flegmatiki veliko nedokončanih projektov, ki ležijo okrog njih. To je posledica njihove neodločnosti in ne dobro definiranega namena, kaj s projektom pravzaprav želijo doseči. Postavljeni roki flegmatike ne motijo preveč in končati dirko za njih. sploh ni tako pomembno. Na svoji mizi imajo polno stvari in tako na dosego vse, kar utegnejo rabiti. Urejanje in shranjevanje projektov se jim zdi potrata časa in energije.

Najlažje jih spoznate po njihovi mirnosti in neodločnosti. Nimajo naprej določenih ciljev, zato tudi ne razmišljajo vnaprej. Nič ni čudnega če se mirni flegmatik domeni s tremi osebami za povsem različne stvari ob isti uri na določen dan, ko pa pride čas zmenka, ga ni nikjer in vse skupaj mirno prespi.

Kako se razumeti z mirnimi flegmatiki?

Mirni flegmatiki so na tem svetu najbolj uživaški in radoživi ljudje, vendar potrebujejo pozitivno motivacijo. Potrebujejo starše ali partnerje, ki jih spodbujajo in jim pomagajo postaviti cilje. Ko razumemo njihov temperament, se zavemo, da potrebujejo neposredno motivacijo. Mirni flegmatiki so sicer sposobni postavljati cilje, vendar jih pri tem zadržuje njihova nrav – če je le mogoče, se izognejo dolgoročnemu razmišljanju. Ko se boste naučili z njimi živeti, se boste zavedli, da lahko veliko dosežejo, če si vzamete čas in jim pomagate postaviti cilje. Ko enkrat spoznamo, da se mirni flegmatik po svoji naravi nikoli ne navduši, lažje sprejmemo dejstvo, da ljudje s takim temperamentom zaradi novih idej ne skačejo od navdušenja. Čeprav se mirni flegmatiki znajo odločati, raje uberejo pot najmanjšega odpora in prepustijo drugim odločitev o tem, kaj in kdaj bodo počeli. Zaradi svoje mirne nravi in sprijaznjenosti z obstoječim so lahko tarče za neustrašne temperamente, ki želijo zvaliti krivdo na drugega. Preverite, kakšni ste na tem področju, in ugotovite, ali imate navado, da zvalite krivdo na druge. Po izkušnjah se v medsebojnem odnosu še najbolje izkažeta mirni flegmatik in močni kolerik. Flegmatiki so radi vodeni in ob nekom, ki sprejema odločitve, koleriki pa ravno obratno, želijo voditi druge in sprejemati odločitve zase in ljudi okrog sebe.
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#2 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 12:47

Absolutni flegmatik :lalala:
Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#3 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 12:59

Jaz osebno sem mešanica sangvinika in flegmatika. :D
Škoda, da anketa ni sestavljena bolj podrobno. :misli:
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#4 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 13:05

Tukaj lahko rešite malce bolj podroben test, če koga zanima ;)

(Carl Jung and Isabel Briggs Myers typology)

Prispevek uredil/a: modest-rose, 16 april 2012 - 13:06.

Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#5 Bellatrix

Bellatrix

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 15:43

Samo sebe prištevam k osebnostnim tipom
25% sangvinik
25% melanholik
25% kolerik
in
25% flegmatik.

#6 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 15:57

V bistvu se ne vidim zgolj v kategoriji ''močni kolerik''. Še najbolj mi ustreza popolni melanholik, pa tudi mirni flegmatik. Tudi v opisu sangvinika se najdem.....Mislim, da je zelo malo ljudi, ki bi se našli skoraj izključno v eni izmed teh štirih kategorij....
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#7 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 15:59

Neka mešanica vsega, sem pa največ sangvinika in melanholika. Za razliko od melanholikov pa sem jaz optimističen. :)

Po Keirseyu pa sem ESFJ (extraverted 56, sensing 12, feeling 12, judging 56). :) Označili so me kot Providerja. In mislim, da bi težko našli nek splošen opis karakterja, ki bi me bolj zadel :) So mi pa vsi našteti poklici pisani na kožo. Na seznamu pa ni poklica za katerega študiram. Ampak mislim, da je skupek vseh naštetih, čeprav čisto drugačen :P

Prispevek uredil/a: glorious, 16 april 2012 - 21:50.
Združil prispevka

If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#8 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 17:27

flegmatik s sangvinikovo garderobo ;)

#9 Becca

Becca

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 18:37

Uh, pa sej opisi nisi popolni. Sangvnik ima skupne značilnosti s kolerikom, v smislu temperamenta.
Skratka, sangvinik :D
"Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds that you plant."

#10 svetnica

svetnica

piščan'c

• Člani
  • 162 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 19:09

^^ bugs01, si pa zanimiva mešanica nasprotij ... ;)

Po testu, ki ga je objavila modest-rose, je rezultat zame takšen (Idealist / Champion (ENFP)). Sicer pa se mi zdi, da nekakšna mešanica kolerika in sangvinika z majhno primesjo melanholika in skoraj zanemarljivim delčkom flegmatika ... :?:
Life is spectaaaaaaaaaacular! :)

#11 crazy_daisy

crazy_daisy

Častna članica

• Člani
  • 464 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 19:39

Jest sem INTJ, kar se pa zgornjih opisov tiče, se pa v celoti najdem v melanholiku, čeprav je moja miza ponavadi bolj sproščenega videza. ;)

To spoznanje vam bo pomagalo, da jim boste dali iskrene, mirne in življenjske pohvale in se pri tem ne boste razburili, če vam bodo odgovorili: »Kaj ste v resnici s tem mislili?«. :D :pazi se:

Prispevek uredil/a: crazy_daisy, 16 april 2012 - 19:40.

when faced with two choices, simply toss a coin.
it works not because it settles the question for you.
but because in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.

#12 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 921 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 19:54

Aaawiiiiiii ... Tole mi pa je všeč, všeč, všeč ... :plosk: :plosk: :plosk:
Vem, da smo v srednji šoli pri poslovnem komuniciranju reševali neke od teh testov. Takrat se je moja kombinacija imenovala, če me spomin ne vara, MELANHONIČNI SANGVINIK. Kao zelo redko ali nekaj :D In takrat sem rekla, da so me resnično zadeli. Po testu, ki ga prijazno prispevala modest-rose (:priden:) je pa trenutni rezultat: INFJ Introverted (11) Intuitive (75) Feeling (25) Judging (22)

Popolnoma. In s tem sem dobila dokončno potrditev glede svojega življenjskega poslanstva. :juhej:
Hvala glorious in modest-rose. :poljubcek:
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#13 Kerui

Kerui

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 16 april 2012 - 20:42

Melanholik s plaščem sangvinika in klobukom flegmatika. Keirsey me označuje za idealista - counselorja :kuku: .

Lp Kerui
Laugh at yourself first, before anyone else can. [Elsa Maxwell]

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 124 prispevkov

Objavljeno 17 april 2012 - 11:53

Sam sebe najbolj najdem v popolnem melanholiku. Večina stvari drži kot pribito. :mrgreen:
Je pa zanimivo, da je toliko melanholikov - mogoče ima tukaj kaj veze spolna usmerjenost. :? Na drugem str8 forumu, je najmanj melanholikov. :D
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#15 KravatKa_

KravatKa_

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 17 april 2012 - 12:47

Sama se pri opisu najbolj najdem pri koleriku, vidim se tudi pri sangviniku (razen pri delu, kjer imajo radi dramatična oblačila :deda: ).

Your Type is ENTJ, po Keirseyu sem racionalna oseba :angelcek2:

Pri opisu po ENTJ tipa pa me je izjemno nasmejalo tole: "I don't care to sit by the window on an airplane. If I can't control it, why look?" :D
Najbolj me utrudi človeški idiotizem,...

#16 Kalia

Kalia

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 17 april 2012 - 15:09

Jaz se ne najdem v nobenem izmed zgornjih štirih tipov. Kiersey pa pravi, da sem INFJ, in se zelo zelo strinjam z njim.
Recimo tale in tale opis me zadaneta skoraj do besede natančno. Uau :o

#17 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 17 april 2012 - 15:59

Še najbolj se najdem v melanholiku.
Sicer pa še vedno INFP. :D

#18 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 124 prispevkov

Objavljeno 23 april 2012 - 14:27

Pa kdo misli, da ima tukaj kaj veze spolna usmerjenost (da je v ospredju velik % melanholikov) :?

#19 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 23 april 2012 - 19:37

Nekje med kolerikom in flegmatikom. Ko je polna luna kolerik, ko dežuje flegmatik, ko piha vzhodni veter kolerik, ko cvetijo vrbe flegmatik.

Prispevek uredil/a: kanji, 23 april 2012 - 19:40.

Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#20 Alien

Alien

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 23 april 2012 - 21:27

Jaz sem mesanica med melanholikom in flegmatikom.
Vec mojih lastnosti pa je flegmaticnih.
Kar pa se tice melanholika; dalec od tega da sem pesimist.

#21 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2012 - 22:38

Najdem se v vseh opisih - tako uvodni prispevek, kot mnogi Jungovi tipi osebnosti. Moje obnašanje in razpoloženje se povsem prilagajajo situaciji, redko se obnašam "tako kot mi paše" in nikoli nisem razumela ljudi, ki imajo isto reakcijo kjerkoli. Hitro ugotovim mindset človeka in v izogib konfliktu, ki ga ne prenesem, se skoraj vedno prilagodim, saj mi je skrajno nevljudno karkoli drugega. Koleričnosti sem bila pomoje naučena s strani matere, ki je textbook case le-tega, ker ko sem se odselila od doma, je ta tendenca počasi usahnila. Keirsey pa mi je najpogosteje vrgel ven entj/infj/enfj/intj. S čimer se kar strinjam, nad iskanjem absolutnega Jaz-a sem odnehala. Stroka prav tako zavrača samo en tip osebnosti in zagovaraja njeno fluidnost. =)

#22 queerKa

queerKa

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2012 - 23:22

sem INFJ. to je bolj redko, slisim. go figure
Bo kot mora bit in ko mora bit bo

#23 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2012 - 00:17

Pa kdo misli, da ima tukaj kaj veze spolna usmerjenost (da je v ospredju velik % melanholikov) :?

bedarija.
po mojem je tako velik % melanholikov (in flegmatikov), ker ti na splošno v največjem številu obiskujejo forume (vsaj tako jaz sklepam).

#24 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 12 avgust 2012 - 00:47

V zgornjih tipih se povsod najdem, odvisno od okoliščin. Sicer sem prilično ISFJ tip, recimo, da me zadane v 80-90%. Opisa sta tule: https://www.personal...s/isfj-defender in http://www.personali.../html/ISFJ.html.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#25 harmless

harmless

piščan'c

• Člani
  • 146 prispevkov

Objavljeno 12 avgust 2012 - 20:29

Test mi je znan, pa ne vem, kdaj se ga že reševal, v glavnem, sem ISFJ. Ful me zadane opis, čeprav ne čisto 100% (ali pa mi situacije tega še niso pokazale)...
You've gotta make your own kind of music, sing your own special song, make your own kind of music even if nobody else sings along!

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov