Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kakšen je vaš pristop k nekomu, ki vam je všeč?

Kako priti do partnerja

73 odgovorov v tej temi

#51 NisemJanez

NisemJanez

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2014 - 17:42

Tole sem spisal za eno drugo spletno stran, ker ljudje kronično ne vedo, kako pogovor sploh deluje.

1. Odnos med sogovorcema se oblikuje med vrsticami.
2. Za kvalitetni pogovor je potreben material, ki ga oba poznata.
3. Sama tema ni tako pomembna, samo da je. Toliko, da se neverbalna igra za tekstom lahko nadaljuje. Npr. glasba, knjige, filmi, hobiji, celebrity gossip, placi, kam ljudje hodijo ven, igrice, you name it.
4. Neverbalna igra lahko pripelje do odkritja, da sta sogovorca združljiva ali pa ne.
5. Igra se nikoli ne prekine, razen ko govorca nehata komunicirat (zmanjka drete ali pa odkrijeta nesprejemljivo neskladje).

#52 machete777

machete777

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2015 - 20:43

Sam sem dovolj samozavesten, da k osebi pristopim. Moj problem je gaydar haha. Si ga še morem malo natrenirat.

#53 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 26 februar 2015 - 00:31

Žalostno je, da pristopiš do človeka, ti je všeč, pol pa vidiš, da išče samo sex...pa ni samo v živo tako. Marsikje geji zavajajo zato, da bi te dobili v posteljo. Žalostno.

#54 pizza98

pizza98

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 02 marec 2015 - 01:06

Od dalec opazovanje in stalkanje haha ^^

#55 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2015 - 00:37

Izviren pristop, pizza xd

Jst pa sploh ne vem, kje lahko gej najde tko u živo nekoga, ki bi mu bil všeč. Jaz verjetno ne bi nič naredil, ker nisem glih top tipček, zato pa tudi ne ciljam izven moje lige.

#56 kvakavec

kvakavec

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2015 - 01:11

V živo je res težko. Velik maš izbire, si ogleduješ "žrtve", ampak si reva in nč ne upaš narest, ker te je preveč sram. :D In zato preostane opazovanje od daleč in stalkanje. :D 

#57 motorist

motorist

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2015 - 14:52

Kje vi dobivate prijatelje?
Imate kakšen nasvet zame?

#58 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2015 - 19:14

Na gayromeu boš spoznal ogromno ljudi. Jaz sem spoznal par res uredu ljudi in smo prijatelji. Je pa tako, da sem se vsaj 3mesece pogovarjal preden sem se u zivo dobil in zacel offline live friendship. Zelo tezko spoznas prijatelje, ker jih veliko isce kaksno avanturco, zato tut kaksni lazejo al pa samo slikce zbirajo. Tko da moras bit previden, ne met prevec pricakovanj pa predvsem bodi to kar si in se ne obremenjuj, ce te kdo ignorira.

Sicer pa maš tuki še poljub.net, gay zmenki, on-ona portal...povsod sem/sem bil, ampak poljub.net mi v 3letih ni ponudil nic resnega, tam so vecinoma poroceni in starejsi moski ali transseksualci, na gay zmenki je bolj slabo narjen portal in je mrtvo...na on-ona je pa za plačat. Tko da za kaksno druzenje je se najboljs gayromeo.

Lahk pa tut v tiffanyja hods, sam nwm kako je tam..

#59 muci

muci

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2015 - 02:57

Lep pozdrav vsem skupaj. Sem nov na tej strani, ker sem pa tukaj dobil veliko odgovorov, ki sem jih iskal (nisem jaz pisal), sem se odločil da tudi sam nekaj vprašam.

Že velikokrat sem slišal da se za Savo večkrat kaj "dogaja". Sam grem večkrat peš oz. s kolesom po poti ki so jo uredili. Na bomočju, kjer je kitajska restavracija velikokrat vidim nagega deca, ki se sonči (to je tudi velik razlog da hodim na "sprehode"). Sedaj pa me zanima.

Kadar koli vidim nekoga samega se sončiti me vedno zrajca ko vidim njegovega korenjaka in si ga želim. Nevem pa kako naj do tega pridem. Ali ima kdo kakšen nasvet, kako bi lahko "pristopil" do tipa, da bi on videl da bi kaj z niim imel.

Hvala za odgovor.

#60 Ravens

Ravens

piščan'c

• Člani
  • 167 prispevkov

Objavljeno 10 september 2015 - 19:19

"muci"

Najprej je treba sploh ugotovit, če ga zanimajo iste stvari kot tebe, lahko je čisto običen nudist, ki je šel po dopustu še malo na plažo. Tako da previdnost ne bo odveč. Sploh če si sam, ne vem, no, jaz se kaj takega ne bi upal. Vem, da hormoni divjajo 100 na uro, ampak se da zadržati.

Po navadi se je treba za stik obnašati podobno, a ne vsiljivo. Na primer, greš tja, se usedeš nekam, se morda tudi ti slečeš in okopaš. Skratka iz tega se lahko razvije kakšen pogovor, od tam pa je že lažje. Če boš samo tam, oblečen in opazoval, tvegaš lahko tudi kakšno na gobec ali pa še kaj hujšega. Tudi se mi zdi, da je kaznivo opazovanje, ni tako? Ne vem na pamet, ne me držati za besedo.

V glavnem, če bo kdaj kaj, ne smeš pozabiti na zaščito in podobne stvari, če si že tako "horny". Velikokrat se namreč lahko zgodi kaj takega in včasih se potem tepeš po glavi. Koraka nazaj vedno ni.

No, mogoče ti tale nasvet pomaga za naslednje leto, sedaj je že prava zima in jaz bom začel kmalu kurit, tako da sigurno ga letos ne boš več srečal.

Lepo se imej in po pameti.

#61 eightisgreat

eightisgreat

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2015 - 02:21

A ma kdo sploh natreniran ta gaydar? xD

Kaj lahko pokaže, da je nekdo gej?

Zdaj sem 2. letnik faksa grafike in medije, pa je en tip iz podobne smeri, ki mi zgleda zelo kul pa tud hud je. :D

In mislim, da bi lahko bil gay, glede na nekaj znakov, nisem pa zihr.

Nov sem še v LGBT družbi in mi je zato tudi težko.

Če bi vedel, da je nek fant gej, bi mu verjetno dal vedeti, da mi je všeč; nisem tako plah, da ne bi.

Samo ko pa ne veš potem pa lej ga zlomka. Pa tolk mi je do tega, da bi ga spoznal, pa šel do njega.

Na koncu pa ne bi bil gej. :/

#62 kvakavec

kvakavec

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2015 - 12:17

Mam podobne probleme na faksu. :D Ga vidiš kdaj pa kdaj, ga pogledaš direktno v oči in to je to... Sploh ne veš, kako bi se tej osebi približal in jo spoznal. :/ Glede na to, da je vsak za sebe, s svojim krogom kolegov, drugih pa ne spustimo zraven, je to še 100x težje. Tole iskanje fantov prek interneta ni ravno najpametnejša ideja, ker je v zelo malo primerih obojestransko. V živo pa pač jasno vidiš, kdo ti vrača pogled in če ti je kdo sploh všeč že na prvi pogled. Ampak potem je pa problem korak naprej in sramežljivost, negotovost, strah...

#63 eightisgreat

eightisgreat

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2015 - 21:22

Saj to. :S

Men se zdi, da si z nekom skos izmenjujeva poglede, pa vseeno. Kaj če se mi res samo zdi. :D
Pa pridem tja pa ponori ali pa kaj. Nevem kak bi folk sprejel če se nekdo zmoti pa ga vzame za geja.

Tk, da je to sigurno lažje kot pa če bi šel do punce (oz. drugega spola).

#64 perocat

perocat

biskvitek

• Člani
  • 43 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2015 - 21:55

No da še jaz dodam eno mojo izkušnjo iz srednje, ki je bla za enkrat edina "huda" napaka, da sm str8 osebo zamnejal za geja in se me je to res dotaknilo. Situacija je bla taka: eno leto mlajši fant, srednja šola. Vsak dan sva se videvala na hodnikih etc in si izmenjevala poglede. Nekega dne čisto slučajno stojim za njim in tko "naključno" pogledam čez njegova ramena na njegov telefon in vidim sliko malo manj oblečenega nabitega fanta. In seveda jaz čist happy (to sem uzel kot znak, da je gej) in potem dodam na fbju in kaj potem?! Itak si nisem se upal začet pogovara z njim IN HVALA VESOLJU da nisem, ker čez par dni od tega ga vidim s punco. Vrjetno bi se kar v zemljo pogreznu, če bi mu pisal, kljub temu da smo bili s prijateljicami prepričani, da je gej. Tako, da od takrat tile pogledi zame niso "znaki", da je nekdo gej. Jaz največkrat sklepam kdo je gej in kdo ni po obnašanju in potem kako reagira npr. na hude punce oziroma na hude tipe. Vem, da so to spet neki stereotipi, da se geji drugače obnašamo AMPAK temu kriteriju jaz osebno res najbolj zaupam :D

#65 eightisgreat

eightisgreat

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2015 - 22:03

Zanimiva izkušnja haha. x)

Pa ravno ko sem sam tudi razmišljal da tipa dodam na fejsu.

Pač njegov način hoje pa drža rok, geste, pa to, da je zmeraj super urejen, so mi kot znak, da je mogoče gej.

Čeprav sem pozoren ker pač to še ne pomeni, da je zdaj gej.

Zame prjatla tud nebi verjela, da sem gej dokler jima nisem povedal. Ker se obnašam čist str8 če bi lahk tako rekel.

Torej menim, da se lahka fant tud daje ful znakov pa ni potem gej. :D

#66 kvakavec

kvakavec

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2015 - 22:46

Pomoje način hoje, gesta pa drža velik povejo. :P 

#67 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 682 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2015 - 23:49

Uhh, imam par straight kolegov, ki so videti (pregovorno) 10x bolj gej kot jaz, ki to dejansko sem, tako da jaz raznim gaydarjem nikoli nisem kaj dosti verjel. Čeprav... to bi lahko veljalo bolj za moje soočenje teh ljudi z vprašanjem ali so ali niso, saj si v glavi često še kdaj rečem: "Aha, ta pa je ziher naš!". Npr. zadnjič sem si to mislil za nekega kelnarja, ki je po stopnicah hodil na način, da je boke in rit metal levo in desno, da je joj. Praktično nemogoče, da bi bil straight :D 

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#68 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 11 december 2015 - 16:11

Moj pristop je še vedno tak, da če nisem prepričan ali je tip gej/bi ali ne, nebom naredil nič, razen da se bom spogledoval in prilagajal situaciji. In počakal, da on naredi prvi korak. Danes ob pol dveh zjutraj sem bil v dvigalu z enim fuuul hot sosedom, ki ga hočem že od skoz, ampak res nisem prepričan, če je naš ali ne. Outiran ziher ni, ampak moj gaydar mi govori, da bi rad probal, ker vem kako me gleda tip, kadar me hoče.  :D Tako sva se spet samo smejčkala eden drugemu in šla vsak svojo pot. Sem vedel,da bi moral spit še enga kuhanca več, potem bi blo zihr tole! No ja, bo pa naslednjič.  :P

Hello, hello, hello, how low?

#69 marky6

marky6

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 26 december 2015 - 17:55

No da še jaz dodam eno mojo izkušnjo iz srednje, ki je bla za enkrat edina "huda" napaka, da sm str8 osebo zamnejal za geja in se me je to res dotaknilo. Situacija je bla taka: eno leto mlajši fant, srednja šola. Vsak dan sva se videvala na hodnikih etc in si izmenjevala poglede. Nekega dne čisto slučajno stojim za njim in tko "naključno" pogledam čez njegova ramena na njegov telefon in vidim sliko malo manj oblečenega nabitega fanta. In seveda jaz čist happy (to sem uzel kot znak, da je gej) in potem dodam na fbju in kaj potem?! Itak si nisem se upal začet pogovara z njim IN HVALA VESOLJU da nisem, ker čez par dni od tega ga vidim s punco. Vrjetno bi se kar v zemljo pogreznu, če bi mu pisal, kljub temu da smo bili s prijateljicami prepričani, da je gej. Tako, da od takrat tile pogledi zame niso "znaki", da je nekdo gej. Jaz največkrat sklepam kdo je gej in kdo ni po obnašanju in potem kako reagira npr. na hude punce oziroma na hude tipe. Vem, da so to spet neki stereotipi, da se geji drugače obnašamo AMPAK temu kriteriju jaz osebno res najbolj zaupam :D

Skoraj prepričan sem da se motiš. Sploh če si opazil da je gledal pomankljivo oblečenega tipa na fonu. Pa tebe čekiral.... Če ima tip bejbo še ne pomeni da je gay.... morda je kje vmes ali se le hoče prikriti zaradi ostalih ;) . Izkušnje govorijo ;) - velja se ti poizkusiti tudi če ima deklico :P

Ne ponujajte mi česar nemaram in ne pričakujte tega kar ne morem dati.
marky6

#70 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2016 - 21:41

Pozdravljeni vsem skupaj!

Da, začnem z temo, jo bom poskusil kar dobro se razpisati, kako sam opažam...

Se tudi vam dogaja, da si želite najti prijatelja ali si najti sorodno dušo in ni nobenega uspeha. V redu, v Ljubljani je samo eno mesto in to 

na Metelkovi, ki se zadržujejo fantje ob petkih ter v sobotah. Dostikrat sem šel na zabavo, to brez uspeha saj je bilo samo spogledovanje

ali kaj drugega. Prebral pa sem tudi prispevek in sem sam istega mišljenja kar nekaj časa. Zato bom jaz malo drugače to predstavil.

Ne samo na Forumih, tudi drugod na portalih in kot opažam je dosti fantov "neresnih" samskih. Da je toliko samskih in mnogi tudi iščemo

resno partnerstvo, ampak za to, da smo samski mora biti nekaj zelo narobe. Bolj, ko opazujem, bolj se mi zdi, da današnji fantje iščejo

Princa na Belem konju. Kaj pa se gleda? Lepota obraza, postavica, denar, imaš avto ipd,... vse manj pa gledano na osebnost

in kasnejšega skupnega ustvarjanja. No, ne bom preveč kritičen glede tega, mogoče, da smo samski kriva ravno ta Avantura uporabnikov.

Do zdaj še nisem prišel do človeka, da bi imel drugačno vizijo ali razmišljanje ali pa biti samski do konca življenja. 

P.S. Kar pa se tiče Princa na Belem konju, sam osebno ne iščem. Sem rad ustvarjanju počasi, če pa naletim, pač...!?

Kaj pa vi menite?

#71 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 317 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2016 - 22:06

Jaz mislim, da noben ne mara obupanega folka, ki 'išče resno zvezo' prec zdele takoj. Prav tako mi je glupa predpostavka, da so vsi, ki se zgolj fukarijo okrog neresni.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#72 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2016 - 19:24

Ah. :)
Jaz sem vedno iskal fanta na dolgi rok. Pa je iz takih in drugačnih razlogov trajalo od enega tedna do trenutnih 2 let in še traja. Življenje pač ;)
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#73 Jaka2

Jaka2

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 02 marec 2019 - 14:23

Hej. Moj prijatelj ima frenda, ki je gay (recimo da mu je ime Matic). Z Maticem se osebno ne poznava, si pa slediva na socialnih omrežjih (prvi sem ga dodal jaz). Zdaj me pa zanima, ali imate kakšen predlog, kako naj Matica povabim na pijačo, če se niti osebno ne poznava, niti ne hodiva na isto šolo. Vseeno želim pri tem ostati diskreten, saj še noben ne ve da sem gay, prav tako tudi za Matica noben ne ve. Verjetno je edina možnost prek socialnih omrežij (ali je še kakšna druga?) in kaj naj mu napišem???

#74 Dean123

Dean123

biskvitek

• Člani
  • 41 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2019 - 23:16

Glede na to, da sem se dokaj pozno odprl, nimam veliko izkušenj. Planet Romeo je najbrž v redu za ljudi, ki so brez dlake' na jeziku.
Res bom vesel nekoga, ki išče prijateljstvo.
D

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov