Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kakšen je vaš pristop k nekomu, ki vam je všeč?

Kako priti do partnerja

73 odgovorov v tej temi

#26 Shamorty

Shamorty

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2012 - 21:33

Moj radar je tudi nekako nefukcionalen, pa tudi v spogledovanju nisem ravno najboljši...:D Nažalost pa vedno raje čakam, da pristopi do mene, kot da bi jst naredil prvi korak... Pomanjkanje samozavesti verjetno...

“I live happily halfway between fantasy and reality at all times"

#27 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2012 - 22:17

fant je bil outiran in mi je bil všeč. dobil sem njegovo cifro in se mu potem outiral.

#28 alex3

alex3

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2013 - 04:48

sms. nedvomno. sms obleganje!

#29 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2013 - 21:37

Js mam mal drugačne izkušnje. Navadno so fantje pristopali, ko sem si tega najmanj želel ali pričakoval. Enkrat na delovnem mestu, ko sem še delal v gostinstvu in v tistega tipa sem se res zelo zagledal. Nisem ga mogel otresti iz glave precej let. Da se pa med nama ni nič zgodilo, pa gotovo ne rabim pravit, kako nemogoče sem se obnašal v njegovi družbi...
Drugič se mi je zgodilo, da je fant stopil do mene in me vprašal, če imam Facebook. Prosil me je za ime in priimek, kasneje sva začela... Še vedno ga nisem čist storniral...

Največkrat pa me ogovarjajo ravno takrat, ko sem bodisi zaljubljen, bodisi mi ni do nikogar - to je največkrat.
Bi rekel, da manj ko človek pričakuje, več dobi.
Vsem želim ogromno ljubezni in iskrenih objemov!

#30 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 185 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2013 - 11:38

Nimam nobenega začrtanega pristopa (meni osebno je to smešno).
Vsak trenutek in vsak moški je moment zase in temu primerno se tudi obnašam; spontano.
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#31 bubble

bubble

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2013 - 13:42

Imam samo dve izkušnji s tem. Prvič sem se pustil ujeti, zasul meje z vso pozornostjo, drugič pa sem sam pristopil. Na samem sem ga dobil in kar iz vseh topov. Bil sem zelo razburjen, potem sem čakal kaj bo. Celi večer ga nisem spustil iz oči. Na koncu je pristopil in sva se zmenila za randi. Prvič je trajalo 5 let, drugič pa ....v teh dneh bo 22.
Po novem sva si izmislila da se imava dovolj in greva vsak po svoje. Tako, da vsi nasveti dobrodošli. :-)

bi pa se strinjal z veljkotom, ko pravi: Bi rekel, da manj ko človek pričakuje, več dobi.

Sam bom verjetno šel tako okrog da ga ogovorim s kako čisto vsakdanjo in mu dam priložnost - sprejme pogovor ali ne...Zaljubiti se, pa je, mislim čista katastrofa za oba, če je enostransko. Šibek sem na svetlo modre oči, od takega tipa moram samo stran bežat, drugače sem gotof. Izi in cool je boljša varianta. Si daš prostor za umik, če je potreben, pa tudi njemu.

Naj živi in se razvija :mavrica:

#32 Octopus20

Octopus20

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2013 - 14:35

You know what they say about guys with big feet... Have sex with me!

če bi bil samski majkemi da bi uporabljal to :D

#33 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 02 april 2013 - 00:05

Praktično nikoli se ne spogledujem oz. 'pristopam'. Nekako mi je to tuje in bi se čudno počutil, če bi sam želel na tak način navezati stik z nekom, ter mu pokazati, da mi je všeč. Tudi do tipov, ki so mi lahko zelo všeč, se lahko (in običajno tudi se) obnašam popolnoma hladno, pasivno. Nekaterim celo načrtno namenim manj pozornosti. Res nenavadno in tako najbrž težko karkoli pričakuješ.

Morda podzavestno želim, da vedno drugi pristopi. Čeprav v mojem primeru niti to ne bi delovalo, ker ne bi prišlo de reakcije. :D Ah ja...
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#34 atair

atair

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 03 april 2013 - 20:59

Uf nimam pristopa. Če mi je nekdo res všeč in me ogovori mi itak možgan zmrzne in sem srečen, če uspem vsaj en koherenten stavek spravit iz sebe :blond:

Prispevek uredil/a: atair, 03 april 2013 - 20:59.

"I never know which way to go. I usually find a car that seems to know where it's driving and follow it. I rarely come to the place i wanted to be, but I often come to a place i need to be" D.Adams

#35 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2013 - 11:15

Jao, ravno zdaj se dogaja, da hodi dokaj pogosto en fant k meni v službo (trgovina)... Simpatičen. Vedno pa vpraša, kdaj delam. Sem pa v službi skrajno profesionalen in mu ne želim kr zatežit. Nikjer ga še pa nisem srečal privat, da bi mu lahko mal na dušo popihal...
To je tut hudič. da boste vedl! :)

#36 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2013 - 20:22

ja če dejansko vpraša gdaj delaš pol je že zainteresiran. izkoristi priložnost dokler jo še maš

#37 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2013 - 22:20

Jao, hvala za nasvet. AMPAK V SLUŽBI?!
Men je to mal vsiljivo. :opala:
Pa ja, Priznam. Ne upam. Prpa, če hočte, Ampak take stranke tut nebi rad zgubil. :jazne:

#38 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2013 - 09:57

no, vidiš? izgovarjaš se na svojo profesionalnost ampak po moje si ga kje na cesti tudi ne bi upal kam povabit. pa ne mislim bit zdaj nesramen ali nevljuden, ampak res poskusi svojo srečo kar v trgovini. se pravim, če celo sprašuje kdaj delaš itd., potem že mora biti zainteresiran. vso srečo!

#39 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2013 - 15:46

Ne, če bi ga zunaj srečal, bi ga vprašal, če ima čas za kavo. To me ni sram al pa strah. Ampak v službi sem pa pod kamerami, pa res cvikam... :)

#40 hidden

hidden

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2013 - 20:15

Pristopa pri meni osebno ni. Čakam da kdo drug kaj naredi. :P
Če se pa z osebo nekaj časa poznam, in da recimo "dejtava", se pa zna zgodit da bom tudi jaz kdaj naredil prvi korak :D

#41 mateo28

mateo28

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2013 - 12:52

Vsi vemo, da je v naši državici odnos do gayev precej konzervativen, ne? Zato večkrat opazim, da so tipi kar sramežljivi, ko je potrebno priti bliže in reči "Živjo". Vsaj jaz imam take izkušnje. Namreč tisto gledanje na daljavo za kakšno Savo in podobno je brez veze, saj jaz ne berem misli nekoga, ki me ogleduje iz 100 m razdalje.

Razumem pa, zakaj takšno obnašanje. Torej, zanima me, ali vi naredite 1. korak pri spoznavanju? Da ali ne in zakaj?

Hvala in lep dan vsem skupaj:)

#42 wiwi

wiwi

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2013 - 21:58

Odgovoril bom raje na splošno. Za pristopanje k neki novi osebi, kjerkoli pač. (Iskati meni ljubezensko ustrezne v javnosti kar tako ... se to sploh da?)

Odvisno od situacije, dneva :). Včasih ja, včasih ne. Če rečeš živjo, spregovoriš nekaj besed, se tisti ki si morda ne upajo pristopiti odprejo in pogovor takoj steče in takoj začutim, ali je oseba odprta ali ne. Ker pri nekaterih pač ne. Je pa res tudi, da ko navežem stike z nekaj ljudmi (v primeru vseh nepoznanih in novih - to se mi je že velikokrat zgodilo) potem neham, ker z prevečimi mislim da tudi ni dobro. Naprimer izmed 100 ljudi z 30, potem neham, ker če je preveč, se ne moreš posvetiti vsem. In tudi da potem pridem nekam, z vsakim vljudnostno spregovoriš nekaj besed, to lahko potem vzame ogromno časa. Če pa kdo pristopi k meni pa ni nikoli problema.

Kar se pa tiče zmenkarij in podobnega pa ahh, sem v preteklosti obupal ker nisem našel, kar sem iskal. Govora pa je v klepetalnicah in straneh za spoznavanje. V javnosti nikoli, na dogodkih za LGBT populacijo ... no ... takrat ko sem bil, ni bilo v moji starostni skupini nikogar.

#43 Cezar

Cezar

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 22 december 2013 - 14:50

Spogledoval sem se pred leti na faksu, z dvema tipoma. Z enim ni bilo nič, z drugim sva zdaj prijatelja in tudi ne vem, ali je gej ali ne. In me tudi ne zanima.

Prejšnji teden sva se na eni žurki z enim tipom večkrat spogledala. Torej spogledala in ne spogledovala. Danes so mi stvari že toliko jasne, da vem, da ni nevarnosti, da bi koga zanimal  :D. Če bi bilo res očitno, potem bi šel do tipa in ga vprašal: "A mava midva slučajno kak problem?"  :D

Skratka, spogledujem se ne več, ker je treba (ob predpostavki, da te tip zanima): 1. na drugi strani pravilno prepoznati nasmeh/pogled/ogovarjanje kot znamenje spolnega zanimanja in 2. pravilno odreagirati. Ne eno ne drugo mi ni šlo nikoli dobro od rok, zato se s tem ne ukvarjam več. 

People can be beautiful on the inside, but with flaws outside, nobody will look at you twice.

#44 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 23 december 2013 - 10:45

Problem je se mi zdi to, da se fantje bojimo reakcije. Nikoli ne veš na kakega človeka naletiš. Če bi blo v Sloveniji malo bolj strpni do gejev, bi se po moje to spremenilo. Ker recimo, se zagledaš v nekoga, ki ga srečuješ na cesti. Nič ne veš o njem, le mogoče njegovo ime. Pa se odločiš, da narediš prvi pristop do njega - in ga ogovoriš. Nakar on popeni in te zasuje z žaljivkami (sej veste o kerih govorim). Da ne govorim celo o osebnem napadu. Tako pač je.

Sem pa imel izkušnjo z enmu od sošolcev iz srednje šole. Fant mi je bil zelo všeč. Nisem ga upal ogovorit, ker še n isem bil outiran. Za njega pa sem sumil, da je gej. Nakar nekega dne stojim naslonjen na zid  in gledam ven v svet skozi okno. Tedaj pristopi ON do mene. In njegovo vprašanje: "Hej, KIKI, bi ti hodil z mano. Všeč si mi!"

Uh, takrat pa sem totalno zablokiral. Um mi je zmrznil. Toda kot še skrit gej sem mu odgovoril: "UH,ne. Hvala vseeno!"

Če bi takrat razmišljal tako kot danes, bi bilo to veliko drugače.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#45 RedSky

RedSky

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 26 december 2013 - 03:16

Namreč meni se zdi normalno, da me nekdo, ki sem mu ok, pozdravi in reče vsaj, kako si kaj?

Absolutno, to se tudi meni zdi najbolj normalen način. Moraš pa upoštevati, da je marsikdo še preveč sramežljiv za kaj takega.

Marsi kaj naj bi bilo "normalno" ampak ni v navadi. Pač še zmeram je veliko tega kaj pa bo un mislu in reku in da se ne osramotim. Men bi se recimo tut zdel normalno, da ti pol človk lepo pove lej ne zanimaš me ali neki pa to tut ni v navadi

Je pa pristop tut odvisen od okoliščin. Če si na gay "sceni" je drgač k če si nekje, k pitaj boga kaj je pa un za en tič :D

Pri meni je blo vedno tako da kadar sem se kakorkoli poskusal trudit je bil vedno kontra efekt, polom :) Dostkrat pa ko sem vseskup vzel tko na zunaj ignorantsko in jebivetersko, v smislu tuki itak nimam nobene sanse, dejmo se sam mal zafrkavat z obracanjem besed, se je kmalu kej zacelo odvijat. Fora je pomoje samo v nastopu oz drugace receno v tem kako prepricljivo ucinkovito se znas prodat in s tem posledicno v energiji ki jo oddajas :)

Sem tut js opazil, da če bolj za hec vse vzameš gre lažje. Pač ne smeš polagat ful pomena na to in se pač it mal zafrkavat. Pa ne mislim, da nebi mel resnih al pa dobrih namenov, ampak pač ne greš tja k da ti gre za življenje, ampak pač k da greš ogovorit nekoga od kogar te zanima kok je ura al pač neki banalnega. In pol si bolj sprošen. Se prav SPROŠČENOST bi bil en tak dobr začetek pri pristopu. :D

Zdej pa vsi vn pa trenirat ;)

Sem pa nedolgo nazaj slišal govorico (med strejti), da če imaš en uhan v določenem ušesu (baje desnem, ampak niso bili sigurni), da je to znak, da si gej. Je že kdo slišal kaj podobnega?

ROFL ja str8 ljudje so definitivno ta prav vir za zvedet kaj je skrivni znak med gayi :D LOL
Sem že sicer slišal za to. Tut js ne vem ker uho, ampak ni važno, ker je to pač sam urbani mit str8 ljudi.

#46 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2014 - 15:35

Odvisno od nacina spoznavanja. Ce ga spoznam na netu, je procedura naslednja: chat, fotke, skype, pijaca, none of your business :P
Ce pa mi je nekdo vsec recimo v tifli (kar se zgodi 1x na 100 let), mu ze dam vedeti, da mi je vsec. Nisem se mel problemov s tem. Sej se gledas pa tko, ce ni v tvoji druzbi...:)
Problem je, ko gre za tipa, za katerega ne vem, ce je gej ali ne. Imam nenormalno hudega soseda! Ne vem pa niti tega, kako mu je ime. Poznava se na videz, vedno se pozdraviva, to pa je tudi vse. Vedno se tudi ful cekirava, samo ne vem, nisem ziher, ce je nas ali ne. In totalno zmrznem, ce se srecava v dvigalu. Nisem ga zasledil ne na romeu, ne kje zunaj. Pomoje bi on tko mal probal, kar me sploh ne moti, haha. Enkrat poleti sem mu odprl vhodna vrata, ker je pozabil kljuc in tipcek je kar sam od sebe dvignil majcko do niplov :P Takrat sem skoraj rabil intenzivno terapijo, ker je res toook hud! Vcasih tudi tece po isti poti kot jaz, tako da mislim, da mu bom rekel, ce bi sla kdaj skupaj laufat. To je edino, kar mi je do zdaj padlo na pamet. Ni sans, da mu direkt kaj recem, da me se razbije, ce skucajno ni nas, haha. Ker je kr tak konkreten :P
Hello, hello, hello, how low?

#47 freerf

freerf

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2014 - 08:23

net vedno isti postopek... zunaj u tifli, štirki če mi je kdo ušeč in vidim da ni prišu iskat sexa, pa kr js pristopim, sam to je redko... ponavadi se poparčkajo pa hitro spizdijo domou (sploh ne žurajo).

Zunaj, k sm pijan ni problema povedat tipu, da mi je ušeč, tko čez dan pa nebi nobenmu, k itak mi radar dostikrat slabo dela, pa pol nevem če je al ni.

Kar se tiče  pogledou in namigovanj, js tega ne vidim, spregledam, in me ne zanimajo, če bo kdo hotu, bo pristopu. :D

Prispevek uredil/a: freerf, 27 marec 2014 - 08:26.

#48 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 628 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2014 - 12:05

^freerf, kako vidiš, da nekdo "ni prišel iskat sexa" v tifli/štirki? če ne postopa okrog in dejansko pleše? Aja, če ostane dovolj dolgo?

Jaz pa na netu sploh ne znam pristopiti :?: Vedno delujem ali bolj aroganten ali bolj dolgočasen kot sem v resnici.

Se je že zgodilo, da me je gaydar zafrknil, ampak zelo redko, pa še v teh primerih se je ćez nekaj mesecev ali let izkazalo, da je oseba prišla ven iz omare :plosk:

be a slut, do what ever you want

#49 freerf

freerf

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2014 - 15:35

sej useeno kaj dela, vidiš da na par komadou zamenja ''plesalca'' al pa si u pou ure najde družbo, al pa sploh da pride žurat sam...

#50 freerf

freerf

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2014 - 15:36

sej useeno kaj dela, vidiš da na par komadou zamenja ''plesalca'' al pa si u pou ure najde družbo, al pa sploh da pride žurat sam...

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov