Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kakšen je vaš pristop k nekomu, ki vam je všeč?

Kako priti do partnerja

73 odgovorov v tej temi

#1 tine27

tine27

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2012 - 10:48

Zanima me, kako pristopite k nekomu, ki vam je všeč?
Namreč meni se zdi normalno, da me nekdo, ki sem mu ok, pozdravi in reče vsaj, kako si kaj?
Ponavadi pa me le iz daljave opazuje in niti ne pride blizu (saj ne grizem, hehe).
Nekajkrat, ko sem bil s kolesom za Savo, je sem ter tja prišel kakšen in si ga iz primerne razdalje začel m....i na roko..?
Čudno, ampak ok.
Meni se zdi čudno, saj tudi v hetero okoliščinah tipi ponavadi pridejo do punce in jo ogovorijo. Pri nas pa je očitno malce drugače?

Kaj mislite? Sem jaz čuden, ali pa imam le takšne izkušnje?

#2 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2012 - 10:59

A pristopa se?
Čudno.. ponavadi špaga, kloroform in nekaj vazelina ter ni težav...

:>

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#3 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2012 - 12:17

Namreč meni se zdi normalno, da me nekdo, ki sem mu ok, pozdravi in reče vsaj, kako si kaj?

Absolutno, to se tudi meni zdi najbolj normalen način. Moraš pa upoštevati, da je marsikdo še preveč sramežljiv za kaj takega.

Se pa seveda najdejo tudi čudaki, ki imajo bolj originalen pristop. :?

Prispevek uredil/a: Whistler, 18 marec 2012 - 12:19.

Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#4 cooKie_

cooKie_

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2012 - 12:59

Glede na to, da sem drugače nenormalno zgovoren in me človek sploh ne more ustaviti, sem pri pristopanju bolj shy tip človeka. Ponavadi čisto zmrznem in prosim boga da se ne osramotim, kajti ponavadi ravno takrat ko me gleda oseba ki mi je simpatična naredim kako bedarijo..

Drage kroglce pregelk, nikdar nočem biti vel`k!

#5 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2012 - 20:24

Ja enako je pr meni. Sem pa drugače tak človek, ki čaka, da kdo drug naredi prvi kontakt. Pač zelo nerad silim v ljudi.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#6 Yurix

Yurix

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2012 - 00:47

Ko pride do nekega stika, ponavadi zablokiram... :opala:
Pa sem drugače komunikativen in zelo sproščen...

#7 Woof

Woof

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2012 - 17:48

Raje ne pristopam, ker če mi je kdo všeč ponavadi možgani odpovejo pa klatim bedarije.
Saj ne da je kaj bolše če bi on mene nagovoril :P

#8 tomase

tomase

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2012 - 20:57

Pri meni je blo vedno tako da kadar sem se kakorkoli poskusal trudit je bil vedno kontra efekt, polom :) Dostkrat pa ko sem vseskup vzel tko na zunaj ignorantsko in jebivetersko, v smislu tuki itak nimam nobene sanse, dejmo se sam mal zafrkavat z obracanjem besed, se je kmalu kej zacelo odvijat. Fora je pomoje samo v nastopu oz drugace receno v tem kako prepricljivo ucinkovito se znas prodat in s tem posledicno v energiji ki jo oddajas :)

Kakrsnihkoli one night standov ne iscem sploh in se zacnem smejat in ne morem bit sploh resen ce kdo predlaga kej u tem smislu, ker to pac ni zame. Napisano velja kadar mi je bil kdo vsec tko kot clovek s katerm bi zelel partnerski odnos in kej bolj dolgorocnega/resnega.

No, hocem rect da pojma nimam kako pristopit k osebi ki mi je vsec in tud nic na bolje se ne premika. :)

#9 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2012 - 20:30

Hm, ravno danes sem imel primer, ko sem se z vlakom peljal v službo. Kot vedno vlak nabito poln, zato sem stal celo pot do Lj. Nasproti mene pa stal izredno lep fant (v bistvu ni bil nič posebnega - le njegove oči so bile zelo lepe, kar je potem njega kot celoto nekako lepega naredilo). Vedno ko sem pogledal malo po vlaku, sem videl, da me gleda. Tolko me je že držalo, da bi ga ogovoril, a si preprosto nisem upal - ker nisem vedel, kako bo reakcija. Potem pa sem razmišljal, da bi mi geyi in lezbijke mogli imeti skrivne znake, ki bi nakazovali našo spolno usmerjenost. Recimo kak poseben mig z prsti ali kaj podobnega, za kar bi vedeli samo mi. In še vedno ko pomislim na tistega neznanca z sanjsko lepimi očmi, mi je žal, da ga nisem ogovoril. Pač taki smo ljudje, lažje je govorit kot izvesti dejanje.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#10 Woof

Woof

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2012 - 20:41

In kako dolgo bi ti znaki držali? Teden dni? In kako bi se med seboj dogovarjali?

Sem pa nekje bral, da lahko iz vrtičneja las na glavi ugotavljaš orientiranost. :P

#11 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2012 - 20:46

LOL.

@Omicron30: baje da obstajajo. Sicer ne taki, ampak mi je eden razlagal kako v savni daješ znake.
Ko sem vse tisto slišal, bi me moral že marsikdo posilit. No itak grem ob urah ko je vse prazno :>

Če te tip gleda toliko časa in ga pri tem večkrat zalotiš, najbrž mu je neki zanimivega, je to že znak.

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#12 shinestar

shinestar

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 30 april 2012 - 21:55

...uh..ponavadi gledam v tipa (ne neprestano, ker tudi meni ne bi "pasalo" kaj takega)..in si predstavljam kaj bi bilo, če bi bilo :) Samo začet je težko, potem pa veselo naprej. Ponavadi sem kje v bližini kakšnega hot tipa, hodim sem pa tja kot izgubljena kura... Res pa je, da še nimam prakse s tipi, pa je malo zapleteno :@

#13 Darksorcerer

Darksorcerer

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2012 - 00:19

ooo ja, ta je dobra... isto :S pa pred enim tednom smo s šolo bli v Rimu, pa smo se s sošolci šli resnica ali kazen, pa prvo vprašanje za mene je blo, če sem gay, sem rekel po resnici; ja, naslednje pa, kdo iz razreda mi je všeč, jaz pa spet po resnici, drugi dan je bilo vse ok, potem pa se je ta sošolec skregal z mano (še s fb-ja me je odstranil kot prijatelja, če to kaj pomaga) ... pomoč? :S pa mi je res včeš, sam... :S

#14 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2012 - 09:42

darksorcerer:

zdaj vsaj veš, da je tvoja simpatija očitno homofobna. naj ti bo to znak, da nima smisla se pri njemu trudit.

#15 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2012 - 09:27

Pomenljiv nasmeh, pomenljiva komunikacija z očmi, dajanje občutka, da nimam pojma kaj delam. Me naredi simpatičnejšega kot sem v resnici po kakem mesecu v vezi. V najslabšem primeru, me tip zavrne, ker sem čuden.

#16 neznani

neznani

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2012 - 16:53

Glede na to, da sem po naravi direkten tip človeka, tu ni neke bistvene razlike. V grobem povedan pridem do človeka in mu povem, da mi je všeč. Če pa to malo razvlečem pa nekako zgleda tako, da ogovorim osebo, malo spoznam, ko vidim, da bi se mogoče znalo kej zgodit tudi naprej pa povem, da mi je všeč (oh kako zgleda to lahko, ko se piše, v praksi je pa to malo težje :) ). Priznam, da edino pri zadnjem sem zbiral pogum precej časa, da sem mu povedal, sicer kakšen je bil odgovor bom raje zadržal zase, še vedno pa živim z nekim upanjem, da se bo nekega dne vseeno vse skupaj spremenilo....(če bo sam to prebral mu bo tako ali tako jasno o čem govorim :) )

#17 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 615 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2012 - 00:19

Jaz ponavadi nimam problemov s pristopanjem... ampak zelo redko čutim močno željo po nekomu, tako, da se mi niti ne da kaj preveč ukvarjati s flirtanjem in pristopanjem. Ko/Če bom zagledal Mr.Righta pa upam, da se ne bom podelal v hlače. Sem pa opazil, da me en blazno simpatičen strejt prijatelj nekako trpinči, kar naprej mi mežika, zadnjič mi je kazal, kako dolg jezik ima, češ 'lahko se ližem po konici nosu' ( :haha: )... sicer še nisem razčistil, kaj so njegovi motivi ter močno dvomim, da je v normalnih situacijah to dobra taktika, ampak... na meni trenutno deluje :šok:

be a slut, do what ever you want

#18 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2012 - 23:56

Rad bi predstavil svoje osvajanje v ohromljenjem stanju, ko je za mene obstajal samo tri leta en fant in nato kako sedaj .

Ko sem spoznal svojega prijatelja oz '' mučitelja'' se je vrtel svet samo za njega, vsak žur sem samo čakal, da mi da roko , da se smeje z mano, da se skupaj slikava in da me malo objame in se skoraj nikoli nisem zanimal za druge fanta. Tako, da je moje osvajanje delovalo bol za hec. Prihajal sem do fantov in sem jim govoril , da so lepi in ko so pokazali zanimanje sem jaz rekel , da imam fanta. Čeprav so bili trenutki , ko sem si rekel, daj matej pojdi do koga in se zabavaj in tudi sem ampak z namenom , da vidi , da lahko tudi jaz dobim takšne fante , kot jih ima on in da je vsaj malo ljobosumen Samozavesti nisem imel sploh, pravijo, da sem bil nesramen, ampak jaz sem se na ta način poskušal skulirat, biu sem res brez kontrole , ker me je imel, zelo grdo in sem valil agresijo na druge .Videl, da mi je use in da z mano lahko počne kar se mu zljubi. Čeprav sem se ga rešil ga še vedno zelo pogrešam a hkrati mi je všeč, da sem samozavestnejši, da imam končno svoje življenje, da se ne vrti vse okoli vladarja. Nikoli več ne želim da bi bil, kot nekakšna lutka, za nekoga, da bo dobil svojo potrditev kako lep je.

Ko bom zdaj šel po dolgem času, bom pa pristopil in preprosto začel lep normalen pogovor, pa ne , da fantu rečeš, da je najlepši in da ga zaradi tega ne zanimaš, ker mu nisi iziv. Vse je v samozavesti in nažalost je tudi v izgledu dosti zelo majhen procent je dejansko v tem kako prijazen si. Sam vem, da sem povprečen fant, ampak v tem klubu tako in tako ni vsaj za nekatere kvalitetne robe ali pa je že pošla in se zanimajo za tebe tudi kakšni super fantje, ampak, ko to meni ni najbol zanimivo, da bi jaz bil samo za eno noč. Počasi bom stari in bom lahko normalno zadihal.
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#19 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2012 - 16:52

Potem pa sem razmišljal, da bi mi geyi in lezbijke mogli imeti skrivne znake, ki bi nakazovali našo spolno usmerjenost. Recimo kak poseben mig z prsti ali kaj podobnega, za kar bi vedeli samo mi.

Tudi jaz sem že o tem razmišljal, pa nisem imel kake pametne ideje. Sem pa nedolgo nazaj slišal govorico (med strejti), da če imaš en uhan v določenem ušesu (baje desnem, ampak niso bili sigurni), da je to znak, da si gej. Je že kdo slišal kaj podobnega?
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#20 rookie

rookie

redni gost

• Člani
  • 362 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2012 - 17:05

Ja, netko, pri nas so v osnovni soli govorili, da ce ze ima fant uhan, ga mora imeti v pravem usesu.. pa nisem vec preprican v katerem. :)

#21 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2012 - 17:40

Hmmm, če me spomin ne vara, je tako za uhelj, kot obrv veljalo, da je levo - strejt, desno pa gej... :ideja:
Tko da, "desničarji" - welcome! :mavrica:
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#22 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 07 september 2012 - 18:19

Pred tremi tedni sem imel nenavadne izkušnje z tem kako so fantje pristopali do mene. Prvič, ko so do mene, ker me ni zanimalo nič samo , da se imam super, ponavadi sem jezno gledau in prav iskal tepež. Nek samovšečen tip me je grabil po tazadnji in me hotel osvojit z tem da mi govori dobra ritka ( saj veš , da bi mu nastavil). Z enim lepim ki mi je bil že dolgo všeč sem se skregal in potem je videl, da sem cute in me je kr zažvalil in potem, da bi kar šel z njim pa prijateljem v flet. Fantje sem fant, ki ceni da prideš lepo do njega, raje imam da si manj lep kot pa nekdo z katerim se bom žvalil samo eno noč, ker sem slučajno edini fant, ki se še ni z njim v klubu. Sovražim svoj gay life, ker je čuden živim ga samo tedaj ko grem v lj parkrat na leto. Drugače pa se strinjam lubetom, res se ne pristopa in če nis dost močen te imajo kot žival a js sem se to leto uprl in mi sploh ni važno , kaj govrijo o meni , ko so sami zavistni loleki .
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#23 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 10 september 2012 - 15:24

Flirtanje ni moja najmočnejša točka. Ne znam brati signalov, razen če so res izraženi, pa še takrat včasih podvomim v resničnost. Čeprav mi čisto sede diskretno namigovanje in flirt kot igrica, ga znam tudi spregledati.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#24 MrX

MrX

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 22 september 2012 - 23:49

Tudi moj radar ne deluje perfektno :) Več kot razmišljaš/m slabše je... in na koncu ni nič :)

#25 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2012 - 13:27

Nekoč sem se zelo obotavljal, češ, kaj pa si bo mislil. Sedaj mi je vseeno in preprosto napadem z vsem svojim šarmom :)
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov