Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Možna okužba z virusom HIV?

53 odgovorov v tej temi

#51 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 591 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2019 - 09:04

@Filipmajhen: Saj si že povedal v prvem odstavku.

Danes lahko greš testirat za HIV, hepatitis, gonorejo in sifilis v DIC Legebitri,Trubarjeva 76a, v Ljubljani. Danes testirajo od 17:00 do 19:45. Testiranje je brezplačno in anonimno. V Legebitri testirajo za spolno prenosljive bolezni samo ob ponedeljkih.

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#52 Filipmajhen

Filipmajhen

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2019 - 11:31

@apolon

Testiranje lahko opravim komaj za dva tedna. (sem iz podeželja in imam težavo z prevozom, plus tega v službi ne morem dobiti prosto).

Zato sprašujem. Ker po eni strani je bil odnos res kratki (plus tega naj bi bile punce v AUT zdrav.pregledane)  ampak po drugi strani pa vsi ti simptomi. :blabla: :blabla: :blabla:

#53 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 591 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2019 - 12:45

Testiranje v Legebitri je namenjeno samo za osebe MSM, seksal si s punco, testiranje za HIV lahko opraviš v Infekcijski kliniki, Japljeva ulica 2 v Ljubljani.
Pojdi k zdravniku in mu povej, da si seksal z neznano osebo in da imaš te simptome (izpuščaji, nočno potenje...). Povedal ti bo, ali so ti simptomi značilni za okužbo z HIV-om. Morda te bo napotil na testiranje za HIV. Ni nujno, da testiranje opraviš v Ljubljani, lahko testiraš v kraju, ki je najbližje tvojega prebivališča.

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#54 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2019 - 18:05

Jaz bi na tvojem mestu vseeno šel danes na Legebitro. Jaz na tvojem mestu ne bi zdržal še dva tedna v negotovosti glede diagnoze.

Če ne, pa na Japljevo, lahko tudi samoplačniško. Mislim, da je okrog 20 evrov. Jaz sem enkrat šel samoplačniško, ker nisem zmogel počakat.

Prispevek uredil/a: Crane, 28 januar 2019 - 18:07.

i tried

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov