Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj naj naredim?

8 odgovorov v tej temi

#1 štrudl

štrudl

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2012 - 11:29

Torej včeraj sem se razkril mami kot biseksualec in najprej je bilo vse v redu (radi se mamo, objemčkanje ...), potem pa je postjalo vedno huje. Trikrat me klicala in me začela obtoževati, ker sem povedal drugim in ne samo njej da bi to sami kot družina rešili (je namreč zelo verna in verjame v razne odrešitve itd.). Danes se je že začela dret name, ker se kao važim s tem in ker mislim, da je to ql in me vpraša če sem Murko. Ko sem spal mi je vzela tudi telefon in očitno prečekirala vse sms-e, ker ne verjame, da se z nikomer ne dobivam. Name odlaga neki grozen občutek krivde, češ, kaj bodo pa sosedi rekli. In mislim, da se je ravnokar odpeljala povedat očetu, ker ne živimo skupaj. Kaj naj naredim da bo nehala ... Samo preživim skozi neurje?? Zdaj me ima samo, da bi kam pobegnil.

#2 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2012 - 12:39

Vsak starš mora iti skozi fazo iskanja krivca za nastalo situacijo. Ni se namreč lahko soočiti z dejstvom, da tvoj otrok ni tak kot ostali. V takem obdobju je nujno, da ostaneš močan in zdržiš pritisk, ki ga izvaja. Deluj miren in zbran. Najverjetneje bo potrebovala teden ali dva in najhujše bo mimo.
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#3 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2012 - 12:40

poznam občutek, ko se zaradi outiranja staršem želiš pogrezniti v zemljo (osebno sem se šele takrat začel resno sovražiti). no ja... tudi to je minlo.

osebno se te teme (jaz kot bi) pri vsaki priložnosti izogibam in mama tudi ne sprašuje več skoraj nikoli. prej ali slej se bo situacija pomirila.

če ti pa ne verjame pa je verjetno ne boš mogel prepričati drugače. potrpi nekaj časa pa bo šlo mimo (čisto resno mislim).

ne vem kakšno razmerje imata z mamo ampak osebno bi se poskušal malo postaviti zase (češ, nima kaj vohunit za mano in naj se ne vmešuje). lahko ji pa vseeno razložiš, da si tega nisi sam izbral.

dosti sreče!

#4 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2012 - 13:38

Mnja tud js poznam to. sploh pa te "kaj bodo pa sosedi rekl" ... jao. Pač, pustiš da se ohladi. če to dolgoročno ne pomaga, ti svetujem da se ofenzivno postaviš zase, in ji daš vedet da če je kdo žrtev tukaj si to TI, naj se postavi s tvojo kožo - kako je šele tebi ko lastna družina s tabo tako ravna, da to ni odločitev ampak rojena lastnost, in nobeno teženje in paničarjenje ne bo nikoli tega spremenilo. pač, če si sami ne pridejo gor s takšnimi stvarmi, jim je treba ponavadi mal bolj glasno povedat.

Live and let live

#5 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2012 - 15:15

Vsak starš mora iti skozi fazo iskanja krivca za nastalo situacijo.

Ja, se mi zdi, da je to pogosta stvar. Ne glede na starost, te starš velikokrat vidi kot "otroka" in ob takih stresnih momentih najbrž velikokrat pomislijo na to, da nas je nekdo "zapeljal v skušnjavo." Moji materi sem potrebovala nekaj časa dopovedovat, da nisem taka zaradi ene določene osebe, ampak, da sem taka bila že od nekdaj. V taki situaciji se mi zdi najbolje, da poskušaš prevzeti najbolj odraslo možno držo, saj so bili njeni napadi precej otročji (ampak vseeno razumljivi obrambni mehanizmi). Ne se pustit. =D

#6 tinmar

tinmar

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2012 - 00:15

downloadi film Prayers for boby in ji ga predvajaj ;)

Mislim, da bo najdla vzporednice med sabo in likom v filmu.

#7 štrudl

štrudl

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2012 - 11:11

O tem filmu sem že razmišljal ja. Mogče kdaj kasneje, bo bo malo bolj pomirjena. Včeraj sva končno imela en normalen pogovor brez raznih čustvenih izpadov. Zdi se mi, da se bo že pomirila, čepravl je najprej zahtevala, da vsem rečem, da sem se "zmotil" in naj si najdem punco. Povedala je tudi očetu, ki je sprejel precej bolje in manj čustveno (ali pa tega ni pokazal) kot ona. Tako da mislim, da se bo počasi vse uredilo, z Prayers for Bobby pa bom še malo počakal ;)

#8 ahnder

ahnder

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2012 - 14:09

A si biseksualec ali gey?
Naj ti nebo nerodno .... kar vprašaj ... ;-)

#9 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2012 - 19:16

ahnder@:

zakaj pa je to sploh pomembno?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov