Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Koga ali česa ne maram?

2560 odgovorov v tej temi

#51 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 955 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2012 - 06:26

Ne maram, plaši me in jezi totalna apatičnost folka.

:spostovanje: :spostovanje: draga 'soimenjakinja'.
Isto. Jst grem. In ko bo čas, ko bodo jokal zakaj so stvari take kot so in zakaj oni, bom jim potencirano vrnila kontra. S ledeno hladnim tušem. Mlačneži. :nevihta:
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#52 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2012 - 15:21

Postov uporabnice nexana v temi o družinskem zakoniku.

#53 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2012 - 18:02

Virusov!!!!! :nevihta:
Doing the best at this moment, puts you in the best place for the next moment.

#54 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2012 - 04:30

Ne presensem tega, da ljudje ne priznajo svojih napak, ali da ne razumejo, da obstajajo tudi osebe ki imajo drugačen pogled na svet. Neprestano obsojajo napake drugih in si dajo to pravico, da so popolni vsi ostali pa žal ne, tudi če jim želiš dobro . Tako sem veseu , da sem spoznau nekoga , z katerim se pogovarjam vsak teden na skypu in kateri me stalno dviga in uči, kako postati bolši človek. In moji možgani so začeli delovati, sicer ne v 100 % prestavi, ker spremnil se jaz ne bom, ne vem pa zakaj ne bi pokazal tega kar sem in poskušal ljudem pokazati , da znam biti tudi dober, nič drugačen od drugih. Hvaležen sem da sem te spoznau in mi oseba , ki sem jo tako cenil ne pomeni več dosti, zgolj lupina.
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#55 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2012 - 15:16

Ustnih prezentacij. Nemorem in nemorem met eye-contacta, ker takoj začnem premišljevati o čem oseba razmišlja in pozabim vse kar naj bi imela za povedat. Moja koncentracija je na ravni 5-letnega otroka. Še če pogledam vmes skozi okno pa vidim kaj zanimivega mi vse ven iz glave uide. I'm like.. oh look a birdie! =0 >_<

#56 MigMac

MigMac

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2012 - 22:54

Ne maram občutka, ko te nekdo, ki ga imaš resnično rad, totalno razočara. :(

#57 Soffty

Soffty

piščan'c

• Člani
  • 89 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2012 - 23:24

Ne maram občutka, da sem kljub svoji komunikacijski spretnosti - pozabila zelo simpatično žensko vprašat vsaj za njen email.... čist sm zamrznila...
jaooooo še zdej se tolčem po glavi...kako sem lahko v takšnih pomembnih situacijah tako lesena...
Daj svetu najboljše, kar imaš,
in najboljše se bo vrnilo k tebi.

#58 želva

želva

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2012 - 23:59

Facebook-a, twitter-ja, touchscreen mobitelov. I mean, what the hell?

#59 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2012 - 02:55

Ne maram igric, predobro vem kako delujejo, a svojega fanta ne želim dobit na ta način. Prav tako ne prensem , da si nekdo pumpa svoj ego na drugemu. Prevečkrat sem spoznau , da ni dobro biti predobr in da se nekomu ponudiš na krožniku. Prav smešno mi je da se nekdo obsede z nekom , ker ga ima grdo. prou tako ne maram ljudi, ko govorijo naokoli, ker si iskren. Jaz bom še naprej gonil svojo teorijo biti jaz in pač sprejeti dejstvo, da pač nisem tipičen gay, sprejemam pa drugačnost in ne toleriram, da nekdo napada druge. Negelde na to pa sem si všeč tak kot sem in tudi iščem nekoga , ki je odštekan.
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.

#60 Becca

Becca

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2012 - 12:26

Da je nekomu tako lahko preboleti, medtem, ko drugi rabimo tedne, mesece, leta.
"Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds that you plant."

#61 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 01 april 2012 - 08:14

Snega/dežja na dan, ko imam super plane. Brez veze to vse. Blah.
In ne maram, ko mi zvoni budilka in prvih nekaj sekund (minut?) nimam pojma kateri dan je? Ali moram v službo al kam moram it? Če se zgodi, da spim pri kom drugem, niti ne vem kje sem ... Enivej, ne maram brainstormanja al neki navsezgodaj zjutraj. :briga me:
In ne maram, da sem zdej vstala oz. se zbudila, samo zato, da sem pogledala, če dežuje. *se gre nazaj zavit pod kovter*

#62 Višnja

Višnja

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 02 april 2012 - 14:20

Faking prehladov.
Free Your Mind... and Your Ass Will Follow.

#63 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 04 april 2012 - 00:00

Bivše razredničarke. V SŠ sem mislila, da mi je šla na k*, ker sem pač jaz delala veliko p***arij, nekaj dni nazaj sem pa v trenutku dojela, da ni šlo samo za mojo slabo vest. Ženska se je primajala na moje delovno mesto v vsej svoji zajedljivosti in samovšečnosti in mi uspela v nekaj pičlih minutah premešat celotno vsebino želodca. In ko sem ji povedala, da že kar nekaj let študiram, se je vzvišeno nasmehnila in pikro pripomnila nekaj v stilu: "No, saj od tebe drugega itak ne bi pričakovali," kar me je v trenutku pomanjšalo na velikost drobtinice. Hotla sem ji nazaj zabrusit - "Od vseh tvojih sladkih pridnih punčk sem mela več pik na maturi" "V teh nekaj letih se nisem ravno praskala po riti" ali "V pedagoški poklic se nisem spustila, ker vi zagotovo najboljše veste, kako usodne posledice ima to lahko, a ne? ;)", na koncu pa sem pristala na "Boste plačali s kartico ali gotovino?" (In hvala bogu, da sem se zadržala - moje primitivnejše misli pač ne spadajo na plano. Sploh ne v takih situacijah)

Ne maram ljudi, ki te najbolj brutalno možno opomnijo na vse neuspehe. Razumem, če bi mi hotel človek pomagati ali me spodbuditi. Ne prenesem pa samozadostnega naslajanja.

Ne maram masakra pesmi Never Let Me Go, ki ga je ravnokar brezsrčno izvedla Flo.

Ne maram svoje raztresenosti, nenatančnosti, površnosti, pomanjkanja koncentracije, razdražljivosti, negativnosti, pomanjkanja samoiniciativnosti, hladnosti, nesamozavesti. Ne maram se. Tako zelo se ne maram. Zradirala se bom. In potem ponovno narisala.

Ne maram ljudi, ki preprosto morajo biti ves čas neki [zaljubljeni], ko to pravzaprav niso. Ljudi, ki ves čas potrebujejo neko romantično dramo in ki predvsem ves čas iščejo naslednjo veliko ljubezen. Najverjetneje zato, ker sem bila dolgo jaz taka in mi gre pač na k* spominjanje na ta obdobja.

Ne maram dejstva, da je življenje samo eno. Ni kul. Ni popravnih izpitov (vem, kako čizi se to sliši). Jaz hočem znova.- In znova.- In znova. Ne, da bi popravljala napake, ampak kako hudiča naj se odločim za eno življenjsko pot?! Toliko različnih stvari me zanima - toliko različnih ljudi - in toliko različnih ljudi želim biti jaz. Toliko različnih stvari hočem početi - in ne početi. Razcepljena osebnost much? Če sem si nekaj let nazaj zelo želela verjeti v posmrtno življenje, mi je zdaj ful žal, da ne verjamem v reinkarnacijo. Potem bi mi bilo malo lažje. (Čeprav mogoče bi se me potem polastilo eno tako ravnodušno, lenobno počutje). Ni to kul, vse skupaj ... Dvakrat sem se obrnila in imam že kar 25 let. Ni poante ... Toliko - toliko je še stvari - meni se pa zdi, da mi je ostalo še čisto malo časa.

#64 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 04 april 2012 - 08:07

Ne prenesem govoric, zato sem se odloču, da jih še dodatno podžgem. :sonce:

Ne maram da sem gay, najraje bi se ozdravu.

#65 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 04 april 2012 - 11:28

Ze ene 5 minut bulim v Eosin post in ugotavljam, da bi lahko vecino stvari kar citirala. Pravzaprav me je kar zabolelo, ker se trenutno tako zelo vidim v njem. Zlasti v zadnjem odstavku.

Ne maram svoje neodlocnosti, neprestanega in mucnega iskanja same sebe, misli na nesigurno prihodnost (se tako bolj kot prej), nesamozavesti in zunanjega izgleda. Ne maram, da ne znam naresti dobrega prvega vtisa, da sem tako zelo zakompleksana, da zadnje case stvari kar sprejmem kakrsne pac so, ceprav bi se zelo rada upirala. Ne maram, da si nicesar ne upam in da me je vsega strah.

Ne maram, da mi ne dela racunalnik (oz. internet). Ne maram, da ne morem dokoncat se tistega dela, ki ga imam.
Pogresam sumnike.

Pussy pop glasbe. Veceraj sem na podzemni sedela zraven ene, ki je imela na iPodu "I'm a barbie girl in my barbie world" (nekaj takega). Predlagam davek na albume, ki nam se bolj pospeseno ubijajo mozganske celice.

#66 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 955 prispevkov

Objavljeno 04 april 2012 - 14:13

Ne maram ljudi, ki se (ves čas) pritožujejo in stokajo kako je življenje težko, nepravično in uh in ah ter oh slabo ter čakajo, da bo nekaj padlo z neba, ker so sami preveč leni, nesamozavestni, ubogi in ne vem kaj še vse, da bi pa nekaj spremenili ... Najbolje svoj pogled na svet. Ja, tako je ... Tudi sama sebe ne, ko si dovolim, da me potegne v to in kar čakam na nekoga, da me brcne v rit, namesto, da bi to storila sama. :tralala:
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#67 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 04 april 2012 - 16:55

Da nemorem pogruntat, če je tole še vedno skrito v tem.
*suspicious look*

Women. :cenzurirano:

#68 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 05 april 2012 - 14:25

Ne maram prebirati prispevkov, ki so napisani v pogovorni slovenščini. Kot da ljudje nikoli niso/te hodili v šolo in nimajo/te pojma o slovnici. Slovnica obstaja z razlogom!

#69 leonida

leonida

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 05 april 2012 - 16:39

trenutno ne maram dežja, ker imam pred sabo dolgo pot (peš) in nad mano bo en stari dežnik z luknjami :)
♀ + ♀ = ♥
♂ + ♂ = ♥
♀ + ♂ = ♥

#70 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 09 april 2012 - 15:15

Ne maram neučakanih ljudi (ok, prisrčno neučakani ja, obsedeno neučakani totalen NE!) in da mi enaki SMS-i letijo v box v razmaku 10-ih, 15-ih minut (če seveda ne odpišem takoj). Ne razumem ljudi, ki ne štekajo point SMS-ov. Če je SMS, potem NI urgentno in ne pričakuj odgovora v nekaj minutah. Če je nujno, se pokliče ... čeprav se trenutno počutim že tako pod enim pritiskom, da se tudi javiti ne bi mogla.
In ne maram klicajev na koncu VSAKEGA stavka. In ne maram neprestanega zahvaljevanja za nič. In ne maram, da sem že čisto napsihirana zaradi vsega in se spet počutim totalno nemočno in majhno in ... Ah. :(

#71 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 179 prispevkov

Objavljeno 10 april 2012 - 09:54

Neprestanih prehladov :(
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#72 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 10 april 2012 - 10:03

Ne maram mraza in zime. Včasih sem imel to rad, sedaj nič več. Staram se.

#73 Zoja

Zoja

Častna članica

• Člani
  • 739 prispevkov

Objavljeno 10 april 2012 - 12:05

Jaz pa ne maram ljudi, ki se pretvarjajo in predstavljajo kot nekdo drug. Da mi gre nekdo, za kogar vem, da bi v resničnem življenju obrnil glavo stran, ko bi me videl, pošiljat neverjetno prijazna sporočila pod pretvezo, da je nekdo drug, mi je malo usekano. In potem, kaj? Se smejčkate in hihtate na kavici, kako neumni smo, ker vas nismo pogruntali? Smo vas, srček, že pred kakima dvema letoma, samo ti si tako blesav, da ne dojameš. :priden:

#74 Becca

Becca

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 10 april 2012 - 14:28

Dolgih vrst na upravni enoti, oziroma dolgih vrst na splošno. Čakaš uro, dve, kdaj celo tri, potem si pa konec v dveh minutah. :neumen:
"Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds that you plant."

#75 Lelaa92

Lelaa92

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 10 april 2012 - 15:53

Ne maram, niti najmanj ne prenašam Lekadola :( Še 1/4 se mi more ustavit nekje na začetku poti v želodec :( Hate very very much :(
"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati." Hermann Hesse

2 uporabnikov bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov