Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Koga ali česa ne maram?

2550 odgovorov v tej temi

#26 tores84

tores84

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2012 - 21:13

... poznam rek, da česar ne maramo trenutno najbolj potrebujemo.

Jaz nemaram ženske za volanom, ki telefonirajo. Za povrh ti pa v radiju nabija še Veseljaaaaaaaaaak!

... se pa sprašujem ali mi je res tega treba? še ni prišel čas, da svojega zamenjam za avtomatika in ponovno tudi sam sedem za volan.
Ali pa je potrebno še mal dvignit toleranco :)

#27 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2012 - 00:50

Da se vsake toliko časa VEDNO najdejo neki psihiči, ki mi morijo na cesti. Pa, ok, še štekam, če hoče navezat kontakt in če vljudno rečem, da imam pač telefon, da ne morem govorit, potem pričakujem, da mi da mir (sicer pa, res ne vem who the f*ck bi želel navezat stik, če vidi, da imam telefon!?!). Ali pa, če se s telesom obračam stran, da pač pošteka, da mi ni prijetno in da back off. Res me začne dajati panika, ko ljudje ne poštekajo oz. ne želijo poštekati mojih jasnih signalov in kar rinejo vame. In, ja razumem, da je očitno problem v meni in očitno oddajam nek takšen vibe, al neki ... ne vem. Ampak ena konkretna slaba izkušnja je bila dovolj ... :(
Sicer pa, slozivc si bom ubodla in začela špricat vsepovprek ... al pa kr eno bazuko. :briga me:
Doing the best at this moment, puts you in the best place for the next moment.

#28 Emanuela

Emanuela

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2012 - 18:13

Negativnih ljudi...samo jamranje in napovedovanje črne prihodnosti...v stilu, kako šele bo, kaj naš čaka, boš že vidla hudiča....bla, bla, bla. Vsak dan je lahko poseben, če si ga tako narediš ;)

#29 Woof

Woof

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2012 - 20:47

Mojih odvečnih kilogramov :(

#30 Altoids

Altoids

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2012 - 21:36

-Mojega inštruktorja
-Svojega zdravja ter
-Preveč polnih avtobusov
To be forgotten...
Is worst than death!

#31 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2012 - 15:20

Angeline in njene noge. You screwed up so bad, I can't even look at you anymore. :ban: It' OVER. You're OUT.

#32 Soffty

Soffty

piščan'c

• Člani
  • 88 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2012 - 15:33

Da že cel teden bluzim in da si ne znam organizirat dneva normalno kot vsi ostali...
zakaj moram biti vedno izjema
Daj svetu najboljše, kar imaš,
in najboljše se bo vrnilo k tebi.

#33 be_proud

be_proud

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2012 - 21:32

Sita sem ljudi, ki bodo šli na referendum glasovat proti "čeprav sploh točno ne vejo za kaj se gre"...važno, da so proti. WTF?! :neumen:

Nima več energije, res ne...
"Be who you are and say what you feel bcoz those who mind don't matter and those who matter don't mind."

#34 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2012 - 12:02

Svoje naivnosti. Kot da 276.837 lekcij ni bilo dovolj.
In ne maram, da me ljudje ne jemljejo resno. Ok, res da v višino merim tistih nekaj cm in da imam fu*kin' baby face al neki ... pa vseeno, NISEM otrok!

#35 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2012 - 18:17

Jaz pa ne maram dejstva, da sem ful predvidljiva oseba. Najraj bi šla nekam brez telefona brez ničesar in bi pač šla, sama. Ali pa na zabavo, se znoret do konca. Ampak ne. Jaz tega ne bom nikoli naredila, ker se pač preveč ubadam s tem, kaj bodo drugi rekli. Demoni iz preteklosti bodo najbrž v meni prisotni za veke vekomaj.

#36 someoneNew

someoneNew

piščan'c

• Člani
  • 102 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2012 - 13:25

...nelagodnega občutka, ki mi ga daje sostanovalka in njena butasta pravila :neumen:
if it's in your nature you'll never win

#37 sleepy

sleepy

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2012 - 17:03

nedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeljeeeeeeeeeeee :mrgreen:

Omnia mea mecum porto.

#38 Opheodrys

Opheodrys

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2012 - 21:09

Ko se izkaže, da so navidez povsem prijetni ljudje nasprotniki družinskega zakonika, ki tako kot vsi drugi opletajo z neumnimi argumenti proti. Why, why are you so blind?
You're your problem, but you're also your solution.

#39 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2012 - 00:34

Človeštva.

Mislim, da smo najbolj podla stvar, kar se je zgodila temu planetu, njegovim prebivalcem - in samim sebi. Nekje je šlo nekaj narobe. Mogoče je to posledica naravne selekcije al kaj jaz vem kaj, najagresivnejši geni itak preživijo ... Človeška narava je sebična, tako zelo zelo zelo sebična; privoščljiva (če si to priznamo ali ne), pokvarjena, sadistična, prevzetna, nepoštena, zla. Ne vem, zakaj obstajamo. Ne bi smeli. Nekdo bi nas moral odrešiti našega trpljenja. Ali pa spremeniti DNA. Z vsakim novim dnem zgubim več vere v človeški rod. To ni čisto kul. Ne razumem.

Eno vozovnico v Narnijo, prosim.

#40 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2012 - 19:44

Da me kličejo v petek ob pol šestih zvečer in moram tretjič zpored pojasnjevat, kako sem rešila napake, ki so jih storili oni in sem njihove finančne dolžnosti omejila na minimum. Nobenega "hvala", ampak vprašanja, zakaj morajo plačevati po zakonu nujne obveznosti! To dobim. Jaz sem bila pa ponosna, da se je vse dalo zmenit.
Dosti imam. Tako zelo imam dosti. Jokam, tako imam dosti tega.
Ne morem se več tolažit s tem, da imam v težkih časih vsaj nekaj denarja.
Tako ne gre več dalje. Ne gre.
Derejo se name, ker popravljam NJIHOVE napake. Derejo se name, čeprav sem jim ogromno prihranila. Derejo se name, ker so zafrustrirani (oz. je zafrustrirana) zaradi svojh napak. Derejo se name zaradi bedastoč. Po drugi strani pa po novem pričakujejo, da bom zraven še prevajalka, tajnica in analitik s 15% manjšo plačo. Pa koga zafrkavajo?
Itak sem pa danes prvič namignila, da imam vsega dosti. Nikakor se ne veselim naslednjega tedna.
:solzice: :solzice: :solzice: :solzice: :solzice: :solzice:

Ne maram od solz mokre tipkovnice.

Ne maram, da me celo telo tišči.

In ne maram, da ta trenutek nimam nikogar ob sebi.

Ne maram, da se težko sprostim, da se težko zafrkavam kot vsak normalen človek pri dvajsetih.

F**K! In če se zdaj ne bom odpeljala do najbližje trgovine po čokolado oz. Nutelo, sem zmagala vsaj v boji s čustvenim prehranjevanjem.

Prispevek uredil/a: Sienna, 16 marec 2012 - 19:45.

#41 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2012 - 00:04

Da so ljudje tako zelo obremenjeni z vezami in iskanjem "idealnega" partnerja. Resno? Ljudje, resno? A je res ves point življenja najti "the one" osebo? A živimo samo za to? Ker če, potem sploh ne spadam na ta planet. Ljudje so obsedeni. Obsedeni! Pa mogoče me vse še ne bi motilo tako zelo, če ne bi teh svojih pogledov zrcalini name.
Ne, moj odhod v tujino NI temeljil na tem, da se grem "gonit" tja. Niti selitev ni povezana z nikomur, ampak zgolj z mano, mojimi željami, mojimi strahovi ... It's all about me!

In potem nisem samo jezna, ampak me vse skupaj spravi tudi v slabo voljo, ker me spomni na dejansko, realno situacijo, ki je popolnoma drugačna. Pač, smo/so ljudje, ki ne bomo za vsakim vogalom iskali nekoga, samo, da ne bomo sami ali pa zgolj za fuk! Pa me res ne moti, če to nekdo počne, samo ne meni med vrsticami nekaj napeljevati, da imam nekaj, ko pa ni ničesar.

In potem ... Ja, ne, ni še konec. ... In potem, tudi, če se pojavi oseba, ki me pritegne in bi se spustila z njo v nekaj več, enostavno zmrznem in v sebi zapaničarim. Preveč. Zelo. In ni zabavno. Sploh. Mogoče je bilo včeraj, danes pa pač ni.

Ne maram takšnih družbenih pritiskov. Ne maram!

#42 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2012 - 00:46

Ne maram ironije mojega življenja, izvrstno manifestirane v naslednji situaciji.

Celo dopoldne sem se veselila kopanja v bani. Končno napolnim kad, pripravim knjigo in brisače, se potopim v vodo in - v tem hipu se nek sosed spomni vrtati natanko pod (oz. nad) mano. Vrtanje je bilo f* naglušno glasno, vse se je treslo, tudi če sem glavo potopila v vodo, je vse hrumelo in na koncu sem imela že občutek, da bodo prevrtali čez bano in direkt čez moje stegno. Po polurni borbi s samo sabo (na neki točki sem celo zaradi asociacij na zobarja začela postajat panična in spuščat prikupne krikce tipa "Nehite!!") vzdihnem in se pač stuširam, stopim iz bane, se obrišem in lase zavijem v brisačo. V tistem trenutku seveda vrtanje preneha, never to return.

Slika objavljena

#43 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2012 - 18:16

Vseh teh ZA-jev. Seriously, poskušam pomagat in se trudim gledat drugače kot leta prej, pa postanem na isti način nanervirana in naveličana vsega gej. Gej. Gej. Gej. ZA. Si ZA? ZA KAJ? Za enakopravnost vseh in tako naprej... Well I'm not perfect. I don't accept everybody and everything. In nebom, samo zato, da bodo drugi mene. Vse kar hočem, je mir.

Pa ne maram tega, da nemorem z njim ali vsaj nekom takim na pivo zdele met rante na to temo in se spucat, ampak moram it delat. =)

Over and out.

Prispevek uredil/a: Chiara`, 18 marec 2012 - 18:16.

#44 Emanuela

Emanuela

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2012 - 23:26

Da se mi vse lučke za psa in kolo pokvarijo, jih zgubim ali pa mi jih okradejo. In to, da so mi spet ukradli kolo....damn! :roll:

#45 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2012 - 16:34

Ne maram en dan prej zvedet, da cel teden ne delam :nevihta: A bazookah is to be brought out!

#46 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2012 - 17:56

Ko slišim, da se za mojim hrbtom govori o mojem delu na šihtu ... Največ naredim na našem oddelku, pa očitno ni vredno toliko, kot je vredna vez med šefom in še eno sodelavko (tudi študentko). Zakaj hudiča se j***m tu na šihtu, ker itak nikoli ne bodo cenili mojega dela? Statistično gledano naredim več kot cel naš oddelek skupaj. Zakaj hudiča pridem kar precej bolna na šiht, da komu drugemu ne bi bilo treba ostati tu do 19h? Aja saj res, ker drugi so redno zaposleni in zakaj ne bi banka stala na študentih? Poleg tega pa itak noben drug (razen midve s študentko) ne zna narediti zaključka. Mislim, pa kaj njih ni jasno? A res samo še veze in poznanstva štejejo? Kaj pa dober, marljiv in zagnan delavec? A to pa ni nič vredno? :osa:

Jaz butelj se pa še sekiram zaradi tega, namesto, da bi me bolela pi*** - itak sem samo študent, ki preveč resno jemlje svoje delo. idiot! :neumen: prasci nehvaležni!

P.S.: ... zdaj se počutim mnogo bolje :) ...

Prispevek uredil/a: mravlja, 19 marec 2012 - 17:57.

Right now, nothing can kill my vibe

#47 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2012 - 23:24

Ne maram, da sem tako zelo jezna. Vse, ampak čisto vse danes prihaja za mano.
Jezna sem na vse ljudi, ki so mi lagali, me brez potrebe nadirali, me varali in poniževali. Ravno premišljujem, da sem v zadnjih dveh letih naredila samo eno napako. Enkrat sem se za manj kot 19 evrov zmotila pri prispevkih. To je to. Edina napaka. Pa sem poslušala vse frustracije, nadiranje o stvareh na katere nima čisto noben vpliva, še najmanj pa jaz.
Jezna sem na bivšo. Jezna sem, da sem ji tako verjela. Jezna sem, da sem ji verjela, tud če sem globoko v srcu vedela, da laže. Jezna sem nase, ker sem eno faking fucked up leto trpela, bila negotova in uničevalska do sebe in zveze. Totalno me je zaznamovalo. Pa jezna sem, da sem se po ENEM LETU spomnila nanjo. WTF?

Ne grem se več. Ne pomagam več nobenemu, ki ne zna reči hvala. Ne odpustim nobenemu, ki me bo varal in mi lagal. Druge šanse nasploh pa bodo rezevirane samo za izjemne situacije (varanje nikoli).

Ne maram teh dni. Make it stop. Še 10 dni.

#48 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 175 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2012 - 15:21

Neuspešnih reanimacij.
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#49 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 23 marec 2012 - 00:54

Ne maram svoje površnosti, da pridem ob šestih na volišče in ugotovim, da je zaprto.

Ne maram lenih, plehkih avtorjev, ki so zaljubljeni v svoje like. Alyssa je tako absolutno najlepša ženska v kraljestvu (1/3 knjige je posvečene opisu njene lepote s ponavljanjem pridevnikov gorgeous, stunning, breathtaking ... :jaz cepec: ), velikodušna je, bojevita, odločna, samozavestna, delovna, prijazna, neprimerljivo inteligentna, neustavljivo šarmantna ... Bla bla bla ... Yawn. In to kljub temu, da jo je prvih 15 let fotr zanemarjal, potem jo je en totalen brut čisto preveč nazorno posilil, potem je pa preživela pet let v nekem kvazi samostanu. Yeah. Right. Njen tragični dragi je najvišji moški daleč naokoli, čigar šarmu in čarom se ne more upreti nobena bejba (dejansko ob vsakem novem znanstvu avtorica skoči v kožo dekleta in na dolgo in široko opiše njeno hrepenenje po njegovem slokem, močnem telesu, njegovih impossibly modrih očeh, ker je pač najprivlačnejši moški, ki ga je (...) kadarkoli videla). Poleg tega je blazno witty, česar žal v njegovih dialogih ni razbrati. Ne maram, da so vsi antipatični karakterji plump, fat ali iznakaženi (razen neke fatalke).

Ne maram, da je 3/4 fantazije na literarnem nivoju Dr. Romana in ne maram, da sem kljub temu tako obsedena s transportiranjem v druge svetove, da ves ta junk dobesedno požrem.

Naj nekdo napiše inteligentno, nepredvidljivo, slogovno zanimivo, raznoliko, dodelano fantazijo. Prosim? :)Častim kebab.

#50 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2012 - 02:17

Ne maram ljudi, ki so za zakonik, ampak ker se jih to neposredno ne tiče in jim je volišče out-of-the-way in se jim pač ne da, ne grejo na referendum.

Ne maram, plaši me in jezi totalna apatičnost folka. "Če se me neposredno ne tiče, me boli k*." "Niti slučajno se ne mislim pretegnit." "Na referendum grem, če slučajno dobim prevoz." "Itak je vseeno, en glas gor ali dol." "Ne, nisem si zrihtal predčasnih volitev, je komplicirano." "Ne grem, ker ne bom mel nobene koristi od tega." "Ne grem na Očistimo Slovenijo, ker nisem jaz tisti, ki meče stvari po gozdu."

:solzice:

Ljudje, zbudite se; kam gremo?!? Če vse tako zelo boli k*; kdo se bo zganil? Se sploh bo kdo? Nobene iniciative! (razen Civilne ;) ), nobene volje, vsi smo samo sebični in otopeli in brezsrčni in hladni. Boli nas k* za vojne, za množična posilstva, izsiljevanja, lakoto, strah, obup. Boli nas. Dokler lahko mi našparamo za novega Kindla in iPad in se selimo v malo večje stanovanje in gremo v šoping in smo nasploh lepo brezskrbni - super. Greš pod tuš za pol ure - kulči. Pol hladilnika hrane zmečeš stran - ja, pač nisi bil lačen. Stresaš šale o posilstvu in mučenju. Šur. Vržeš vrečko proti smetem, sfališ, ah, kaj čmo zdaj, namen je bil dober.

Zakaj smo tako narejeni, da se vsega navadimo in nam po zadostnih ponovitvah niti tiste najbolj grozljive pripovedi in napovedi ne sežejo pod kožo? Zakaj ne čutimo ničesar? Zakaj smo tako sebični?

Zakaj smo tako sestavljeni, kot smo??????

Še citat iz podpisa Las Meninas, ki me vedno zadane: "Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral." (Martin Niemöller)

Disclaimer: veliko teh stvari me moti seveda tudi zato, ker jih opažam pri sebi.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov