Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Koga ali česa ne maram?

2423 odgovorov v tej temi

#1 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 107 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2012 - 12:15

Ni dovoljeno konkretno izpostavljanje uporabnikov Mavričnega foruma. Niti v metaforah niti cinično niti sarkastično ...

Lep pozdrav, Glorious & ženska

Pa začnimo na novo, z željo, da ne bo veliko takih trenutkov :D
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#2 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2012 - 23:48

Ne maram, NE MARAM, da sem zadnje čase skos sitna. Tečna. Prepirljiva. Negativna. Arogantna. Zoprna. Razdražljiva. Stvari me totalno tick-off-ajo, vse mi gre na k*, vse bi požrla in še najrajši sebe. Mogoče prihaja velemenstra desetletja. Al je pa to v sklopu konca sveta decembra. Al sem pa noseča. :S Ne vem, kaj bi blo v tem trenutku najbolj grozno.

Grem rajš po čike.

#3 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2012 - 14:20

Ne maram, da nekateri zakomplicirajo še tako simpl stvari. Ko mi je že v štartu, še predno karkoli rečem, neprijetno in vem, da bo cela panika okoli tega. In dotična situacija: Rabim avto. Starša delata tako, da bi se prevoz niju v službo, lahko rešil brez problema tudi z enim avtom. Ampak (there is always ampak!) tu bi bilo potrebno malo več prilagajanja iz ene strani. In potem tudi, če povem kako se zadevo lahko neboleče izpelje, še vedno pride bencin in obraba avta na površje. :roll: Ah, ja.

In ne maram primerjanja, v smislu: "Ona ima že vse izpite narejene." Do I feel a pressure? Res ne maram takšnega načina komunikacije, ko mi nekdo poskuša nekaj povedati med vrsticami. Ok, šale in ostale fore so eno, resni pogovori pa drugo.
Doing the best at this moment, puts you in the best place for the next moment.

#4 Black Kitty

Black Kitty

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2012 - 16:14

In ne maram primerjanja, v smislu: "Ona ima že vse izpite narejene." Do I feel a pressure?

Se strinjam, čeprav pri meni je: ona/on je že diplomiral, ona/on ima že službo. Oh ja, sej to sama vem, prav staro in neuporabno se počutim zadnje čase. In letos bom že 24 stara. 24. In nimam še nič konkretnega. Grrr pa kaj sem delala?
Jezna sem sama nase.

"Those who do not movedo not notice their chains."

Rosa Luxemburg

#5 ann

ann

piščan'c

• Člani
  • 155 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2012 - 01:37

Kadar grem nenapovedano domov in izvem, da bom nekaj zamudila :(
Get Fit & Stay Well

#6 mešanček

mešanček

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2012 - 03:09

Da bi po dolgem času lahko šel spat ob normalni uri, pa se mi nekak ne da :)

#7 ann

ann

piščan'c

• Člani
  • 155 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2012 - 03:21

Sem našla več kot dve leti stare "pogovore" in bi se najraje kar razjokala kako sem bila nesramna in mi je neskončno žal za to. :solzice: Ne maram tega, da sem veliko prepozna in sem šele sedaj ugotovila, da sem delala velike napake. :vdam se: Sploh ne morem verjet, da sem bila takšna.
Get Fit & Stay Well

#8 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2012 - 16:20

Kadar se počutim nekako takole. Upam, da ni prepozno, da se reprogramiram. In ne maram, ko me ljudje označijo za nekega arogantneža, ki gleda dol na vse. Ko je ravno obratno. Preprosta iritiranost z naravnanostjo ljudi, ki ne izpustijo niti ene šanse, da ti zbijejo samozavest. Pa dej pust človeku mal veselja, k smo vsi isti exicted kreteni na koncu. Js ga pustim teb. Ne prenesem neprijaznosti, mislim, da že kar bolestno. Vedno se poskušam imeti pod kontrolo, kaj rečem, kako rečem in kako se bo človek počutil, če kaj rečem. Seveda mi ne uspe vedno, ampak problem je, da isto pričakujem od ostalih. Zato bom spisku nemaranja dodala še tiste direktneže, ki bleknejo kar vse kar jim pride na pamet. In taki pač so. Včasih poskušam potem biti podobna in se igrat te fore kolegialnega podje*avanja. In mi kar gre. Potem pa spet panika in razočaranost nad sabo, ker taka pač nisem. In potem mi gre spet vse in vsi na živce. Yeah, I could play the game. But I refuse to.

#9 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2012 - 18:05

Vetra :? To sem šele par let nazaj ugotovila. Rajši se potikam zunaj, če totalno dežuje, kot pa po močnem vetru. Solzi se mi, mrzlo je, veter mi nosi lase v oči, vse je tako neurejeno in konfuzno.

#10 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2012 - 19:24

Da sem se včeraj v Tifli in Monoklu počutila nekako tako, kot da bi bila sredi te slike. Prav neprijetno je bilo. Pa bi se drugače dalo uživat, če bi se lahko premaknil. =)

#11 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2012 - 22:15

Rada odprem nabiralnik in me notri čakata dve knjigi :sreca:

Ne maram dejstva, da mi je bil zgornji citat tako všeč, da sem dejansko instinktno hotel poiskati Všeč mi je. Meša se mi :neumen:

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#12 ann

ann

piščan'c

• Člani
  • 155 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2012 - 01:13

Če sem že začela bi rada hitro, a iskreno vse zaključila. In ne maram takšnega občutka že nekaj časa. :neumen: In ne maram izjav v stilu, kako mi gre lepo. Ne me jeb*t! :S aaaa počutim se kot, da bi bila Super Mario in sem naletela na hudobno gobico, ki mi je ukradla življenje, zdaj ga pa iščem in ga težko najdem. Ker potem tudi več tvegaš, če imaš tam tri srčke kot pa samo dva. Tudi Radenska ima tri srčke. Ne maram tega, da sem čudna. :S
Get Fit & Stay Well

#13 Lelaa92

Lelaa92

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2012 - 15:21

Da mi ena oseba zmeša glavo, totalno :( Nedosegljivo, nedosegljivo, nedosegljivo,... Ok I get it :(
"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati." Hermann Hesse

#14 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 982 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2012 - 21:01

Čakanja. Vem, da moram in vem, da bo potem vse krasno, ampak to fa*ing čakanje zna biti tako zelo ubijajoče.

Leone Lewis. Vedno, ko slišim njen Run, me zmrazi. Kako dober komad je uničila. Bad, BAD Leona. :D

Narastka. Moji lasje izgledajo super grozno in niti slučajno se mi ne sanja, kdaj bom imela čas it k frizerju. Upam pa na čez 2 tedna.

Da ko srečam eno "It-wasn't-meant-to-be" osebo, imam po 10 letih še vedno cmok v grlu. Wtf Sienna, get a grip!!! Nikoli ne bi bila s to osebo (ki po novem jeclja), zato ne vem čemu ta cmok.

Dohodnin.

#15 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2012 - 01:58

Ko ne morem zaspat. :x Pa že tako mi primanjkuje spanca, pa še dokaj zgodaj moram vstat. Grrrrr!
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#16 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2012 - 12:22

Ljudi, ki prodajajo "čistokrvne pse brez rodovnika". :nevihta: Takšna. Stvar. Ne. Obstaja. (Dobesedno - ne obstaja, protislovje je. Čistokrven pomeni imeti rodovnik) Ne maram tudi komentarjev tipa: "Saj ga ne bom imel za razstavo, saj rodovnik nič ne pomeni." Seveda ne, dokler se ti zaradi dedne napake nekaj generacij nazaj pes pri petih letih ne zgrudi. Seveda takšni 'vzreditelji' pozabijo omeniti, da dejansko nimajo (ni mogoče, da bi imeli!) evidence prejšnjih generacij (razen, če sta oba starša rodovniška psa, ki potem nista dobila vzrejnega dovoljenja, kar nakazuje samo na malomarnost vzrediteljev - in od takšnih si ne želiš kupiti psa - ali pa na spodletel poskus pridobitve vzrejnega dovoljenja - v tem primeru pa leti tako daleč stran, kot te nesejo noge). Tukaj ne gre za izgled kužka ali za to, da se vzreditelji rodovniških preseravajo in skušajo iz tega potegniti velike količine denarja (pravzaprav večinoma daleč od tega), tukaj gre za dobrobit pasme; za to, da se pri nerodovniških parjenjih nekontrolirano širijo dedne bolezni, zaradi katerih psi trpijo, da se širijo karakterne napake, zaradi katerih trpijo psi, lastniki, naključni mimoidoči, gre za to, da je parjenje psičke, ki ima težave, totalni sadizem (and don't give me the - saj v naravi se tudi parijo nepregledane živali. Ja, seveda se, pa zato tudi umirajo, ampak ni ga bolj gnusnega kot človek, ki sprejme to tveganje in psico izpostavi trpljenju, zato da bo dobil nekaj tisoč evrov). Če nočeš odšteti tistega jurja, dveh za rodovniškega psa, pojdi v zavetišče. Mešančki so čudovita stvar in z nakupom (oz. pač pridobitvijo) popolnega mešanca tvegaš BISTVENO manj kot z nakupom "nerodovniškega čistokrvnega psa". In seveda se ti lahko tudi pri čistokrvnih rodovniških psih zgodi, da se bo pojavila kakšna dedna napaka. A je možnost bistveno, bistveno, bistveno manjša kot pri tistih, kjer so tovrstne kikse spregledali.

Psi so čudovita bitja in nerodovniški pes je lahko najbolj prikupen družabnik ever, a zlasti pri pasmah, kot je moj kavalir, pri katerih že pri rodovniških psih prihaja do dednih bolezni, je še toliko bolj pomembno, da se ne kupuje in razmnožuje psa, čigar preteklost in genetika ni jasno napisana na papirju (in preverjena). Komisija vzrejna dovoljenja zavrača z razlogom.

#17 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2012 - 20:39

Ljudi, ki ne znajo poslušati. Ljudi, ki za*ebejo naročilo in potem mi nabija: "Ne, sej ni panike. Nisem nič užaljena, da nočeš moje usluge, ker vem, da te on bolje pozna. Aja, drugič pa moraš povedat koga želiš." Wtf? I mean WTF?!? Ti užaljena?? Ne gre se, da nočem tebe. BMK za to! Gre se za to, da sem morala narediti žnj kliometrov za NIČ + da SEM točno povedela koga želim in je vaša zaposlena za**bala!! :x

In nikoli, ampak res nikoli si nisem mislila, da bo to kdaj napisala, ampak - fotra. On ni in ne bo nikoli kriv za nič. Če mu gre karkoli narobe, VEDNO najde nekoga, ki je "nesposoben." In vedno mu je samoumevno in popolnoma logično, da ima vsak dan vsak fakin' obrok narejen in postrežen, brez da bi se premaknil. Da ne omenjam urejenosti okolice, hiše, čistih oblačil etc. Moja ženska bo kraljica. KRALJICA!
In on je glavni izvor, da se stvari vedno zakomplicirajo. In težave drugih so vedno najbolj pomembne. Ne spomnim se kdaj je nazadnje koga pohvalil. Zanj verjetno nikoli ni bil in nikoli ne bo hihče dovolj dober. Če pa že bo, bo ta to sigurno prej nek xy tujec kot pa ... In ne maram, da z določenimi stvarmi tako z 'lahkoto' živi in se pretvarja, da je vse prav, medtem, ko imam jaz grozno praznino in se mi zdi, da ne morem nič naredit ...

In ta trenutek ne maram niti sebe, ker pustim, da me takšne stvari totalno ziritirajo, ko bi v bistvu bila lahko že navajena ... Mah. Brezveze. Res brezveze. :(

#18 someoneNew

someoneNew

piščan'c

• Člani
  • 102 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2012 - 23:29

butterfly, tvoj fotr in moj fotr bi se mogla spoznat, "cause I know how you feel"

Zadnjih 14 dni ne prenesem in ne maram svojih čudnih in nejasnih sanj, ker me silijo v to, da se skoraj vsako noč zbujam. :vdam se:
if it's in your nature you'll never win

#19 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 25 februar 2012 - 10:47

Ne maram imeti skoraj identično obarvanih tub za zobno pasto in kremo za obraz :nevihta:

#20 Misterious

Misterious

piščan'c

• Člani
  • 57 prispevkov

Objavljeno 25 februar 2012 - 12:42

...ravno takrat, ko uspem izustit kaj pametnega v kakšnem dokumentu/strani mora računalnik crknt? ...al pa zablokirat?, da se ja izgubijo vsi podatki, grrrrrrrrrrr -.- (bo trema res sistem na novo gor naložt in začasno drug laptop uporabljat)... ker zgubljam živce, ga bom v steno vrgo - malo manjka! -.-
yep, trenutno tudi sebe ne maram, ne priporočam moje družbe...

#21 Opheodrys

Opheodrys

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 25 februar 2012 - 16:52

Ne maram te nenadne zatohlosti. Ne da se dihat. Hočem zimo. :zvecilka:
You're your problem, but you're also your solution.

#22 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 982 prispevkov

Objavljeno 29 februar 2012 - 17:32

Da se preveč sekiram. Zaradi drugih. Seriously, zakaj? Bolj se sekiram za druge kot se oni zase. :zmesan: Enough!

Prispevek uredil/a: Sienna, 29 februar 2012 - 17:33.

#23 Opheodrys

Opheodrys

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 29 februar 2012 - 20:12

Ampak res pa ne maram ljudi, ki se stalno nad vsem pritožujejo. Nujno skritizirat vse, kar se da. Pa da so še nesramni zraven. >.<
You're your problem, but you're also your solution.

#24 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 29 februar 2012 - 23:33

Ne maram, ne maram, ne maram, da bo vstopnina na nastopu. C'mon, who's gonna come, if they'll have to pay? Ne vem no ... ni mi všeč. :(

#25 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2012 - 01:19

Ne maram dejstva, da sem zdaj že čist napsihirana in da že ko se pogovarjam s svojimi prijatelji, imam ves čas občutek, da dajem folku vtis, da me zanimajo na romantičen način. Svoje besede in geste v retrospektivi kritično ocenjujem kot potencialno zavajujoče in sem nasploh čisto živčna, da si ja ne bi kdo česa narobe razlagal. Don't need any more of that -.-

Ne glede na druge (in na vse) je moje zaupanje v enakovrednost moško-ženskih ali med-lezbičnih prijateljstev s prijateljstvi, v katerih udeleženca že na papirju ne moreta razviti romantičnih zanimanj - še vedno trdno.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov