Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Praznovanje (zaroke, obletnice)

20 odgovorov v tej temi

#1 Vayger

Vayger

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2012 - 00:48

Vem, da se bo tole mogoče velikim zdelo neumno ali kaj podobnega, ampak že dolgo razmišljam o tem.

Svojga fanta bi zaprosu konec februarja ali julija, ko sva šla prvič ven.
Se vam zdi čas v redu? Na tale prestopni dan mislim že skoraj 2 leti!

Bolj me pa zanima, kaj mu kupiti kot znak zaroke?
Prstanov in velikega kiča nima rad in tudi meni ni preveč všeč (da ne omenim, da nimam 200€ za enostaven prstan).

Imate mogoče predlog za kaj bolj... naravnega, iznadljivega?

Hvala vam!
Life Is What U Make It :)

#2 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2012 - 00:56

Čudovito! Prav lepo je blo prebrati to tvojo namero!

Če čutiš, da je čas, da to napraviš, potem le daj.

če ne mara prstanov, morda kupiš kako uro (waterproof uro, ki ni navadna dobiš med 100 in 150 evr).

Je mogoče fajn, da je nekaj takega, kar bo potem imel nonstop polek sebe in ga bo to še bolj spomnjalo nate.

Vso srečo. :D
Kdor molči, devetim odgovori

#3 Vayger

Vayger

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2012 - 01:00

Joj, sej res! Kakšne uporabne stvari!

FUL hvala za predlog!

#4 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2012 - 01:17

Aww, kako lepo. :)

No, jaz sem čisti freak na darila, ki jih oseba sama naredi oz. vloži vsaj malo truda (tekanje od trgovine, do trgovine ne šteje). ;)

Mogoče bi dal kakšen album s slikami, na katerih sta vidva, ki bi ga skupaj pregledala in potem bi bilo 3/4 albuma praznega in bi namesto ene slike notri napisal nekaj v smislu: "Ups, zmanjkalo slik," in potem obrne naslednjo stran: "Ampak moje ljubezni do tebe je vsakdan več." ... Next page: "Bi se poročil z mano?" No, nekaj v tem stilu. :)

Ali pa se greš slikarja in naslikaš srce (pač uporabiš domišljijo in ga upodobiš v biološkem stanju, ali pa bolj kot smo ga navajeni v ljubezenskem smislu), daš zadevo uokvirit in mu rečeš: "Podarjam ti svoje srce." Aww! I'm melting. :)

Je pa tudi res, da takšne stvari ponavadi niso baš uporabne, ampak so pa posebne in unikatne. <3
Doing the best at this moment, puts you in the best place for the next moment.

#5 maksimus

maksimus

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2012 - 18:23

Ali pa verižico z nekim obeskom. Glede prstana pa je tako, da ni nujno da je drag, dobiš tudi čist običajne za 20-50 evrov. Konec koncev je lahko tudi plastičen. :D Cenejša varianta kot pri zlatarju so npr. iz poldragih kamnov. Mogoče kaj takega:

Prstani

Nakit

Če pa res nima rad prstana ali nakita in ga ne bo nosil, pa lahko najdeš pri zlatarju kak lep, umetniški obesek za ključe.

Prispevek uredil/a: maksimus, 10 februar 2012 - 18:25.

#6 ankh

ankh

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2012 - 22:58

Kupi mu kakega pliškota + vino + na list papirja lastnoročno napiši kaj si misliš o njemu, kaj čutiš.... = papir zažgeš po koncih in zviješ v zvitek in barvni trakec :)
Work like you don't need the money, love like you've never been hurt, dance like nobody's watching ;)

#7 cooKie_

cooKie_

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2012 - 20:46

Ga povabiš na karaoke, in ga zaprosiš pred vsemi ko bo najmanj pričakoval!

Drage kroglce pregelk, nikdar nočem biti vel`k!

#8 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2012 - 20:54

V okvir daj sliko kjer sta skupaj slikana zadej pa napiši nekaj o njem(nekaj lepega).
- daj tiskati kako sliko na majco zadej ali pa zraven pa še nekaj napiši na majico seveda. :mezik:
- naredi zapestnico kjer je tvoje in njegovo ime notri napisano ali narejeno. :stima:
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#9 Yurix

Yurix

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2012 - 22:59

Aaaaaa, ko sem prebral tvoj post sem se kar raznežil ... KAKO LEPO! :) :spostovanje:

Ideja hmmm lahko pa se greš kuharja in mu skuhaš njegovo najljubšo jed :)

Pri posladku pa mu skriješ listek v tortico z svojim vprašanjem :) , ali pa mu daš kak prstan ki ej bil omenjen višje noter, ali pa obesek za verižico (graviran) ,...

Saj se ve ---> Ljubezen gre skozi želodec :tralala:

#10 Vayger

Vayger

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2012 - 20:05

A zdaj moram pa še kuhat ali kaj? xD

Mislim, da sem se že kar odločil, da mu kupim uro.
Vsi ste dali res neverjetne predloge, ki bodo prišli prav v prihodnosti, ampak Tamali je imel-a res dober predlog.

Sem ga tudi že peljal na ogled, kao, da jaz iščem kakšno cool uro in ga vprašal, kakšno bi si on kupil oz. hotel, da mu jo nekdo kupi.

Najti moram samo še dobro idejo, kako vse to izpeljati in kje.
Skoraj gotovo bo to enkrat poleti, po možnosti, ko bova šla na dopust.

Vam javim, kako bo vse polomija.

(Še vedno mi lahko napišete kakšen predlog. Sam sem bolj levi v tem oddelku (za ideje).

Hvala vam!

#11 najwa

najwa

zasvojen'c

• Člani
  • 401 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2012 - 23:34

...drzim pesti, da se ne razideta. poznam same take primerke, ki so nacrtovali skupen nakup stanovanja, selitev, nakup psa, zaroko, in podobno, nato pa se malo prej ali takoj za tem razsli.

#12 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2012 - 02:08

^ Brez zamere, ampak tole je pa tipičen slovenski komentar. Dajmo bit rajši veseli zanju in ga spodbujat, kot pa da predvidimo vse črne scenarije in se obešamo na najbolj neznantne znanilce potencialnega poloma. Mogoče se kdaj razideta, mogoče bo decembra konec sveta, mogoče ... Pa kaj? Pa kaj, če se je sto parov predtem razšlo! Vayger je zaljubljen in bi se rad poročil! Jaz držim pesti, da bo vse potekalo, kot si želiš, totalno me navdušuje, da danes sploh kdo najde človeka, s katerim si resnično predstavlja skupno prihodnost.

Sicer se pa tudi meni zdijo najbolj simpatične snubitve (oz. izkazi naklonjenosti, karkoli), ki so prikrojeni po meri prejemnika naklonjenosti (o maj gad, kako grozno se sliši). Osebna, unikatna darilca ali malce bolj generična - dokler imaš v mislih predvsem, koga snubiš, se ne boš narobe odločil.

Vso srečo!

#13 dothejoy

dothejoy

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2012 - 10:29

Joj, mojbog ja, popolno! Ah kok lepo.

Aahhh, zdej sem se spomnu roza žurke v štirki prejšn mesec. Kok je pa to bla najlepša stvar ever. K te zadeve vidš samo v filmih in serijah in pol se dejansko zgodi, aaahhhh!! :3
Sorry, moru sem mal čustva izlit, ampak kaj čem. I'm a sucker for romantic shit. :3
2+2=5

#14 najwa

najwa

zasvojen'c

• Člani
  • 401 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2012 - 14:05

@Eos: imas prav!

zelo sem vesela za vaju in komaj cakam ta veseli dogodek! obvescaj nas o podrobnostih, da se bomo skupaj veselili! ♥ ♥ ♥

#15 Vayger

Vayger

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2012 - 16:56

Ne skrb, ne bova šla kar tako zlahka narazen. Bom prej fajn po miz udaru, preden se bo.

Seveda sem mu pa že povedal, da se me ne bo kar tako mimogrede znebil. On prav, da mu je čist cool, tko da...

LP

#16 Mikk

Mikk

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 26 maj 2013 - 23:57

Hey!

S fantom bova v začetku junija praznovala prvo obletnico najine zveze... Ker imava oba dokaj stresno službo, sem razmišljal da bi nama kupil pač neko wellness razvajanje za dve osebi. Zanima me, če je kdo že kaj takega šel s partnerjem in kakšne imate izkušnje s ponudniki wellness storitev če pač kot par prideta dva moška :)

LP Mikk*

#17 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2013 - 09:07

Sam nimam izkušenj z nobenim wellness salonom. Najbolj je, da tja kamor bi želel iti, pošlješ e-sporočilo in jih direktno povprašaš. ;)
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#18 Blonti

Blonti

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2013 - 18:40

Mikk, nič posebnega ni. Si stranka - oz. dve stranki - za katero se maksimalno potrudijo, da se sprostita in uživata v razvajanju. Pri nama so manjšo zadrego s pripravljenimi oblačili "zanj in zanjo" (del masaže je bil v lahkotnih oblačilih) rešili v "5 sekundah", in oblačila "zanjo" zamenjali z oblačili "zanj". ;)
Be smart! Think before you speak!

#19 Mikk

Mikk

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2013 - 22:35

Ful vama hvala za mnenja. To je moja prva resna zveza in nisem še čist navajen teh situacij, ko greš kam kot par :)

#20 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2013 - 22:49

Pojdita v Orhidelijo nov del...). Osebje je zelo prijazno do geyev. Preizkušeno na lastni koži :) (sem bil z fantom...)
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#21 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2013 - 23:18

Ura? Kako brezosebno in dolgocajtno. Butterfly razmišlja v pravo smer. Sicer je preveč roza in osladna zadeva opisana kot primer, vendar nekaj v tem smislu.

Wellness. "Na najino obletnico te peljem v salon, kjer te bo prešlatal tip, ki zgleda trikrat bolje od mene."

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov