Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kam po lepe spomine?

4 odgovorov v tej temi

#1 Joyofboys

Joyofboys

piščan'c

• Člani
  • 79 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2012 - 02:36

Rad bi svojega "izbranca" peljal nekam ven. pa ne v bar al pa restavracijo. Nekam v naravo na sprehod z romantiko pa lepim razgledom oziroma z lepo okolico in po možnosti bolj zasebno. Ampak se že dva dni sprašujem kam ga naj sploh peljem? Oba sva z štajerske regije in bi mi sicer bolj pasalo kje v bližini Maribora ali pa Ptuja, ampak tudi za ostale destinacije po sloveniji bi blo fajn vedet za kak izlet v prihodnosti. Jaz imam najraje kake gozdne poti, gradove, jezera ali pa ribnike, parke, itd...
Me pa zanima tudi kam hodite vsi ostali z svojimi iskat romanco?
Če poznate kaj takega bi bil zelo hvaležen =)

Lep pozdrav!

Prispevek uredil/a: glorious, 21 januar 2012 - 12:19.

I know it's cheesy, but I feel GRATE!

#2 Yurix

Yurix

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2012 - 02:46

Mogoce najprej v Malecnik (na vrhu hriba ko je kriz) imas MB@night. Pa potem kaksna vecerja v Q-ju ali pa Rozmarinu, Betnavi,...

Mogoce kaksno razvajanje v dvoje? Savna+jaccuzi + penina ? :)

#3 Lelaa92

Lelaa92

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2012 - 14:04

Ker je Yurix omenil Malečnik morem nujno komentirat :) Razgled je nenormalno dober(gledam ga že 19.let in se ga še zmeraj nisem naveličala, vedno znova me navduši s svojo čudovitostjo). Priporočam pa, da si ga prideš ogledat tik pred sončnim zahodom, ter ga opazuješ medtem ko se začenjajo prižigati vse mariborske lučke ;) Nevem pa kje natančno misli križ. Na vrhu Malečnika ga namreč ni ;)
"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati." Hermann Hesse

#4 90_boy

90_boy

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2012 - 13:26

romatični kraji na ptuju; če greš ob Dravi do term prideš do enega pomola tam je dokaj na samem pa še lepi razgled na Dravo in ptujski grad imaš :P meni osebno je tudi ful všeč v Markovcih na jezu, lepo se vidi novi most grad itd. pa pol še maš sam ptujski grad :D
I actually once try to be nice with stupid people....it was awful

#5 nobody

nobody

piščan'c

• Ban
  • 55 prispevkov

Objavljeno 25 februar 2012 - 23:11

Pohorje je ful lepo! ampak zdaj pozimi ne ravno.. je pa res lep razgled na dolino, lučke..

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov