Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spogledovanje

18 odgovorov v tej temi

#1 dothejoy

dothejoy

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 09 december 2011 - 21:13

Zadnje čase ugotavljam, kako zabavno je lahko spogledovanje s tipi. :3 In tud konstruktivno (med drugim spoznavaš nove ljudi)!
Ste to že kdaj naredili? Kje to najraje delate (na busu, iz avta, na ulici...)? Ali se samo spogledujete ali kaj dejansko naredite po tistem usodnem, zainteresiranem nasmešku? Je kdo spoznal ljubezen svojega življenja na tak način?

:)
2+2=5

#2 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 09 december 2011 - 21:26

Se sploh ne spogledujem, verjetno ''na žalost''. Verjamem, da se da na tak način marsikaj ugotoviti ali celo doseči ampak nisem tip človeka, ki bi lahko v popolnoma neznane ljudi skorajda strmel oz. se pač spogledoval. Že nekega tipčka, ki mi je simpatičen, redko podrobneje prečekiram, kaj šele da bi se z nekom konkretno spogledoval. Bi si želel malo več flegmatičnosti v takšnih trenutkih, verjetno vse to vpliva tudi na gaydar ampak zaenkrat še nisem storil ''revolucije'' na tem področju. :D
Jasno, da na tak način nisem spoznal še nikogar. :]
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#3 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 09 december 2011 - 21:52

Sam se skorajn nič ne spogledujem, če se že je potem kriva kakšna lušna punca po vsej verjetnosti. :nerodno:
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#4 gayguy

gayguy

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 09 december 2011 - 22:05

Ja se spogledujem... ne cist ocitno ampak na bolj pazljiv nacin. Sem pa ze dozivel enkrat na troli, k me je en hot tipson gledal od kar je prisel na trolo in vse do izstopa neprestano, to je bla ena mojih velikih izkusenj s spogledovanjem:) se zdaj ko se tega spomnem se nasmejim na polno:D (nekako hecno, a ne?)

#5 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 10 december 2011 - 00:54

Velikokrat sem se spogledoval, a nikoli nič ukrenil. In čisto vsakič mi je hudičevo žal. Enkrat sem celo napisal listek z email naslovom, vendar je prej odšel iz avtobusa, preden bi mu lahko po nesreči vrgel v naročje :D
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#6 matthew

matthew

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 10 december 2011 - 01:15

Uh.. jaz OBOŽUJEM spogledovanje ^^ Všeč mi je občutek metuljčkov v trebuhu, ko mi tip vrača pogled... Nekako se mi zdi, da tako širim ljubezen, tako kot da bi objemal neznanca :D Zato pa tudi verjetno ni dneva, ko se ne bi spogledoval. Neverjetno se mi zdi, da jih večina vrne pogled, zato trdim, da je 80 % gejev tam zunaj ;D Mogoče malo pretiravam, vendar mi je to res zelo ljubko. Sicer pa še nikoli nisem šel koraka dlje, se mi zdi da bi potem to izgubilo svoj čar. Sanjarjenje je pač zelo močna zadeva :)

Pa ne priporočam spogledovanja, če je tip v družbi ostalih ... tako se izogneš gay bashanja. Sam sicer še nism doživel ... Se mi je pa že zgodilo, da sm se skori u hlače, ko sta se dva tipa odpravila za mano. Čeprav sem pozneje ugotovil, da smo vsi imel enak cilj (v tem primeru H&M ... tipa sta bila zih gej...hehe).

In zdej bom vso noč razmišljal o tem ... I should get a tissue :motoristka:

#7 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 10 december 2011 - 14:49

Uf ja, spogledovanje je zakon. Včasih se tudi nasmehnem, če je res obojestransko :)
Žal pa pri tem tudi ostane, nagovorit pa žal ne upam :(... še zaenkrat! :P
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#8 Žan

Žan

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 19 december 2011 - 09:48

Eh, meni pa to še tako ne gre :) Se trudim, ampak po navadi me premaga moja sramežljivost. :(

#9 Mizuma

Mizuma

piščan'c

• Člani
  • 123 prispevkov

Objavljeno 19 december 2011 - 21:22

Hm. Jaz pa se dokaj rad spogledujem - ampak nikoli kampanjsko oz. z namenom, da bi potem kaj iz tega bilo ... Če že, pol fajn, če ne, no harm done... Lepo z očmi previdno prečekiraš, pol pa kar avtomatsko pride tisti nasmešek od ušes do ušes ... Mi polepša dan ... Moram pa rečt, da ni nič lepšega kot vrnjen nasmešek. In to je največ vredno :poljubcek:

#10 jaka_j

jaka_j

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 21 december 2011 - 01:35

No tale tema je kar zanimiva. Čeprav vidim da nekateri tukaj komentirajo, da se ne spogledujejo, pa naj bo tako.

Jaz lahko rečem, da je zelo zanimivo še predvsem na javnih prevozih, kako se ljudje oz. "mi" spogledujemo. Recimo da je bilo več situacij, ko sediš na polnem busu, in se v enaki sekundi obrneš k tistemu človeku, ki sta se ob vhodu spogledala in se nekako pogledata na 1x. Zdaj pa se ne ve, ali on cel čas strmi vate, ali je obratno, ali pa pač ob pravem času pogledaš pravi obraz.

Lahko bi še dodal to, da je zelo beden občutek, ko recimo meniš da sta si dva na prvi pogled kar zanimiva in pol se ne zgodi nič, ker pač noben nič ne upa, torej vsak izstopi na svoji postaji in gre svojo pot dalje. Ali ni to tako malo brez veze? No pa da ne bo komentarja, "Zakaj pa nisi ti naredil prvega koraka?", sem ga že, pa se 2x ni obnesel, to pa ne pomeni da je treba obupat. :) No življenje gre naprej! :)
Tale forum se še mi zdi nekako najbolj Ok, od ostalih gay in podobnih strani. Tako da strani kot so GR, Adria in ostalo je res kar nekaj.

Glede sebe in kaj rad počnem, kaj delam v prostem času, ki ga je vedno manj lahko več zveš na ZS. :)

Uživaj

#11 mucek1993

mucek1993

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2012 - 17:14

Spogledovanje zna bit precej varljivo ;) se mi večkrat zgodi kje na vlaku ali pa na pločniku, da mi kak tip z očmi dobesedno pošilja amorjeve puščice :D V večini primerov gre verjetno za naključen pogled, ki se zgodi, ker si se pač obrnil nekam, in se je tudi ena oseba obrnila proti tebi. Drugo je pa, če pogled traja nekaj sekund, oz. če se ponovi. Očke ponavadi sporočajo veliko, le da ne vemo čisto natančno kaj :)
Je pa zagotovo zanimivo se spogledovat, ker ti vsaj ni dolgčas, če nimaš kaj drugega za delat :plosk:

#12 Tomaz

Tomaz

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2012 - 08:34

Do sedaj še nisem imel pozitivnega feedbacka spogledovanja, razen če sem seveda narobe "prebral", kar bi bilo čisto možno. Najraje se spogledujem, oz. poskušam na vlaku, avtobusu, iz avta v avto...

#13 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2012 - 12:05

meni se zdi spogledovanje s fantom, v upanju da je homo/bi, izguba časa. tudi če ti vrne poglede, si grem stavit, da se nas 95% ne upa narediti prvega koraka.

se še spomnim koliko poguma sem takrat rabil, da sem svojega prvega fanta nagovoril. pa še to mi je uspelo samo zato, ker je bil outiran in se mi je zdelo, da sem nanj naredil kar velik vtis.

#14 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2012 - 12:22

meni se zdi spogledovanje s fantom, v upanju da je homo/bi, izguba časa. tudi če ti vrne poglede, si grem stavit, da se nas 95% ne upa narediti prvega koraka.

Se strinjam. Meni se zdi to nekaj povsem nepredstavljivega. Če ni tip res evidenten, je že tako izjemno težko ugotoviti če je homo/bi, kaj šele da bi se začelo spogledovanje. Vsaj jaz gledam tako na to stvar in se mi zdi kar neverjetno da je imelo toliko forumašev pozitivne in uspešne izkušnje na tem področju.

Na svetu je 100 ljudi in 100 čudi in najdeš tudi veliko strejt tipov, ki lahko opazujejo folk, se tudi ''spogledujejo'', nasmehnejo, pa niso niti blizu temu da bi jim šlo za takšno spogledovanje. Vem, da ne moreš doživeti uspeha če ne poskusiš ampak jaz pa res nisem tip človeka, ki bi poskušal dajati signale, če bi se mi za nekoga samo zdelo da je ''naš'' in da me opazuje.

Se bo treba opogumiti, dati v takih situacijah oči na peclje in vsaj poskusiti. =P
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#15 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 205 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2012 - 13:47

Jaz sem prišel samo do izmenjevanja pogledov v knjižnici. Pa še to ne vem, če je tip mene gledal, ker sem jaz njega, ali pa ker je tudi homo/bi.
*so confused*
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#16 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2012 - 13:28

V knjižnici vsi vse gledajo, sem že obupal nad tem :P
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#17 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 03 november 2012 - 14:55

Se spogledujem, da, če mi je tip dober. Ponavadi takoj zaznam, kdaj me kdo gleda ter tudi s kakšnim namenom me gleda. Če mi je hud, se spogledujem nazaj, če ne, takoj odignoriram. Se pa to spogledovanje zgodi vedno popolnoma naključno in tudi na popolnoma neprimernih mestih za karkoli ukrenit v zvezi s tem, npr. na busu, na ulici, ali, nazadnje, na pokopališču, lol. Torej, v četrtek sem se na pokopališču čekiral z enim res hudim tipčkom. Ampak je bilo vse tako na hitro...on je šel po enih stopnicah dol, jaz pa gor. Itak sem ga zaznal v trenutku, ker v tej vasi še v življenju nisem videl hudega primerka, ta pa je bil 1. klasa in je prav seval ven iz povprečja. Pokosi večino ljubljanskih tipčkov takoj! :P Očitno sva se gledela, prav na tisti "youmebednow!" način, tako da sem 100%, da je naš pa še nasmehnil se mi je in to fuuul lepo, *swoon*. Nimam pa najmanjšega pojma, kdo bi lahko bil. Šanse, da izvem karkoli, so skoraj enake nuli. Pa bi se ful potrudil, ker je res totalno hud, samo nimam niti kje začet. Vem samo to, da je nosil kapo in da ima mal dalše laske, ki so mu štrlele izpod kape, najlepši obrazek ever, star je ene 18, 19 pa visok ene 180-182. Skratka, totalno moj tip tipa! :D Za njega bi se pomoje še celo na fejs prijavil po enem letu, tok mi ne da miru zdej to. Jezen sem, ker me res ful redko kdo tko napali in ko se to zgodi, like 1x na leto, se je seveda moralo zgoditi ravno na pokopališču v eni vuko...danebomrekukaj. :utihni: Ostane mi edino to, da malo pogledam po romeu, ali, da mogoče bere MF in se bo prepoznal. Sicer pa, da se malo vrnem na temo...nekaj časa sem imel listek s telefonsko in pripisom "call me maybe" vedno pri sebi, če bi prišlo do kakšne take situacije in bi obstajala možnost, da mu nekako dostavim ta listek. Drugače, na naših placih, sploh nimam problema pristopa k tipčku, če bi me kdo pritegnil do te mere. Sam kaj, ko me res ful redko...Tako da je po mojem mnenju za vsakdanje situacije še najbolje imeti pripravljen listek in pač upati na najboljše, če res ne obstaja nobena možnost, da ga kdo pozna, da ga izslediš preko neta itd...
Hello, hello, hello, how low?

#18 Tai79

Tai79

piščan'c

• Člani
  • 52 prispevkov

Objavljeno 04 november 2012 - 21:13

Najraje to počnem na vlaku :) Se veliko vozim z vlakom in ponavadi, če sedi kje blizu kak simpatičen tipček, pričnem malo s spogledovanjem. Zdaj, če dobim smrtno resen pogled nazaj, potem se hitro zaključi vse skupaj. Če pa fant zardi, kar se je že nardilo, pa seveda z veseljem nadaljujem :) Sem bil pa tud že sam deležen takšnih pogledov ravno zadnjič. Morem priznat, da me je melo, da bi celo reku za cifro. Ampak je prišlo tako, da sva se zgrešila potem na poti z vlaka.

Drugače pa malo koketiranja ne škodi. Je priporočljivo. Če že ne drugega, vsaj sebi in mogoče tudi tisti osebi polepšaš dan. Tako sta mi dva tipčka zadnjič sredi Ljubljane polepšala dan. Sta se pripeljala proti meni z rolerji, se skoraj ustavila ... en me je prav lepo pogledal in pozdravil, drugi pa mi zraven še pomežiknil. Hahaha, Očitno sta videla, da sem slabe volje ... in potem sem se obrnil za njima in se nasmehnil :) Škoda, da se nista ustavila :P
When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm better. :tralala:

#19 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2013 - 20:09

Zadnje čase se kar pogosto spogledujem s tipi. Kadar se pogovarjam, mi včasih 'ponesreči' uidejo kakšni namigi ali opzke (katerih neposrednost je odvisna od količine zaužitega alkohola). Četudi po navadi vem, da nimam možnosti, ker je sogovornik po pravilu strejt. Očitno sem dosegel tako stopnjo 'obupanosti', da sramežljivosti ne pustim blizu in niti ne pomislim, kaj si drugi mislijo.

i tried

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov