Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Na pomoč! Osvaja me dekle!

73 odgovorov v tej temi

#26 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2006 - 14:18

OjOjOj moja sošolka, je zaljubljena vame, že par mesecev, vsi so vedla, jst sem pa zadni zvedu...in vsi naju zajebavajo kao...joj kok lep parček...pa vedno mi kupuje ene pliškote, čokoladice, baba je čist počena, pa vedno mi fotokopira ali prepiše kako snov ali pole, ki jih jaz nimam (sej je ne iskoriščam, sama se ponuja). In ko me kliče za kavo...nikol nimam časa, pol pa joče, pa pošilja sms-verze (fuuuuuuuuuuj), skratka, nemorm ji povedat nej odjebe, ker se delam da ni mi jasno da je zacopana vame, joj, grozna je :mrgreen:

ej sam govoriš kot ena majhna punčka! sam to je še v redu...najuhjš je to d si tok gnil d se ti skor gabi ena oseba k te ma rada pa tko naprej. Veš, men se je že zgodil to d sm biu u str8 zalublen pa najbrž ni okol razglašu kao d fuuj,peca me...in navsezadnje, mogoče boš ti nekoč v situaciji k ti bo na enak način všeč en tip in takrat boš ti tisti "fuuj"!

;)
Podpis ni potreben.

#27 komarko

komarko

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2006 - 22:52

Moja prva dva coming outa sem "moral" naredit pred bejbama, ki sta imeli z mano malo bolj resne nacrte, kot sem si jaz zelel... :D Pa glede na to, kaksne fante imata obe zdaj, bi rekel, da bejba, ki se enkrat zagleda v geja, se vedno zagleda v bolj "sumljive" tipe :lool:

Aja, pa osnovna sola. O kake travme!! V sestem razredu sem zamenjal solo in potem se je tam vnel pravi babji ravs zame. Non-stop pisma, kjer so govorile grdo ena o drugi. Jaz sem bil pa nezainteresirano vzvisen nad vsem skupaj (v resnici pa na smrt prestrasen). :lool:

#28 just_me_19

just_me_19

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2006 - 00:47

joj no, če mi je res gadno, jst ji nemorm rečt: ej a si zaljubljena vame???:=)
pa ne mi govort da sm gnil pa samozaverovan pa kaj jst vem, ko pa sploh ni tko simpl.
Ko je mela njena sestra roj dan me je povabla, jst sm pa reku da nebom pršu, ker mam neke druge obveznosti (takrat sem jih res imel:=) in pol mi pa piše sms: a prideš in zakaj ne??? pa sm napisal da ne. pol je pa začela z niskim foram..kako sm lah tak prasec pa skoz zajebem pa da nism vreden unih 21sit k jih da za sms....mislm, fak an!!
pička bi lah sama dojela da me ne zanima, bi se pač sprijaznila s tem, in olajšala sebi in meni situacijo.
Jokal sem, ker nisem imel čevljev; vse dokler nisem videl človeka, ki ni imel stopal...

#29 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 530 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2006 - 00:55

Ti bi pa lahko imel toliko jajc in ji povedal, da te ne zanima, a ne? :?:
Ne pa, da jo vlečeš za nos in od nje sprejemaš pozornosti takšne ali drugačne! :?

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#30 just_me_19

just_me_19

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2006 - 01:01

ja seveda, me prav zanima kako bi ti to speljala. ampak whatever , tnx za vaša mnenja :mrgreen:
Jokal sem, ker nisem imel čevljev; vse dokler nisem videl človeka, ki ni imel stopal...

#31 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2006 - 10:45

Poveš ji, da ti ni všeč. Saj ji ne rabiš povedati, da si gej. Dlje ko to vlečeš, slabše bo sprejela, ko ji boš povedal, enkrat pa ji boš moral.

P.S.: Lahko proooooosim pišeš v malo širšemu krogu razumljivi slovenščini? Jaz si ful neji rad oke stakno sao da priem skoz en abzac.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#32 blueee

blueee

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2006 - 22:21

men se pa ful fajn zdi k me ksna bejbika osvaja.

:lool: :lool: :lool: oki nevmesno sm sm mogla napisat.

mamo pa lezbe en drug problem... ce tipu k me osvaja povem da sm lezba, poj se sele zakuri: u stilu sanje vaskega moskega (ne geja), da bi lahko z dvema zenskama...

takih se je najtezi odpohtlat. tk da kaj ce bi mi mal menal? jst vam odstopim tipcke, vi pa men bejbike? :pepper: :pepper:

drugac se mi pa zdi, da niti ni tk pomembn a si gej al ne... zmer je problem ce se nekdo zagleda vate, teb pa ni zanga. men se dvakrat prmerl, da sta mi bejbe tezile in tezile, pa bi jima lahk rekla na vem kaj neb nc pomagal...

tok, da zmer je tezko zavrnt nekoga, po moje?

b.
pameten clovek ne naredi vseh napak sam, moznost da tudi drugim :)))

#33 JulijaTV

JulijaTV

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2006 - 22:23

Ja kaj beyba. Pac alergicen sem na ribe in konec debate. :?: :gay:
Nesramna,arogantna,cinicna Transa drugac pa cist OK

#34 someone00

someone00

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2006 - 00:16

hm... ja če je vredu pa poskusiš mogoč pa kej novga v seb odkriješ=)

#35 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2006 - 17:46

Nic ne morete, gejcki so ze od nekdaj priljubljeni pri nas zenskah, sploh zadne case se mi zdi da je to kr "in". Nocem eno "stereotipnost" zganjat, samo najbrz vecina se vas lepo zrihta - posveti cas svojemu izgledu, z zensko se znate lepo pogovarjat, na bolj neznih frekvencah... in na to bejbe definitivno palijo, da ne omenjam privlacnost nedosegljivega.

Pa sigurno vam vsaj mal pase in laska, ce vas ena lustna punca osvaja?

Pozdravcek dragi moji pedrcki!
Nina
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

#36 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2006 - 08:04

Pozdravcek dragi moji pedrcki!
Nina

Ne vem, sam na prvi pogled mi deluje bolj poniževalen pozdrav -pa ne da bi bil zaflustriran sam mi je tak pozdrav znan od kakih homofočnih tipotov k uletijo na kak gaychat ali celo kar v javnosti. :?
Podpis ni potreben.

#37 bluemoon

bluemoon

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 03:07

:lool: :lool: :lool:
Guy zdj si pa brcnu u temo.Vsaj zase lahko povem,da ženskice in tudi velika večina mojih moških znancev večkrat uporab besedo peder ali pederčk.Zadnič si je en prjatu reku: Ah,js sm pa res taprav toplovodar! :lool:
Pa smo vsi iste sorte in se ne žalmo med sabo.Saj razumeš ane?
Pa sorrcy za off topic
"When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down "happy". They told me I didn’t understand the assignment. I told them they didn’t understand life." — John Lennon

#38 piki

piki

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 10:39

vedno rečem da mam fanta al pa moža...potem me pa skušajo spreobrnt, kot da sem jim nekakšen projekt oz. bodoča trofeja...

#39 witch

witch

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2006 - 01:37

am js sm zadnjič prvič v lajfu poljubu punco omg xD
mislm ona je mene valda .. tko kao za foro in ja no sj je isto sam k so tam joški v napoto in kr neki xX
drgač mi gre pa toook na živce to ja omg .. k kao zarad mojga stila [ bl kt ne sm emo ] in se ob mene tam prpopa 10 punc in me ne spustijo vn aaaaa .. zadnič na metelkovi v lj sm se zadru : fuck js sm gej no xD
pol so pa sam neki žalostne ratale za tko 5 min pol pa omg začele : ful dobr k si gej ej .. zmeri sm hotla met gej frenda ... pa ej no leave me alone d00h xD
pa ko sm se zadru so me tam neki heavy metalci grdo gledal hahaha xD
take meh life .

#40 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2006 - 11:05

Kaj jaz naredim v takem primeru... neumnega se naredim. Nikoli punci ne dam vedeti, da vem kam cilja. Do zdaj bilo vedno uspešno. Enkrat se je zgodilo, da je punca kr vztrajal in vztrajala, čeprav s(m)o ji po ovinkih povedali, da pač nič ne bo, ker ma d-mashina raje fante kot punce. Takrat sem ratal precej prostaški, kar jo je končno odbilo.
Ego has landed here.

#41 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 22 avgust 2006 - 16:07

Dostikrat niti ne opazim, da me peca, ker sam ne dojemam teh signalov. Ko nekdo drug pač omeni, stari lej jo priložnost. Meni to ne godi, če me osvaja punca. Sem za fante. :mrgreen: Je pa bla ena razočarana, sam danes sva velka prjatla in zaupnika.
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#42 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 22 avgust 2006 - 16:43

Moja sodelavka, s katero sem prisiljen dnevno komunicirati kar veliko, se zadnje čase najbrž doma dolgočasi, saj je poročena. Kako naj sicer razumem, da v moji prisotnosti kar naprej "po nesreči" odkriva kolena,, odpenja bluze, me mimobežno pogladi po roki, medtem ko govori poslovne stvari, zavija z očmi in mi pod črto narekuje svojo željo, češ dedec neumni, pofukaj me že, če te prosim. Jaz pa hladno, kot da sem ravno jaz najbolj goreč pripadnik firme, reasgiram še bolj ledeno kot leden hlod in si mislim, pa daj mi že mir, baba, če sem pa peder. Grdo, ampak tako se obnašam v samoobrambi. Da bi me tako nadlegoval kak lušten fant... tega pa ne boš doživel.

Hm.
Sporočam, da sem zelo upehan. Spet me preganja lovka. Vse je tako kot na afriški celini. Gazelo sledijo počasi in vztrajno. Žival komaj diha, ko jo upehano končno prebodejo s kopji. Njene beločnice gledajo v znak odrešitve. Tudi jaz sem gazela. Zmatran sem, ko me sledijo razne "osvajalke". Ne znam se branit. Nenehno spraševanje. Zakaj me ne maraš? A sem res tko grda? Nenehno nadlegovanje. A me res ne boš povabil noter? Nenehno obtoževanje. A me res ne boš oženil? Zato že hodim na jadransko obalo. Kjer si bom kupil, ukradel, sezidal, naredil, v najem jemal, vanjo naselil, plačal, dogradil - majhno kamnito hiško, kjer bomo v tihi izolaciji živeli: JAZ, KOZA S KOZJIM MLEKOM, KOS PRŠUTA, SOD MALVAZIJE, ČOMPE, PARADAJZ IN MOJ NAGRAVŽEN TREBUH.

#43 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 24 avgust 2006 - 21:49

Hm, ja, to je en zanimiv pojav... :mrgreen:
Kaj naj rečem? Zlo pogosto me osvaja punca al pa vsaj z mano flirta... Mislm, da celo bolj pogosto kot tipi.
Kaj nardit? Hja nič, počakaš, da jo mine... Je pa tut res, da so ene orto vztrajne... Tako kot zadnjič, ko me je ena dobesedno naskočila in hotla zalizat. :?:

#44 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2006 - 20:00

Jaz imam skoraj vsak teden ta problem. Sicer če je dobra trofeja se sploh ne branim. Kakšnih groznih primerkov pa enostavno ne morem.

#45 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2006 - 05:44

Punce me ne zanimajo in se mi niti ne zgodi, kda bi me osvajala katera še sreča zame.
Drugače pa sem imel dve leti nazaj eno avanturico bolj za hec kot za res in vam povem, da je bilo grozno.
Ženska mi je lagala na dolgo in široko tako da sem mogel biti poleg njenega "fanta" še super detektiv, da sem razvozljal in razblinil vse njene laži, s katerimi me je hotela očarat in mi prikriti resnico.
Reči pa moram, da mi je ta izkušnja izredno pomagala pri iskanju samega sebe, torej svoje identitete, nakar sem dobil dokončno potrditev, da imam raje fante in se tega ne sramujem, si pa včasih predstavljam kako bogi so strejti, ko so v takih in podobnih situacijah, da se raje skrivajo za zaveso neiskrenosti, laži, hinavščine in se punca z njimi igra kot sem se jaz včasih z lego kockami, seveda pa niso vse take mi pa veliko pove dejstvo, da gre vsaka druga veza v slo narazen in nad tem hočeš nočeš, se mora človek zamislit.

#46 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 27 september 2006 - 21:57

Ja kaj pa vam te je...Če je neka bejba full huda..valda zagrabi...po ulici it s takšno pi*ko, seveda, pred enim letom sn se noro zatresko v eno lezbo, pa je pol ona tut zasrala z mano...vedno porabim šanso, če ne drugega oral vs. oral

#47 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 28 september 2006 - 08:40

tAmAli veš, eni smo geji in nam ženske za oralni seks ali vaginalni niso cool. 8) In nam ni tako lahko, da bi kar šli v pojstlo z njo, če nas ne vzburja.
Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#48 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 28 september 2006 - 13:28

tAmAli veš,

eni smo geji in nam ženske za oralni seks ali vaginalni niso cool.

8) In nam ni tako lahko, da bi kar šli v pojstlo z njo, če nas ne vzburja.
Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

Se povsem strinjam. Se dobro, da jst nimam teh problemov. Namesto o zenskah bi raje razmisljal o kakem dobrem tipcku.

#49 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 28 september 2006 - 16:06

glorius..sto ljudi, sto čudi:D :D

#50 nejeverni tomaz

nejeverni tomaz

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov