Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Na pomoč! Osvaja me dekle!

73 odgovorov v tej temi

#1 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2004 - 00:23

Zanima me, kako se počutite in kaj storite, če vas kdaj osvaja kakšno dekle? Kako pogosto se vam to dogaja oziroma se vam je to sploh že zgodilo? :?:

Kako ste, kako bi oziroma kako boste (od)reagirali v takšnih situacijah? Vam morda godi, ker se lahko z njo "poigrate" :P ... ali pa vas spravi v zadrego? :oops:
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#2 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2004 - 00:32

Glih vceraj sem sedel zunaj s punco, ki je ob meni tocila solze ker ji ne vracam custev. Bil sem bolj v zadregi a hkrati razjarjen in ji nekako (cetudi se slisi se TAKO naduto) zavidal, da mi lahko kaj takega rece, ko pa sam ne morem brez obcutka krivde pristopit k tipu in rec da mi je vsec *vzdihne*
Vecinoma se drzim obrabljenega "mislim da se nisem ready na resno zvezo", problem je le ce je punci intak v interesu le sranje ... ce sem pod vplivom alkoja se vdam. Se je ze veckrat zgodilo, zakaj pa ne. Ne bom zategnjen - ce sem ze z obema best frendicema, zakaj pa ne se s kako znanko(?). Le tiste, ki si zelijo kaj resnejsega mi povzrocajo vec preglavic- :wink:

#3 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2004 - 09:25

Sam sem bil enkrat v taki situaciji. Punca mi je direktno rekla, da sem ji všeč, in me vprašala ali bi hodil z njo. Zavrnil sem jo z izgovorom, da v tistem trenutku ne iščem punce. Nisem se zlagal, vse resnice ji pa tudi nisem povedal.

Zamerila mi je, vendar verjamem, da jo je odnesla ceneje kot bi jo, če bi hodila, pa bi ji z lažmi zlomil srce.

Nimam obžalovanj. Včasih je treba biti tudi krut. Ne, ker bi tako hotel, temveč, ker je to manjše zlo.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#4 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2004 - 10:13

Hm .... se mi je že zgodilo .. enostavno jo ignoriram oz. po domače povedano sploh ne opazim, da me osvaja. :mrgreen: In potem počasi neha. Hvalabogu. :D Sicer jih pa itak veliko misli, da hodim s svojo najboljšo prijateljico, čeprav ima ona tipa in sva jim že neštetokrtat rekla, da nisva par. :roll:
V glavnem, nimam problemov s temi rečmi. :evil:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#5 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2004 - 10:29

Uf to mi gre pa na k..... :roll:
Se je že zgodilo in se še dogaja z eno bejbiko, iz rave partija.
Na začetku sem noro densal z njo, se objemal ko pa me je hotla kušnit, sem se umaknil in ji rekel, da sem gay. Samo njej ni potegnilo - še kar naprej težila. K sreči se ne vidiva pogosto. Se je pa dogajalo tudi v 1 letniku SŠ. Moja najboljša prijateljica me je za novo leto vprašala če bi bil njen tip. Sam nisem vedel, kaj naj naredim. Rekel sem, da imam punco itd., ona pa mi ni verjela. Ko me je čez mesec vprašala ali sem gay, sem ji priznal.
Dobil sem 1 klofuto. Po klofuti pa me je objela in rekla, da me ma vseeno rada. Tako, da kakšnih večjih problemov nisem imel.
Seveda pa sem si zapomnil -> Če pride do tega, je iskrenost na prvem mestu.

Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#6 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 01 november 2004 - 01:49

Se že zgodil, ja. V sš. drugi letnik. Sm opazu, da me sošolka osvaja, sam sm se enostavno neumnga naredu in spregledal vse skupi. Pol me je pa enkrat direkt vprašala, če bi hodu z njo, sm ji pa reku, da ne bo potegnal, ker ne iščem punce v tem trenutku. Blo mal stokanja, če sm ziher, če ne bi premislu, pol je pa odnehala. In tut kasnej je bil mir.
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#7 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 01 november 2004 - 21:18

Fantje, če ste že v situaciji, ko ne morete/nočete povedati resnice, punci pač enostavno recite, da ste zaljubljeni v nekoga drugega (niti ni treba govorit o spolu). Ker če nekomu samo rečeš, da še nisi pripravljen na resno zvezo, ta človek ponavadi zmeraj upa, da "se boš že premislil" in te še naprej "nadleguje".
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#8 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 02 november 2004 - 11:45

Tudi to je ena od možnosti, Nara Yulia ... Pa tudi to, da ji pač poveš, da ti ni všeč, ali pa enostavno ne opaziš, da te osvaja. Slednje se pri meni najboljše obnese. :slayer:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#9 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 02 november 2004 - 14:35

Povedat po resnici, če se le da!
Verjetno bo žalostna, razočarana, itaq pa čas vse pozdravi.
Moja kolegica pač ni kazala takih občutkov do mene, čeprav je bilo blizu, ampak sem se nekako vedno izmuznil, po nekaj mesecev sem ji pa povedal in je zdaj kul.
Povrh me še pa nagovarja da bi jo vzel zraven v kak gay klub, in tudi jo bom.
Resnica in edino resnica ti bo ta "problem" rešila, pa še srečnejša bota po določenem času oba.
have a fun

discret

#10 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 02 november 2004 - 16:36

Tudi to je ena od možnosti, Nara Yulia ... Pa tudi to, da ji pač poveš, da ti ni všeč, ali pa enostavno ne opaziš, da te osvaja. Slednje se pri meni najboljše obnese. :slayer:

Saj je kar eleganten nacin, ja. Ampak se najdejo tudi tiste vztrajne, ki ti veckrat v obraz povedo, da si jim vsec. Damn them! j/k :mrgreen:

#11 queerwannabe

queerwannabe

piščan'c

• Člani
  • 86 prispevkov

Objavljeno 03 november 2004 - 07:46

no to je blo men vedno ušeč...
samo se je pa res zlo malkrat zgodil.. ali pa opazu nism :shock:
Jaz sem mali psihopat... :evil:

#12 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 03 november 2004 - 14:07

Samo meni je to vedno predstavljalo "obremenitev". Zakaj boga, se mi zdaj bejba okrog vratu obeša :evil:
Hvala bogu krog v katerem se družim, ve da sem gay in je prov fajn. Nič str8 bejbik - free of .... :mrgreen:

Glorchy Slika objavljena
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#13 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2006 - 21:38

Jap se dogaja non-stop. Sam pr men ni problema, če je za akcijo no problem, seveda more bit dost kul. Na daljša razmerja se pa zaenkrat ne vežem s bejbam, no tut s tipi se še nisem. :(
Mi gredo pa na živce take k se obnašajo kot kakšne kure, al pa kar nekaj sanjajo.
Sicer imam rad ženske ki zgledajo malo bolj zaj..., ker jih je težje osvojit.

#14 just_me79

just_me79

redni gost

• Člani
  • 300 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 11:46

Se dogaja in priznam da mi pase, pac mal mi ego dvigne, sem zanimiv! Ponavadi punco ignoriram in "ne opazim" njenega osvajanja, ce pa ne neha, ponavadi direkt povem da sem gay in da sem v zvezi.

#15 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 16:40

Men je na naslov-Na pomoč! Osvaja me dekle!-totlano gnil! :?
Kaj so pol punce, paraziti oz. zajedalci k "te zajedajo" in tko kličeš na pomoč??! :(
Najbrž vsak ve kwa hočem s tem povedat in ne bom več nabijal.
Men osebno se to zgodi 2-3 krat na leto, kakšni podobni izpadi pa še večkrat.
In priznam d mi to mal dvigne (moj nizki) ego, ampak vseen nočem niti mal kao prizadet ene punce in si sam pri sebi mislit kok sem cool zdej :roll: Folk je to že vidu enkrat na lastne oči in se jim je zdel čudn sam k sreči noben (vsaj javno) ni pomislu d pač na tipe palim.
Skušam jim razložit na kar se da miren in prijazen način in jim dostkrat ponudim prijateljstvo in zadeva kr v redu izpade. uporablam pa čist klasične izgovore- ne iščem punce trenutn, sm u vezi, al sm razočaran od prejšnje punce...sm pa za kak kompliment al celo pecanje že kr naravnost zabil: "Pust mene, pa pejt na boljše tipe!" :D

lp ;)
Podpis ni potreben.

#16 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 18:24

k sm naslov prebrau sm se najprej skor do solz nasmejau.

Sedaj kako postopati in kj reci je skor najbolje resnica, se pa spomnim k sem lihkr dober napolno 19 let, k se je ena zapicila in to dobesedno na eni ohceti, se povrh mal alkohola, madona raje bi jo nosu kot poslusal, pa nc proti zenskemu spolu ampak ta je bla res najtezji primer v dosedanjem zivlenju, do 4h zjutraj je vstrajala, pol jo je pa stric alkohol povalau :D uf sm biu veseu.

Lp
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#17 †LonelyBoy†

†LonelyBoy†

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 19:56

Js pa to tako sovražim. Mi je hudo, kr se je zarad tega vedno do zdej s tem tudi končalo prijatelstvo, delno tudi zarad tega, kr ne vem keri izgovor uporabit.. Vedno se samo odmaknem od te osebe stran, zato kr ne znam dobro lagat =s

Da bi mi ego zvišalo pa ni lih nevem kako res pri meni.. resda imam nizki ego..vendar ga to nekako še pomanša
Love me or hate me .

#18 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2006 - 18:40

Uf to mi gre pa na k..... :roll:
Se je že zgodilo in se še dogaja z eno bejbiko, iz rave partija.
Na začetku sem noro densal z njo, se objemal ko pa me je hotla kušnit, sem se umaknil in ji rekel, da sem gay. Samo njej ni potegnilo - še kar naprej težila. K sreči se ne vidiva pogosto. Se je pa dogajalo tudi v 1 letniku SŠ. Moja najboljša prijateljica me je za novo leto vprašala če bi bil njen tip. Sam nisem vedel, kaj naj naredim. Rekel sem, da imam punco itd., ona pa mi ni verjela. Ko me je čez mesec vprašala ali sem gay, sem ji priznal.
Dobil sem 1 klofuto. Po klofuti pa me je objela in rekla, da me ma vseeno rada. Tako, da kakšnih večjih problemov nisem imel.
Seveda pa sem si zapomnil -> Če pride do tega, je iskrenost na prvem mestu.

Glorchy :pepper:

Le zakaj mi je to tok znano. jst ne štekam moja kolegica isto hod po partijih in je enkrat spoznala enga geja. vse lepo in prav ona ga osvaja on ji pove da je gej in da ne bo nič. Bejba se ne obremenjuje in uživa naprej nakar ji ga celo rata prepričat. Na konc je pel z njo domov na "after" kjer sta se konkretno dala dol. To je bil zanjo največji egopump .. men osebno pa se zdi zelo trapasto da se je dala z njim dol, povrh vsega pa še brez kondoma- no ja sej ona to itak skos počne tko da me ne bi presenetil če bi nekega dne pršla do mene in mi povedala da je hiv pozitivna. No ampak to se itak nau zgodil ker se bejba niti testirat noče.

Ni mi pa jasn kok se lahk tak človek predalčka da je gej ko pa je več kot očitno da se kaki hudi bejbi ne more upret.

#19 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2006 - 14:43

Ni mi pa jasn kok se lahk tak človek predalčka da je gej ko pa je več kot očitno da se kaki hudi bejbi ne more upret.

Če je huda bejba se ji tudi jaz ne morem upret, tak da nevem ane, a sm bi al kaj!?! Čist razumem tistga modela. ;)

#20 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2006 - 22:30

Zdajle sem razpoložen za komuniciranje, pa pristavljam svoj lonček. Jaz z žensko v posteljo ne bom šel več, tako hoče narava. Rad pa sem v ženski družbi. Ampak mene napadata dve. Ker sem dokaj prijazen in moškega vedenja, je ofenziva ognjevita. Branim se kot vem in znam. Včasih sem sproščen in navidez je v dialogih nekakšna perspektiva. Včasih pa se stisnem v dve gudi od groze in nekakšne nelagodne napetosti, češ: kaj pa če me vpraša, če sem gej. Pri teh letih vendar sam, pa še roke, ki se ponuja, noče sprejeti. Izid? Beg med štiri stene. Ne bi rad koga spravljal v slabo voljo, ampak meni se zdi preživeti v takšnem položaju že zelo visoko cenjena umetnost. Samo še tega se manjka, da bom šel po flašo šnopsa.

#21 p€tr@

p€tr@

piščan'c

• Člani
  • 98 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2006 - 07:16

Ja, zna biti težko, še posebno če ti je ta oseba zelo pri srcu. Toda kaj češ, poveš in če ne zaleže pol pa vsak svojo pot.
Lp
Biti to, kar smo, in postati, kar smo sposobni postati, je pravi smisel življenja.

#22 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2006 - 10:12

Tudi meni se je to sem ter tja dogajalo. S tem da sem bil jaz (klozetiran kot sem bil) presrečen, da sem všeč puncam in jih niti najmanj nisem odganjal stran.

Tako imam za sabo nekaj kratkotrajnih bluzenj in dve (za najstniške razmere) resnejši zvezi. Za kar mi v bistvu ni žal. Takrat sem se še iskal in tudi izkušnje s puncami so mi pomagale, da sem se našel.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#23 just_me_19

just_me_19

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2006 - 11:26

OjOjOj moja sošolka, je zaljubljena vame, že par mesecev, vsi so vedla, jst sem pa zadni zvedu...in vsi naju zajebavajo kao...joj kok lep parček...pa vedno mi kupuje ene pliškote, čokoladice, baba je čist počena, pa vedno mi fotokopira ali prepiše kako snov ali pole, ki jih jaz nimam (sej je ne iskoriščam, sama se ponuja). In ko me kliče za kavo...nikol nimam časa, pol pa joče, pa pošilja sms-verze (fuuuuuuuuuuj), skratka, nemorm ji povedat nej odjebe, ker se delam da ni mi jasno da je zacopana vame, joj, grozna je :mrgreen:
Jokal sem, ker nisem imel čevljev; vse dokler nisem videl človeka, ki ni imel stopal...

#24 Black Kitty

Black Kitty

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2006 - 13:57

OjOjOj moja sošolka, je zaljubljena vame, že par mesecev, vsi so vedla, jst sem pa zadni zvedu...in vsi naju zajebavajo kao...joj kok lep parček...pa vedno mi kupuje ene pliškote, čokoladice, baba je čist počena, pa vedno mi fotokopira ali prepiše kako snov ali pole, ki jih jaz nimam (sej je ne iskoriščam, sama se ponuja). In ko me kliče za kavo...nikol nimam časa, pol pa joče, pa pošilja sms-verze (fuuuuuuuuuuj), skratka, nemorm ji povedat nej odjebe, ker se delam da ni mi jasno da je zacopana vame, joj, grozna je :mrgreen:

Glej, punca ti kupuje stvari, pomeniš ji veliko, pošilja ti sms, svoj prosti čas razmišlja o tebi kot o najboljšem, najlepšem bitju in ga tudi porablja za tebe ti pa si tak do nje??
Ne govorit, da jo ne izkoriščaš, ker jo!! Povej punci resnico in prosim na lep način. Kako si lahko tako egoističen in samozaverovan??
Izkoriščaš zaljubljeno punco, ki bi vse naredila zate :( ..Kako bi se počutil, če bi nekdo tebi to delal?

"Those who do not movedo not notice their chains."

Rosa Luxemburg

#25 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2006 - 14:11

Povej punci resnico

Če ne moreš iz različnih razlogov povedat, da si gay (kar je to tvoja pravica, da poveš, komur želiš), ji na spoštljiv način daj vedet, da te ne zanima. Tudi, ko sami pravite, da si ne morete kaj, ko se zaljubite v isti spol, tako punce ne morejo nič proti temu, da ste jim všeč. Vzemite to kot kompliment in jim povejte, da ste sicer polaskani, ampak ne čutite enako. TO je resnica. Kaj bo pa ona delala s tem, je pa NJENA stvar. Tvoja odgovornost je, da se do nje obnašaš spoštljivo, da je ne podcenjuješ, ne je*eš v glavo, se morda celo zafrkavaš (vse to je nezrelo) - kaj več pa ne moreš narediti. In tudi, če ti fotokopira zapiske, jih lahko odkloniš če nisi prosil zanje in to na LEP način, kot je že povedala predhodnica.

Ona tvoje obnašanje vzame kot neke vrste signale, tako da je treba verbalizirat svoje želje: Ne čutim enako kot ti ipd.
A hug is the shortest distance between Friends.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov