Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Brskalniki

215 odgovorov v tej temi

#26 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 08 april 2005 - 17:22

Na začetk sem spobaval vse živo. Čeprav ne maram microsofta pa sem se na konc odloču za IE. Parkrat se :x skregam z njim pol pa gre.

#27 dečva

dečva

redni gost

• Člani
  • 319 prispevkov

Objavljeno 10 april 2005 - 17:04

mozilla firefox vedno bolj in IE vedno manj

Nič zanimivega. Move on. 

#28 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 10 april 2005 - 17:52

mozilla firefox :|

#29 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 10 april 2005 - 19:00

IE - nimam problemov, navajena in mi ustreza. Ne kujem nobenih zamer do majkrosofta. Uporablja winse xp, IE, outlook, msn...in se marsikaj 8)

#30 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 526 prispevkov

Objavljeno 11 april 2005 - 00:13

Ally, če dovoliš, se kar podpišem pod tvoje misli, ker misliva enako. ;)

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#31 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 15 april 2005 - 15:54

iex.
ne morem se navdusit za ostale. se posebi ne za netscape ali mozillo. izgled me nekako moti.
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#32 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2005 - 15:01

haha Ker vecinoma ne poznam drugih (z izjemo Mozzile), uporablam IE. Glčede na to, da ga ne uporabljam full velik in za nevemkake hude storitve, mi cist ustreza (sploh zdej, ko ga nimam vec doma 8) )
A hug is the shortest distance between Friends.

#33 deniss

deniss

redni gost

• Člani
  • 350 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2005 - 16:05

Firefox, poštnega odjemalca pa Thunderbirda! IE pa res redko!

#34 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 21:39

Firefox, poštnega odjemalca pa Thunderbirda! IE pa res redko!

se podpisem pod to...
pri firefoxu uporabljam temo Noia2.0 in je toooook lustna, da zgleda IE prou IEEEK :mrgreen:

lp

Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#35 Krog

Krog

piščan'c

• Člani
  • 180 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 15:02

Zaenkat še billyeve zadeve ...
Sem okrogel, a kljub temu dobre volje! :)

#36 Scissor Sister

Scissor Sister

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 05 september 2007 - 13:53

Uporabljam iskalnik Google in brskalnika Firefox na računalniku in Opero na mobitelu.
That's all.
Miranda Priestly

#37 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 05 september 2007 - 14:17

Uporabljam iskalnik blackle. Zakaj? Ker:

Blackle was created by Heap Media to remind us all of the need to take small steps in our everyday lives to save energy. Blackle searches are powered by Google Custom Search.
Blackle saves energy because the screen is predominantly black. "Image displayed is primarily a function of the user's color settings and desktop graphics, as well as the color and size of open application windows; a given monitor requires more power to display a white (or light) screen than a black (or dark) screen." Roberson et al, 2002

In January 2007 a blog post titled Black Google Would Save 750 Megawatt-hours a Year proposed the theory that a black version of the Google search engine would save a fair bit of energy due to the popularity of the search engine. Since then there has been skepticism about the significance of the energy savings that can be achieved and the cost in terms of readability of black web pages.

We believe that there is value in the concept because even if the energy savings are small, they all add up. Secondly we feel that seeing Blackle every time we load our web browser reminds us that we need to keep taking small steps to save energy.

Prispevek uredil/a: ženska, 05 september 2007 - 15:16.
Uredila citat.

Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#38 Scissor Sister

Scissor Sister

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 05 september 2007 - 15:21

Zelo kul, kanji! Pa še dost boljše zgleda kot tista dolgočasna bela barva :zvecilka:
Sem ga že dala kot homepage, beli Google pa ostaja v orodni vrstici za hitro iskanje.

www.blackle.com
That's all.
Miranda Priestly

#39 malina

malina

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 05 september 2007 - 18:45

Že nekaj časa Firefox. Od kar ga, IE sploh več ne, razen recimo na faxu.
Tud jaz mam blackle za homepage, odkar vem da obstaja, kar mi je takrat polepšalo dan :juhu:

"As trans people begin to organize politically, it is tempting to adopt the essential notion of gender identity. [...] However, as transfeminists, we resits such temptations because of their implications." Emi Koyama

#40 davinchy

davinchy

piščan'c

• Člani
  • 126 prispevkov

Objavljeno 05 september 2007 - 21:09

FireFox 2.0.0.6 portable edition :super:
Preprosto zato, ker ga lahko vzamem kamorkoli s seboj na ključu. In imam tako vse zaznamke vedno na dosegu klika. Pa še odpre mi strani, ko ga prižgem katere sem pustil odprte ob zaprtju firefoxa. V glavnem; The best!!!

Na mobilcu opera, v službi pa IE, ker ga pač MORAMO uporabljati. :nor: Ampak jaz vseeno na šverc uporabljam še firefox za privat zadeve, ker lahko brišem zgodovino :pst:

#41 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 05 september 2007 - 21:22

Jaz še vedno uporabljam izključno Mozillo Firefox in ne zaradi kakih zamer proti IE, samo bolj praktičen je, ker ima možnost blokiranja pop-upov ter zavihke, ki so sploh nepogrešljivi :super:

#42 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 06 september 2007 - 22:11

Jaz uporabljam Internet Explorer vsepogosteje pa tudi Mozilla Firefox, ker je veliko bolj praktičen. Boljši je. :mrgreen:

2QT2BSTR8

#43 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 06 september 2007 - 23:06

Opera primarno, redko FF. IE pa še ni bil sportan na linux in upam da tako tudi ostane :)

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#44 minej

minej

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 07 september 2007 - 20:58

Sm imel opero in firefox, na konc se mi zdi da je IE še najboljši.
Med vami sem samo zato ker sem se naveličal prepametnih pametnjakovičev.

#45 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 09 september 2007 - 09:59

A ni to zanimivo. :mrgreen: Tudi meni je še IE vedno najbolj easy in cool. Mogoče zato, ker je bil IE prvi brskalnik (ko smo se učili in prvič dobili internet in PC).
Mi pa ni všeč Opera čeprav je baje cool. :halooo:

Lep pozdrav, Glorč :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#46 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 538 prispevkov

Objavljeno 09 september 2007 - 11:08

Uporabljam brskalnik Mozilla Firefox, zelo redko Internet Explorerja, zato ker MF (ni Mavrični forum :mrgreen: ) preprečuje odpiranje pop-up. Opero ga ne uporabljam, čeprav sem o tem velikokrat slišal dobro mnenje uporabnikov.

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#47 MicKY

MicKY

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 09 september 2007 - 11:59

Opera ali pa Safari
Na mobitelu pa seveda Opera Mini =)

#48 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 09 september 2007 - 20:50

Zadnej čase spet uporabljam novi IE, ker ima zavihke. Drugače pa že lep čas uporabljam Flock. Nekdo mi ga je nekoč predstavil, poslal link in sem ga uporabljal.
Flock - the social web browser
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#49 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 11 september 2007 - 18:36

Uporabljam iskalnik blackle. Zakaj? Ker:

Blackle was created by Heap Media to remind us all of the need to take small steps in our everyday lives to save energy. Blackle searches are powered by Google Custom Search.
Blackle saves energy because the screen is predominantly black. "Image displayed is primarily a function of the user's color settings and desktop graphics, as well as the color and size of open application windows; a given monitor requires more power to display a white (or light) screen than a black (or dark) screen." Roberson et al, 2002

In January 2007 a blog post titled Black Google Would Save 750 Megawatt-hours a Year proposed the theory that a black version of the Google search engine would save a fair bit of energy due to the popularity of the search engine. Since then there has been skepticism about the significance of the energy savings that can be achieved and the cost in terms of readability of black web pages.

We believe that there is value in the concept because even if the energy savings are small, they all add up. Secondly we feel that seeing Blackle every time we load our web browser reminds us that we need to keep taking small steps to save energy.

Ahem, to me je pa zbodlo. Ljubi blackle si želi narediti dobro reklamo s tem da piha na dušo neveščih uporabnikov, da razjasnim:

LCD grobo deluje tako da ima zadaj eno "neonko", spredaj pa matriko tekočih kristalov, ki prepuščajo svetlobo skozi. Koliko svetlobe spusti skozi, je odvisno od tega kakšno napetost se spusti na določen kristal, vir svetlobe pa sveti vedno enako. Sedaj koliko bo monitor porabil za prikaz barve je odvisno od uporabljene tehnologije pri izdelavi ter elektronike ki krmili matriko.

Razlike so pri uporabi črne barve bile zelo bizarno majhne, nekateri monitorji so celo porabili več kot z belo podlago :) :
http://techlogg.com/...nt/view/360/31/

Največ boste privarčevali če boste uporabljali bolj agresivno varčevalno shemo, kot pa da boste zamenjali priljubljeni iskalnik z enim, kateri vam ga reklamirajo prek laži.
Recimo LCD ga lahko brez skrbi pošlješ v stanje pripravljenosti po 10 minutah neuporabe, ker tako ali tako nimajo nekega ogrevalnega časa kot so imeli crt-ji, s tem boste naredili naravi dosti večjo uslugo.

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#50 wewb

wewb

piščan'c

• Člani
  • 92 prispevkov

Objavljeno 12 september 2007 - 00:15

blackle? Naj se ubijejo s kamnom.

Jaz uporabljam Opero. Prvič srečal 98/99ega, ker je bila takrat najhitrejši brskalnik (pač švohotna mašina). Stabilna, se ne sesuva. Preprosta in estetska, vendar zelo uporabna. Lahko si dodajaš gumbe in napišeš sam preprost programček za ta svoj gumbek. Če si pa len, greš na stran od opere in si tam pobereš dol gumbke. Jaz sem si dodal "translate" (Babelfish, zelo uporabno), "google search site", "voice" za glasovne ukaze, ostalo pa je praktično ostalo serijsko.

Uporabljam tudi IE, dokler dela sem z njim čisto zadovoljen, skrbim za njegovo zdravje, ker do nekaterih strani lahko dostopam samo preko njega. No, najpogosteje uporabljam Opero. Firefox mi je grd.
If at first you don't succeed, failure may be your style.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov