Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Nenavadne fantazije

81 odgovorov v tej temi

#1 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2004 - 16:13

No kakšne fantazije vam navadno krožijo po glavi?
Kdaj bi pozabili na partnerja oz. ob pogledu na kaj se vam "strga"
A sanjate o čvrstih ritkah ali velikih tičih-ali oboje?
Ste poskusili že kaj "nenavadnega" (vezanje, fisting, popers ....) za popestritev?

No, naj bo dovolj :evil:
Dicono che alla mia età si deve ridere, ma chi lo dice non sà che alla mia età si piange per due occhi castani, per una voce un pò strana, perchè non ti guarda e non si accorge di te.

#2 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2004 - 16:29

Jaaaaa čvrste ritke za lizat :P :P
Veliki tiči me ne rajcajo, bolj me rajcajo 16-18cm - take je fajn obdelat :love: Za popestritev pa sem probal marsikej.
Poppers sem probal in ni nič posebnega (filing, sam 8 sekund-blah).
Drugače pa veliko kinky zadevic :oops: :mrgreen:

In ja ragzzo je poreden fant :P

Glorchy :poreden:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#3 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2004 - 16:43

Drugače pa veliko kinky zadevic :oops: :mrgreen:

In ja ragzzo je poreden fant :P

Glorchy :poreden:

Kaj Glorious, daj deli z nami, kaj je "kinky". Pa ne biti tako zapet, povej nam, kaj bi ti oz. kaj si že ...

Meni se npr. strga ob misli, da bi mi nekdo zavezal oči in roke in se mi posvetil po vsej meri ...
Dicono che alla mia età si deve ridere, ma chi lo dice non sà che alla mia età si piange per due occhi castani, per una voce un pò strana, perchè non ti guarda e non si accorge di te.

#4 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2004 - 16:46

Ja da bi me kdo zvezal - kaj pa vem :| Kaj pa če te potem noče odvezat :idea: :evil:
Ja probal sem že poppers, mel 2 luškana tiča u ustih, full hud sex na kuhinjski mizi (probite) itd... (vse pa se ne more povedat) ;) Razmišljam pa, da bi me tip kdaj brez besed sam naskoču :P in polno je tega.

Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#5 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2004 - 16:48

Hm ... malo šokiran .... ker me ragazzo preseneča ... ampak bom poskusil odgovoriti. :mrgreen:
Fantazije ... :idea:
Hm ... ja ritke so kul, če so čvrste, ja. :evil: Kar se velikosti "tamalih" tiče mi je v bistvu skoraj vseeno, samo drobni naj ne bodo. :mrgreen:
Kar se pa vezanja, fistinga in ostalega tiče ... ne, hvala. :no:
Sem bolj nežna duša. Slika objavljena
In mimigrede: trenutno bi me že kak luškan tipček zrajcal, brez tega, da bi me vezal itd.
Bojči :|
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#6 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2004 - 16:49

Ja da bi me kdo zvezal - kaj pa vem :| Kaj pa če te potem noče odvezat :idea: :evil:
Ja probal sem že poppers, mel 2 luškana tiča u ustih, full hud sex na kuhinjski mizi (probite) itd... (vse pa se ne more povedat) ;) Razmišljam pa, da bi me tip kdaj brez besed sam naskoču :P in polno je tega.

Kaj sta "luškana tiča"?
Pa skroemen si Glorious, ne vem, ne verjamem ti, da je samo to :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :mrgreen:

Hm ... malo šokiran .... ker me ragazzo preseneča ... ampak bom poskusil odgovoriti. :mrgreen:
Fantazije ... :idea:
Hm ... ja ritke so kul, če so čvrste, ja. :evil: Kar se velikosti "tamalih" tiče mi je v bistvu skoraj vseeno, samo drobni naj ne bodo. :mrgreen:
Kar se pa vezanja, fistinga in ostalega tiče ... ne, hvala. :no:
Sem bolj nežna duša. Slika objavljena
In mimigrede: trenutno bi me že kak luškan tipček zrajcal, brez tega, da bi me vezal itd.
Bojči :|

Dear,

zakaj te presenečam?

Torej ti je dovolj pogled... ok razumem, samo... te nikoli ne prime, da bi bil... poreden? :evil: :P :evil:

#7 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2004 - 16:55

Dear,

zakaj te presenečam?

Torej ti je dovolj pogled... ok razumem, samo... te nikoli ne prime, da bi bil... poreden? :evil: :P :evil:

Presenečaš ... ne vem, sem te imel za bolj nežno dušico. :poreden:
Poreden ... velikokrat sem poreden, samo ne v takih zadevah.
:|
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#8 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2004 - 17:02

Luškana tiča - kaj sta (17cm, srednje debela, lepa glavca ... in kjut tipa) :)

Pa držita se topica, prosim ;)

Lp, Glorious

#9 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2004 - 10:53

hm, kkšna tema!!! zanimivo morm priznat.
Bom vidu če še bo dans ragazzo pisal, ali je to bil kriv včerajšnji vroč dan.

No kaj naj dodam.
men bi se utrgal če bi mi en tak fajn postavn fant, (katerga bi kao cel večer opazoval in si ga želel, on pa nebi nobenga signala o simpatijah spuščal) mulat, lepo natur obložen z mišicami, prišel za hrbet, mi zašepetal, ter nežno ugriznil za uho, ter me povabil k sebi.
Mislim da nebi bilo nobenih zadržkov pri posteljnih igrah. prepustil bi se mu maximalno. hmmmm
No, dodal še bom to, da se mi je to skoraj uresničilo, ko sem še delal v nemčiji, ter sem imel najfrenda mulata, ime mu je bilo Kewin. Ennkrat je prišel v mojo sobo samo v boxarcah, ampak je vse ostalo le pri debati. :cry:

Priložnost zamujena, ne vrne se nobena!!
have a fun

discret

#10 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2004 - 21:30

Vidim, da je kar nekaj ljudi tu gor sram, da bi kaj napisali. Ne verjamem, da ste vsi take ovčke :evil:

Evo še ena moja... pridem oblečen v kravati in obleki in tip strga vse z mene in si me vzame :P :P :P :P :evil: :evil:
Ha, ha.

No, še kdo?

#11 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2004 - 10:08

Fantazije....mmmmmmm....

Najprej moram reči, da sem kakšno že izživel odkar imam fanta.

Recimo fuk v naravi, na plaži, v vodi, v gozdu, ponoči pod zvezdami, v vodi ponoči pod zvezdami, v gozdu ponoči pod zvezdami, v gozdu ob vodi ponoči pod zvezdami (upam, da je moja afiniteta do narave sedaj očitna) :lol:

Sledijo kakšne blage SM variante (šeškanje, nabijanje z zmerjanjem itd.) Saj vem, zeloooo nedolžno.

Želim si kdaj zvezati tipa in ga "zlorabiti" brez besed, brez milosti. Komaj čakam, da se pokaže možnost.

Sicer pa rad dooooooolgo nežno rajcam tipa z jezičkom, roko itd., in se ustavim večkrat tik preden mu pride. Takrat dobi v oči nek pogled, ko kar prosi za odrešitev. Takorekoč visi na nitki in jaz imam v roki škarje. :evil:
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#12 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2004 - 13:50

bogglefreak20 , v tebi je pa malo hudička. Sej to je kul. :change:
Se mi kr dopadejo tvoje fantazije.mmmmmmmm 8) :pepper:
have a fun

discret

#13 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2004 - 22:32

Vsaj zaenkrat kakih posebnih fantazij se nimam, ker se niti standarda nisem poskusil! :?
Saj zrajca pa me ze vec kot dovolj kaka dobra postava. Zanimivo pa, da mi velikost orodja ne pomeni kaj dosti. DOkler se da orodje uporabljat bo vse oki 8)
(*zasepeta sicer ekstremno tiho: porazenci me sicer rahlo ... "ganejo"*) <== izjava namenoma ni logicna / razumljiva. HA! :mrgreen:

#14 Mali

Mali

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2005 - 18:55

zaenkrat je suša, tako da ne vem...... čisti standard, se mi zdi... drkanje pa fuk pa normalno kaj pač spada zraven, a ne.

#15 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2005 - 20:39

Samo a ni cool če je spolno življenje razgibano tudi z nenavadnimi fantazijami (ki jih uresničiš) :?:
Pa probati nove stvari - to mi tudi cool :P

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

#16 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2005 - 22:35

waw, hudo, vsi. pisem pa sem zato, ker je del vseh mojih fantazij to, da imam mosko telo, pa ce fantaziram o moskih ali o zenskah.
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#17 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 03 junij 2005 - 20:13

Seks z biseksualko, ki bi me z strap-onom Slika objavljena

Lep pozdrav, Glorchy Slika objavljena

#18 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 03 junij 2005 - 22:33

Ja Glorchy ta ti je pa res huda. Meni pa kaj takega na misel ne pride, ker mi je postavno moško telo zakon in si ne predstavljam da bi z neko bejbo s strap on-om.
Sem pa včasih velik fantaziral on kakšnem samotnem otoku s peščico postavnih fantov v najrazličnejših kombinacijah. :P (nekakšen stil današnjega survivor-ja, sam da bi bli sami geji and of course brez kamer. 8)

#19 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 11:37

Huda tema

Ja...kje naj sploh začnem

Nabijanje z zmerjanjem, kot je že nekdo omenil....mjami. veliki kurci 19cm+ 8). pa nasploh grobo nabijanje....sex zunaj v naravi, na kakih javnih placih, vse že sprobano, bit zvezan je tut super oz. koga zvezat. grupič :evil: pa da bi me tip kr tko na enkrat napadu pa poseksal mjami, pa še kej bi se najdl, sam zdele mi ne pride :)

lp

#20 popek

popek

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2005 - 02:40

Ste pa kar skromni z odgovori.
Kar precej fantazij se mi je že izpolnilo.
Najbolj pa mi ne da miru fantazija o seksu s pijanim str8 tipom.
Pred časom sem sanjal o sexu s prijateljem vendar, sem kasneje dozorel
in prijateljstva so ostala neokrnjena.

#21 Derz

Derz

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2005 - 19:51

Bit zvezan z rjavim selotejpom za embalazo lepit :pepper:

#22 JulijaTV

JulijaTV

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2005 - 11:49

:o fant-azije :o
Prisegam na realn sex...pomoje fantazija pokvari realo, ker si vedno vec predstavljajo-mo, kot je sicer mozno. zato dragE mojE nehajkte sanjat ;) :bigkissboys:
Nesramna,arogantna,cinicna Transa drugac pa cist OK

#23 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2005 - 23:23

Najbolj pa mi ne da miru fantazija o seksu s pijanim str8 tipom.

Veš, si mi dal idejo ... jaz bi tudi, ampak s TREZNIM str8 tipom. :D
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#24 JulijaTV

JulijaTV

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2005 - 16:30

:lool: :lool: Fantje mislim ,da niste nic zamudili ce sanjate o str8u, moje iskusnje so take...nevem no mogoce imam lazji pristop do str8v ker pac imajo drugacen obcutek odnos ...ker sem bolj podobna zenski kot moskemu..pa to vseeno nisem, kdo ve :?:
Ampak :lool: je isto kod dabi dobil v roke nedolzno osebo ki caka da zgubi junfer :lool: :lool: Tresejo se od strahu,erekcije, sploh nevejo kaj bi ali nebi..pa ponavad oni prvi obrnejo hrbet..sej vete kaj mislim :? ..a nej bi bile to sanje :?:
Nesramna,arogantna,cinicna Transa drugac pa cist OK

#25 Fallen

Fallen

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 04 oktober 2005 - 00:56

Evo še ena moja... pridem oblečen v kravati in obleki in tip strga vse z mene in si me vzame

Lepo.Moja je da bi tip porinu vse z pisalne mize me položu nanjo in me pofuku da mi ne bi blo nič jasno.Sred šihta seveda.
Kar me ne ubije me samo naredi močnejšega.

2 uporabnikov bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov