Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ali prava ljubezen sploh še obstaja?

185 odgovorov v tej temi

#176 SLA

SLA

piščan'c

• Člani
  • 97 prispevkov

Objavljeno 25 maj 2020 - 10:11

Definitivno obstaja. Ampak si moraš vzeti čas jo sprejeti počasi..Se z osebo najprej spoznati, delati na tisti lepi napetosti med vama..Doseči metuljčke v želodcu in občutek , ko te spreleti nežen električni tok po celem telesi ko se te dotakne. Ko se pogledata v oči, da ti zardijo lička od tiste lepe nervoznosti. Ja obstaja, samo si ne damo ne časa ne priložnosti, da jo najdemo, ker vsi hitimo nekoga spoznati in rinemo z glavo skozi zid samo zato, ker se bojimo kaj bomo zamudili in posledično pristanemo z napačno osebo.

When people hurt you over and over, think of them like sandpaper. They may scratch and hurt you a bit, but in the end, you end up polished and they end up useless.

#177 sunrise

sunrise

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2020 - 06:45

Menim, da ne obstaja. Obstajajo samo nekakšne zablode. Vsi bi imeli nekoga, ki bi počel nore stvari za nas (pa ne govorim zase), za nekoga drugega pa nebi mignili  z prstom. V to sem prenehala verjet in upat, ravno zaradi vsega dokazanega v nasprotno smer.

#178 Nokian

Nokian

piščan'c

• Člani
  • 88 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2020 - 12:12

A se vam ne zdi da je ljubezen vsiljena s strani marketinga in politike?

#179 albertine

albertine

nov na sceni

• Člani
  • 243 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2020 - 20:51

To je večno prava ljubezen, teh strnjenih zadnjih tri minute, ki so povzetek njunega življenja...
https://m.youtube.co...h?v=QX7-KgstX_k

In da spustiš pošast iz sebe, vedoč, da bo ob tebi ležerno krotka, kot duša

Če pa želite zvedeti o njunem skupnem življenju kaj več, si pa odpoglejte vse epizode vseh serij.;)

Vsak začetek je nov konec!

:S _  :S 

#180 tanchy783

tanchy783

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2020 - 18:17

Definitivno obstaja. Ampak si moraš vzeti čas jo sprejeti počasi..Se z osebo najprej spoznati, delati na tisti lepi napetosti med vama..Doseči metuljčke v želodcu in občutek , ko te spreleti nežen električni tok po celem telesi ko se te dotakne. Ko se pogledata v oči, da ti zardijo lička od tiste lepe nervoznosti. Ja obstaja, samo si ne damo ne časa ne priložnosti, da jo najdemo, ker vsi hitimo nekoga spoznati in rinemo z glavo skozi zid samo zato, ker se bojimo kaj bomo zamudili in posledično pristanemo z napačno osebo.

big like za tale opis... :plosk: :spostovanje: :super: :ples:

se pa mi zdi, da v tem času je vse preveč instant, vse nekam hiti, ko pa rečeš pejmo počas, spoznavajmo se, ni potrebe po hitenju, pol pa dobiš...talk to the hand... :misli: :?

#181 s_ilverstone

s_ilverstone

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2020 - 21:52

big like za tale opis... :plosk: :spostovanje: :super: :ples:

se pa mi zdi, da v tem času je vse preveč instant, vse nekam hiti, ko pa rečeš pejmo počas, spoznavajmo se, ni potrebe po hitenju, pol pa dobiš...talk to the hand... :misli: :?

Sem mislila, da sem edina, ki dobiva "talk to the hand" ob izraženi želji po (zgolj) spoznavanju, tako da mi je sedaj tale post malo v tolažbo :D

#182 SLA

SLA

piščan'c

• Člani
  • 97 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2020 - 21:47

Sem mislila, da sem edina, ki dobiva "talk to the hand" ob izraženi želji po (zgolj) spoznavanju, tako da mi je sedaj tale post malo v tolažbo :D.

Nisi edina.. Nas je vec. In ce se druga oseba s tem ne strinja te ni vredna.

Prispevek uredil/a: SLA, 09 julij 2020 - 21:48.

When people hurt you over and over, think of them like sandpaper. They may scratch and hurt you a bit, but in the end, you end up polished and they end up useless.

#183 tanchy783

tanchy783

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2020 - 16:26

Sem mislila, da sem edina, ki dobiva "talk to the hand" ob izraženi želji po (zgolj) spoznavanju, tako da mi je sedaj tale post malo v tolažbo :D

me veseli, da ti je v tolažbo,... in tudi ne glede na leta, ni ok da je v tem norem času prioritetno to, da je človk v razmišljanju joooooj zdaj pa moram hitro skočit v vezo... ampak to da človeka spoznaš brez pritiskov, si želiš prisotnosti, si daš možnost da tud osebo pogrešaš, da jo spoznavaš zdaj ta trenutek, ne glede na to kaj bo prineslu jutri...verjetno brez teh pritiskov "all in" in človeškega kalkuliranja, kaj se mu splača bi verjetno bilo več uspeha pri marsičem...saj ko osebo spoznaš in ko visiš da lahko res funkcioniraš in brez občutka konstantnega pritiska, pride tud do želje, zdaj si pa ready in siguren to je to, želiš si veze, pol tud sami plani za prihodnost padajo...

ne damo si časa in ne pustimo si karkolipačže....

ne vem mogoče se motim...

#184 VzemiSiCas

VzemiSiCas

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2020 - 10:12

ne vem čisto dobro, kaj je prava ljubezen ... Ampak ljubezen gotovo obstaja. Sva stari znanki :) Trenutno me noče ravno, ampak we go waaay back, zato računam, da ni še pozabila name.
Šalo na stran - če sem se kaj naučila v zadnjih dveh dekadah je, da ljubezen in romantika in usta, polna idealov niso dovolj. Življenje je kruto, zjebe te in utrudi. In če se hkrati spravi tudi na tvojo drago ... je veliko možnosti, da ne bosta istočasno po zrak prihajali. Težko nekomu stojiš ob strani, če si čist u riti.
Kdo mi bo zdaj verjel, da sem romantik, haha.
Pa sem, ampak hudo ciničen romantik.
Pa en komar me je celo noč preganjal ...

#185 Lelith_Zen

Lelith_Zen

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2021 - 21:41

Ljubezen je vse, vse okoli nas, v nas. Vsaka oseba je v danem trenutku prava za izkušnjo, ki jo potrebujemo. To kar sistem prodaja so pravljice, čeprav jih živimo, ker smo ljudje.
Obstajajo pa sorodne duše, ki se zaznajo in so lahko tudi v intimnem odnosu za dolgo obdobje, kjer ni nekih bistvenih karmičnih vezi za predelat. Odvisno kaj je posamezniku namenjeno, zato pa ni čist odvisno od nas samih. Ker je razlika med tem kaj si želimo, in kaj potrebujemo. Važno je da ostanemo iskreni in odprtega srca.

#186 Dejandean

Dejandean

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2021 - 20:50

Do danes se mi ni še posrečilo dobiti GIVE BACK. Ko sem jaz ljubil koga al mu je bilo vseeno za to ali je to le izkoristil , če je že kaj gay bil sploh.

Ko je pa meni kdo nekaj naklonjnosti posvetil . mi je bilo ponavadi vseeno za to, ker mi ni bil všeč.

Obojstranska nora ljubezen ? Tema za LOVE MOVIE le....

Morda komu tudi uspe - priželim mu !

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov