Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Lezbične športnice

40 odgovorov v tej temi

#26 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2011 - 08:20

Ha, no ja. Saj očitno si znajo/mo geji in lezbijke v lastno skledo pljuvat.

Če mislite čakat na knjižne izdaje a la Ricky Martin vsakega geja oz. lezbijke se boste pa še načakali.

In mi ni jasno kako nekaterih ljudi še ni doletelo 21. stoletje. Ljudje si z ustvarjanjem profilov na internetu, predvsem facebookom, kjer potem širijo vedenje in novice o njih samih, sami odvzemajo pravico do zasebnosti.

torej splošen odgovor na to temo, ker očitno se specifičnih ne smemo it. Lezbijke imaš v vsakem športu, najbolj množične so pa verjetno v ekipnih - kontaktnih športih.

Case closed.

Prispevek uredil/a: ženska, 19 julij 2011 - 00:33.

#27 mičkena

mičkena

nov na sceni

• Člani
  • 209 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2011 - 09:57

Bravo! :spostovanje: Popolnoma se strinjam s prejšnim postom.

Sama ne bi znala boljše napisati. :stima:

Prispevek uredil/a: mičkena, 18 julij 2011 - 09:58.

All people smile in the same language.

#28 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 516 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 00:43

Ne vem kolikokrat smo na MF že napisali, očitno morava s somoderatorko to spet ponavljati.
Špekuliranje, trači in prisilno outiranje znanih slovenskih osebnosti, ki tega niso storile same, na našem forumu ni dovoljeno.
Če pa kdo od vas, ki se tu repenčite, želi napisati svoje ime, priimek in ostale podatke, naj pa kar izvoli. :poreden:

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#29 Ronja

Ronja

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2011 - 20:30

Očitno je tale tema zelo razburljiva... keep your panties on!
Poznam nekaj punc iz različnih športov, ki poznajo še več deklet v različnih športih... res je, v vsakem športu s(m)o. Celo v takih, ki jih marsikdo opredeljuje za "gej" športe. V takem sem bila vzgojena sama: badminton :paprika: hihi
Jih pa poznam nekaj v smučanju, teku na smučeh, rokometu, tenisu, triatlonu, hmmm, need I go on?
Mislim, da šport ne definira lezbijk. Tako kot mene ne definira dejstvo, da sem lezbijka.
Vedno lahko svobodno izbereš svojo prihodnost in svojo preteklost.

#30 _KrIs_

_KrIs_

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 01 november 2011 - 14:54

glede na to, da treniram košarko in tenis, mislm, da lahko trdim, da jih je v teh dveh športih kar precejšno število. :D
smile & the world will smile with you :)

#31 LustL

LustL

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 24 november 2011 - 19:31

Jaz igram hokej, pa še vseeno ni cela naša ŽENSKA ekipa lezbična. V bistvu sem edina, vsaj tako mislim :misli:
They spoil every romance by trying to make it last forever.
-Oscar Wilde

#32 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 931 prispevkov

Objavljeno 12 april 2014 - 09:23

Za sigurno bi rekla rokomet in nogomet... celo košarka. Pred mnogimi leti pa je bilo tudi govora o tenisu.

"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#33 ZmajFafnir

ZmajFafnir

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 12 april 2014 - 20:05

Znanka iz Avstralije je enkrat omenila, da je velik odstotek zensk v roller derby-ju biseksualnih in/ali homoseksualnih. Ali je na tem kaj resnice pa ne vem.

So mi pa nasplosno take spekulacije rahlo tumpaste. :)

There is more in you of good than you know, child of the kindly West. Some courage and some wisdom, blended in measure. If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world. But sad or merry, I must leave it now. Farewell!
--The Hobbit, ch. XVIII

#34 summer_nights0

summer_nights0

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2018 - 12:59

Bi rekla, da je danes velik porast naših punc v plezanju?

#35 Bem

Bem

nov na sceni

• Člani
  • 254 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2018 - 14:48

Tudi meni se zdi, da plezanje postaja vse bolj popularno. Ne vem sicer ali bolj med našimi kot med splošno populacijo. In nekaj malega sem se pogovarjala s kolegicami s FŠ in fizioterapevtkami o tem športu, pa se večina strinja, da gre za enega bolj zdravih in osnovnih (človeku naravnih) športov, kar je super.  :) Pa še lepo krepi roke, tudi podlakti, kar ni samo lepo za videt, ampak tudi zelo funkcionalno. :D

You can never be overdressed or overeducated. ― Oscar Wilde

#36 Aisy

Aisy

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2018 - 15:38

Sport je zakon!

#37 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 06 november 2018 - 22:31

Vedno bolj me mika sprobati lokostrelstvo, je ze bila katera? :) drugace pa vse zivo: bordanje,plavanje,kolo,tek,pohodnistvo, borilne vescine in se se najde :)

#38 Smrekica

Smrekica

piščan'c

• Člani
  • 72 prispevkov

Objavljeno 07 november 2018 - 23:58

Plezanje je odlično, jaz nisem profi športnica nikakor, ampak mislim da je res zelo naravno gibanje. In je očitno vedno bolj popularno pri nas. Vsak drugi človek ki ga srečam pleza. Jaz žal težko, ker se mi preveč delajo žulji, res, sem probala vse živo.

Jaz bi ugibala sicer dvigovanje uteži. Da je zelo romantičen šport za nas. wink wink

#39 Aisy

Aisy

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 08 november 2018 - 18:11

#40 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 109 prispevkov

Objavljeno 10 november 2018 - 10:02

Vedno bolj me mika sprobati lokostrelstvo, je ze bila katera? :) drugace pa vse zivo: bordanje,plavanje,kolo,tek,pohodnistvo, borilne vescine in se se najde :)

Nikoli trenirala, če taborniki ne šejejo, ampak letos sem sprobala streljat s profi lokom na enem sejmu. Model iz enega društva/šole je imel tam tarče in ful različnih lokov. Noro dober občutek je, ko napneš lok in spustiš puščico. Jebe je samo tarčo zadeti. :D Ampak tam po ene tretjem poskusu sem bila kar blizu centra.

Mogoče si naslednje leto privoščim še en ful predrag hobi. xD 

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#41 odpotovanja

odpotovanja

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 16 november 2018 - 16:17

Isce se druzba za dvoransko plezanje. Anyone? :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov