Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Zakaj mislite, da ste samski?

147 odgovorov v tej temi

#1 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2011 - 09:37

Mogoče naslov ni pravi, a jaz razmišljam o tem vsak dan.
In sicer, zakaj smo samski - samski?

Tu gor sem prijavljen kak dan in kot opažam je dosti fantov samskih. Čudno se mi zdi, da je toliko samskih in mnogi iščemo resno vezo. Ampak za to da smo samski mora biti nekaj krivo.
Bolj ko razmišljam bolj se mi zdi, da so današnji fantje vse preveč zbirčni. Preveč dajo na videz človeka. Vse manj pa na osebnost človeka. Naprimer (nebi rad delal reklame a moram omenit) na Romeu se mi zdi, da vsi iščejo samo sex, prav tako pa so vsi tam gor tolk zbirčni de glava boli. Če povem sem gor prijavljen že kar lepo obdobje, a sem imel samo enkrat srečo, da sem spoznal fanta - bivšega.
A je mogoče za to da smo samski kriva ravno ta zbirčnost uporabnikov (fantov). Namreč sam sem močnejše postave in to gre ponavadi marsikomu v nos. Vsi iščejo samo športne, atlete, bilderje in podobno, kot da drugih postav sploh ni na svetu.
Ali pa je za vašo samskost mogoče krivega kaj drugega?

Kaj vi mislite?

P.S.: Tu gor še nisem imel izkušenj, zato za ta forum ne morem konkretno odgovort.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#2 Joyofboys

Joyofboys

piščan'c

• Člani
  • 79 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2011 - 09:53

Hm...res je, da sem še kako leto nazaj dal večino lepote na zunanjost, ampak so se moji standardi z leti vedno bolj nižali...sicer glede postave, še vedno pravim da je bolje fit, ampak me več ne moti tako kot me je prej...je pa res, da ima vsak svoj okus, in to kar ti ni všeč ne moreš spremenit =/ vsaj zavestno ne ali namenoma...zakaj sem samski...verjetno zato, ker mi šepa samozavest in ker še vedno nisem samostojen s svojim stanovanjem/hišo...verjetno zato =)

I know it's cheesy, but I feel GRATE!

#3 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2011 - 13:51

Preveč dajo na videz človeka.

Ker je predpisano univerzalno pravilo koliko pomena je dopustno posvečat videzu?

Ne vem kako je sploh možno biti preveč izbirčen. Vsakdo je izbirčen kolikor si pač lahko privošči, oziroma je vprašanje le, koliko večji izziv je na račun svoje izbirčnosti nekdo pripravljen vzeti v zakup pri iskanju pravih ljudi. Verjamem, da se marsikomu vseeno bolj splača biti izbirčen (in samski) kot pa se zadovoljiti z manj in hraniti frustracije/obžalovanja.

Ni vedno kaj krivo, da so ljudje samski. Ljudje so najbrž samski tudi zato, ker si to lahko privoščijo - ker družbeno posiljevanje s stalno zvezo in družinskim življenjem popušča - ker se več ne čutijo primorani imeti nekoga vedno ob sebi. In prav je tako.

Sam sem raje samski kot v kaki kompromisni zvezi. Ali je feeling tapravi ali pa ga niti ne rabim.

#4 kathe13

kathe13

piščan'c

• Člani
  • 122 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2011 - 15:02

Torej moje mišljenje. Samska sem sedaj že kakšne pol leta. V tem času sem se naučila biti sama. V začetku sem želela biti z nekom le zato, da ne bi bila sama. Sedaj, si želim biti z nekom, ker želim z njo deliti moje misli, smeh, solze, dogodke, traparije. Želim objemati in biti objeta. Želim imeti rada in biti ljubljena. Zakaj sem "še vedno" samska. Ker so se osebni stiki z ljudmi omejili na ljudi, ki jih poznam že dolgo. Ne vem točno, na kateri vogal te naše dežele bi se morala postaviti, da bi tam srečala njo, samsko in bi bila to ljubezen na prvi pogled :lool: . Zdi se mi, da se samski kar nekam izgube v svoji samskosti. Zadnje čase na kakšnih druženjih pogosteje srečam ljudi, ki so v vezi, samskih je bolj malo. Res pa je, da morda premalo "aktivno" delujem v svojem življenju v smislu, da bi osvajala vse povprek takoj, ko bi izvedela, da je nekje še ena samska punca. Kakorkoli nam tehnologija prinaša udobje in lahkotnost pa se mi zdi, da nas malce poleni in nas uspava z navideznim upanjem, da bomo "ljubezen svojega življenja" spoznali kar iz udobja naše dnevne sobe. Morda pa potrebujem le brco v rit in starinski način, ko si dejansko moral nekam iti, če si želel koga spoznati. :vrag:

"It's not what i do, but the way i do it. It's not what I say, but the way I say it."

Mae West

#5 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2011 - 15:27

Jah, mislim da je videz res precej pomemben. Smo pač postali izbirčni. Seveda je osebnost načeloma pomembnejša od videza, ampak biti z nekom, ki ti ni všeč v zvezi? Jaz ne bi mogel biti v zvezi s fantom, ki mi ne bi bil niti malo všeč, pa četudi bi bil po značaju izjemno simpatičen. Prijatelj pa sem lahko s komerkoli. Saj včasih se zgodi, da ti kakšna oseba sprva ni privlačna, ko pa bolje spoznaš njen karakter, se ti lahko tudi po videzu precej prikupi.

Veliko pa je samskih ljudi, ki jim to povsem ustreza. Nekateri se v resnih zvezah ne počutijo dobro, so utesnjeni. Občutek imam, da je vse več ljudi, ki raje živijo sami zase in si pač občasno privoščijo kakšno avanturo. Zdi se mi tudi, da so zveze izgubile na pomenu podobno kot poroke. Mogoče že malo filozofiram ampak tako je moje mišljenje. =P

Jaz pa sem samski predvsem zato, ker se enostavno ne ''gibljem'' v okolju kjer bi lahko spoznaval fante. Saj včasih imam želje po partnerju, da bi imel nekoga pogosto ob sebi ampak sem tudi še mlad in imam raje spontanost. Ko bom začel kaj hoditi v K4, Tiffany bom pa imel številne priložnosti za spoznavanje in nabiranje izkušenj.
In seveda kar sem že zgoraj omenil. Tip bi mi moral biti definitivno tudi fizično privlačen, da bi šel v zvezo z njim. =)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#6 dvddvd

dvddvd

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2011 - 19:49

Tud jaz sem zelo izbircen in se mi zdi tudi prav, ker za pravo zvezo je poleg vsega v veliki meri pomembna tudi fizicna privacnost. =)

Da ne bom zahajali iz teme bi prosil ce mi kdo na zasebnem sporocilu sporoci, kje so kaksna srecanja o katerih vsi govorite. Seveda taka ki so mojim letom dovoljena, ce sploh so. =D (17 let)

Prispevek uredil/a: dvddvd, 01 julij 2011 - 19:51.

V življenju je bolje izgubiti trenutek, kot v trenutku izgubiti življenje.

#7 sean

sean

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 02 julij 2011 - 22:40

Eden izmed razlogov zakaj smo samski je po mojem tudi ta, da postajamo vse večji individualisti. Pač miselnost si kar imaš. Kot ste nekateri pred mano že dejali, se enostavno ne splača. Zakaj bi se moral prilagajati drugemu, če to ni potrebno? Zakaj bi moral deliti z nekom, če lahko imaš zase? Zakaj bi moral nekomu ostati zvest (recimo, da nisi v odprti zvezi), ko se lahko daš vsako soboto dol s skoraj komerkoli? Zakaj ne bi bil kritičen do njegovega telesa? Zakaj bi ga moral celo življenje gledati, kako je grd, ko pa lahko gledaš nwm reklame? Zakaj si ne bi časa razporejal čisto po svoje? In gledal samo filme, ki te zanimajo?

Mislim, biti v zvezi je popolnoma iracionalno. Za vse: tako za tiste, ki si želijo biti v "resni zvezi", kakor one, ki si želijo samo spolnosti. Slednji bodo spolnost že našli, za ostalo so jim dovolj prijatelji, za one prve pa... Kdo bo prvi varal?

Drugače pa Bebironchek, mislim, da je zelo relativno to, ali je lažje biti samski ali v zvezi. Odvisno je od tega, ali živiš na podeželju ali v vasi, ali se želiš posvetiti karieri ali morda "družinskemu" življenju, pač stvar vrednot ter prepleta družbenih in denarnih dejavnikov/silnic.

#8 nobody

nobody

piščan'c

• Ban
  • 55 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2011 - 21:38

HMMMMM :)

Težko vprašanje :P .. je več dejavnikov.. en izmed njih je ta, da se nisem dovolj potrudil da bi bil zaseden.. Včasih, ko koga "primernega" spoznam, me tako prevzame, da pozabim, če si tega zares želim, če mi je res všeč oseba ali pa ideja o vsem tem. Drugo je to, da mi paše bit samski, vsaj zdaj. In ne vem koliko sem pripravljen na kaj resnega. Se bojim da, če bi šel v kaj resnega, bi se prehitro končalo, ker bi verjetno prevaral... in zato raje počakam s kom :)
Pa niti ne rabim veze, ker mislim da bi me ovirala pri uresničitvi ciljev.. Nimam zdaj volje se še ukvarjati z nekom, in mu dajat moj čas, mu razlagat kje sem bil, kaj sem delal.. Najboljše zame bi bilo, da bi imel tako veze, kjer bi vse temeljilo na zaupanju. sicer si to vsak želi,ampak to je tisto kar je meni najpomembnejše. In če bi mi kdo dovolj zaupal, in bi mi pustil da imam življenje kot ga imam, potem bi se dalo še kaj zmenit :) hehe

#9 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2011 - 04:29

Ko sem pri svojih 18 začel spoznavati fante, sem kaj kmalu naletel na osebo, s katero sva šla na pijačo in ta me je zavrnila. To mi je pustilo globok vtis, namreč od prvega trenutka, ko sem ga zagledal sem si želel, da bi biu samo njegov. Tako , da sem se odločil , da poskusim spoznati nekoga drugega. Nato sem spoznal ''njega'', neizmerno sem se zaljubil, bil je popoln, hkrati pa sem se zavedal, da ta fant išče samo sex tako, da nisem želel kontakta z njim, ampak , ko sem ga zagledal na facebooku sem ga moral dodati, poslednično njegove prijatelje. Drugih dečkov nisem želel spoznavati v mislih sta mi bila samo ta dva. Postajal sem zelo nesrečen , to je bilo razvidno tudi iz mojih objav in zato je edn od fantov prekinil stike z mano. Poudarjam, da sem letel iz težave na težavo, stopnja agresije je bila čedalje večja, poniževanje najbolšega prijatelja in moja naivnost sta se združila v smrtonosni udarec. V zadnjem letu nisem imel volje spoznavati fantov , če že je kdo prišel do mene in nakazal , da bi želel malo caratanja. Še ena točka vpliva, da sem še vedno samski, zaradi slabega otroštva sem še vedno zelo otročji, ne čutim se toliko starega kot štejem ampak vsaj pol toliko mljašega, ker si obupno želim lepih trenutkov z prijateji, ki jih nikoli nisem imel . Moje otroštvo je bilo zgrajeno iz trde roke očeta, bil sem obilen fant in v osnovni šoli nisem imel niti enega prijatelja. Težko mi je spoznavati fante, ker imam vedno manjvreden odnos, ali bom dovolj dobr je vedno vprašnje , ki si ga postavljam. Vem pa , da sem res večino jaz kriu nisem pa tako slab fant.
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#10 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2011 - 16:03

Zakaj mislim da sem samski? Najprej zato ker sem čisto preveč sramežljive narave. Drugič pa ker komaj zadnje čase ugotavljam in si prihajam na jasno kaj mi zares sede. Ja, samozanikanje in samozatiranje sta čisto neproduktivni stvari.
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#11 daroon

daroon

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2011 - 00:30

Samski sem zato, ker mi sede bit samski. Ker mi ni do poskušanja s fanti, ki sami niso prepričani kaj hočejo in s tem okužijo še tebe. Sede mi biti samski ampak ko bo prišel mimo nekdo, ki bo pravi, ki te bo enostavno tako prevzel, da boš hotel bit z njim, pa ne bom več samski :)
.as my soul yearns to see,
again those eyes, those eyes once more.

#12 90_boy

90_boy

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2011 - 16:56

razlog zakaj smo samski je od osebe do osebe drugačen, pač enim preporosto ni do zveze, drugi so izbirčni, tretji bi smo sex itd.
I actually once try to be nice with stupid people....it was awful

#13 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2011 - 14:36

Sicer nisem več samski, ampak, glede na to, da se bil skoraj vse svoje življenje samski, bi o tej temi lahko napisal doktorat. :D Zakaj sem bil samski? Obstajalo je seveda več dejavnikov. V prvi vrsti je šlo predvsem za zavestno odločitev, da pač nočem biti v vezi + osebni problemi s katerimi nisem želel obremenjevati potencialnega partnerja. Enostavno to ni bilo zame in se mi ni dalo ukvarjati s prilagajanjem in vso dramo, ki ponavadi paše v vezo. Nisem imel živcev za to. Poleg tega mi največ pomeni tisti občutek svobode...da delam kar hočem, kadarkoli hočem, s komerkoli hočem in za to pač ne polagam računov nikomur! Pri vsem tem se nisem počutil kaj preveč osamljenega, niti nisem nikoli hrepenel po tem, da bi bil z nekom. Nekako to zame po defaultu ni nek nujen pogoj za srečo. Predvsem pa je najbrž šlo za to, da enostavno nisem spoznal prave osebe, se pa seveda tudi nisem kaj dosti trudil. To, da nekdo "išče" nekoga, opisuje svoje kvalitete in vrline v raznih oglasih in podobno, to pač ni zame. Me pravzaprav kar odbija. Ljubezen se zgodi, ti jo prinese življenje, ne pa, da se jo planira. Zato tudi razno pjačkanje in dejtanje, kjer se folk spoznava in išče sebi primernega kandidata pač ni zame. Imam svoje standarde kar se tiče osebnosti in izgleda, ki se jih natančno ne da opisati. V mojem življenju je bilo do sedaj res malo oseb, ki bi me "premaknile" do te mere, da bi imel z njimi kaj več kot prijateljstvo, kar je predvsem moj "problem oz. prej moja sreča. Raje samski in obkrožen s tistimi parimi pravimi prijatelji, ki te lahko zelo obogatijo, kot pa biti v vezi zavoljo fejsbuk statusa. No, ob vsem tem sem vedno dopuščal možnost, da mi življenje prinese kaj lepega in mi po čistem naključju tudi je, za kar sem neizmerno vesel, tako da vse to, kar sem napisal - NOT TRUE AT ALL! :mrgreen: Sem se pa na začetku ustrašil lastne sreče in sem se precej upiral potem pa...got over it in zdj sm čist happy in samo uživam. Filozofiram samo še v svojih prispevkih, drugače pa predvsem manj razmišljam in delujem bolj po nagonu, lol.
Bi se povsem strinjal s tem, kar je napisal Bebironchek. Ljudje bi si predvsem morali upati živeti življenje, ki si ga RES sami želijo, down deep inside, ne pa da premnogokrat podležejo pritiskom družbe in njenim idealom , čez čas pa vse to usvoji tudi njihova podzavest in potem človek, ki ne ustreza vsem tem standardom, dobi občutek, kot da mu stalno nekaj manjka, da ni izpopolnjen in srečen. Sreča je pač stvar posameznika, ne pa neke kolektivne zavesti. Tako da...dare to be!
Hello, hello, hello, how low?

#14 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2011 - 21:34

Samski sem, ker se cenim :D

Malo heca v katerem je seveda nekaj resnice. Dvomim, da smo samski zato, ker se zavestno tako odločimo. Naj bomo še ne vem kako odločni, da želimo biti samski, toda vedno lahko pride mimo kak princ, ob katerem se nam zašibijo kolena in pademo v sanje.
Samski sem zato, ker trenutno ne poznam nobenega, s katerim bi želel biti v vezi. Res je da, poznam nekaj simpatičnih geyev, nekaj inteligentnih in intelektualnih ljudi s katerimi bi gledano iz področja razuma takoj imel nekaj resnega, ampak tiste iskre, ki je potrebna pač ne morem ustvarit na silo. Mogoče lahko nastane sčasoma, ko določeno osebo bolje spoznam.
Včasih zelo pogrešam nekoga ob sebi, ker sem pač take vrste človek, ki vedno nekoga potrebuje. Nekateri zaradi teh razlogov znižajo "standarde". Sam vejretno tega ne bom naredil, ker zveza pod prisilo vemo kam vodi.
Upam pa le, da bom nekoč spoznal svojga princa na belem konju :D.
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#15 love-is-magic

love-is-magic

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2011 - 23:04

Jaz sem na nekako podobnem kot fantek_4_u :D

Jaz sem se do nedolgo tegá trudil, da bi vedno imel koga ob sebi. Vedno sem to potreboval - bližino, toplino, objem, ljubezen nenazadnje...stvari, ki jih sicer od domačih nisem nikoli prejel. Kljub temu, da spoznavam inteligentne in intelektualne ljudi, se mi nekako zdi, da res nikoli ne preskoči iskra. Vedno so tisti bežni "Crushi". :ljubezen:
Preveč se cenim, da bi se prepustil samo neki zvezi na silo. Čakam na nekoga, ob katerem bom vedel, da je on pravi. :gejljubezen:
"Going to church doesn't make you a Christian any more than standing in a garage makes you a car."
"If God is watching us, the least we can do is be entertaining."
"Knowledge is knowing a tomato is a fruit; Wisdom is not putting it in a fruit salad."

#16 Nergal

Nergal

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2011 - 00:44

Zakaj sem samski? Ogromno razlogov.... Sem zelo sramežljive in sorte, slab gay-dar (oz. njegovo popolnoma pomanjkanje), lenoba in še bi lahko našteval. Čeprav si želim da bi imel koga ob sebi, ko pride do dejanj, da bi uresničil ta cilj, mi vedno uspe najti razlog zakaj ne.
Sarcasm: A literary device for identifying the stupid.

#17 Fant22

Fant22

gay friendly

• Ban
  • 2 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2011 - 20:05

zato,ker sem sramežljiv in ker zelo malokrat žuram in zato ni nekih priložnosti.

#18 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2011 - 02:18

Ker ne znam in pokazati, kdaj mi je kdo všeč in ker ne znam razbrati, kdaj sem jaz komu všeč.
Poleg tega sem nagnjen k dvomu v lastna dejanja, kar se odraža v precejšnji neodločnosti. To bi tudi pojasnilo zakaj so mi tako zelo všeč odločni ljudje (ampak ne arogantni in zaletavi).
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#19 MaliKuharcek

MaliKuharcek

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2011 - 08:42

Ker se mi preprosto ne da ''iskat''... Zdi se mi popln waste of time spoznavat ljudi prek neta, mi oseben stik face to face veliko več pomeni, pol pa spet I dont do drinks and clubing and meeting abra cadabra. če mi je usojeno se bova srečala nekje po čistem naključju in tak se mi bi zdelo tudi njabolj ''romantično'' ko o osebi ne veš nič pa jo imaš željo spoznat to je to. ( vse skup nima veliko smisla, če pa bereš po kosih pa ga ma )
Have a nice day
Stay CooL
Stay LGBT

#20 gayguy

gayguy

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2011 - 12:52

Sem izgubil voljo iskat, ker sem skoraj prepričan da kolikor mi bo na začetku lepo bom na koncu 10-krat toliko bolj razočaran. Sem pa pristaš spoznavanja tipov v živo v družbi na štiri oči in ne preko neta, ker mi to deluje kot nekakšna loterija in mi je prav bedno... drugače pa če odgovorim zakaj sem samski bi kot prvo rekel da sem premalokrat v takšni družbi oz. na pijači. Mislim pa tud to da nimam poguma naredit kakšen korak več proti tipu, ki mi je ušeč ( ker zelo nerad tvegam).

#21 joely

joely

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2011 - 15:54

Samski sem in si zelo želim imeti fanta. Veliko razmišljam o tem zakaj mi ni uspe. Mogoče srečujem fante, ki nimajo poguma za resno vezo.
V Sloveniji je res težko najti fanta.

#22 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2011 - 10:35

Razlogov zakaj sem samska, ne iščem zunaj sebe. To obdobje oz. ta leta samskosti poskušam jemat pozitivno in poučno.
Čas, ki ponuja nešteto možnosti se zazreti vase, v svoje bistvo, se spoznavat, osebnostno razvijat, tudi filozofirat :D ... odkrivat samega sebe in že pozabljene oz. potlačene sanje.
Srečna sem, ker v svoje življenje ne privabljam več negativnih profilov ljudi. Malo manj sem vesela tega, da je veliko nasmejanih pozitivk že zasedenih :?

Kakorkoli že, srečnica tista, katera me bo dobila :) - temu bi jaz nekdaj rekla; napihnjen ego in pretiran samoljub. Zdaj zame to pomeni - zdrava samozavest :)

#23 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 28 avgust 2011 - 08:42

Donvita je krasno odgovorila na to vprašanje. Sam lahko le dodam, da mi nič ne manjka, ker sem zelo srečen. :angelcek2:

Mogoče je težava pri tistih, ki jih samota obremenjuje, ravno v tem, da preveč na silo forsirajo/te dejanja, da bi se uresničile vaše želje. Nekje je bilo zapisano: "Kar čakaš, ne zgodi se. Ko ne pričakuješ, bog ti najde pot." :?:
Sicer nisem veren, vem pa, da se velikokrat dogajajo spremembe ravno tedaj, ko jih ne pirčakuješ...

#24 cyrusII

cyrusII

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 28 avgust 2011 - 14:56

No jaz vem razlog zakaj sem samski in tudi za vedno bom. Zaradi težjih bolezni sem zelo suh, med 50-55 kg se giblje. Bil sem res že z dosti tipi zunaj, saj je bilo tudi kaj bolj resnega. Načeloma so mi vsi rekli, da sem zanimiv in simpatičen in smo se na dejtih res zabavali in imeli super. ampak tu pa se je ponavadi tudi končalo. Vsi so se na žalost spotaknili ob mojo postavo, najkasneje ko se me videli golega. Tako pač je. Ker so možnosti, da se pozdravim zelo majhne in se bo telo spremenilo za kakšen kg ali dva po 40em letu, sem se že dokaj hitro sprijaznil, da bom pač ostal sam. Tako pač je, saj razumem, jaz tudi ne bi bil z nekom kot sem jaz, tudi ne bi bil z nekom ki ima 100 kg, na primer. Taki pač smo ljudje, videz je najpomembnejši, pa je karakter lahko še tako dober. poleg tega pa imajo geje še višje standarde kot straighti in iščejo nemogoče stvari. Normalni tipi in dobri tipi so si tako večinoma sami krivi, ker so preveč izbirčni.

#25 matthew

matthew

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2011 - 01:40

Moja mom pravi, da nikoli nisi samski. Vedno imaš prijatelje. Razlika med prijateljem in fantom je le, da me fant lahko še globinsko obdela. Čeprav tudi to ni pravilo :porednsmeško(občutim pomanjkanje smeškotov na tem forumu):

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov