Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Motoristke

120 odgovorov v tej temi

#1 Lady_Oscar

Lady_Oscar

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2011 - 11:39

Koliko vas je kaj motoristk tukaj, kaj vozite, na kakšnih enodnevnih izletih ste kaj bile z motorjem, dopusti - greste po Sloveniji ali tudi kaj po Evropi?
Kakšne dogodivščine ste kaj doživele na potovanjih? Razpišite se malo :motoristka: :ponos:

Lep pozdrav :motoristka:

#2 lalalame

lalalame

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2011 - 22:16

Bi rekla da nas je bolj malo motoristk tukaj
sicer pa vozim tole zadevco yamaha wr250x
moji enodnevni izleti največkrat potekajo kar po prekmurju ali pa do obale grem pa letos malo dalje in sicer do dalmacije :D lucky me
od dogodkov se mi še ni nič večjega zgodilo kot le počena guma... še dobra da le par km pred domom :spostovanje: potem niti ni bilo tako zelo strašno

#3 Lady_Oscar

Lady_Oscar

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2011 - 12:16

No nekaj motoristk sigurno je.
Drugače so moji enodnevni izleti kar po Sloveniji, pa tudi večdnevni ko se odpravim kampirat za par dni, in je kar zanimiva dogodivščina, ko se pripeljem v kamp in vsi gledajo in z vnemo občudujejo kako jaz v pol ure šotor sestavim, si kosilo pripravim ter kavo nato spijem. Mi pa prou paše to ko se odklopim od vsega in kakšno knjigo preberem :berem: . Želim pa si iti tudi po evropi. Plan imam sicer že narejen, samo še en termin si je treba izbrat. :motoristka:
Drugače sem pa šla tudi do Črne Gore po Jadranski magistrali, je lepo za videt samo se vlečejo tisti ovinki.....he he smo ble s punco dol v enem kampu kjer so se kure okol sprehajale, smeha ko se zjutraj zbudiš, pa ena kura mimo pride pa ti reče kokodak za dobro jutro :D .
Drugače vozim Yamaha xvs 650 Dragstar. V primeru da se še kaj spomnim pa še kakšno prigodo napišem.
Lalame, si mela pa res srečo da se ti je tako izšlo. Upam da se boš mela v Dalmaciji fajn ter srečno in mirno pot v obe smeri.

#4 spyrna

spyrna

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2011 - 07:30

:) še eden tu. Sicer še delam izpit za kategorijo A1, ker v moji avtošoli nimajo 250ccm motorja. Tako pa po 2 letih dobiš avtomatsko z kategorijo višji izpit. Trenutno se vozim okoli (offroad seveda) z 125ccm mrcino, krosom. Kakšen motor bom vozila potem, še ne vem. Najbolj mi odgovarja nekaj na enduro stil.
:motoristka:
Lead me not into temptation - I can find the way myself

#5 Katja

Katja

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2011 - 23:43

Mene pa samo zanima, po kolikšnem času greš lahko delat izpit za motor - brez omejitve? So pomembna leta (starost), koliko časa že imam vozniški izpit za avto ali moram pred tem opraviti še izpit za 125ccm, 250ccm, itd.? Saj sploh ne vem, če je razumljivo napisano, pa vendar :D

Za vse motoristke pa - thumbs up girls ;) :spostovanje:
*There’s a cafe around the corner from a home I call a house,
I sit and play sudoku ‘til I figure some shit out,
I drink the day’s first coffee and I smoke the last cigarette of my life*

#6 lalalame

lalalame

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2011 - 20:00

Hey,
za neomejeno lahko narediš izpit s 24 leti, razen če imaš pred tem izpit za 125 ali 250ccm vsaj dve leti, potem lahko narediš izpit za neomejeno po skrajšanem programu, to je 9 ali 10ur (pogoj: moraš biti vsaj 20 let star). nekaj takšnega v glavnem :P
izpit za avto pa tukaj nima ravno nekakšne vloge :D

LP

Prispevek uredil/a: ženska, 11 junij 2011 - 00:01.

#7 spyrna

spyrna

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2011 - 07:57

Glede izpita samo dodam, da je potrebno za kakšno od višjih kategorij imeti vsaj malo moči. Namreč na glavni izpitni vožnji je potrebno prvo narediti test na poligonigonu, kar pomeni, da moraš med drugim tudi pobrati motor iz tal. Ima pa že Yamaha 125ccm okoli 120kg, brez goriva. ;)

#8 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2011 - 09:50

Jaz pa še nisem motoristka, ampak si to zares želim postat. Zaenkrat ni dovolj finančnega zalogaja za izpit in motor, ampak enkrat vem, da bom reskirala vse, da izpolnim svoje sanje :motoristka:

Right now, nothing can kill my vibe

#9 ester

ester

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2011 - 22:57

hah, nekaj motoristk in tudi bodočih motoristk, berem tukaj. Ne pozabite vse bodoče motoristke: za uresničitev sanj ni nikoli prepozno.

sicer imam motor šele nekaj let, ampak imam kar precej prevoženih kilometrčkov po domovini in v tujini tudi. imam kar nekaj lepih in tudi, žal, grenkih spominčkov na te prekrasne kilometrčke in motoristična druženja.

nerada vozim v družbi več kot enega motorja. ne odobravam, pravzaprav sovražim, alkohol v kombinaciji z vožnjo motorja in zato ne zahajam na množična moto srečanja. Izjema je samo žegnanje na dolenjskem. brez alkohola seveda.

sem navdušena nad lepotami naših krajev od prekmurja, primorske, gorenjske in predvsem vožnjo po dolini kolpe - priporočam.

kot večina motoristov sem se popeljala tudi po italijanskih dolomitih. vzemite si čas in se odpeljite tudi tja. predvsem si vzemite čas, če imate rade naravo. lepo.

in moje priporočilo: ne hitite in ne divjajte po cestah.

veliko sončnih in varnih kilometrov vam želim

#10 Opheodrys

Opheodrys

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2011 - 12:59

Tudi jaz si že dolgo želim imeti motor in bom, če bo po sreči, šla naslednje leto delat izpit (letos ni več denarja :tralala:). Me pa najbolj mikajo vožnje po kakšnih obmorskih cestah ali pa po cestah à la Route 66. :mrgreen:
You're your problem, but you're also your solution.

#11 violetBLUE

violetBLUE

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2011 - 15:08

A skuterji tud kaj štejejo? :D Jaz imam namreč enega malega - slikca. Bolj ga uporabljam kot krosko - je večji užitek, ko pa se peljat največ 65 km/h po cesti :letim: , samo škoda, ker je tako nizek.
Drugač pa upam, da bom enkrat lahko končno peljala atkovega kawasaki-ja ER500 - slikca !! Manjka mi seveda izpit!! :umiri se:
Če bom pa še imela super dobro plačano sanjsko službo, si bom pa nabavila nekaj takega - krosko in/ali čoperja za uživanje :sreca:
Everyone sees what you appear to be... Few really know what you are. (Machiavelli)

#12 cooper

cooper

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2011 - 20:41

Končno mi je uspelo uresničiti svoje dolgoletne sanje postati (legalna) motoristka! ;) Imam čoperja, a ker vsa moška družba prisega na hitrostne variante, razne skupne dogodivščine več ali manj odpadejo. Zanima me ali ima katera isti problem in išče sebi podobno družbo?? Sicer nisem pristaš raznih srečanj/združenj, da vandraš sam pa tudi ni vedno najbolj zanimivo.... :tralala:

#13 odbitaena

odbitaena

biskvitek

• Člani
  • 41 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2011 - 14:12

motoristke super ste, nekaj dni nazaj sem videla eno, madona je bila dobra, na motorju čisto pokončna drža, pa veter v laseh :D, je bila pa hitra kot strela, prava mojstrica v vožnji, nas je tako prehitela, da sem samo gledala :D
Kdor hoče nekaj narediti, bo našel pot.
Kdor noče ničesar narediti, bo našel izgovor.

#14 spyrna

spyrna

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2012 - 10:11

Sedaj (no, odkar je lani zapadel prvi sneg) se tudi jaz lahko uradno pofočkam, kot :motoristka:

#15 Lady_Oscar

Lady_Oscar

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2012 - 16:54

Čestitam spyrna, ter ti želim veliko prijetnih kilometrov s :motoristka:

Prispevek uredil/a: ženska, 04 januar 2012 - 02:36.

#16 yellow

yellow

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2012 - 19:53

A skuter velja? :mrgreen: Sicer ga še nimam, samo resno razmišljam o nakupu enega. Sem s skuterčki prevozila par grških otočkov po dolgem in počez...najboljše počitnice ever.

#17 Noire_loup

Noire_loup

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2012 - 00:11

Imam velik fetiš na motoristke, priznam. :D
Upam, da mi uspe nekega dne uresničit sanje, naredit izpit in si kupit spodobno mrcino! :)

Prispevek uredil/a: Noire_loup, 23 januar 2012 - 00:12.

#18 Lady_Oscar

Lady_Oscar

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2012 - 16:44

Se je že otoplilo , ste že šle na kakšn :motoristka:

#19 Lona

Lona

zasvojen'c

• Člani
  • 437 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2012 - 18:08

Nisem motoriska. S pravim motorjem (ne kakimi skuterji ali mopedi) se niti še nisem nikoli peljala. Če ima pa katera kdaj frej zadnji sedež se z veseljem pridružim na kaki vožnji :motoristka: .

#20 spyrna

spyrna

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2012 - 12:03

Ah, letni časi pri meni niso ovira. Jaz se samo toplo oblečem, pa je. Počivalo se je edino, ko so bile temperature globoko pod 0 :zvecilka:.

#21 Blacklilly

Blacklilly

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2012 - 15:42

No, tole je pa moja ljubica :)
Družbo mi dela zadnja tri leta...
Občutek vetra v laseh je fenomenalen,...lepo, umirjeno in počasi :)

#22 Blacklilly

Blacklilly

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 12 april 2012 - 08:06

Lady_Oscar --> posebej mi je všeč tvoj motorček,...moja večna želja... :spostovanje:

#23 svoboda

svoboda

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 23 april 2012 - 23:15

jaz si tudi želim postati motoristka. Vendar na žalost mi okoliščine tega ne dopuščajo :( .. Si bom pa našla kakšno punco, ki me bo popeljala na okoli :P :)

#24 Lady_Oscar

Lady_Oscar

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2012 - 14:51

Za vse motoristke, ki jim sesanje ni ravno pri srcu, dobra pogruntavščina :D http://www.spassfieb...fuer-frauen.jpg

#25 zarja

zarja

biskvitek

• Člani
  • 34 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2012 - 21:34

Kmalu bom motrositka :) Z motorjem ob obali. Mmm ...

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov