Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Večja starostna razlika

55 odgovorov v tej temi

#51 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 04 september 2017 - 18:52

Sicer ne vem kakšni so slovenski pdatki o povprečnem trajanju razmerja med geji, ali pa še bolje kakšno je zgostišče in kakšen je delež razvez, ampak če gledamo ameriške podatke največ neporečenih gej tipov gre v prvih 5 letih narazen, kar pomeni, da obstaja velika verjetnost, da boš star 30 in samski  :deda:  :deda:  :deda:  verjetno z razlogom  :aja:

Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#52 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 05 september 2017 - 10:26

Tole pa se strinjam. 
Mogoče je izpadlo, kot da sem dejtal cel kup starejših tipov in imam dokaj reprezentativen vzorec samskih 30+ letnikov. 

V bistvu sem zares dejtal dva ali tri. 

Eden je imel še probleme iz bivše veze in sem se naveličal poslušat tega. Drug pri v 36 letu še ni imel nobene kariere in se je imel za zasanjano dušo. Tole je pač NO GO (praktično skoraj ni večjega minusa kot to). Pri ostalih pa ni bilo kemije. Verjetno moja krivda, ker me niso vizualno privlačili ... 

Prispevek uredil/a: fantek_4_u, 05 september 2017 - 10:26.

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#53 Inspirion

Inspirion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 10 september 2017 - 00:33

Prvi fant je bil kar konkretno starejši od mene. In verjetno sem se takrat navadil, da more bit fant - starejši od mene. Sicer v nekem normalnejšem razponu 1-5 let. Nekak sem ponotranjil to idejo. Pa je prišel bivši fant, mlajši od mene 3 leta in en četrt. Smešno, ampak me je motilo da je mlajši. Pa ne zaradi nekega argumentiranega razloga, ampak bolj iz navade. Danes me ne bi več.

Res pa je, da če bi se moral odločat za razliko, bi lažje požrl razliko navzgor kot navzdol. Že zato, ker nekaj let več pogojujem z neko stabilnostjo. Večja šansa je, da si je nekdo razčistil neka osnovna življenjska vprašanja, se poklicno našel in pričel neko pot osamosvajanja. Kot pač jaz - da razlika vsaj v tem pogledu ni prevelika.

The more people demand to be treated as equals and not "differently" ... the more they call attention to their self perceived differences and shout it out to the world. It's almost like they're trying to get people to react. Quite a phenomenon. Why not just ... be?

#54 mattiec2017

mattiec2017

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 20 september 2017 - 18:58

Mislim;da leta niso niti tko pomemebna seveda v mejah neke normale.Ker ko sta si dva včeč in poskoči iskrca je to na prvem mestu vsaj po moje.

#55 Iztok007

Iztok007

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 21 oktober 2018 - 00:08

Jst sem bil zmeraj z mlajšim fantom. Si ne predstavljam, da bi bil z tipom, ki je mojih let. Do 30 let starega je zame max, minimalno pa 18. Samo mora pa biti fant, ki ve, kaj hoče, prav tako kot jaz vem kaj hočem

#56 22_cuddling

22_cuddling

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2018 - 14:31

Za sex super , sploh, če starejši tip dobro izgleda za svoja leta :D daddy bear  :nerodno: Za kaj trajnejšega pa je razlika 19 in 55 let prevelika. Sploh ker 19 letni žrebec šele začenja življenje in raziskuje svet postavnih mišičastih potrebnežev, medtem ko 55 letnika že počasi pobira in rabi oskrbo  :mrgreen:  Jaz osebno sem bil z 10 let starejšim in se mi razlika 10ih let ne zdi veliko, pa tudi 15 še ne ... 20 pa je že veliko, 40 letnik se približuje obdobju starosti in mlademu nebi privoščil vlogo sestre.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov