Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Prvič v gej klubu

55 odgovorov v tej temi

#51 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 17 september 2015 - 14:25

Mejbi so se pa s kom dobili in jim je blo bad, ker niso out in nocejo, da bi kdo vedel za njih. Kaj pa ves, kaj mulariji hodi po glavi. Si predstavljaš, da bi šel na kosilo z očetom, pa te za rokav pocuka fant, ki si ga prejsnji vecer položil. Awkward

Prispevek uredil/a: Damzo, 17 september 2015 - 14:26.

#52 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2016 - 10:00

Bil sem prvič v Gay klubu v K4. Spolnim se, ko sem prvič prišel noter, da se mi je in to zelo povišal adrenalin. Kar noro je bilo. Kake slabe izkušnje nisem imel, saj so se konkretno vedli. V tistih časih si nisem upal kaj iskati, še sam ne vem zakaj.

#53 Nokian

Nokian

piščan'c

• Člani
  • 82 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2016 - 14:20

Sicer v lokalu, ampak vseeno Skrito!

Prijeten občutek, ker si v ''jazbini'' in se lahko zaupaš, tako kot se je prijatelj meni.

Pa zanimivo, da so dobrodošli vsi.

Da ne odpiram nove teme bi še vprašal će mogoče kdo ve, a je v Zagrebu še Global?

Prispevek uredil/a: Nokian, 07 marec 2016 - 14:22.

#54 Inspirion

Inspirion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2016 - 02:11

V gej klubu oziroma K4 sem bil enkrat samkrat, na željo takratnega fanta, ki je vse skupaj opisoval skoraj v super-relativih. Pa sem imel že takrat zadržke. Bil je nek vrhunec sezone in kar sem videl me je preprosto odbilo. Tako da ja. V gej klubu sem bil 1x samkrat, mladoleten, kmalu bo 10 let tega. In tja se ne vračam - preprosto ni zame. Marsikaj drugega je, to pač ne in pika.

The more people demand to be treated as equals and not "differently" ... the more they call attention to their self perceived differences and shout it out to the world. It's almost like they're trying to get people to react. Quite a phenomenon. Why not just ... be?

#55 mucek1215

mucek1215

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 27 oktober 2018 - 20:31

Star sem 21 let in do zdaj še nimam pretiranih izkušenj z kakršnokoli tematiko, ki se vrti okoli gejev. Vedno sem se temu izogibal, ampak enkrat je treba začet. Zelo me mika enkrat pogledat v nedeljo v klub k4, kjer je pač gay friendly night, vendar imam nekaj zadržkov, glede tega. Zadržki so:

1. Večina ljudii še ne ve, da sem gej in vem, da ena moja sošolka iz faksa velikokrat zahaja s frendicami v k4 , tudi ob nedeljah. Nazadnje je tam videla enega prijatelja in na tak način ugotovila, da je gej. Ne vem, kako bi reagirala, če bi tam srečala mene. To je sicer še najmanjši zadržek, ker se počasi razkrivam in bi pač izvedela, da sem gej na tak način.

2. Gej scena v Sloveniji ni tako majhna in zdi se mi, da se ravno zaradi tega večina gejev že pozna med sabo in imam občutek, da če bi prišel tja, bi me vsi gledali, ti si nov itd, nimam pa preveč rad, da sem v središču pozornosti dvopicje_D.gif

3. Ta zadržek je še nekak najbolj očiten. Gej frendov nimam, zato bi verjetno v tak klub moral it sam, kar je smešno, saj kdo pa žura sam... Tako, da verjetno tudi zaradi tega, še nikoli nisem bil tam.

Kakšne so vaše izkušnje? Kak nasvet bi bil dober? Tnx

#56 mucek1215

mucek1215

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 27 oktober 2018 - 20:38

Živjo.

Star sem 22,no jaz sem se komaj zdaj včlanil v to spletno stran, kot vidiš. čeprav je to že davno tega, kar si napisal.

Mam pa res problem si poiskati kakšnega fanta ker nisem vsakemu všeč. do zdaj sem poskusil po vseh skoraj različnih spletnih straneh vendar ni to to. Želim si res pravega fanta spoznat. Ni dolgo nazaj ko me je en zelo zajebal, po domače povedan, ni mi sicer prijetno. :( :(

Prispevek uredil/a: mucek1215, 27 oktober 2018 - 20:39.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov