Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Prvič v gej klubu

55 odgovorov v tej temi

#1 Gay21

Gay21

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 01 april 2011 - 16:04

Star sem 21 let in do zdaj še nimam pretiranih izkušenj z kakršnokoli tematiko, ki se vrti okoli gejev. Vedno sem se temu izogibal, ampak enkrat je treba začet. Zelo me mika enkrat pogledat v nedeljo v klub k4, kjer je pač gay friendly night, vendar imam nekaj zadržkov, glede tega. Zadržki so:

1. Večina ljudii še ne ve, da sem gej in vem, da ena moja sošolka iz faksa velikokrat zahaja s frendicami v k4 , tudi ob nedeljah. Nazadnje je tam videla enega prijatelja in na tak način ugotovila, da je gej. Ne vem, kako bi reagirala, če bi tam srečala mene. To je sicer še najmanjši zadržek, ker se počasi razkrivam in bi pač izvedela, da sem gej na tak način.

2. Gej scena v Sloveniji ni tako majhna in zdi se mi, da se ravno zaradi tega večina gejev že pozna med sabo in imam občutek, da če bi prišel tja, bi me vsi gledali, ti si nov itd, nimam pa preveč rad, da sem v središču pozornosti :D

3. Ta zadržek je še nekak najbolj očiten. Gej frendov nimam, zato bi verjetno v tak klub moral it sam, kar je smešno, saj kdo pa žura sam... Tako, da verjetno tudi zaradi tega, še nikoli nisem bil tam.

Kakšne so vaše izkušnje? Kak nasvet bi bil dober? Tnx

#2 MucaMia

MucaMia

redni gost

• Člani
  • 302 prispevkov

Objavljeno 01 april 2011 - 17:27

1. Reci, d abi šel z njo, da si firbec. Tako ne bo pomislila, d asi gej in tudi ko te bo samega/z drugimi vidla tam, ne bo nujno pomislila, da si gej.
2. Ne, te ne bi, tako da no worries :) Pa med njimi sem spoznala najboljši folk ever... tud če bi po ne vem kakšnem naključju dojel, da si nov, bi te lepo sprejel.
3. Zmeni se s forumaši - vsaj 20 jih gre na vsako roza soboto :)

No worries ;)

Jaz sem tudi mislila, da je to neka zaprta družba, kjer bodo vsakega prišleka čudno gledali. Pa so me sprejeli, kot da sem njihova že 100 let :) Nimaš kaj skrbeti, jaz imam super izkušnje :)

#3 Gamajun

Gamajun

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 01 april 2011 - 19:26

Ne poznam sicer tvoje situacije, vendar če frendice zahajajo v klub, zagotovo ne bodo bile proti tebi nastrojene, ampak bo to najboljši primer, kako se outirat, ker te zagotovo ne bodo izklepetale naprej... Seveda je pa odvisno od tebe samega:) Ali pa najdi kak izgovor, ne vem, kak zlo neumen sicer, da si ne vem s kom stavil al pa kake take fore:))
Folk je pa drgač fajn v K4, ni problema, tut sam lahko greš, čeprav ti ravno ne priporočam tega:) Boš pa hitro našel družbo, če ne drugega prek tega foruma, ponavadi ni problema:)
The Bible contains six admonishments to homosexuals and 362 admonishments to heterosexuals. That doesn't mean that God doesn't love heterosexuals. It's just that they need more supervision. ~Lynn Lavner

#4 sadni_caj

sadni_caj

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 02 april 2011 - 00:19

Prvič sem bil še ne leto nazaj, star 18 let. Šel sem na lastno pest in tako nisem bil vezan na nikogar, nihče me v resnici ni poznal in lahko sem bil točno to, kar sem si želel biti. Brez omejitev. Bilo je super. :stima:
"..because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."

#5 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 02 april 2011 - 21:29

2. Gej scena v Sloveniji ni tako majhna in zdi se mi, da se ravno zaradi tega večina gejev že pozna med sabo in imam občutek, da če bi prišel tja, bi me vsi gledali, ti si nov itd, nimam pa preveč rad, da sem v središču pozornosti :D

3. Ta zadržek je še nekak najbolj očiten. Gej frendov nimam, zato bi verjetno v tak klub moral it sam, kar je smešno, saj kdo pa žura sam... Tako, da verjetno tudi zaradi tega, še nikoli nisem bil tam.

2 -> hehe, men se je tudi to zdelo, oz. pač pogledi so bili prisotni :) no je bilo kar zanimivo in smešno :)

3 -> ko sem prvič zbral pogum, da bom šel v gej klub, mi je en prijatelj pomagal, če ne drugega je bilo tifanny treba poiskati. Se strinjam težko je žurati sam, samo poglej to po pozitivni plati vedno lahko nekoga spoznaš:)
Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#6 Mirsad

Mirsad

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 05 april 2011 - 03:14

Jaz hodim vedno žurat sam. :poljubcek:
Če greš v družbi, potem morajo tisti ki so sami in bi morda pristopili do tebe, zbrati veliko več poguma. Kar je težko.

1- Pojdi notri z izgovorom (da je bila stava je kul izgovor)
2- Gledali oz. "čekirali" te bojo itak in bodi prepričan, da velika večina pedrov to počne skrivaj - 100% celega te prečekira pa misliš, da te še sploh videl ni. :D
Bodi pa siguren, da NE BOŠ V SREDIŠČU POZORNOSTI. Sem šel jaz prvič leta 2006, ko je bil naslednji dan velikonočni ponedeljek in jee bilo v k4 800 ljudi. Pa pred vhodom je bla cela doooolgaaaaaa vrsta... Ko je šel eden ven, je šel drugi not :)
3 - veliko več oseb bo pristopilo do tebe, če greš notri v k4 sam!

#7 Lenss

Lenss

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 07 april 2011 - 00:53

Dragi Fantje!
Jaz se vam bom kar pridružila, saj v našem kotičku ni aktualnih tem, zato bi vas rada najprej pohvalila, da ste toliko bolj aktivni kot mi babe ;)

Prav v klubu sem bila letos za novo leto v Beogradu in bilo je fantastično :)
Šla sem z družbo (s punco, strejt kolegico in kolegom gayem). Spoznali smo ogromno ljudi, večimona fantov :)
Cogito ergo sum

#8 chaser82

chaser82

piščan'c

• Člani
  • 178 prispevkov

Objavljeno 17 april 2011 - 01:34

Sam na žur je zakon! Na krkšen koli. Zamudil bi veliko finih koncertov, npr. Rammstein v ljubljani, če bi čakal, da se mi kdo pridruži. Vprašal sem veliko prijateljev, a se nikomur ni dalo.

Šel bi sam tudi v roza K4. Popolna svoboda. Morda boš tako najlažje kaj "uplenil" (sicer se na takih žurih v glavnem najde ena noč in ne resna zveza). Prostor je meni osebno zelo všeč, didžeji vrtijo v enem prostoru hite, v drugem dober house, če ne drugega, že muska je kul! Me ravno močno rajca, da bi šel tokrat sam tja. Samo tu nastopi ena težavica. 140 kilometrov in luknja v denarnici in pa še en tradicionalen žur v naši vasi v času naslednje roza velike nedelje.

In res. Če te bo kdo od prijateljev videl v Štirki, ne bo povzročal težav s govorjenjem drugim. Prej te bo kak prijatelj vesel in se ti bo končno lahko razkril.

Optimizem v roke! ;)
NISMO VSI POD STRESOM

#9 Gay21

Gay21

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2011 - 11:23

hvala vsem za nasvete, nisem pričakoval tolk nasvetov. No po enem mesecu od moje objave mi še ni uspelo pridt do K4. Morda zdaj ko je maj, pomlad itd, vendarle zberem pogum in družbo, pa grem kaj pogledat :glasba:

#10 Yurix

Yurix

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 19 junij 2011 - 23:31

Včeraj prvič obiskal K4... :nerodno: Bilo je :spostovanje: :juhej: . Všečno zelo... :) Še bom šel kaj (:

Prispevek uredil/a: glorious, 20 junij 2011 - 19:34.

#11 Marquis

Marquis

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 21 junij 2011 - 15:58

Js sem tud biu v soboto prvič.. Spoznau ful carjev in caric :) mal (bol) nedomače okolje.. zto bo pa treba ponovit.
Sam očitno se nisem meu tok fajn kot Yurix .. :D

#12 frick24

frick24

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2011 - 17:36

No prišel je čas da da grem tut sam mal pogledat v 4ko :D Dovolj mi je blo skrivanja in vsega! Tko da naslednjo soboto party :D

Se vidimo :D

#13 gayguy

gayguy

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2011 - 14:12

Jst sem čist nov v Lj. pa me tud malo mika dabi šel prvič pogledat kam tako kot recimo K4, pa mislim da bi potreboval kakšno dobro družbo oz. nove cool prjatle;) tako da če je kdo za...

#14 love-is-magic

love-is-magic

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2011 - 01:20

Jaz sem pa prvič bil v Tiffany. Super je bilo! :paprika: Bil sem z dvema kolegoma in je bilo zanimivo. Groza me je edino tistih orgijskih stranišč in sluzavih 60-letnikov. :bolan: Nimam nič proti, če so tam. Moti me, če so njihove roke na mojem mednožju. :nevihta: Komaj čakam svojo 18-ko, da preizkusim še 4-ko.

Sicer gay-clubi so super. Enako kot v običajnem clubu, samo da je boljše :P

Prispevek uredil/a: love-is-magic, 28 julij 2011 - 01:21.

"Going to church doesn't make you a Christian any more than standing in a garage makes you a car."
"If God is watching us, the least we can do is be entertaining."
"Knowledge is knowing a tomato is a fruit; Wisdom is not putting it in a fruit salad."

#15 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2011 - 02:15

No, zdaj bi pa že bil čas da grem tudi jaz kdaj pogledat. Očitno polnoletnost v Tiffanyju ni pogoj. :)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#16 Gay21

Gay21

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2011 - 20:12

krst uspel hehe. Nič strašnega in mi je blo zlo všeč :) grem 20. spet :)

#17 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2011 - 21:57

Js se bom jutri prvič pojavil v Open baru. Komaj čakam. :)
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#18 Survajvr

Survajvr

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 13 avgust 2011 - 14:15

Nisem bral vseh postov - podajam jo pogled na prvotno vprašanje oz. post.

Star sem 29 let, po tipu se opredeljujem za liberalnega vendar ne povsem "out" ... vsaj kar se tiče službe in občasnih znancev... skratka glede obiska kluba... najprej, iz lastnih izkušenj, vsak strah je over rated... v K4 hodi tudi ful ljudi, ki so ne samo bisex... ampak celo strejt, tudi jaz sem bil že tam - kot strejt... zato tudi če te kdo tam vidi to še nič ne pomeni...

Glede pozornosti tudi meni ni bilo preveč kul - pa kot sem napisal, je over rated, bres skrbi... jaz nisem bil v nikakršni pozornosti pa ne zgledam slabo :) - sicer pa se strinjam scena je mahjna, poznajo se in to sux... ampak na tebi je, da greš počasi pa boš videl s kom se boš poznal in s kom se boš družil. Odločitev je na tebi, vsi pa imamo hrbtenico :)

Jaz grem zdaj, 20. po dolgem času ... mogoče po kakšnem letu ven, prvič nisem šel sam... sicer pa lahko tudi koga najprej spoznaš tako, da ti ne bo treba it sam.... ne vem pa, glede na starost objave ali si že bil v K4 ali ne.... u easy, ne se sekirat, so normalni ljudje in bojazni kaj bi kdo rekel in kako bi te gledali je odveč. Go 4 it.
http://lifeguidelines.wordpress.com - by Survajvr

"Bodi sprememba, ki si jo želiš videti v svetu" - Gandhi

#19 matthew

matthew

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 14 avgust 2011 - 04:04

Jaz bil prvič pred nekaj tedni (16 sem star). In stvar ni nič posebnega. Le malo fake se mi je vse zdelo ;) Tako da bom še kar malo pri hetero zabavah ostal :)

#20 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 15 avgust 2011 - 11:54

Dejansko sem bil v petek prvič v Tiffanyju in moram reči, da mi je bilo precej všeč. Res, da ni veliko fantov moje starosti ampak me (zaenkrat) to sploh ne moti.
Če gledamo samo ''higieno'', ni ravno kot v kakem priljubljenem str8 klubu ampak meni je bilo kul. Pravzaprav si zadeve sploh nisem predstavljal zelo drugače.
Definitivno še pridem, čeprav nekaj časa ne bom hodil ravno zelo pogosto.
Čez nekaj mesecev pa še na ''raziskovanje'' v 4-ko. :D
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#21 bi_bOy

bi_bOy

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2011 - 11:55

Dans me mika, da pridem pogledat tole sceno :P

Sam ne poznam koga in mi je weird it sam, ker na to sicer niti pomislu ne bi. Sem pa prebral prejšnje poste, ja... :D

Kdo vse še pride danes :P??

#22 frick24

frick24

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2011 - 14:00

No, bil sem tako v Tifli kot v 4ki in morem reči da mi je blo prou mega :D Pred tem pa sem bil v tujini v ene par gej klubih, ko sem bil v Lizboni, pa je blo tut zlo fajn

Pa končno sem se res nažural, bil sem to kar sem in blo mi je supermegafantastično :D

Danes zvečer pa v 4ko... Že komi čakam :plosk:

#23 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2011 - 15:58

... bil sem to kar sem in blo mi je supermegafantastično :D

Kaj pa si bil?
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#24 frick24

frick24

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2011 - 17:50

Pač ta felling da sem to jst, da se mi ni blo treba "pazit" in da sem ga pač končno zažural kot že dolgo časa ne :)

#25 dvddvd

dvddvd

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2011 - 22:44

Jaz pa sem bil prvič prejšnji tedn in mi ni blo preveč ušeč ker ni mojih vrstnikov. Zaenkrat bom ustal kar pri strejt žurih. No, drugo leto ko dopolnim 18 let bom verjetno šel pogledat še kako je v K4, drugače pa čez par let. :)
V življenju je bolje izgubiti trenutek, kot v trenutku izgubiti življenje.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov