Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Prvi poljub!

148 odgovorov v tej temi

#26 Misplaced

Misplaced

piščan'c

• Člani
  • 116 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2010 - 12:06

Smo kar oživili to temo od mrtvih. :mezik:

Prvi poljub s fantom se mi je zgodil pri 14-ih, pri njih doma v shrambi za krompir. Sem bila takrat totalno zatreskana (kolikor je pač lahko 14-letnik) in mi je bilo blaaazno všeč. S punco sem se poljubila pri 15-ih, ko me je nek večer na neki klopci začudeno vprašala, kako to, da tega še nisem počela s punco. :misli: Sem si dejansko rekla: Zakaj pa ne bi. :?: Ni kaj preveč romantična ta moja druga zgodba, pa tudi nikakršnega razsvetljenja še nisem doživela ob njej. Šele kasneje sem spoznala punco, ki me je poljubljala, da so se mi mehčala kolena. :P
I didn't ask to be a princess - but if the crown fits ...

#27 Kalia

Kalia

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2010 - 12:25

Prvi mali poljubčki so bili v vrtcu s fantom, s katerim sem imela skoraj zaresno romanco :) Ime mu je bilo Luka, cele dneve sva tičala skupaj, se skrivaj držala za roke in si celo "omislila" enega drugega fantka, ki je bil še par let mlajši od naju in je ubogi revež moral igrati najinega otroka :). Zadnje leto preden sva šla v šolo so nama potem pripravili pravo malo poroko. Njegov dedek nama je izdelal prstane, vzgojiteljica je bila matičarka, ostali otroci so pa riž na naju metali :)

Prvi tisti pravi poljub s fantom je bil pa pravzaprav boljši kot prvi s punco. Bilo je enkrat na začetku srednje šole v Portorožu. On je bil Nizozemec, lep, visok, blond, modre oči. S punco je bilo kakšno leto kasneje, čeprav se mi takrat še sanjalo ni, da so mi ženske všeč. Z dvema sošolkama smo stale sredi Kongresnega trga, ko sem jaz omenila, da še nikoli nisem bila z žensko, kar se je njima zdelo tako zelo grozno, da sta me zalizale najprej ena, potem druga, potem sta se onedve med sabo in potem smo se še vse tri skupaj :D Je pa ena od teh dveh punc moja zdajšnja (sicer strejt) najboljša prijateljica, tako da jo dostikrat zafrkavam, da prve pač ne pozabiš nikoli in da nama je mogoče kaj namenjeno :P

Prispevek uredil/a: Kalia, 24 marec 2010 - 12:26.

#28 J.

J.

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2010 - 13:58

Prvi poljub sem doživela s fantom pri 14-ih, me je pa tako poslinil, da sem bila potem po celem obrazu čisto mokra. Fuj, ni čudno, da mi je bilo potem še pol ure slabo, še zdaj ko se spomnim, joj, vsa tista slina, bljak :buu: .
Moj prvi poljub s punco pa se je zgodil pri mojih 17-ih. Spoznali sva se preko nekega foruma, bila pa je 5 let starejša od mene. Ko se je prvič pripeljala v Lj, se ni zgodilo nič, samo pogovarjali sva se, no, drugič, sem se pa odločila, da to to in sem jo pred odhodom cmoknila, ker je bilo za obe prvič, sva bili obe tako: :šok: :šok: . Sledilo je še par zmenkov in seveda strastnih poljubov, potem, ko je pa postajalo vse resneje in resneje, sem se pa jaz ustrašila in jo skenslala :jok: :aja: . Sem jo pa lansko leto dodala na FB, pa pravi, da se me sploh ne spomni, sicer ji nisem povedala od kod in kako naj bi se poznali, ampak mogoče je pa bolje tako.

Prispevek uredil/a: ženska, 26 marec 2010 - 14:42.

#29 WeeWee

WeeWee

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 10 april 2010 - 18:07

prvi poljub hm, zgodil se je pri mojih 13-tih letih v parku blizu mojega doma. Bila sva prijatelja, ampak on se je tisti trenutek spomnil meni povedat, da me ima rad in namesto besed je izbral slino. hm ... zanimiva izkušnja, cela sem bila poslinjena :) s punco je bil pa prvi pri mojih 14-ih, torej 1 leto kasneje, ko me je punca, prej omenjenega fanta, poslinila v koplanici :objempunce:, seveda sem samo izbuljila oči, ko je pa mojim počasnim možgančkom potegnilo, kaj se dogaja je bilo pa že vsega konec. no ja vsaj zdaj me ne ujamejo več nepričakovano :) :zvecilka:

#30 ClosetCookie

ClosetCookie

piščan'c

• Člani
  • 84 prispevkov

Objavljeno 15 april 2010 - 17:53

...me je pa tako poslinil, da sem bila potem po celem obrazu čisto mokra. Fuj, ni čudno, da mi je bilo potem še pol ure slabo, še zdaj ko se spomnim, joj, vsa tista slina, bljak :buu: .

Hahaha, Se podpišem pod tole. Moj prvi poljub mi je zagabil poljubljanje za kakšno leto... Zgodilo se je pa med šolskim obiskom v gledališču, kjer sva s takratnim najboljšim prijateljem bila zdolgočasena med predstavo, ki sva jo oba že videla. In jaz predlagam: Dajma se zalizat. In on reče ok. In se je zgodilo zgoraj citirano. :roll:
S punco pa je bilo prvič na smučanju. Se je nekaj upirala, pa sem jo pač pribila na steno in poljubila. Potem se je nehala upirati. :)
Resistance is futile.

#31 ann

ann

piščan'c

• Člani
  • 155 prispevkov

Objavljeno 02 maj 2010 - 16:29

Prvi poljub sem doživela s fantom. Ampak se ne spomnim kako je sploh bilo. :mrgreen: Se že lažje spomnim prvega poljuba s punco. :flaska:
Get Fit & Stay Well

#32 rekcus

rekcus

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2010 - 03:07

Prvi poljub, hmm. Mislim, da v drugem letniku s sošolko. Trajal je sekundo, mogoče sekundo in pol, in bilo je grozno, haha. Pritekla je do mene, mi porinla jezik, kolikor je lahko, v usta in ga vzela ven. Res sem si želela, da bo tak prvi poljub. :D
Prvega poljuba s fantom pa se niti ne spomnim, vem da je bilo prav tako 2. letniku.

Prispevek uredil/a: ženska, 03 maj 2010 - 11:39.

let's get lost in a beautiful places!

#33 Ronja

Ronja

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2010 - 00:58

hmm, prvega poljuba s fantom se ne spomnim, čeprav je bil dost pozno... mislm, da je bilo bolj brez veze, čeprav se mi je bilo potem fajn poljubljati s fanti. dokler...

...s punco pa čist nepričakovano, pri njej doma, na postelji, dva kozarčka vinčka za martinovo, fajn muzka, ravno sva imeli debato, in jaz, vsa naivna, nič ne dojemam.
naenkrat se je znašla ne meni, sicer nežno in počasi, ampak jaz sem bila tako šokirana, da se mi je zavrtelo! :paprika:
če ne bi imela vinčka v sebi, bi pobegnila :opala: ampak, hvalabogu, nisem, ker je bilo božansko... in potem še šest let*
Vedno lahko svobodno izbereš svojo prihodnost in svojo preteklost.

#34 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2010 - 10:18

Prvi poljub, hm. Nepričakovano z transexualno osebo, kot blisk sem :letim:. Drugi poljub se je končal z konkretno klofuto na licu straight kolega. :D
V tretje je bilo pa že božansko :objempunce:.

#35 Yuna

Yuna

piščan'c

• Člani
  • 126 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2010 - 11:14

Hahaha spomini... Pred 10timi leti na kresovanju (joj kam gre čas) z bivšemu fantu. Se spomnem vseh zvezd na nebu, ker sem bila tako presenečena, da sem pozabila zapret oči :D

Ko sem se prvič poljubila z žensko, sem bila pa nekje v KMŠ-ju pod vplivom alkohola, itak... Tako da se ne spomnem. Se pa spomnem, ko sem bila v prekimurju in sem se prvič poljubila z lezbijko. Bilo je božansko. Najbolj mi je bilo všeč, ker ni nič pikalo od poraščene brade :D Sploh dotik telesa sem oboževala, nežnost (čeprav je bila videt kot moški), čutnost,... Ja zato pa so mi všeč ženske :sreca:

Prvi poljub z prvo punco: na domačem dvorišču, na dekici, poletje, ker me je zeblo me je objela. Poljub prava polomija, ker se nikakor nisva ujeli (v ničemer namreč)
Z drugo: pijana, hecno, nepričakovano
Njo, ki deli poljube z mano vsak dan znova, sem pa finofajn napila (za tisti večer ji peša spomin) in ji morila naj že pokaže kaj počne takega, ko je pijana (kot da mi ni bilo jasno). Sem zvedela na poti do Roga in še vedno bi lahko tam stala, ker je bilo božansko, ampak pričakovano :poljubpunce:

Kaj je bilo bolje? Vsekakor se raje poljubljam z ženskam. Ko sem imela fante, je bilo popolnoma običajno, da se ga nisem dotaknila tudi več dni (če sva bila cele dneve skupaj), pri ženskah mi je pa vsak dotik nekaj posebnega

#36 mičkena

mičkena

nov na sceni

• Člani
  • 209 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2010 - 13:32

Prvi poljub :nerodno: z moškim katastrofa, skoraj me je pojedel. S punco je bilo to nekoliko drugače, ampak še vseeno ne to, kar sem pričakovala od poljuba. Se pa je stvar popravila malo več kot 2 leti nazaj, ko sem občutila tisti pravi poljub, ki ga da ljubezen. :cart:

All people smile in the same language.

#37 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2010 - 14:11

Prvi poljub s tipom mi ni bil nič posebnega, razen tega, da mi je njegov jezik porinil do grla in me skoraj zadušil :o
Prvega poljuba z bejbo se pa niti ne spomnim najbolje, ker sem bila orto pijana, ampak predvidevam, da mi je bilo izjemno všeč, saj sva si potem vzeli cel večer zase in na koncu (ko sva se že skoraj poslovili) pristali v snegu.

Right now, nothing can kill my vibe

#38 mikra

mikra

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2010 - 11:48

prvi poljub s fantom.. no ja, je bil po svoje romanticen, nedolzen, v bistvu bolj hiter cmok na usta :) z njim sva zapecatila zaigrano poroko na vrhu hribcka ob vrtcu, svati (kup otrok) so nama ploskali, sestra (igrala je vlogo maticarja) nama je cestitala.. pac otroska igra, ob spominu na katero mi se zmeraj zaigra nasmeh na obrazu.. s tem je blo tudi konec kakih intimnejsih stikov s fanti, razen nekaj neposrecenih slinjenj (a ste mele kdaj obcutek, da ti polz lazar leze po celem obrazu in obupno skusa prerinit skozi trdno zatisnjene zobe?) pozneje v osnovni soli..
prvega resnega poljuba s punco se ne spomnim, spomnim se pa enga hitrega cmoka na lice, ki mi ga je naklonila takratna simpatija in ob katerem so se mi zasibila kolena :nerodno:
z drugo punco, s katero sve bile bile pozneje v dolgoletnem razmerju, je bilo popolnoma nepricakovano, v slacilnici. vedela je, da mi je vsec, zato me je pod pretvezo, da mi nekaj mora dati, zvlekla stran od drugih. dala mi je pismo, v katerem opisuje svoje obcutke do mene. ze sem se hotela vrniti k drugim, ko me je potegnila nazaj in poljubila. bilo je nepozabno :sreca:
pri vecini ostalih se ne spomnim vec, kako je prislo do prvega poljuba in kaki so bili obcutki oz ni vredno omembe. so bili bolj in manj posreceni, eni tudi popolna katastrofa. mislim pa, da mi je se samo ena s svojimi poljubi mehcala kolena, tudi z njo je bil prvi popolnoma nepricakovan, ukraden, bozanski :opala:

#39 AngieP

AngieP

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2010 - 06:12

Prvi poljub s fantom je bil pri 13tih, na morju :ljubezen: Imam srečo, da se ta fant zna poljubljat, hehe Še danes se mi malo cedijo sline za njegovimi ustnicami.
S punco pa je bil bolj tak amatersko, francoski ;) se je zgodil ko sem bila 8-9. Škoda je bil bolj endvatri.
Ne glede kaj se zgodi, vedi nekdo ti bo vedno stal ob strani.

#40 MucaMia

MucaMia

redni gost

• Člani
  • 302 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2010 - 14:31

S fantom: mislim, da sem bila stara 13 let in sem mela fanta. Jaz, on in se 2 parcka smo sli nekam, kjer se parcki dobivajo in mi je bilo jasno kaj me caka. Mislim, da je bila ura 15 do 8h, jaz sem pa morala biti ob 8h doma :D Tako da sem komaj cakala, da opravimo s tem, da grem lahko domov, kjer me je ze cakala jezna mami :D Brezveze :)

S punco: kolegice so se vedno nekaj med sabo lizarile in je pac tudi mene 1x ena zalizala. Kar se je meni zdelo neznansko smesno takrat :) Torej je bilo tudi to brezveze.

Bilo je kasneje dosti lepih poljubov, ko so klecala kolena, metulcki so divjali v zelodcu, jaz sem se pa topila :) Se bi teeegaa!!! :)

#41 Blue_wing

Blue_wing

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2010 - 00:53

Moj prvi poljub z fantom je bil čist ok, on je bil star 14 jaz pa 13. Sprehajala sva se po parku spomnim se da me je držal za roko, meni pa je bilo blazno nerodno, da naju ne bo kdo videl in ko sva prišla do mojega doma me je poljubil. Bilo je tako temno da ga sploh nisem videla :D ampak bilo je prijetno.

Prvi poljub z punco je bil fenomenalen. Stara sem bila 14 let ona 18 :opala: .. Stali sva pri reki Dravi bilo je temno in mrzlo. Spomnim se, da sem se stiskala k njej ker me je zeblo. želela sem si da bi ostala, njej pa se je mudilo. Hotela je že oditi jaz pa sem jo obrnila proti sebi in poljubila. In potem je to trajali in trajalo .. Ona pa je zamudila vlak :D Potem sva hodili še nekaj mesecev.

#42 zabamina

zabamina

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2010 - 10:55

Živjo,
Moj prvi poljub je bil s fantom, stara sem bila 15 let, ni mi bil ravno všeč, ker nisem vedela ne kaj ne kako, se je pa sčasoma situacija izboljšala. Se pa dobro spomnim prvega poljuba s punco, lahko rečem, da skoraj ne najdem besed, da bi ga lahko opisala, tatalno naelektrena energija. Ta prvi dotik ustnic je bil malo hecen, potem se pa odlepit nisem mogla z njenih ustnic, kot da bi bile eno :objempunce: .
Lp
Žabamina

Prispevek uredil/a: ženska, 05 julij 2010 - 16:43.

#43 sebyy

sebyy

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2010 - 12:45

Moj prvi konkreten poljub je bil z punco, star sem bil 17, ona leto mlajša, bil je popolno presenečenje, še posebej, ko sem občutil njen jeziček..., bil je pa lep in nepozaben. Kasneje se je takih poljubov še zvrstilo kar dosti, z vsako je bilo pa neki posebnega.

#44 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2010 - 13:17

Prvi poljub s fantom nekje pri 14, 15 letih zadaj za Kolosejem, mislim da pri izhodu dvorane 8, oba sva se "pripravljala" na to tok časa, da je vse skupaj zgledalo že prav trapasto, nazadnje je tudi izpadlo trapasto (vsaj meni), skratka prvi poljub je bil čuden, preveč moker in nenavaden, sploh mi ni bil všeč, skratka eeww. :S Kasneje sem se skušala poljubljanju z njim izogibat. :angelcek2:

Prvi poljub s punco pred dvemi leti je bil pa čist neki drugačnega, samo dejstvo da je bila pred mano punca in ne tip, me je navdušilo, kaj šele pol njena usta. :D Posledično sem se večkrat komaj odlepila od nje. =) Spominjam se pa tudi vseh ostalih zame pomembnih, prvih poljubov, edini poljub s tipom (poleg prvega fanta), ki mi je ostal v spominu, je pa poljub best kolega, ko sva se v Companierosu zalimala drug na drugega in thats it. :D

Prispevek uredil/a: etty, 18 julij 2010 - 13:18.

"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#45 tikataka

tikataka

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2010 - 23:02

Nehoten prvi poljub v OŠ, hoteni in željeni pa mnogo kasneje. Malo čuden, med suhimi ustnicami, vendar za to še ne slab.
Sedanji trenutek je vse, kar imamo. Pa ne, da je že minil?

#46 kokica

kokica

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2010 - 21:42

Prvi poljub s fantom je bil pod vplivom alkohola in čista polomija.
Prvi poljub s punco pa v oblačkih in zamegljen, ker sem bila v sedmih nebesih. :objempunce:

#47 Just_like

Just_like

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 13 november 2010 - 21:25

Prvi poljub s fantom ampak to lubčkanje v vrtcu ne šteje. Ampak takrat smo se vsi povprek lubčkali! ;) Z dekletom jaz 7 ona 8 let pri njej doma na travniku za hišo, za kupom slame. Bilo je zanimivo igrali sva se mamo in atija =)

#48 ena_mala_roza

ena_mala_roza

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 17 november 2010 - 09:53

Prvega poljuba s fantom se tako kot tistih nekaj naslednjih ne spominjam ravno najbolje.. Kot da ta del mojega življenja sploh ne bi obstajal :?: Če pa že pa se mi zdo to taka daljna preteklost, da se je brez pomena obremenjevati s tem.

Prvi poljub s punco.. hah.. Z najboljšo kolegico po kar lepi količini alkohola... Nato prvi poljub s punco, ki dejansko šteje, hmm se ga tudi ne spominjam, zame vse to ni pomembno...

Edino kar si lahko vsak trenutek prikličem v spomin je moj prvi poljub z mojo punco :ljubezen: Na koncu prvega zmenka, v avtomobilu, ob slovesu... Poljub, ki je pomenil začetek nečesa novega, sreča, zaljubljenost, vznemirljivost, ki trajajo še danes :sreca:
A man should look for what is, and not for what he thinks should be. (Albert Einstein)

#49 LuNa

LuNa

piščan'c

• Člani
  • 91 prispevkov

Objavljeno 17 november 2010 - 23:33

Omg, jaz se pa ne spomnim svojega prvega poljuba... :( je to sploh mogoče??
Fake it, till you make it...

#50 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 18 november 2010 - 19:53

Moj prvi poljub je bil s fantom pri 13 letih, kratko in sladko :), prvi poljub s punco pa je bil kr v avtu,pri mojih 18 letih na najinem drugem zmenku. je bil pa božanski in nepozaben. :sreca:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov