Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kajenje

406 odgovorov v tej temi

#401 soulArtist

soulArtist

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2014 - 14:00

Nikoli nisem redno kadil. Niti nimam potrebe po tem, zaradi smradu, zdravja, pa še škoda dnarja se mi zdi. Drugače sem mislim da tm pri ene 14 letih imel neko fazo občasnega kajenja, ko sem parkrat probal, vedno pa je bila posledica čudno počutje in glavobol, konec moje "kadilske pustolovščine" pa je predstavljal dogodek ko sem malo (beri: kar precej) pretiraval s koločino cigaret in posledica je bila slabost. Tako da od takrat naprej nisem več pomislu da bi kadil. Kasneje me je pa itak minilo, in niti nisem več razmišljal o kajenju. Se mi je pač zdelo samoumevno da ne kadim.

#402 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 093 prispevkov

Objavljeno 02 marec 2014 - 20:55

Pri nas v službi je par zaposlenih (cvetk), ki kadijo na delovnih mestih - v svojih pisarnah. Problem nastane, ko se prične dim valiti po hodniku. Potlej je en cel kup nejevolje, nerganja, izpadov in celo groženj - in te grožnje niso naperjene proti kršiteljem, ampak vodstvu(?!). Na koncu pa nobene konkretne poteze, da bi kdo od tistih, ki jih to blazno moti poklical na obisk zdravstveno inšpekcijo, ki bi kršitelja/-e ustrezno sankcioniral - za to pa ni jajčk.
Ker se je ta razvada v zadnjem času nekontrolirano razpasla, je moč čutiti trenja med zaposlenimi čisto vsak dan. Za moje pojme je le vprašanje časa, kdaj bo konkretno počilo.

"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#403 Callie

Callie

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2014 - 11:03

Jst sm zacela kadit z 14imi leti. Sprva sem kadila samo na zurkah in dokaj hitr sm z zurk presla na dnevno kajenje...
Tega je skoraj 9let :/ zdej lahko recem da nisem kadilka, ker je minil en mesec od zadnjega pokajenega cigareta :)
Jezus died for somebody's sins but not mine.

#404 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 09 december 2015 - 10:41

Ljubitelji elektronskih cigaret: http://www.nijz.si/s...skodljive-snovi

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#405 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 525 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2017 - 13:51

Jaz in moji vsi vejpamo, zato so moje zabave zadnje case kot Vape Nation Meet, kjer ljudje skoraj kompulzivno tekmujejo, kdo bo napuhal vec. Do te mere, da po tem ne moremo kak teden niti videt vejpa. Najbolj optimalna kolicina nikotina je zame 2%, od vec mi je rahlo slabo, manj pa nima pravega obcutka. Torej, rabim nikotinski fix od zadeve in brez je brezveze. Od okusov so mi najbolj vsec cesnja, jagoda, jabolko, energy ripper in joker. Prejsnji teden sem si za foro kupila ene cigarete, ker mi je bila vsec skatljica, pa mi je slabo in se mi vrti, ko sem na polovici. Od klasicnih cikov nisem bila nikoli odvisna, vejp pa je tudi z mano bolj kot ne na zabavah in obcasno pijacah. Ze 15 let sem socialna kadilka in se naprej bom, vendar zdaj z elektronskimi cigaretami.

#406 sapra

sapra

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2017 - 19:55

Ne kadim in res ful sovrazim kajenje.

#407 sparky

sparky

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 04 november 2017 - 12:37

Parkrat začel in nehal, v vsaki rundi (ki je trajala en dan) pa pokadil max 3 cigarete ... enostavno me je zamikalo, kako to izgleda oziroma sem hotel izpasti kot cool oseba, nekaj kar normalno nisem. Od zadnje pokajene cigarete je minilo malo manj kot 7 let (marec 2011).

Poleg tega, da so cigarete in tobak precejšen strošek, me odbija tudi tisti specifični vonj, ki se zažre v vse in se ga zlepa ne znebiš (se spomnim, da sem si po eni rundi umival zobe pol ure, roke pa umival da sem si še skor kožo posnel dol).

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov