Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Telesne hibe

13 odgovorov v tej temi

#1 Joyofboys

Joyofboys

piščan'c

• Člani
  • 79 prispevkov

Objavljeno 09 december 2010 - 23:44

Pred nekaj leti, sm imel operacijo na modih in je prišlo do zapletov, zato so mi morali eno odstraniti...ker sem še mlad in se še šolam, nimam možnosti, da izgubljam čas za okrevanje, zato še operacije, kjer bi mi vstavili umetno modo, nisem speljal...
Moram priznat, da mi je ta dogodek uničil spolno in ljubezensko življenje, ker sem izgubil večji del moje samozavesti...Nekako sem poskušal ta problem ignorirat, pa sem se dogovoril z nekom z spleta, za sex...Ko je prišlo do tega, sem bil izredno paničen in nervozen čeprav sem tipu povedal, glede moje situacije. Na koncu sem bil zelo razočaran, ker sem z "SCENE" odšel nezadovoljen...vse kar se je zgodilo je bilo, da sem mu ga potegnil in potešil njega.
Okej to sem še spregledal...se dogovorim drugič...ostanem pri tipu čez vikend in v celih 3 dneh, se tip mojega mednožja ni TAKNIL! Tudi on je vedel za mojo situacijo.
Ne vem, če sem res naletel na 2 taka ki se jima preprosto jebe za druge, ali pa res to zgleda tak grozno? Zgleda pa kot takrat, ko ti ena jajca uide v tisti "žepek" nad jajci...samo brez bunke hehe...

No to je moja zgodba na kratko...zanima pa me, če imate vi kake hibe, ki se jih sramujete ali pa vam kako drugače nižajo samozavest?

I know it's cheesy, but I feel GRATE!

#2 bucek

bucek

piščan'c

• Člani
  • 188 prispevkov

Objavljeno 10 december 2010 - 06:08

Dobro jutro...

Življenje nam lahko res na našem ''potovanju'' skozi njega, lahko podaja takšne in drugačne situacije, ki si jih želimo oz. ne želimo. Da ne bom nakladal, da je vsak človek zase svet... Najprej boš moral sprejeti sebe takšnega kot si!!! Verjemi, življenje bo lažje, ljudje okoli tebe te bodo tudi sprejeli takega kot si, ter se obnašali kot, da je vse tako kot mora biti...
Pa saj je vse tako! Imaš dve roki, dve nogi, imaš zdravje, ki je najbolj pomembno. BOdi vesel, srečen in verjemi, da te bodo ljudje gledali z drugega zornega kota.
Razmišljaj pozitivno, kljub temu, da bo na trenutke težko! VErjemi pa, da se ti bo ves trud poplačal in boš zaživel tako kot sam najbolj želiš!

Kar pa se tiče mene samega. Včasih sem imel polno problemov v svoji glavi, imel operacije... Bil sem ''zavaljen'' če se lahko tako izrazim. A ko sem spremenil svoj način mišljenja, sem počasi spoznal, da človek lahko doseže čisto vse česar si želi...

Zato GLAVO POKONCI ! Be happy!

Lp

#3 MucaMia

MucaMia

redni gost

• Člani
  • 302 prispevkov

Objavljeno 10 december 2010 - 09:10

Moška radost :D, če mene vprašaš, to sploh ni nek big deal. Tudi sam to dojemaj tako in te bodo drugi tako dojemal.
Ko imaš pristop, kot da je s tabo nekaj hudo narobe (pa res ni :)), potem se drugi obnašajo v skladu s tem, kot ti pričakuješ od njih, da se bodo obnašali. Oz. sugeriraš jim, da je logično, da pa tega ne bodo gledali in naredijo, kot jim ti s svojim razmišljanjem namigneš. Jao ne znam se najbolje izraziti. Ampak, jaz mislim, da je pametno, če ljudje ne govorijo na dolgo in široko o svojih hibah. "Nimam jajca. Ampak K*** je še kako cel!" :D

Govorim ti pa, da ni big deal, ker mi je ravno včeraj kolegica razlagala, kako dober sex je mela z enim tipom, da je ogromn saj-veš-kaj :D in da tip obvlada in da je bilo oh in sploh hudo in da ona bi še in da ne more pozabit... in potem enkrat vmes by the way omeni, da ima samo eno jajce... in potem naprej razlaga, kako je bil sex dober. ;)

Eto.. dokaz ;)

#4 MucaMia

MucaMia

redni gost

• Člani
  • 302 prispevkov

Objavljeno 10 december 2010 - 09:15

Aja, še moje hibe: držim se svojega nasveta in ne govorim o tem ;) (je manj verjetno, da bo kdo opazil :D - nimam ravno probleme s tem, da bi mi manjkalo kaj, kar naj bi bilo v paru :))

Mi pa ja, neke stvari znižujejo samozavest, ampak kaj naj. Zamižim in se pretvarjam, da tega ni, ljudje me pa tudi sprejmejo takšno kot sem. Pač očitno vse ostalo štima :D

#5 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 10 december 2010 - 10:14

Tudi sam to dojemaj tako in te bodo drugi tako dojemal.
Ko imaš pristop, kot da je s tabo nekaj hudo narobe (pa res ni :)), potem se drugi obnašajo v skladu s tem, kot ti pričakuješ od njih, da se bodo obnašali. Oz. sugeriraš jim, da je logično, da pa tega ne bodo gledali in naredijo, kot jim ti s svojim razmišljanjem namigneš.

Jaz mislim, da pa le ni vse tako enostavno, rožnato in odvisno SAMO od posameznika (ki bi naj imel domnevno hibo). Tudi pozitivno razmišljanje, oz. dobronamerno ignoriranje "hibe", ne premaga dejstva, da če imaš ob sebi osebo, ki te ne sprejme takšnega kot si, je to začaran krog nihanja samozavesti...

V osnovi ne razumem, zakaj in kako ljudje sploh pridejo na idejo, da zaradi domnevne telesne hibe "skenslajo" ali izločijo nekoga!?

#6 MucaMia

MucaMia

redni gost

• Člani
  • 302 prispevkov

Objavljeno 10 december 2010 - 10:43

Ker so nedozoreli.

Meni dol visi, če je tip brez jajca in bejba brez joške :D (no, če bi mi dobesedno dol viselo, bi tudi jaz imela hibo :D). Jaz se najbolj zanašam na kemijo, ki je med dvema :)

#7 marky6

marky6

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 10 december 2010 - 18:43

Mislim da si imel samo slabo izkušnjo pri partnerju :buu: - vsaj kar se egoizma tiče.
Meni se to ne zdi noben problem, katerega bi moral z sex partnerjem deliti še preden bi kaj imel.Če bi parner med igro kaj opazil in bi ga zanimalo bi mu pač povedal.Saj kaj?? Ko da je to nekaj nečloveškega pa nagnusnega :S - prosim te!
Pomembna je kemija v ljubezni, ujemanje pač!Pa nesebična delitev vsega lepega v sexu.
Potem pa ni važno - tudi če ti cel penis manjka ;)
Ne ponujajte mi česar nemaram in ne pričakujte tega kar ne morem dati.
marky6

#8 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 24 december 2010 - 14:29

Pozdrav vsem! Nekaj o tem, smo pred časom pisali že tudi tu
http://www.mavricni-...h...&pid=221773
Kdo pa nima kakšne hibe? Hibe so lahko telesne, ali duševne. Za nekatere, pa je lahko že samo delovno mesto, socialni položaj, ali razmere v kakršnih nekdo živi dovolj velika "hiba", da s takšnim človekom ne želi imeti opravka in da ga skensla takoj, ko zve za to! Po drugi strani, pa se mi zdi zanimivo, da bi polnočuteči ljudje seksali z nekom, ki je lahko duševno bolan, ima shizofrenijo, morda epilepsijo, ali umetno srce, ledvice, pa za to nebi vedeli! Vse do takrat, bi bili prepričani, da je vse normalno, vse običajno! Osebno mislim, da človeka, ki nebi imel neke bodisi telesne, ali duševne hibe, enostavno ni! Žal pa ljudje vse prevečkrat omejujejo stvari na neke družbene norme, ki jih družba lansira in predpisuje, ne da bi sledili svojim občutkom! Sam imam težave z vidom in se dobro zavedam, kaj to v družbi v kakršni živim pomeni zame. Kakršnakoli hiba, je avtomatično za družbo predznak manjvrednosti in nesposobnosti! Bodisi pri zaposlovanju, ali pri iskanju partnerja. vendar pa pravijo, da upanje umre zadnje, v kar sem tudi sam prepričan!

#9 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2011 - 23:28

Edino česar se spomnim je prst, pa še to ni ravno hiba. Pred cca 6 leti sem si ''odrezal'' del palca na desni roki, ko sem rezal kruh na salamoreznici. Sicer sem si res malo, na urgenci so mi nekaj prišili nazaj. Danes zaradi tega nimam nobenih težav, se pa vidi da je desni palec malo drugačen (bolj ''ošiljen''). Čeprav sem imel precej sreče, lahko bi ostal brez celotnega prsta... :S
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#10 Aisuhaato

Aisuhaato

piščan'c

• Člani
  • 58 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2011 - 11:43

Dolgo časa sem na svoje hibe gledal zelo negativnoin sem zaradi njih imel presneto nizko samopodobo. Mislil dem, da em bo fant, ki jih bo videl, takoj pustil, ker pač ne bom ustrezal njegovim estetskim standardom (kako plehko od mene). Šele pred kakšnimi tremi leti mi je na srečo kapnilo, da te hibe niso nikakršna prepreka in da sem se jih oklepal kot pijanec plota, da se nebi premaknil z mrtve točke v življenju. Skozi čas sem se jih naučil čimbolje prikriti, saj nisem hotel da kdorkoli ve za njih.
Danes na srečo gledam na njih kot majhne trofeje, ki mi dajejo značaj in kažejo kako daleč sem v življenju prišel.

Aha, pa še da jih naštejem le nekaj: brazgotine od operacij, umeten del zoba in štrleče kosti na hrbtu.

#11 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2011 - 10:23

Rad bi najprej rekel, da se mi zdi zelo samozavestno od tebe, da sploh odkrito govoriš o tem. Nekateri niti tega ne zmorejo, pa čeprav le na internetnem forumu. Torej, kapo dol pred tvojim pogumom!

Strinjam se z Blazkom, ki govori o telesnih in duševnih hibah. Vse je v glavi, pravijo nekateri. Če ne vse, pa vsaj zelo veliko, pravim jaz. Da ne bom posploševal, lahko govorim iz lastnih izkušenj. Moje izkušnje s fanti v preteklosti so praviloma s tistimi fanti, ki so me prepričali s svojo notranjo energijo, ne z izgledom. Mogoče nisem tipičen moški (ali celo tipičen gej), ker resnično nimam želje podreti vsakega, ki mi stopi na pot. Še več - bil sem že s fanti, ki bi jih z veseljem gledal na plakatu in o njihovem telesu fantaziral, pa me v živo niso navdušili niti toliko, da bi mi prišlo. Res zanimiva izkušnja (neprijetna, ampak zanimiva) - se rajcaš z nekom na par metrov in si ves nakurjen, potem pa odpre gobček in ven zleti kaj tako neumnega/neprimernega/neerotičnega, da v momentu pogasi gozdni požar v tvojem srcu (oz. glavi oz. mednožju). Zakaj to razlagam? Ker želim reči, da je veliko bolj sexy in privlačen tip, ki je (v normalni meri) samozavesten in iskrivega duha, kot pa tisti, ki je perfektno izoblikovan v fitnesu.

Strahovi, stiske, tesnobni občutki, ki jih imamo zaradi občutka lastne nezadostnosti na katerem koli področju so sami po sebi tisti, ki nas delajo neprivlačne. Kot so že rekli moji predhodniki, ni moja telesna hiba tista, ki me morda dela neprivlačnega, ampak moj odnos do moje hibe.

Glede tvoje izkušnje s tema dvema fantoma mi pa pride na misel še nekaj - morda je marsikomu neprijetno ob misli na neko telesno hibo, ker nemudoma pomisli na to, kako bi se sam počutil v isti situaciji. Kar je morda čisto normalna reakcija razmišljujočega bitja, ki pa se skozi sproščen pogovor in malo humorja (ki pa seveda terja samozavest) lahko brez težav premosti.

Kaj to pomeni za nekoga, ki se želi izživeti, znoreti v strogo fizičnem smislu preko avantur z vsakokrat novim tipom (pa ne pravim, da si to ti - samo na glas razmišljam)? Ne vem, nimam odgovora, razen tega, da meni avantura v smislu "se dobim z nekom že na pol nag, v 3 sekundah se že onegaviva in v roku pol ure obema pride pa adijo" meni praviloma ne dišijo RAZEN, če je kemija med mano in tem tipom res tako izjemna (kar je reeeeeedko). Osebno rabim čas, da se mi človek malo odpre skozi par stavkov, da se tudi jaz odprem njemu, da me "zrajca" s svojo osebnostjo, ne le telesno. V takem primeru telo postane drugotnega pomena, ne glede na hibe in ne glede na stopnjo "popolnosti".
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#12 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2011 - 13:50

bogglefreak20, super si to napisal! Jaz sem govoril o tem, da nihče ni popoln, oz. nihče ni brez hibe! Poanta mojega posta je bila v tem, da bi se nekdo z nekom dobil, dokler nebi vedel za njegovo hibo. Lahko je hiba telesne, ali pa duševne narave. Če bi dotični predhodno vedel, da je hiba recimo duševne narave, se nebi dobil, takšna je nažalost praksa. Za nekoga je hiba že to, da nima take službe, kot si jo želi, ali pa, da ni dosegel tistega, kar si je želel. Največja ironija pa se mi zdi v tem, da smo sami kot glbt skupina zavrnjeni, nesprejeti, diskriminirani od večine. Potem pa, ravno mi postavljamo meje in si sami delamo omejitve, ko bi nam lahko bilo z malce dobre volje vsem boljše in lepše!

#13 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2011 - 14:05

Tudi meni je na nek način nerazumljiva nagnjenost k postavljanju meja, kot praviš. Vendar se zavedam, da je tudi ta lastnost pogojena 1) z lastnimi izkušnjami zavrnjenosti/šikaniranosti in 2) sposobnostjo samorefleksije, torej vrednotenja teh izkušenj in izhajanja iz njih. Z drugimi besedami povedano, rek "ne stori bližnjemu, kar nočeš, da drugi tebi storijo" je potrebno šele osvojiti, kar se lahko zgodi, če posameznik vadi veščino ponižnosti (ne ponižanja, ampak ponižnosti kot nasprotnemu polu egoizma), se pravi, da se vživlja v sočloveka in skuša videti stvari z njegovimi očmi. Pri nekaterih ljudeh je to že avtomatično del njihovega ustroja, drugi se morajo za to bolj potruditi. Gre za vadbo, proces, postopek, v katerem človek osvoji način bivanja, pri katerem se upira omejevanju drugega, ker se zaveda, da je morda na kakem drugem področju sam soočen z nepravičnimi ovirami. Nič, žal, ni samoumevno.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#14 Nerej

Nerej

piščan'c

• Člani
  • 91 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2011 - 11:23

Pred nekaj leti, sm imel operacijo na modih in je prišlo do zapletov, zato so mi morali eno odstraniti...ker sem še mlad in se še šolam, nimam možnosti, da izgubljam čas za okrevanje, zato še operacije, kjer bi mi vstavili umetno modo, nisem speljal...
Moram priznat, da mi je ta dogodek uničil spolno in ljubezensko življenje, ker sem izgubil večji del moje samozavesti...Nekako sem poskušal ta problem ignorirat, pa sem se dogovoril z nekom z spleta, za sex...Ko je prišlo do tega, sem bil izredno paničen in nervozen čeprav sem tipu povedal, glede moje situacije. Na koncu sem bil zelo razočaran, ker sem z "SCENE" odšel nezadovoljen...vse kar se je zgodilo je bilo, da sem mu ga potegnil in potešil njega.
Okej to sem še spregledal...se dogovorim drugič...ostanem pri tipu čez vikend in v celih 3 dneh, se tip mojega mednožja ni TAKNIL! Tudi on je vedel za mojo situacijo.
Ne vem, če sem res naletel na 2 taka ki se jima preprosto jebe za druge, ali pa res to zgleda tak grozno? Zgleda pa kot takrat, ko ti ena jajca uide v tisti "žepek" nad jajci...samo brez bunke hehe...

No to je moja zgodba na kratko...zanima pa me, če imate vi kake hibe, ki se jih sramujete ali pa vam kako drugače nižajo samozavest?

Ha, zanimiva tema. Ja na svetu je veliko ljudi, ki imajo take ali drugačne "HIBE". Eni so brez roke, drugi brez noge, pa brez očesa, pa na vozičku, pa ženske brez dojke. Naštel sem samo tisto, kar se nahaja v moji bližini, oziroma v moji družini. Poznam žensko, ki jo je mož zapustil po operaciji dojke, ker ni bila več "popolna". Kdo je tu nepopoln ? Ona, ki je 25 let preživela z njim in imela tako "srečo", da je zbolela in se borila z življenjem ali on. Še bi se dalo naštevat. Včasih gre res za primitivizem in egoizem, ko vidimo samo sebe in se ne znamo vživet v dušo drugih, lahko pa gre preprosto za strah, kako se v takem primeru obnašat.
Jaz imam že 14 let mamo na invalidskem vozičku. Je doma, ni v domu. Na začetku so vsi sosedje z nekim strahom gledali na to, bali so se prihajat v hišo zaradi lastnega strahu- ne najdem pravega izraza. Ko so pa videli, da sem jaz popolnoma neobremenjen, se je tudi njihovo obnašanje spremenilo. Velikokrat so mi rekli, kako grem lahko skupaj z njo na tek. Preprosto. Voziček pred seboj pa počasen tek. Nič nenormalnega. Počasi so se vsi naučili, da se v naši hiši ni nič spremenilo, le stanovanje smo preuredili glede na situacijo.

Mislim, da enako velja tudi zate. Mogoče je bil strah tisti, ki jim je preprečeval, da bi se te dotaknila. Mogoče, bi pa moral ti napravit prvo potezo. Preprosto ga prijet za roko in peljat na moda, da bi jih otipal in bi sam ugotovil, da ni nič nenormalnega in strahu vzbujajočega.

Ne sekiraj se. Jaz na tvojem mestu je ne bi niti omenjal. Zakaj le. S tem živiš ti in nihče drug. A trpi spolno življenje tvojega partnerja zaradi tega. NE. žIVI NORMALNO ŽIVLJENJE IN SE NE SEKIRAJ ZA NEKAJ, KAR V MEDSEBOJNEM ODNOSU NI BISTVENO, ČE TE IMA KDO RAD.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov