Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Uradna in alternativna medicina

92 odgovorov v tej temi

#51 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2013 - 16:53

Glorious, akupunktura preverjeno ne boli, iglice so tako tanke, da jih niti ne čutiš ob vbodu. Čutiš pa prijeten topli val, ki se potem širi od vboda :) Vsaj moja izkušnja je bila taka. :)
Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#52 Becca

Becca

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2013 - 19:36

Akupunktura lahko precej boli. Odvisno kako dobra je oseba, ki izvaja. Ampak je precej logično, da boli...saj že z akupresuro na pravih točkah. Je pa neverjetno uporabna in zelo fajn deluje. :)
"Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds that you plant."

#53 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2013 - 16:19

Becca, zakaj ti je pa logično, da boli? Akupunkturne iglice so tako tanke, da se vbod enostavno ne čuti. Seveda, če nek šarlatan nekaj v tri krasne zbada, potem mogoče zaznaš, če zadane ob kajvemkaj... Ampak ne vem, od kje bi naj bolelo, saj so tanke skoraj kot las.. Akupresura je nekaj čisto drugega (pritiskanje na ponavadi precej boleče točke :tralala: ), čeprav ima podobno delovanje. Vsekakor ne rabi nikogar skrbet, jaz se veliko bolj bojim pritiska s prstom kot iglic :lepa:. Tak da brez strahu.
Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#54 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 961 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2013 - 11:24

Sama sicer zaupam v obe obliki medicine, tako klasično kakor v alternativno. Ne morem reči, da imam kjerkoli slabe izkušnje, čeprav se mi pa zdi, da je pri klasični morda malce preveč 'mehanska', morda tudi površna obdelava pacientov ter prevelik poudarek na kemiji oz. farmacevtskih izdelkih, kjer velikokrat ni nujno. Na drugi strani pa je slaba lastnost alternative največkrat čustvena in psihološka manipulacija oz. šarlatanstvo. bila sem v stiku z bioenergijeo, ayurvedo, reikijem, fenomenalizmom, theta healingom, ponovno povezavo (reconnection) ter raziskovala sekhem heko, tako da preferiram preverjene alternativne metode (meditacija, zdrava prehrana, zelišča, naravna zdravila, akupresurne točke, TKM), na obisk k zdravniku pa se odpravim samo, ko si sama ne znam, in/ali ne morem pomagat kako drugače. In pa seveda zobozdravstvene storitve. Obožujem lepe in zdrave zobke. :mrgreen:

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#55 Becca

Becca

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2013 - 14:49

O damn pozno odgovarjam. Glede na to, da mam precej let izkušenj z akupunkturo lahko garantiram, da boli. :D Kar pa ne pomeni, da je bolečina slaba. Ni tista fizična bolečina, kot je od udarca, reza, zvina, itd. Traja malo, da se privadiš, pa vsakič, ko se "obrne" iglica (torej odvisno od seanse, recimo na 10-15minut) zaboli, ampak se potem razširi tisti val toplote, ki prenese qi po meridianih/telesu. :)

Akupresura mene ni bolela. :D

p.s.-Če koga zanima...imamo v Sloveniji dva eksperta za akupunkturo (samo ne vem, če lahko reklamo delam).

"Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds that you plant."

#56 Lwoman

Lwoman

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 20 oktober 2013 - 22:54

Ko si zdrav je nepomembno, ko resno zboliš, boš preizkusil vse.

AUDACES FORTUNA IUVAT.

#57 Some1lost

Some1lost

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 05 april 2018 - 20:31

Ima kdo oz. kakšne izkušnje imate z bioresonanco?

#58 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 07 april 2018 - 20:59

Bioresonanca je fantastična zadeva. Pred leti sem proučila njeno delovanje in ga potem tudi preizkusila. Na kratko: vse, kar je, ima svojo vibracijo; torej vsak mikroorganizem, virus, vsak organ, vsako tkivo, tudi vsaka neživa stvar; recimo kozmetični izdelki, cigareti, zdravila itd. Bioresonančna naprava Bicom ali katera druga lahko te vibracije zazna in izmeri. Dobri BS-terapevti imajo v svojem repertoarju izredno veliko vzorcev zgoraj naštetega (s tem mislim na vse zgoraj, kar se uvršča med "žive" zadeve), kar pomeni, da imajo "podatke" o pravi vibraciji zdravih organov, tkiv, tudi čaker, potem o vibracijah mikroorganizmov, gliv, plesni, različnih "tvorb" itd. Zaradi tega je BS fantastična za diagnostične potrebe. Na priključeno ploščo namreč dajo recimo vzorec ... lupam ... bakterije streptokok, na drugi strani pa ti držiš elektrodo in potem lahko preverijo, ali kaj v tebi rezonira z vibracijo streptokoka. Če je prisotna resonanca, to pomeni, da v tebi domujejo streptokoki. Dejansko je zadeva podobna staremu radiu, kjer je na določeni frekvenci samo ena radijska postaja. Redko namreč dve zadevi živita na isti vibraciji, da bi dobil false positive. Isto preverijo za organe, tkiva, živce itd., če odstopajo od normalnih vibracij. Nato si vse zabeležijo in potem lahko po želji dobiš terapijo, kjer se uležeš na ležalnik, na katerem je priključena blazina, aparat pa sprogramirajo tako, da blazina ali pa lokalna elektroda oddaja kontra vibracijo (v primeru mikroorganizmov) ali pa se odločijo za oddajanje vibracije, ki tem organizmom ne ustreza. Ker pri diagnostiki ugotovijo tudi jakost recimo določene bakterije v tebi (razširjenost), lahko naslednjič tudi preverijo, v kolikšni meri se je zadeva izboljšala. 

Večina ljudi se za BS odloči zaradi alergij ali intoleranc in številni so nato z rezultati zadovoljni. Sama recimo kadim in sem zaradi Marlboro cigaret pogosto kašljala, tako sem enkrat za foro nesla te cigarete preverit in je aparat pokazal, da jih ne toleriram. Potem smo preverili 20 drugih znamk in sem našla takšno, ki mi telesno najmanj škodi. :) Skratka, stestiraš lahko vse. Ne morem pa povedati nič glede tega, ali zadeva terapevtsko pomaga pri kakšnih resnih boleznih. Sama sem prepričana, da je za vse bolezni kriv stres, ki s časom v telesu ustvari razmere, ki botrujejo razvoju tega in onega. BS lahko povrne vibracije na zdravo raven, vendar se slej ko prej vrneš v svoje okolje, v svoje življenje in če živiš še naprej na isti način, boš hitro spet porušil to ravnovesje in boš na istem. Zato recimo nisem pristaš obsevanja itd. (odvisno od zadeve), ker se lahko zadeva ponovi na drugem mestu. Kakršnakoli bolezen je dejansko človeku v pomoč, da mu pokaže, da nekaj z njegovim stilom življenja itd. ni v redu, zato je edino zdravilo za vnovično vzpostavitev zdravja SPREMEMBA.

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#59 tamtamtam

tamtamtam

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 08 april 2018 - 11:23

Bioresonanca. Res čudno, kako da se zdravniki tako otepajo te zanesljive in učinkovite diagnostične metode in postopka zdravljenja. Gre za bodisi prevaro (psevdoznanost), ali pa za zaroto zdravniško-farmacevtskega lobija, ki trepeta pred gotovo izgubo denarja, zdravniki pa za svoje službe.

Vera je fantastična zadeva. Pred leti sem proučila njeno delovanje in ga potem tudi preizkusila. Na kratko: stvar, v katero verjameš živo vstane pred tabo in postane resničnost v tvojem življenju.

Prispevek uredil/a: tamtamtam, 08 april 2018 - 11:23.

Un novio no, pero un ex es para toda la vida.

#60 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 08 april 2018 - 12:19

V vmesnem času poteka evolucija, tudi tehnološka pa še kakšna. E pur si muove, darlin'. Ampak nič hudega, tudi moja mami ima raje tableto od energijskega žarka in ji že 30 let pomaga (raje bi uporabila nebesedo "pomaguje", da bi izpostavila dolgotrajnost te učinkovite terapije).  :strik: 

​Sicer pa se strinjam s tabo. Vera je fantastična zadeva. In ker obe tako zelo verjameva, sva obe zdravi, lepi, pametni, uspešni in bogati (na obeh ravneh).  :gay: Ko bi vsak tako verjel, bi bil svet veliko lepši.  :zvecilka: 

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#61 tamtamtam

tamtamtam

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 08 april 2018 - 14:24

Draga Rekviem, sploh ne razumem tvojega prvega odstavka, (verjetno nisva na enakem energijskem nivoju :-).

Znan slovenski dermatolog ima na spletnem mestu svoje ordinacije prispevek o Virusnih bradavicah: načini odstranjevanja, ki se začne: "Poznamo veliko oblik odstranjevanja, od raznih urokov, do pravih metod zdravljenja."... Tako, da ja, poznamo tudi uroke, to poznamo, ampak ali deluje? Pri nekaterih vsekakor, tako poročajo! Še sreča, da jih tudi izrežejo. In vendar se premika.

.

#62 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 08 april 2018 - 14:45

Hihi, kaj hočeš boljšega, ti si jih daj potem vedno znova izrezat, če "nerada plešeš okoli ognja, da bi pregnala virus". :letim:  

#63 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 21 oktober 2018 - 16:38

Zaupam uradni medicini, ne zaupam pa presoji zdravnikov. Ne zaupam alternativni medicini. Torej mi ostane samo se bog. :D

#64 Srecko

Srecko

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2018 - 17:49

Potem pa težko živiš, zakaj, ker si popolnoma neinformirana, kaj alternativa omogoča in daje rezultate. Zaupaš uradni medicini, uh. Vse najboljše.

#65 mpritr1

mpritr1

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2019 - 12:49

V Sloveniji cca 18% ljudi zaupa alternativni medicini (najbolj popularna je bioresonanca in aromaterapija > eterična olja), v ZDA pa kar 38%.

Okvirne cene zdravilcev (cenik alternativne medicine) pa tukaj: https://omisli.si/na...e-bioresonanca/

#66 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 679 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2019 - 19:00

Kaj porečete uporabniki alternativne medicine na podatke, da z večanjem zaupanja v alternativno medicino v svetu vidimo tudi porast preprečljivih bolezni, kot so ošpice?

Seveda smo ljudje v prvi vrsti sami odgovorni za svoje zdravje, preko uživanja zdrave hrane, dovolj primerne telovadbe, izogibanja stresu, kjer je to mogoče, itn., kar pomeni, da je čisto prav, da ljudje posvajamo proaktiven odnos do svojega zdravja, torej preprečujemo (skrb za zdravje), ne samo zdravimo (uradna medicina). Se je pa potrebno tudi zavedati, da nas vohanje eteričnih olj ne bo ozdravilo raka oz. nobene že razvite bolezni sploh. Ne pravim, da so eterična olja čisto brez dodane vrednosti... že placebo efekt je zdravilen, kdor se bo prepričal v dobro počutje in dobro voljo - ta pa je najbolja! -, bo gotovo bolj zdrav, saj bo imel bolj krepak imunski sistem, vendar enkrat, ko smo že resneje bolani, je pa alternativna medicina popolnoma nemočna in je potrebno iti kar do uradne medicine.

Še dve vprašanji za uporabnike alternativne medicine bi imel :)

Se vam cene prijaznih zdravilcev, ki želijo le pomagati ljudem, za razliko od farmacevskega lobija, seveda, ne zdijo (še bolj) oderuške?

Ali se zaradi alternativne medicine manj poslužujete uradne ali gre pri vas za komplementa?

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#67 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2019 - 21:26

Nasprotniki uradne medicine torej pri - let's say - vnetju slepica - resujejo tezavo z ..... (vstavi prosim). Za moje lazje razumevanje in boljso informiranost.

#68 Lunalei

Lunalei

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 08 januar 2019 - 14:00

Ker ti žal ne znam primerno ubesediti, bom delila intervju z zdravnikom dr. Urošem Dobnikarjem:

https://www.vecer.co...zboleva-6640147

pa kšna vejca ke pa sm

#69 konopljar

konopljar

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2019 - 11:30

@BBB mislim da za porast ozdravljivih bolezni ni kriva alternativna medicina, ampak neupoštevanje uradnih, preizkušenih metod za te bolezni. Rekel bi tako...ni potrebe zaupati uradni medicini, če tega ne želite oz. imate slabe izkušnje, ampak teh "anti-vaxxerjev" pa ne razumem. Sami so cepljeni (hkrati tudi v glavo kot kaže), svojim otrokom pa tega ne omogočajo, potem se pa čudijo zakaj zbolevajo zaradi malenkosti in umirajo že po nekaj letih. Sicer...naravna selekcija, ampak otroci si tega ne zaslužijo. Že to "nedefiniranje spola" in naj se otrok sam odloči kaj bo (neglede na to kaj ima med nogami), se mi zdi malo too much...ampak zdaj že zahajam... No, nekaj podobnega mislim da je tudi tukaj..."moj otrok ne bo cepljen, pa naj se potem sam odliči ko bo dovolj star". A vprašanje je, ali bo sploh dočakal to starost? 

Drugače pa "alternativna medicina" zagotovo učinkuje, saj so številni pripravki, ki so jih ljudje že tisočletja uporabljali za določene težave, dejansko učinkoviti. Tudi naši stari starši poznajo marsikatero "medičino" za številne težave... Vsekakor pa se je z razvojem kemije in zdravstva povečala tudi življenjska doba ljudi, ampak nastale so tudi marsikatere bolezni, ki prej niso obstajale. Mislim, da je dober primer "umetne bolezni" Aids, ki je baje "utekel" iz laboratorija (upam da ne govorim neumnosti). 

Sam sicer čim manj uporabljam zdravila, predvsem zaradi tolerance (če npr. jemljemo lekadol za "vsak drek", takrat ko ga bomo res potrebovali, ne bo pravega učinka). Nisem pa zagovornik ali nasprotnik ne alternativne in niti uradne medicine. Je pa velikokrat tako, da zdravila uradne medicine res delujejo za določeno težavo, ampak velikokrat povzročijo škodo drugje (npr. zdravilo za izboljšanje ledvic, bo res izboljšalo njihovo delovanje, a bo škodovalo npr. jetrom, srcu,...). Definitivno pa je za preventivo boljše (vsaj po mojem mnenju) se posluževati kakšne "alternative" oz. rož'c ki so jih (in jih še vedno) uporabljajo naši stari starši.

Lahko rečem, da sam uporabljam cbd kapljice že približno 2 leti (predvsem za preventivo in imunski sistem) in lahko rečem, da sem bil v tem času le teden lažje prehlajen - pred tem sem bil vsako zimo (občasno tudi v začetku pomladi) sigurno prehlajen ali bolan.

V glavnem, podpiram uporabo obeh metod, ampak brez pretiravanj oziroma v mejah normale. 

#70 Keiris

Keiris

nov na sceni

• Člani
  • 207 prispevkov

Objavljeno 18 april 2019 - 23:41

Najbolj podpiram sodelovanje klasične in alternativne medicine, kar pa je v Sloveniji zaenkrat žal še precej v povojih. Dobro sodelovanje bi dalo tudi najboljše rezultate.

Če potrebujem nek kirurški poseg bom vsekakor šla h kirurgu, prav tako bom ob hudem padcu pritiska hvaležna reševalcem za infuzijo, ob odprtem zlomu kosti bom prav tako hvaležna zdravnikom za pomoč ... Po drugi strani pa ima klasična medicina tudi veliko pomanjkljivosti, saj se po mojem mnenju preveč osredotoča predvsem na odstranjevanje simptomov bolezni, ne zna pa človeka obravnavati celostno in poiskati resničnih vzrokov bolezni. Za kaj takšnega je klasična zahodna medicina preveč toga, zaverovana vase in odklonilna do drugih načinov zdravljenja, mehanična ... Po eni strani zelo napredna, dela čudeže in presadi vse možno, vzdržuje praktično mrtve pri življenju, po drugi strani pa v mnogo situacijah odpove in nima rešitve, le da tega pogosto ne prizna in raje naredi nekaj škode. 

Na drugi strani imamo tu odlično pomoč v alternativni medicini in sicer sama uporabljam največ reiki in Bachovo cvetno terapijo, včasih pa tudi homeopatijo, ponovno povezavo (reconnection), Access Bars, zelišča, aromaterapijo, akupunkturo, TKM, ajurvedo ... Z vsem naštetim imam bodisi dobre izkušnje. Po drugi strani imam z našo klasično medicino nekaj slabih izkušenj, slišim pa jih še veliko več. Zato je seveda še ne zavračam in se zavedam, da so si tako zdravniki kot alternativni zdravilci med sabo zelo različni in opravljajo svoje delo iz različnih motivov, tako da nikjer ne mečem vseh v isti koš. Cenim tako dobrega zdravnika kot dobrega  ''zdravilca'', dober zdravnik ali dober zdravilec pa je zame oseba, ki ni omejena zgolj s svojim znanjem in vedenjem ter s svojo vero v to kaj je najboljše, ampak išče, sprejema in spoštuje tudi druge načine in tehnike zdravljenja in predvsem spoštuje tudi bolnikovo voljo in odločitev. Zakaj ''zdravilec'' pod narekovaji - ker menim, da smo sami svoji zdravilci in nam drugi s pomočjo različnih tehnik le pomagajo k samozdravljenju, bodisi tako, da podprejo telo in povečajo našo energijsko pretočnost, ali pa nam poskušajo pomagati osvetliti vzrok za nastanek neravnovesja in posledično bolezni. 

Sem torej vsekakor zagovornica in praktikantka alternativnega zdravljenja, vendar se poslužujem tudi klasične medicine in v prihodnosti nimam namena nobene od njiju izključiti. Alternativne tehnike se mi zdijo sploh odlična preventiva, če pa do večjih bolezenskih težav vseeno pride, pa se mi zdi modro združiti kar je potrebno in kar se da. 

Fall seven times, stand up eight. 

#71 neimenovana

neimenovana

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2019 - 21:32

Podpiram uporabo tako uradne kot alternativne medicine, še bolj pa ustrezno in nadzorovano kombiniranje ene in druge.

Kar me moti pri določenih alternativcih je predvsem neumorno tunkanje in nasprotovanje uradni medicini brez nekih utemeljenih razlogov (ker razlogi v stilu »vsega so krivi farmacevtski lobiji« za moje pojme niso ne verodostojni, ne utemeljeni) in dviganje njihove izbrane metode v višave, ter hkrati pripisovanje skoraj vsemogočnih učinkov izbrani metodi/substanci (konoplja je tu že stalnica, potem pa so vmes še razni sezonski modni hiti v stilu koloidnega srebra itd.). Problem je tudi to, da je danes na internetu poplava informacij, tako kvalitetnih kot slabih, in da vsak vidi in prebere tisto kar želi prebrat, ter na ta način v pol ure postane kvazi strokovnjak za določeno temo.

Zdi se mi neizmerno dobro, da alternativa obstaja in da pri nekaterih indikacijah zadeve dejansko dokazano delujejo, na žalost pa menim, da ni to stvar, s katero se čudežno da rešiti vse probleme, ki jih klasična medicina ne uspe. Moje precej trdno mnenje je, da z alternativnimi metodami lahko daleč največ dosežemo pri boleznih, ki izhajajo iz psihosomatike.

Poskušam razumeti tudi tiste, ki se za zdravljenje svoje težave, za katero v klasični medicini obstajajo odlične smernice in je zadeva rešljiva brez večjih tveganj, raje odločijo za uporabo neke nekonvencionalne metode brez dokazov o delovanju. Zaenkrat še čakam, da bi mi kdo dano izbiro razložil in utemeljil. Po drugi strani pa 100% razumem tiste, ki so najprej poizkusili z uradno medicino, ali tiste, pri katerih le-ta ne ponuja kvalitetnih možnosti, da se v tem primeru oprejo na alternativo in svojo srečo poizkusijo tam.

Zdi se mi pomembno, da se v dani situacije pretehta vse možnosti in na koncu izbere tisto, ki je optimalna. Tako pri eni kot pri drugi veji pa ima (dokazano) vpliv tudi sama dovzetnost pacienta za izbrano vrsto zdravljenja in to, da človek verjame, da mu bo vse skupaj pomagalo – kjer gre torej lahko za placebo efekt, ampak to je že spet druga, svoja zgodba.

Prispevek uredil/a: neimenovana, 01 maj 2019 - 21:34.

Aut viam inveniam aut faciam

#72 neimenovana

neimenovana

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2019 - 23:42

Samo dve stvari v razmislek:

- včasih, pa ne samo včasih, velikokrat je lahko pomanjkanje učinka neke terapije za končni izid zdravljenja veliko slabše od prehodne škode, ki jo povzročijo stranski učinki. Na primer, imaš dva človeka z ozdravljivim rakom. Prvi gre po poti klasične medicine, izgubi lase, bruha, mu je slabo, a na koncu ozdravi. Drugi gre k alternativcu, ki mu proda neke čudne zvarke, človek se počuti ok, a nakoncu umre. Kaj boš izbral?
Če poznaš delovanje zdravil ali uporabiš malo sklepanja ni težko ugotoviti, da so nekateri stranski učinki (po tvoje škoda) ravno pokazatelj, da zdravilo deluje. Večja selektivnost učinkovin in posledično manj škode drugod po telesu sta želja vseh, a zaenkrat, sploh pri bolj agresivnih zdravilih, še nismo tam, smo pa blizu.

- če je nekaj naravno, to še ne pomeni, da ne dela tudi škode, a tega se marsikdo me zaveda. Številne zdravilne rastline imajo lahko precej hude neželene učinke, hkrati pa lahko povzročajo interakcije z ostalimi zdravili (zato je, tu se strinjava, najpomembneje to, da gresta uradna in alternativna medicina z roko v roki).
Poleg tega omenjaš zdravilne rastline v sklopu alternative, a vemo, da so danes številne učinkovine/izvlečki iz rastlin že registrirani kot zdravila. Torej na področjih, kjer se učinek da nedvoumno dokazati, farmacija ter stroka prideta nasproti znanju zdravilcev in "naših starih mam" in se oboje skupaj združi v nekaj, kar je dostopno pacientu, hkrati pa tudi kakovostno, kar za 1001 izdelek, ki se prodaja po spletu in navaja takšne in drugačne učinke, ne moremo trditi.

Aut viam inveniam aut faciam

#73 Moska_Lezbijka

Moska_Lezbijka

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2019 - 14:56

Bom še jaz dodala par stvari. Allora uradna medicina nima pojma razen kar se tiče kosti in mišic. O delovanju notranjih organov, o raku in podobnih stvareh nimajo pojma. Smešno je, da sami priznavajo, da nimajo pojma ampak še vedno pametujejo kok so pametni. Ti diagnosticirajo raka napovejo operacijo čez kaksen mesec na srečo so tako dolge čakalne dobe, da se lahko umes pozdraviš z naravno medicino ne pa da trpiš kemo terapije in pa dobesedno poskuse z zdravili. Tako da ljudje če ni kakršna koli fizična poškodba sklepov, mišic, kosti ne hodit k zdravikom vam bodo samo slabo naredili. To vam govori človek rojen v družini zdravnikov, ki sami govorijo ne hodit k zdravnikom bolj ko hodiš k njim bol boš bolan. Če ti to zdravnik pripone potem več da je nekaj na tem. LP

Barbara.

#74 Srecko

Srecko

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2019 - 10:15

Hvala ti, za deljenje tvojih misli. Se pridružujem, tudi sam izhajam iz podobne družine. Res je, operaterji so dobri, potem se pa marsikatera stvar neha pri njih. Če ne bi bilo alternative, ne bi bilo dosti ljudi, ki bi preživeli raka. Moje mišljenje in praksa je pokazala, da nobenemu ni potrebno umreti od raka. Če imaš pravilni pristop do zdravljenja s konopljom in belo omelo, metodo. Takrat se vsi raki pozdravijo. Edino, ko človek prepozno pride na alternativo, da je rak preveč razširjen po telesu, škoda od kemo in obsevanja, tu se pa išče ali terapija zagrabi in ustavi raka. To se zgodi v 45-60 dni. Če človek toliko časa živi potem dobi remisijo. Rezultati niso čez noč, kot tudi rak ne pride v eni noči.

Je pa potrebno vedeti, Rick Simpson protokol je zastarel in premalo uspešen. Do 10-20%.

To je bistvo.

#75 tamtamtam

tamtamtam

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2019 - 11:06

Ja vera je bistvena. Če verjameš, teraš to do smrti ne glede na rezultat, in si ob tem srečen in zadovoljen.

Niti ni treba da je bela omela, konoplja ali xy.

Lahko je sveta voda, molitev, soda bikarbona, post ali karkoli.

Ali ni bil pred kratkim v medijih en primer nekega "Srečkota", ki je eni rakavi bolnici izcuzal ves denar za svoje čajne mešanice, pacientka pa je umrla kljub tej magiji umrla?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov