Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Pozabljivost

79 odgovorov v tej temi

#76 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2013 - 12:52

JAa imam zelo dober spomin, predvsem vizualni, pa tudi za imena in številke ...

Pri meni je podobno. Si pa nikakor ne zapomnim naslovov knjig, filmov, imen igralcev, izvajalcev glasbe ...

V družini sicer nima nihče težav z demenco.

Za pesimizem je prepozno.

#77 minimaxi

minimaxi

piščan'c

• Člani
  • 143 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2013 - 13:55

Katastrofa kako slab spomin imam...bolj ko sem utrujena ali pod stresom, slabše je. Slike mi ostanejo v spominu, kraji, taka in drugačna imena, datumi....niti pod razno. V nekem obdobju v mojem življenju ko je bilo zelo veliko stresa, je bilo kar nekaj ljudi prepričanih da jih imam za norca, saj niso mogli verjeti, da sem tako zelo pozabljiva. Moj spomin je bil takrat "naštelan" samo za 10 minut nazaj....ostalo je bila tema...

Zdrava kmečka pamet lahko nadomesti skoraj vsak nivo izobrazbe,
vendar noben nivo izobrazbe ne more nadomestiti zdrave kmečke pameti. (Arthur Schopenhauer)

#78 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2014 - 13:56

Hm..nazadnje se pozabila fon. na postajališču v toaleti, nekje ob avtocesti. No, naslednjih 50km sm porabila, da sem porajtala kaj mi fali. Naslednjih 80km sem porabila, da sem prišla v kontra smeri blizu. Naslednjih 30km pa sem ftrofla na kraj dogodka. No in našla sem ga :), no in kljub temu se mi je milo storilo; Ja pa fak no, tak švoh fon mam, da ga še vkrade niki bog ne, no. 

#79 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2014 - 18:58

Ne vem, a to še spada pod pozabljivost, ali že pod demenco :D Ampak ko se nekam odpraviš, da pozabiš zobno pasto, vzel pa si zobno ščetko, pa da si pozabil osebno in se moraš vračat in izgubiš celo uro... Tako mlada pa tako raztresena :D

#80 enrej

enrej

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2020 - 01:38

pozabljivost je v redu..ko:

pozabiš sladkat čaj npr.

: )

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov