Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Glasen seks

30 odgovorov v tej temi

#26 Zrebec37

Zrebec37

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2016 - 14:14

A mi kdo zna pojasniti, kaj je razlog za kričanje med seksom? Če vzamemo, da je seks neka biološka potreba, kot npr. kosilo, a med kosilom tudi kričite? :)

#27 litijan53

litijan53

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2016 - 15:07

Nikoli si nisem mislil da bi med občevanjem spuščal zvoke oslade. Nekoliko ceneno se mi je zdelo.
Ko sem prišel do tega pa sem opazil da mi "zvok" preprosto brez kontrole uhaja medtem ko sem v ekstazi. :P
Fant me je že opominjal na glasnost. hehe
:blabla:

Kakšne so vaše izkušnje??
Ste popolnoma tihi ali kričite?
se pogovarjate??'
:utihni:

Vse v redu dokler ga ni noter,ko ga pa dobim to točke,je pa gotovo,tam se oglasim,fukačev to ne moti.kajti tudi oni so z mano.

#28 morje80

morje80

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 18 december 2017 - 20:19

težko se zadržim, da sem tiho, ko ga enkrat zares čutim, mi je vseeno kdo sliši in dam si duška. Tudi stopnjujem stokanje in vzdihovanje, in ko se ritem pospeši, vem da to rajca tudi tistega ki me obdeluje, in vem da mu bo takrat prišlo, vedno mu...

#29 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2018 - 19:44

Zelo uživam, če partner stoka ali vzdihuje glasno, me rajca in pomeni da delam prav

I.C.C.

#30 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2018 - 19:45

Kot pristaš vsega, kar ni vsakodnevni rutinski seks a la misionarska/doggy sem sprobal marsikaj, in moram rečt, da mi je glasen seks do zdaj še najboljši (sploh, če vzdihovanje in sopihanje nadomesti dirty talk). :D

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#31 22_cuddling

22_cuddling

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2018 - 14:42

Nažalost še nisem glasno sexal, si pa močno želim, sploh na kakšnem vikendu kjer ni nikjer okoli nikogar ki bi lahko slišal kako mi uhajajo potrebni zvoki ... :akcija:

Razlog zakaj še nisel sexal naglas je ta, da sem se kot gej težko sprejemal in se še zdaj, kaj šele kot sexualno bitje. Na začetku 5 let dolge zveze sem sexal/bil posexan tiho ''like a robot''  :?  Počasi sem se začel odpirati ampak še zmeraj sva s fantom sexala tišje zaradi sosedov, ker sva bila v bloku  :kuku:

Še zmeraj sanjarim o kolibi v času zime, o posteljnih radostih in o spuščanju sexi moških zvokov ---

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov