Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Dotikanje

81 odgovorov v tej temi

#76 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 14 september 2014 - 10:11

Hm, tole pa odvisno od dneva. Če sem ravno prav napaljena, sem sposobna tudi popolnega neznanca/neznanko zgrabit za rit in se še nedolžno smehljati zraven. Tudi obratno se je že zgodilo, na srečo nje na moj dober dan. V nasprotnem primeru bi morda ostala brez roke ali pa vsaj z začasnim 5prstnim tatujem na faci. Bolj kot dotikanje z rokami me moti folk, ki komunicira v mojem osebnem prostoru (ki je recimo meter od mene v vse smeri). Če lahko vidim tvoje pore, si preblizu. G o   a w a y.

#77 Liv

Liv

nov na sceni

• Ban
  • 204 prispevkov

Objavljeno 25 julij 2015 - 00:10

Všeč mi je opazovanje ljudi in neverbalne komunikacije. Z dotikanjem nimam problemov, razen seveda s tistimi, nepovabljenimi, vsiljivimi. Ena izkušnja je precej zanimiva za delit, enkrat se mi je zgodilo, da me je nekdo na prvem srečanju dobesedno cmoknil na usta, preden sem rekla živjo. Takrat mi ni bilo to prav nič všeč, še zdaj slišim zgroženost mojih misli med potekom dogajanja, vendar je nisem ustavila, niti teh misli nisem izrazila. Glede na to, da se je iz tega razvila precej strastna romanca in da lahko dam v ogenj obe roki, da je bilo to kasneje najboljše poljubljanje v obstoju poljubljanja poljubljanj, sem sklenila, da ljudi nima smisla presojati po prvem vtisu. Pravzaprav sem bila impresionirana, da si nekdo upa ne samo vdreti v moj oseben prostor, ampak vdreti z mehanskim neprebojnim tankom. Ker mene se bolj težko premakne v tem smislu.

Ce que femme veut, Dieu le veut.

#78 trash

trash

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2015 - 23:17

Res mi je neprijetno če se me tuji ljudje dotikajo, sploh starejši moški.  :utihni:

Če spoznam kakšno novo osebo, ki je nagnjena k dotikanju, jim takoj povem, da mi to pač ne ustreza. Saj ponavadi je folk kul glede takšnih stvari, in se počasi tudi sama sprostim do te mere, da prebolim tudi kakšen trepljaj po rami. ;)  S prijatelji pa se sčasoma itak postavijo neke meje, razno objemanje, lupčkanje, plesanje itd. me v tem primeru res ne moti.

Je pa res da koga, ki je zelo vsiljiv in mi gre na živce, brez problema pošljem nekam. :)

Do no harm, but take no shit.

#79 yuly

yuly

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2015 - 09:21

saj ne vem. dotiki, poljubi ... zanimivo je kako človeka začutiš na metre daleč, nekakšna energija? ne vem. odbojna, neodbojna? ne vem. prvi vtisi res niso najboljši so pa vseeno začetek nečesa ali konec nečesa. ta energija me ni še nikoli razočarala, ne skočiš pa z vsakim, ki ga začutiš v posteljo in tudi se včasih zaradi objektivnih razlogov ne rodi kaka poglobljena zveza/komunikacija/stik/prijateljstvo.

dotikanje ljudi mi je zelo všeč, sama se vedno dotaknem sogovornika (prijateljice, brata, sodelavke, sosede, otrok, ...) če osebo poznam. tako, nežno jih pobožam po roki, rami, potrepljam po hrbtu, rada objemam ljudi, objemi delajo čudeže.

do tujcev, strank, v službi nadrejenih sem bolj na distanci, če se kdo mene loti z dotikanjem se delam, da je to ok, vendar če čutim odbojnost do človeka se  z nasmehom na ustih prestopim proč od vsiljivih rokic, šlatanja ne prenašam in ga tudi nisem deležna.

mislim, da je dotik najmoćnejše orožje človeka, dotik pove več kot tisoč besed, v objemu se otrok pomiri, če te mama poboža po laseh, se sam spet počutiš kot otrok, če te partner dotika se napetosti umirjajo, dotik je čarobnost občutkov.

in tudi pomanjkanje dotikov ustvari praznino do partnerja. vedno. :(

Prispevek uredil/a: ženska, 25 avgust 2015 - 14:01.

#80 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 23 avgust 2015 - 17:09

in tudi pomanjkanje dotikov ustvari praznino do partnerja. vedno. :(

Tole je pa čista resnica.

Ko se dotiki med dvema partnerjema "redčijo", počasi izginjajo, jih je vse manj ... potem se ne piše nič dobrega. Podobno je s poljubi.

Ljubezen je večna, dokler traja.

#81 Water

Water

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2017 - 23:45

Če bi se me dotikala prava oseba, me ne bi prav nič motilo.

Sicer bi me pa.

Rada imam preproste stvari.

#82 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 484 prispevkov

Objavljeno 30 januar 2018 - 11:28

Z ljudmi, ki mi niso ljubezensko všeč in so moji frendi, je moj comfort level takšen.

Z ljudmi, ki sem jim jaz všeč, oni meni ne in jih ne maram, je moj comfort level takšen.

Z ljudmi, ki sem jim jaz všeč, oni meni ne, ampak jih imam rada, je moj comfort level takšen.

Z ljudmi, ki so meni všeč,  je moj comfort level takšen. 

Z partnerji je vse kul.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov