Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kopalke

38 odgovorov v tej temi

#26 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2010 - 15:06

hmm, no jz pa sem šel včeraj na lov za novimi kopalkami (tokrat surferske s kakšnim lepim vzorcem) in uganite, prišel sem praznih rok, kajti "lepih" kopalk praktično nikjer več ni (z izjemo hervisa) zamudil sem očitno boom,...

ima kdo kakšen predlog za zamudnika?
Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#27 xxkid19

xxkid19

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2010 - 20:59

Kopalne hlače:D Take lepe vijolične z rumenimi rožami:D:D

#28 Jaka

Jaka

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2010 - 01:37

Na javnih plažah, morje in kopališče nosim kopalne hlače obvezno spodaj oprijete kopalke (nikoli se ne ve) :) Če sem na kakšni samotni obali se kopam brez vesega, kar imam najraje... Konec koncov se ne gre zame ampak za ostale ker jim je nepreijetno, sam se počutim dobro v svoji koži. Vem pa, da ni prijetno gledati gole ljudi na plaži no vsaj meni razen če so privlačni. :opala:

Doma ali v ribniku v našem kraju se kopam kako pride včasih tudi v speedu kopalkah :) Saj smo sami domači in tudi ostali dečki so tako :juhej:

#29 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2010 - 09:06

Kopalne hlače. Imam take bele, ki imajo gor razne našitke, ki delujejo kot, da so z njimi zakrpane in izpade prav hudo. Ti našitki so zvezdica in še neki znaki. Skratka kopalne hlače izgledajo dokaj otročje in še na z ježeka se zaprejo :D, no sej z vezalko se zavežejo, da je bolj ziher xD Pod njimi nosi oprijete kopalke. No, te so moje najljubše kopalne hlače. Imam pa še ene prav tako bele, z motivom ognja, ki je obarvan v modro. Teh ne nosim pretirano....

Če pa je možnost, pa se kopam tudi gol...
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#30 joe

joe

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2012 - 05:42

Ja kmalu bo treba v nakup za letošnjo sezono....oprijete hotke seveda...rad rajcam druge...rad vidim, da me gledajo...to me rajca, a vas tut?

#31 Pikachu

Pikachu

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2012 - 15:28

Kot otrok oz. najstnik sem imel vedno oprijete kopalke, zadnjih nekaj let pa vedno kopalne hlače (no, sicer imam pod njimi še vedno oblečene oprijete kopalke :D). Drugače pa je vedno zanimivo opazovat izbokline v oprijetih kopalkah, ja. :poreden:

#32 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2012 - 23:44

Jaz osebno, ko sem bila manjša sen začela z tistimi navadnimi "kao gatami" kopalkami nato sem imela samo eneparkrat boksarce sedaj pa že dlje časa "kratke hlače." In v zadnjih se počutim najbolje ker so res vredu in veliko bolj proste ali kako naj to napišem kot pa druge kopalke. :D
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#33 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2012 - 10:00

Oprijete kopalke tipa speedo v 90 %, po kopanju surferske hlače, spodaj brez.
I.C.C.

#34 teddybi

teddybi

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2012 - 12:13

sam osebno imam najraje kopalne hlače, spodaj pa nič, zato da se hitreje posuši, nimam nobenih problemov glede tega koliko se kaj vidi, ker se ne vidi nič;) pa tudi če se, mislim da nobenega to ne moti, mene pa tudi ne:)
You are what you want to be!

#35 dvddvd

dvddvd

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2012 - 14:19

Ze od vedno kopalne hlace. Meni osebno so najbolj udobne, se v njih dobro pocutim.
V življenju je bolje izgubiti trenutek, kot v trenutku izgubiti življenje.

#36 Yurix

Yurix

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2012 - 17:27

Kot otrok skoz kopalke... :)

sedaj pa zelo kratke kopalne hlače... :) Počutim se v njih nekako boljše.

Je pa res da imam na morju pogosto spodaj še oprijete kopalke ali pa boksarce... Enostavno za to, ker mi mrežica v kopalnih hlačah in sol ne pašeta preveč :)

#37 rookie

rookie

redni gost

• Člani
  • 366 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2012 - 21:55

itak da sem imel kot res majhen otrok tiste navadne, oprijete kopalke. V osnovni soli sem potem zacel s kopalnimi hlacami. Aja pa vedno sem gol pod kopalkami (nimam se enih spodaj) :)

#38 tine27

tine27

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2012 - 13:45

Jaz grem, če se le da, na skinny dipping, tako da grem brez kopalk:)
Drugače pa seveda oprijeto...

#39 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2012 - 10:24

Spodnje hlače/boksarce pod kopalnimi hlačami? :neumen: Kaj nosite tudi kakšne hokejske ščitnike pod kopalkami?

Jaz nosim kopalne hlače in se ne obremenjujem z izboklinami pa čeprav imam nadpovprečno dolgega.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov