Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kopalke

38 odgovorov v tej temi

#1 TheMr

TheMr

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2010 - 17:03

LP!

Ker se je poletje že začelo me zanima kakšne kopalke nosite ko greste na plažo :sonce:

Sam nosim kopalne hlače skoraj ves čas poleti - sem res dosti na plaži in se mi zdi precej praktično, pa še gat mi ni potrebno oblačit spodaj in sem svoboden ;) Opažam pa, da letos zelo raste število ljudi v tistih klasičnih (speedo) ali oprijetih kopalkah, kar se mi zdi zelo dobro, ker se precej vidi :paprika:

Pa še nekaj me zanima. Ste opazili, da ima dosti (predvsem pubertetnikov) ljudi pod kopalnimi hlačami tudi gate in se z njimi kopa? Nekaj prijateljev sem vprašal zakaj je to dobro in so rekli, da se tako čim manj vidi skozi. Tega res ne razumem, saj ni konec sveta, če se vidi izboklina iz hlač, ali pač? Kako gledate na to, da ljudje nosijo/nosite gate pod kopalkami? Plusi/minusi?

(Predlog za moderatorje: lahko bi dali anketo v to temo - Ko grem na plažo nosim: *Klasične/Speedo kopalke | *Oprijete kopalke - boxarce | *Kopalne hlače | *Kopalne hlače in gate spodaj)

#2 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2010 - 21:54

Pa še nekaj me zanima. Ste opazili, da ima dosti (predvsem pubertetnikov) ljudi pod kopalnimi hlačami tudi gate in se z njimi kopa? Nekaj prijateljev sem vprašal zakaj je to dobro in so rekli, da se tako čim manj vidi skozi. Tega res ne razumem, saj ni konec sveta, če se vidi izboklina iz hlač, ali pač? Kako gledate na to, da ljudje nosijo/nosite gate pod kopalkami? Plusi/minusi?

Ja, to sem tudi jaz opazil in sem se prav tako spaševal, v čem je fora. Neke pametne razlage nisem našel, se mi pa ta tvoja zdi celo verjetna. :misli: Ampak če pogledamo s praktičnega vidika (sušenje), to ni preveč posrečeno.

Sicer pa sam nosim kopalne hlače.
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#3 TheMr

TheMr

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2010 - 22:05

Ja, kar se uporabnosti tiče res ni preveč praktično.. Bi pa bilo praktično, če bi imel spodaj speedo kopalke in bi se slekel, ko pridem iz vode, pa bi dal kopalne hlače nekam sušit.. Samo vseeno sem pristaš svobode v (kopalnih) hlačah ;)

#4 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2010 - 22:18

Sicer ne hodim neki veliko na morje pa to, ampak ko se grem kam kopat, imam na sebi samo in edino kopalne hlače, brez česarkoli spodaj.

Se mi res ne zdi neka "uspešna kombinacija", da imaš pod kopalnim hlačam še ne vem, boksarce.

#5 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2010 - 23:25

Hmm, boxrce, čisto mi je nelogično, za speedo pod kopalnimi hlačami mi nekako gre (pač drži vse skupaj ;),.

Sam se kopam v "oprijetih" kopalkah, ker najlažje v njih plavam in so mi praktične ;) pa še hitro se posušim.

lp
Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#6 Lior

Lior

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2010 - 00:09

Kopalke - vedno in povsod.

Kopalne hlače se mi zdijo FUJ in FEJ, še zlasti če jih ljudje nosijo na bazenu.... :lizika:

#7 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2010 - 08:11

Včasih sem nosil ''navadne kopalke'', zdaj pa že nekaj let nosim kopalne hlače...
Se mi zdi zelo vredu, ker grem lahko z njimi v vodo in npr. v trgovino, ko se posušijo in se mi ni treba nonstop preoblačt. Ne razumem npr. sestre in mame, ki se gresta skoraj vsakič, ko prideta iz vode preobleč v suhe kopalke, tiste pa data sušit...
Mi pa gre počasi na živce pri zdajšnjih kopalkah to, da sem od kolen navzdol ''črn'', stegna imam pa bela, zato se včasih, ko npr. berem na soncu, oblečem še v ''stare'' kopalke, da ni na nogah tiste izrazite črte, ki ločuje porjavelost kože...
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#8 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2010 - 10:15

Tud js nosim kopalne hlače, ker semi zdijo vredu in nimam na sebi nič oprijetega, kar mi gre blazno na živce. Je pa res da se ti pozna ta črta nad kolenom, ampak meni je vseeno, ker imam to črto že od kolesarskih hlač, tk da imam še tok rajši kopalne hlače,da se ne vidi ta očitna razlika belo-rjavo.

#9 TheMr

TheMr

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2010 - 11:22

No, ja, sej če je problem v odtenkih zarjavelosti se greš pač malo na nudistično plažo ali kam drugam nag posončit :P Sicer pa si jaz, ko se sončim, hlačnice od kopalnih hlač zaviham, tako da izgleda kot da bi imel speedo kopalke.. tako se posončim in se (razen če nisem totalno nag) ne vidi razlike :)

#10 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2010 - 08:49

Oprijete kopalke 99 %
v kopalne hlače se preoblečem samo če gremo med kopanjem na kosilo ali kaj takega.
Kopalne hlače za v vodo se mi zdi - kot bi plaval z žaklom.
I.C.C.

#11 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 644 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2010 - 11:30

Vedno klasične (oprijete, "speedo", ... ) kopalke, ker se v njih počutim najbolj udobno in tudi v vodi me najmanj motijo. Sicer pa grem brez kopalk, če na plaži ni ljudi. Kopalne hlače se mi zdijo bedaste, ker v njih ne morem normalno plavati ... že navadne oprijete kopalke "bremzajo", kaj šele kopalne hlače... pa še potem ko pridem iz vode me moti mokrota na stegnih. Prav tako ne razumem vrstnikov, ki bi se jim svet zrušil, če bi kdo kaj videl tam spodaj ... (morda so krive nekontrolirane erekcije?) :D Ko smo šli s sošolci na bazen sem edini izmed 20ih imel oprijete kopalke, vsi drugi so imeli kopalne hlače ali še kaj hujšega ...

i tried

#12 whilson6

whilson6

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2010 - 21:50

Ko sem bil še mlajši sem zmeraj nosil klasične kopalke; zdaj pa nekaj let brez kopalnih hlač ne grem na morje. Najbolj udobne in praktične se mi zdijo. Z njimi lahko grem v mesto, trgovino, v hotel brez da bi skrbel ali so moje bedre debele in kako bodo na to reagirali drugi ;)

Ne razumem pa oblikovalcev teh kopalnih hlač zakaj pri hudiču je tako težko najtene normalne kopalke hlače, ki nimajo nekega naravnega, da ne rečem rožastega vzorca.

#13 TheMr

TheMr

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2010 - 23:01

Ne razumem pa oblikovalcev teh kopalnih hlač zakaj pri hudiču je tako težko najtene normalne kopalke hlače, ki nimajo nekega naravnega, da ne rečem rožastega vzorca.

Točno tako, čeprav se lahko najde tudi kake bolj 'normalne'/moderne. Mene bolj moti to, da ima večina kopalnih hlač nek čuden način za jih privezat. Jaz jih z tistim ne morem dovolj tesno privezat, zato bi mi padale, če nebi vedno ko kupim kopalne hlače pazil na to, da imajo navadno špago.

#14 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2010 - 13:35

Najraje sem brez kopalk, torej nuda varjanta. Če ni te možnosti pa oprijete kopalke tipa boksarc ali speedo. Pa obvezno dva para, da se lahk v suho dam - ne maram met mokrih kopalk na riti.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#15 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2010 - 18:20

:offtopic: bogglefreak20, TI SI ŠE ŽIV? waaaaaauuuuu! Good to see ya back!

Sicer se pa sam poslužujem surferskih kopalnih hlač do kolen .. Ker so mi cool in se tut najbolje v njih počutm .. ČE je možnost bolj intimne plaže, pa za zihr NUDL!
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#16 Las Meninas

Las Meninas

Častni član

• Člani
  • 1 004 prispevkov

Objavljeno 06 julij 2010 - 20:23

Večinoma klasične kopalke, le redkokdaj pa kopalne hlače.
Sicer pa so sošolci v osnovni in srednji šoli pravli, da klasične kopalke nosijo geji.
Sicer pa res zelo malo mladih moških nosi klasične kopalke.
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral. Evangeličanski pastor Martin Niemőller

#17 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 06 julij 2010 - 23:33

Sem si ravno danes nabavil dvoje kopalnih hlač, ki so mi bile resnično všeč. Sedaj si moram pa še ene ''navadne'', da bodo tudi stegna rjava. :D
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#18 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2010 - 07:14

Ne prenesem oprijetih,če že gate in kopalne hlače enostavno mi ni cool gledat folk k ima oprijete sploh pa osy zadeva,to je samo za tiste k se grejo kazat:) js se grem kopat ,pa čeprau Rovinj.
Zraven mojega doma imamo reko,kjer se hodim namakat pa sem tedaj gol in to je to da si posončim zadnjo plat,za mlade je bol cool kopalne hlače sploh,če imaš str8 družbo si ne predstavljam imet oprijetih osijevih mislim da bi blo vsem neprijetno,ker takšna je moda mladih,tko da ni več načelo kdor ima večjo izboklino,tud ''cool'' ni več imet takšne kopalke ker so enostavno preveč pederske.
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#19 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2010 - 13:07

Hehe, in potem se vsakokrat vprašamo; Kaj je pedersko?
Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#20 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2010 - 21:16

Tko ti bom povedu vsak naj kaj mu paše,samo se je treba prilagajat družbi oz se ni treba,js vem da tega ne bom nosu mam pa frende k se radi izpostavljajo na morju seveda povezava spolnost,sončenje,razkazovanje,pri američanih je bol v modi seveda kopalne hlače nosit speedo oz oprijete enostavno ni cool namenjeno je kvečjemu kakšnemu olimpiskemu prvaku phelpsu to še gre skozi ;).Načeloma pa mi je grdo na tipu da ma oprijete posebno če nima vredu postave,če ima svaka čast naj nosi to je oprema za mačo tipe z nabitimi postavami :).Ni pa bolšga tko črne kopalne in posolarjeno kožo,čefurska čupa lepa postavca z kockam in izgledaš cool. ;) ha ha ha dj raj pejte gledat tekmo nemčija pa spanija pa dobite zamisu ktere kopalne hlače bi vam pasale .
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#21 cyrusII

cyrusII

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2010 - 13:25

Kopalne hlače!!! Klasične oprijete nosijo pač otroci tam do 10-ega leta. Tudi jaz sem tam do konca osnovne šole. Meni osebno ni všeč, pa tišči. Lepo je pogledat tipa, ki mu paše in ima dobro postavo. Prava paša za oči. Ampak ponavadi jih imajo bom rekel kar "starejši občani", kot moj dedek na primer.Vse satrejše vidim s temi navadnimi, pa take s pivskim trebuhom itd. Vse OK, tako pač je, da starejši in otroci to nosijo, prav. Ampak ko pa vidim mladega, lepega moškega tam 16-40 pa mi to deluje zeloooooooo gay! :mavrica:
Jaz sem iz navadnih na kopalne prešaltal ko sem dobil dlake na intimnih predelih. :-) Ker se ne brijem in sem res močno poraščen, mi enostavno štrli "frizura" ven iz navadnih hlač in jo je potrebno zelo dobro skrit in pozicionirat da ne gleda kaj ven. Do tega, da se vidi erekcija, pa da ti prijatelj kljub oprijetosti lahko po kakšnem skoku ali toboganu "zbeži" kam stran od ustaljene poti. :-))))

Kopalne hlače so tudi praktične, mker lahko greš z njimi po cesti, v mesto, ko so suhe izgledajo kot kratke hlače. Je pa težko iti v vodo z njimi in priti ven, ker se napihnejo in so res kot balon ali vreča. Tudi plavanje je malce težje. Ampak vseeno imajo več prednosti kot slabosti.

Drugače pa kakšni luštni tipčki kar posegajte po speedo, da bomo imeli drugi kaj za gledat in sanjat. :-)))

#22 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2010 - 12:22

Hehe, je zanimivo brat deljena mnenja. Zase lahko rečem, da se najbolje počutim v kopalnih hlačah in jih nebi zamenjal za nič drugega. Gre predvsem za počutje. Stegna pa tudi posončim, saj si hlačnice dvigujem. Mogoče bolno zgleda, ampak navada je železna srajca. Smo pač različni, ane. ;)

#23 bosie

bosie

piščan'c

• Člani
  • 177 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2010 - 22:51

speedo! Ker se z njimi da spodobno plavat na 1500. Sem pa zaskrbljen, potem ko berem tole, da baje v njih zgledam gayish :angelcek2:

#24 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2010 - 13:50

V nedeljo sem prišel iz Bleda, kjer sem izgubil kopalke. Sušil sem jih na balkonu in mi jih je lepo odpihnilo. :S Pa niti 3 tedne ni minilo odkar sem jih kupil. Danes sem si nabavil nove, kopalne hlače in upam, da bodo zdržale več kot 3 tedne. :D

#25 habibi

habibi

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2010 - 19:09

tesne; kot oprijete bokserce in obvezno rne brez vzorca. Ne maram kopalnih hlac, neudobne in ne zgledajo seksi na tipu

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov