Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Doživeti analni orgazem

45 odgovorov v tej temi

#26 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 185 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2005 - 10:55

Kaj pa opis občutka na splošno, ko ste porivani :?:
Se da opisat občutek :?:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#27 JustMe

JustMe

nov na sceni

• Člani
  • 267 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2005 - 17:01

hehe kakor za koga, men je odlično, ker mam tipčka rad in se v sexu ful sprostim. analni orgazmi so itak zakon, doživel sem jih več, ampak samo z enim tipom ;)

#28 eriq

eriq

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 05 september 2005 - 11:24

mah jz tud k tle gor berem zadeve.. se počutim kot en amater - kr se seksa tiče. :oops:

analni orgazem??? je to sploh mogoče... jz sicer nimam ne vem kolk izkušenj s tem - dejansko samo eno: enkrat si me je en tip vzel, jz sm se mu pa pustu. ne vem zakaj... :?: no, in je blo -ne samo brez zveze - ampak recimo temu.. takrat sm šteku, od kje una "o bog, daj, da tipu čimprej pride" :akcija:

draženje prostate, točka G, pa ne vem kaj... no, pr men je bil filing bolj tko, kot ko te daje kaka huda driska - ko kr se ti zdi, da se bos kr posral. pa drazenje prostate - pr men bolj drazenje mehurja... mah, ne bom opisoval naprej. :?

pa se to.. seks meni ni pač ne vem kakšen bav bav - ne rabi mi bit popolnoma zaljubljen v tipa, da bi se ga hotu dotaknt. ampak to se mi je zdelo pa v iber intimno. pa niti ne vem, kakšna čustva so se v meni takrat prebudila. pa ne mislim v pozitivnem smislu.. ampak samo tko, neki zares močnega!

no, tega ne nameravam kmalu se enkrat poskusit, prav tako - od kar sm sam probal - mi je ful tesko kaj prevec silit v koga drugega.. k se počutim prav egoistična svinja. me mora tipo res prepričat, da to hoče! :?
razvajaj se in drugi te bodo razvajali ;)

#29 nero

nero

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 06 september 2005 - 00:41

eriq - ne skrbi, nisi amater, imaš zgolj premalo (tako vsaj kaže iz tvojega pisanja) izkušenj na tem področju - kar pa niti najmanj ne pomeni, da drugje nisi ekspert. ;)

To, da kaj posebnega pri analnem sexu tip ne čuti oz. so občutki vse kaj drugega kot prijetni, je povsem možno in ni nič nenavadnega. Kot je omenil že eriq in mnogi pred njim, je analni sex zagotovo najbolj intimna oblika sexa med dvema tipoma. In če (v pasivni vlogi) do tipa (aktivnega) ne gojiš kakih posebnih čustev, bodo občutki zelo hitro podobni tistim, ki jih je opisal eriq. :no:

Pri anali je zame najbolj pomembna popolna sproščenost! Tega se tipi premalo zavedamo! :? Ne sme biti nobenega odpora, tesnobe, zaviranja, stiskanja, razmišljanja, kdaj bo že konec ... Ampak zgolj in samo prepustitev užitkom. Pa zraven še veliko ostalih občutkov, od bližine, vročine teles, pogledov, poljubov, dotikov ... :sreca: In do analnega orgazma tako resnično ni daleč ... In je povsem realna in resnična zadeva! Po intenziteti in trajanju se (vsaj v mojem primeru) ne more primerjati z nobenim drugim primerom orgazma. V močno pozitivnem smislu seveda. :jipipi:

Skratka, k temu, da boste dosegli analni orgazem, lahko tudi sami ogromno prispevate! Hm, sicer imam mogoče srečo, ker sem po kar lepih letih veze še vedno totalno zaljubljen v svojega tipa in mi je takšna sproščenost povsem samoumevna ... :mrgreen: Druga sreča pa je verjetno tudi, da je moj lubi v aktivni vlogi definitivno boljši od mene :oops:, pa se tega sploh ne zaveda :D (A. res si car! :respect: )

V glavnem - sprostite se in uživajte v :akcija:

#30 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2012 - 15:37

Sama sem ga skoraj dosegla ko me je en tip "v anus" ampak, da bi ga doživela je čisto malo zmankalo, ker tip ni več mogel. :lool:

Prispevek uredil/a: bugs01, 14 januar 2012 - 15:39.

Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#31 Enyo

Enyo

nov na sceni

• Člani
  • 266 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2012 - 19:22

Ful zanimivo vas je brati! Se mi je vedno zdelo, da mora biti to [pasivno] vam, tipom, ful velik užitek (zato ne razumem strejt parov, da so tok zadrti, da ne prakticirajo tudi obrjenih situacij).
Za bejbe pa ne bi vedla, če analni obstaja, me smo zaenkrat v fazi ugotavljanja, če vaginalni obstaja. :mrgreen:

Lep pozdravček, E!

#32 joe

joe

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2012 - 05:35

tista ful prijetna bolečina, ki to sploh ni, je res užitek....edino to je važno, da si spoščen in da te partner razume in spremlja ter se tako prilagaja situaciji...sicer pa draženje anusa je obveza, a ne?

#33 Vayger

Vayger

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2012 - 20:19

Bi rekel, da enkrat skoraj, samo se je potem ustavil, da je stvar dlje trajala.
Life Is What U Make It :)

#34 cooKie_

cooKie_

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 11 april 2012 - 21:45

Enkrat samkrat do zdaj... bi lahko rekel, nepozaben filing, ker je blo res sproščeno in čudovito.

Drage kroglce pregelk, nikdar nočem biti vel`k!

#35 littleman

littleman

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 20 april 2012 - 19:12

Pri analnem orgazmu sem prišel zaenkrat le do tiste točke, ko se ti zdi, da je orgazem že neizbežen. To se mi je že parkrat zgodilo, ampak preboja pa še ni bilo. :) Za to krivim tipe! Si bom moral poiskati nekega sexperta, ki mi bo odprl vrata v ta drug svet orgazmov :D
My mission in life is not merely to survive, but to thrive; and to do so with some passion, some compassion, some humor, and some style

#36 seannsy

seannsy

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 21 april 2012 - 17:40

Nismo se probal....je pa gotovo zanimivo

#37 gupy

gupy

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 29 april 2012 - 08:07

Sam ga nisem doživel, ga je pa moj tip... večkrat :postelja: ... vendar ne uspe vedno. Pomembna je popolna sproščenost...
Baje je občutek fenomenalen :juhej:

#38 janezkranjsk

janezkranjsk

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2012 - 14:57

kaj pa analni orgazem s pomočjo pripomočkov? kroglice, vibratorji itd?
Meni namreč ful paše to, da si dam v zadnjico vibrator, tiča pa podrkavam, pred orgazmom pa ga potegnem ven. božansko.....

#39 malimedoo

malimedoo

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2014 - 18:19

Za svojih 17 let vesel, da sem ga že doživel :) Moje mnenje je pa, da tega ne pogojuje dolžina korenjaka ampak TEHNIKA!! Ful hudo ko ti kar sam špricne. Ampak za moje pojme je boljše ko mi pride z mojo pomočjo. Ker velik bolj paše. Se je pa fant fajn trudu da je to uspel. Kar nisem mogu verjet takrat da bom doživel vrhunec na tak način. Najboljš je v tej stvari un občutek preden ti začne prihajat :$
Ko se ta stvar zgodi takrat je seks fuuul dober. Že vidiš takoj med samim analnim odnosim če tip obvlada ali ne. Ko ti pa začne prihajat je pa to nebeški občutek. Pomojem si v največjem raju kar ga premore gay intimnost :) men edino občutek med ejakulacijo ni bil neki preveč ok ampak zanimiva in fajn izkušnja!

#40 f.ushion93

f.ushion93

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2014 - 19:44

vse kakor se splača potrudt, fajn zadeva :-D 

#41 litijan53

litijan53

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2016 - 12:06

Ah fantki moji :P
Bomo mogl it na inštrukcije :mrgreen:

Tako kot imajo ženske G točko, jo imamo tudi tipi.
In če se partner dovolj sprosti, če aktivc dobro penetrira v anus oz., draži prostato;G točko lahko pasivni doživi orgazem, torej analni orgazem.

Govori se, da je analni orgazem nekaj najboljšega oz., najboljši orgazem.
Ni ga lahko doživeti, in tudi zelo malo tipov ga tudi doživi.

Glorchy :pepper:

Morda ga še nisem, si ga pa želim, ker, če je tako kot pravite, je to nekaj najlepšega kar se lahko zgodi med dvema.

#42 yankcrank

yankcrank

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2017 - 17:16

Meni pride analno ob skoraj vsaki penetraciji. Izgleda, da imam zelo občutljivo ritko. Analni orgazem doživim veliko bolj intenzivno in občutki so, vsaj zame, nepopisni ... 

#43 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2018 - 15:05

Meni pride analno ob skoraj vsaki penetraciji. Izgleda, da imam zelo občutljivo ritko. Analni orgazem doživim veliko bolj intenzivno in občutki so, vsaj zame, nepopisni ... 

Enako. Pa naj bo to dildo ali pravi penis :). Po analnem orgazmu ali pa po seriji analnih orgazmov ponavadi potrebujem spanec. Najboljši mi je občutek v hrbtu. Od lopatic navzdol mi hrbet zelo močno in prijetno zvija nazaj. To se dogaja v nekakšnih intervalih, ki ne pojenjajo dokler penis drsi v anusu. Seveda tudi občutka v anusu ne gre zanemarit. Dobim občutek izjemno odprtega anusa in takrat iz mojih ust letijo vse možne kinky besede :D 

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#44 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2018 - 17:25

Madona, tale opis pa klice po preveritvi dejanskega stanja v elementu :-D

#45 Littlehiro

Littlehiro

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2018 - 18:32

Jas sem ga tudi doživel. In naj vam povem fantje tu vmes ni samo tehnika (vsaj pri meni), gre za kemijo med dvema partnerjema (seksualna ali ljubenska iskrica). In jas sem ga doživel dvakrat. Prvič med seskom z partnerjem, ki sem ga prvič srečal in občutki so nepopisni a me je lahko zadovoljil samo na bazi seksualnih potešitev ko pa je bila iskrica še z romantične smeri sva oba z partnerjem si podajala objeme dotike poljube beseda vam zagotavljam ta občutek je šele nekaj česar se ne da opisati.

Nisem pa mnenja da se to zgodi poredko, če se oba partnerja potrudita pasivni ponavadi doživi. Razen če gre aktivnemu za samo navadno živalsko porivanje.

Love and hugs <3 

XOXO Evie  :vrtnica:

#46 Y2K0

Y2K0

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 14 avgust 2018 - 23:52

Sem doživel saj trikrat..., občutka se ne da opisati, je treba kar doživeti da sam presodiš.

Prispevek uredil/a: Y2K0, 14 avgust 2018 - 23:53.

V svetlem prostoru se ni mogoče skriti!

:kuku:  :kuku:  :kuku:  :kuku:  :kuku:  :kuku:  :kuku:  :kuku:  :kuku:  

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov