Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Vprašaj me!

2937 odgovorov v tej temi

#1 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 519 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2010 - 10:58

Niti ne, zarad tega ker, tudi sam ne bi mogel drugače, pomembno je, da so večeri kvalitetno izkoriščeni ;) Pa saj so drgač tud vikendi na razpolago :)

Bi bil/a pripravljen/a zapustit mati Slovenijo in živet v tretjerazredni državi za kaksno leto, ker je tvoja boljša polovica dobila ugodno pogodbeno zaposlitev tam?

Seveda, brez pomislekov! Čeprav mi ni jasno, katera država je tretjerazredna?! :S

Si že bil/a v ljubljanski Hiši eksperimentov? Tvoje mnenje?

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#2 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2010 - 12:54

Bila, nazadnje pred kakimi 3 leti. Luškane "fore" imajo, je pa tako bolj za otroke (in za tiste malo večje otroke :D ). ne vem, koliko so se spremenili, dodali v tem času - bo treba sčekirat.

Se pustiš znervirat, če recimo sediš v avtu, se odpravljaš ven s parkirnega prostora, imaš mali opravek - nekdo pa že čaka ali ti celo potrobi? Mu "vljudno" napraviš mesto takoj ali ga ne je*eš 5 posto in v miru opraviš "proceduro"?

#3 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2010 - 12:58

Nisem najbolj miren človek na svetu, zato ponavadi nakažem, da naj počaka. Ponavadi se vseeno hitro umaknem, še posebej na mestih, kjer je težko dobiti parkirno mesto.

Rad/a voziš? Kako bi se ocenil/a od 1 do 10?

#4 Yuna

Yuna

piščan'c

• Člani
  • 126 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2010 - 00:37

Obožujem vožnjo z avtom, ker sem se mu pred enim letom odpovedala ga kar pogrešam. Se je pa poslabšala koncentracija, ker tako poredko še sedem za volan. Ocena: nekje 7... To bi lažje drugi presodili :)

Poznaš lezbijčni forum Gaja kafe? Veš zakaj so ga zaprli? Misliš da obstaja kakršnakoli možnost o njegovem vstajenju od mrtvih?

#5 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2010 - 01:30

Poznam. Bil je zelo kvaliteten forum, prirejali so se pikniki, ženski žuri ... ah, kje so tisti cajti?! :mavrica: Sicer pa tud razlog za zaprtje piše, teme pa lahko še vedno bereš. Ne, na žalost ne bo vstal od mrtvih. Saj je Mavrični forum čist ok, forum so ljudje - če pa ni ljudi, ki bi pisali, razpravljali, potem pa je seveda mrtvilo.

Aja, pa ni bil lezbični, ampak ŽENSKI, za vse spolne usmerjenosti.

Boš obiskal/a praznik češenj?

Prispevek uredil/a: Amos, 29 maj 2010 - 01:31.

#6 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2010 - 09:32

Ne, bom pa na prazniku artičokov.

Si že bil-a na Triglavu ?
I.C.C.

#7 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2010 - 09:41

Ne, ne še.

-letošnja, katera evrovizijska pesem ti je najbolj všeč?

#8 Misplaced

Misplaced

piščan'c

• Člani
  • 116 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2010 - 10:52

Joj, še tega se mi manjka gledat. :? Naša letošnja pesem se mi je zdela tako zelo zelo nevšečna, da ne morem tvegat, da bi se mi vsedla v uho. Tega res nočem. Bom zgooglala zmagovalca, ko bo.

Kolikokrat na teden se ujameš, da je ura čez poldne, ti pa še vedno posedaš v pidžami?
I didn't ask to be a princess - but if the crown fits ...

#9 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2010 - 11:15

To se mi je včasih dogajalo skoraj vsak dan, če le nisem imela službe dopoldne. Zadnje časa pa opažam ta obrat, da hodim spat ob bolj ''človeških'' urah, zbudim pa se že ob 7h, najkasneje ob 9h... ne vem kaj je to, morda nov bioritem. :zmesan: Je pa res, da mi še vedno paše podaljševanje jutra, jutranjih ritualnov, tako da vsaj 1x tedensko nujno rabim dolgo jutro, torej da ne vržem pižame s sebe pred poldnevom. Če pa reees paše. :mrgreen:

Se ti zdi, da bi ljudje bolj in več popivali, če ne bi naslednji dan imeli mačka? :flaska:
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#10 bobitoi

bobitoi

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2010 - 14:58

Mogoce nekateri res. Sicer pa ze ogromno ljudi ima vsak svoj recept za/proti macka tako da veselo popivajo naprej.

Verjames v posebne (malo bizarne) vonje... naprimer vonj po tvoji osnovni/srednji soli, bolnicah, starajsih obcanih....
Kateri je ta tvoj posebni vonj? Ce ga nimas imenuj svoj najljubsi vonj (te mogoce veze na kak spomin)?

#11 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2010 - 09:26

Spomnim se vonja kolidža v Nottinghamu, na katerem je učila moja sestra. Mogoče čudno, glede na to, da sem tisti kraj obiskala enkrat in to deset let nazaj.
Ko sem bila mlajša, so me skrajno fascinirali vonji povštrov. Nostalgijo sicer zganjam ob vonjih po vrtcih, bencinu, lepilu (of kors), internatu, borovcih, mokri pasji dlaki, vonj po vaniliji, ki sem ga vohala na neki vzgojiteljici, vonj po plesni dvorani, vonj po kresu (dimu nasploh), polulančkih, Solea kremi za vneto kožo.
Obožujem vonj svežega tiska in s tobakom prepojene kože.

Je vonj pri tebi pomemben faktor spolne privlačnosti?

#12 Yuna

Yuna

piščan'c

• Člani
  • 126 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2010 - 09:37

Ja vonj mi je zelo pomemben. Ponavadi me osebe, ki mi ne odgovarjajo po vonju, zelo odbijajo in se z njimi v zvezi ne ujamem (morda pa je samo naklučje). Do 5ih sta bili samo 2, ki ju je moj nos "prenesu" in tudi edini ob katerih sem si res želela bit.

Katero evropsko mesto/državo priporočaš za enotedenski dopust v dvoje (ki je tudi študentski denarnici prijazna :))?

#13 malina

malina

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2010 - 20:13

Prago :) Čudovita je.

Kakšna je tvoja soba?

"As trans people begin to organize politically, it is tempting to adopt the essential notion of gender identity. [...] However, as transfeminists, we resits such temptations because of their implications." Emi Koyama

#14 Misplaced

Misplaced

piščan'c

• Člani
  • 116 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2010 - 23:00

Trenutno vlada ustvarjalni nered. :)

Tvoje mnenje o mali Lini na Slovenija ima talent?
I didn't ask to be a princess - but if the crown fits ...

#15 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2010 - 23:21

Zdi se mi, da Lina poje fenomenalno za svoja leta (nevem, sicer koliko vadi in na kakšen način). Po drugi strani pa se mi ne zdi dobro zanjo pri njenih letih, da že tako zgodaj postane ''zvezda''. Le kako bo gledala na to čez 10 let. Pomislite kako je v šoli, z vrstniki, učitelji. Seveda bo imela (že ima) kar naenkrat ogromno prijateljev, a vprašanje koliko pravih prijateljev, ki se bodo z njo družili zaradi njenega znača in ne slave. Še enkrat pa lahko rečem, da punca poje odlično in je tudi zelo inteligentna.

Kateri letni čas ti je najljubši in zakaj?
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#16 baby

baby

redni gost

• Člani
  • 361 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2010 - 01:09

hm....ne morem se odločiti med zimo in jesenjo. zima zaradi snega - obožujem ga. jesen pa zaradi dežja in spreminjanja barv, pripravljanja narave na počitek.

všeč sta ti dve osebi. ena je taka kot ti, ujameta se v vsem, edini problem je v komunikaciji, katere na čase zelo primanjkuje. druga je čisto nasprotje, toliko sta si različni, da ti gre včasih kar na živce in ne moreš razumeti zakaj za vraga obstajajo ljudje s tako zgrešenim pogledom na svet. po drugi strani pa je ta vajin odnos kot odnos med dr. housom in cuddyevo - se pravi, da vesta, da se privlačita in to si izkazujeta samo preko verbalnega ''zabijanja'' drug grugega. ne ti, ne on/a ne bo naredil prvega koraka. do obeh gojiš zelo močna čustva. ne moreš preko svojih pogledov na svet, po drugi strani pa tudi brez komunikacije ne moreš. za katero osebo se odločiš in zakaj?

Prispevek uredil/a: baby, 31 maj 2010 - 01:10.

#17 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2010 - 08:59

Odvisno, kaj ti pri kateri osebi več pomeni... Če pričakuješ vse v eni osebi, ni nobena odločitev prava. Nobody is perfekt, ask your heart.

-Si se odpravil-a, kdaj sam-a na dopust?

#18 malina

malina

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2010 - 10:42

Sem. V London sem šla dvakrat sama, sicer sem tam vedno koga poznala in se družila tudi z njimi, vendar sem bila tudi veliko sama. Nedavno pa sem se vrnila iz Avstalije, kjer sem bila na pol letnem potovanju. Tam imam družino in sem seveda bila tudi pri njih, sem pa ogromno sama potovala in tako sama prepotovala polovico države. Obožujem solo potovanja, zame so to časi popolne svobode.

Kaj si oz boš danes zajtrkoval/a?

"As trans people begin to organize politically, it is tempting to adopt the essential notion of gender identity. [...] However, as transfeminists, we resits such temptations because of their implications." Emi Koyama

#19 challenger

challenger

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2010 - 10:46

danes nič, ker sem morala biti tešča za zdravstveni pregled :S sicer pa ržene ali ajdove kruhke - najraje s figovo marmelado :lacen2:

pogled na alpe ali na morje?

#20 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 374 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2010 - 10:53

Na alpe

čokoladni ali navadni krof ?
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#21 qwerty

qwerty

piščan'c

• Člani
  • 95 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2010 - 10:57

Čokoladni :P

Bela kava ali kava z mlekom?

#22 ChEry

ChEry

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2010 - 12:33

podalšana bela kava ;)

'pešhonda' ali kolo ali avto?

#23 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 434 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2010 - 12:39

na kratke relacije kolo.

imaš raje tek ali kolesarjenje?

Right now, nothing can kill my vibe

#24 malina

malina

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2010 - 12:41

Kolesarjenje. Teka ne maram. Niti malo.

Uporabljaš MP3 oz iPod ter kako pogosto menjaš komade na njem?

#25 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2010 - 17:06

O ja, redno uporabljam mp3. Včasih mi je delal družbo predvsem na poti na fax, danes pa ga uporabljam predvsem doma, ker ga preklopim na zvočnike, pred spanjem ali pa v avtu. Komadov pa skoraj da ne menjam. Imam nekje 150 stalnih, približno 1x na mesec pa dodam nove oz. zbrišem tiste, za katere sem prepričana, da jih bom po prvih sekundah preskočila. Super tale moj mp3. :ljubezen:

Si že kdaj sam/a naredil/a sladoled? Če ja, kakšnega in kako, je bil užiten? :mrgreen:
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov