Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kondomi

35 odgovorov v tej temi

#1 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2004 - 10:46

Maste posebne želje kakšne kondome :?: Vas kondomi ovirajo, če da, v kakšnem pogledu? :?:
Je sex z kondomom slabši kot brez njega :?:

Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#2 queerwannabe

queerwannabe

piščan'c

• Člani
  • 86 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2004 - 11:06

Hmmm...

Meni kondomi niso prav nic vsec :shock:
Sej je tud kul s kondomi ampak, ko pa je brez toliko bolje...
Jaz sem mali psihopat... :evil:

#3 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2004 - 11:57

Kondomi definitivno morajo biti, že zaradi zaščite pred spolno prenosljivimi boleznimi. :?:
Sex brez kondoma ... kaj pa vem ... če bi nekoč živel skupaj s partnerjem in bi oba šla na testiranje ... zakaj ne ... pred tem pa nikakor. :no:
Hm ... kondomi ... teh je toliko vrst. :mrgreen: Sadni so recimo kul. :evil:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#4 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2004 - 13:02

brez je zakon. sej ves, s kom seksas. Ce pa seksas vse poprek, pol je pa to mal za pomislt, a se splaca brez kondoma seksat.

Drgac pa z rednim partnerjem itaq da brez.

O obcutkih z ali brez pa ne bi, k se res ne spomnim, kako je z kondomom :oops:

#5 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2004 - 15:17

Se strinjam s toplifantkom. Sex brez kondoma je neodgovorno.
Kondomi me ne motjo - itk so obvezni, zaradi spolno prenosljivih bolezni.
Razen ko imaš stalnega partnerja in sta oba testirana.
Drugače pa sadni sux, če hočeš potem še fafat. Je pol tist kemični okus - pfuj :bruh:

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#6 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2004 - 15:25

ma fafat po kermukol kondomu je zanic. Lateks in lubrikant na kondomu pač nista najbolj prijetnega okusa.

#7 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2004 - 15:28

Lateks brez okusa se še nekako, da prebavit. Medtem ko tisti sadni okusi pa ne. :šok:

Glorchy

#8 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2004 - 19:03

Sex brez kondoma je tako in tako boljsi. Brez kondoma sem bil samo z bejbikami, ceprav kasneje tudi obvezna uporaba kondoma pri njih, pri tipih pa vedno. Ce je fafanje v igri lahko tudi brez, vendar kakor kdaj. Kar se pa tice okusov kondomov, jih je pa malo morje. Pred 1 letom sem imel neke special kondomcke, ki sem jih dubu, mislim ej, 1A. Okus po breskvi, ampak resnicno je bilo kot, da bi lizal popolno breskvo, vec sline je bilo, vec okusa si dobival. Se vedno bi si jih zelel, vendar v LJ imajo kr ene, ki niti priblizno niso to kar bi clovek lahko dal v usta.
Ce pa imajo kondomi dolocena dezinfekcijska sredstva gor in pol tist, ko da model kondomcek dol, in hoces dat ticka nazaj v usta, faa*****k, kot da bi Spitaderm pil, fuj fuj. :bruh:

#9 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2004 - 00:28

morm sploh priznt,da sm do zdej samo z enim tipčkom (bivšim) meu analni odnos pa še s tistim (ker sem mu dejansko zaupal in sm vedel,da sm njegov prvi) sva brez - občutek je biu fenomenaln,zato si z kondomom ne predstavlam :oops:
:wink: mojga tamauga pa zdej jst vedno s kondomom,ker njemu tko bl pašeŠEpaŠE :lool:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#10 robert

robert

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2004 - 06:55

Tudi jaz se strinjam s toplim fantkom. :wink:
Čeprav jaz vedno uporabljam kondome,ker mi tako paše :P ,
ko pa imaš stalnega partnerja in če si zaupata pa seveda lako tudi seksata brez .Je pa veliko boljši občutek :?: ,kakor s kondomom :mrgreen:

#11 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2004 - 14:58

SEcond Nature napisal, če v igri fafanje, da lahko tudi brez kondoma.

Khm - kaj ti fafaš s kondomi :?:
Namreč jz nikol v lajfu, nism fafal s kondomom. Vedno brez - logično :?:

#12 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2004 - 16:20

Tocno tako, kot si prebral. Ce je v igri oralno zadovoljevanje in ce je model kr en, po moznosti 1x avantura, skoraj vedno zadevo opravim z kondomom, ki je z okusom. Zakaj? Imam ze svoje razloge. Ce pa ni kondoma, seveda,ce je vse clean in da je model res dobr pa tudi brez.
Vendar, da se razumemo, ce je to stalen fuk partner je zadeva brez kondoma, anal pa vedno z kondomom!
Kar se tice logike, mislim, da tu ne igra bistva!

#13 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 02 september 2004 - 13:40

Fafanje s kondomom - nisem še nikoli probal.

Anala - sedaj, ko imam stalnega partnerja, brez kondoma. Sicer pa vedno s kondomom.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#14 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 24 september 2004 - 17:28

No, v Amsterdamu se dobijo taki "Glow in the dark" ;-) Res super, ko ugasneš luč!

Glorious, jaz dam bolj prav tistemu, ki za one night stande uporablja kondome z okusi (za oralca). Zakaj hudiča bi reskiral, če ni treba? Lajf je samo en in najbrž si nihče ne želi AIDSA, hepatitisov ali raznih bakterijsko-glivičnih vnetij.
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#15 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 24 september 2004 - 17:32

Ce smo ze ravno pri Amsterdamu, tam je tudi "Condomerie", kjer lahko dobis kondome pakirane na 1001 nacin :lool:

Tudi za oralca bi priporocala kondom.
"Wheresoever you go, go with all your heart." (Confucius, 551 BC-479)

#16 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 25 september 2004 - 00:33

Hello,

Spelca77, zanima me (glede na to, da tudi pri moškem oralnem sexu priporočaš kondom), kaj pa priporočaš v oralnem sexu pri dveh ženskah? :?: Ker ne smemo pozabiti, da tudi oralni sex dveh lezbijk ni varen, če je ena od njiju okužena s kakšno od spolnih bolezni.

Si že slišala za "dental-dam"?

LP vsem.
Ljubezen je večna, dokler traja.

#17 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 574 prispevkov

Objavljeno 22 april 2007 - 18:27

Z moškim sem hotel seksati, iz žepa sem vzel kondom, ko je to videl, je takoj oblekel hlače in mi je rekel da ne. Bil sem začuden nad njegovim dejanjem. Ne razumem, kako more biti tako neumen, da seksa brez kondoma. Sploh se ne zaveda, da lahko faše kakšno bolezen. Seks s kondomom ali brez ni nobene razlike; edina razlika je, da je seks s kondomom bolj varen kot pa brez.

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#18 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 22 april 2007 - 21:40

Bravo, apolon! :clap: Jaz mislim popolnoma isto - probal sem že tudi brez (pred tem sva šla oba na test), pa mi je bil občutek popolnoma enak. Zato ne vidim razloga, da bi sploh še kdaj to počel brez kondoma.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#19 Gost_†TeddyBear†_*

Gost_†TeddyBear†_*
  • Gostje

Objavljeno 24 april 2007 - 05:33

tud jaz sem pred nekaj časa rekel ..eh kaj kondomi..pol pa se človk zamisli pa si reče:Kaj pa če dobim..nwm AIDS ?Fack in pol sem skapiral da bolš slab sexs kot pa spolna bolezen.

#20 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 24 april 2007 - 09:37

Slabši seks? Samo zaradi kondoma? :shock:

Smešno se mi zdi, ko nekateri tipi izjavijo, da je seks s kondomom kot bi lizal sladoled preko folije. Kondom je takooo tanek (se prilega penisu kot druga koža), da se ziher vse čuti skozenj, trenja in to.

Pol na miljone ljudi, ki seksa s kondomi, imajo samo zaradi tega slabši seks kot tisti, ki seksajo brez?
A hug is the shortest distance between Friends.

#21 speed

speed

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 27 april 2007 - 21:19

Bravo, apolon! :clap: Jaz mislim popolnoma isto - probal sem že tudi brez (pred tem sva šla oba na test), pa mi je bil občutek popolnoma enak. Zato ne vidim razloga, da bi sploh še kdaj to počel brez kondoma.

Aha, pasiven :D

Z moškim sem hotel seksati, iz žepa sem vzel kondom, ko je to videl, je takoj oblekel hlače in mi je rekel da ne. Bil sem začuden nad njegovim dejanjem. Ne razumem, kako more biti tako neumen, da seksa brez kondoma. Sploh se ne zaveda, da lahko faše kakšno bolezen. Seks s kondomom ali brez ni nobene razlike; edina razlika je, da je seks s kondomom bolj varen kot pa brez.

Morda je pa končno našel dober izgovor, da prekine. Si na to pomislu? :?

Ali pa drugače - verjetno mu pač s kondomom ne paše in mu je pač drkat boljš, kot seksat s kondomom. Njegova odločitev. Odrasla oseba, tveganj se najverjetneje zaveda (oz. vi ne morete vedeti, če se jih ne) in se je odločil, da mu je seks brez kondoma pomembnejši od tveganj. Mene to ne čudi sploh. In ne, seksat brez ni isto kot z.
Kaj je bolj pametno in kaj ne, je bolj stvar filozofije. Je pametno tisto, kar mene naredi bolj srečnega? Ali je pametno tisto, kar večino na tem forumu naredi bolj srečne.

#22 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 27 april 2007 - 21:30

Aha, pasiven :D

Ne, takrat sem bil aktiven, ampak res ne vem, kaj ma to tukaj veze? :?:
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#23 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 28 april 2007 - 11:14

Ne, takrat sem bil aktiven, ampak res ne vem, kaj ma to tukaj veze? :?:

Verjetno to, da je seks s kondomom slabši od seksa brez njega. Pa smo spet na začetku. :D

Kaj je bolj pametno in kaj ne, je bolj stvar filozofije. Je pametno tisto, kar mene naredi bolj srečnega? Ali je pametno tisto, kar večino na tem forumu naredi bolj srečne.

Mislim, da ni kej filozofirat, kadar gre za varnost in za osebno zdravje. Nekomu je to pomembno, drugemu ne.

#24 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 30 april 2007 - 16:09

Jaz zadnja slaba 4 leta seksam brez kondomov, vendar mora biti tu izpolnjen predpogoj, da sta oba s partnerjem testirana in imata ekskluzivno vezo. Midva osebno sva se testirala, še preden sva se sploh podala v prvi analni odnos in si vsa ta leta seveda ostajava zvesta.

Glede tiste izjave, da je seks s kondomom kot lizanje sladoleda čez šipo - to sem slišal dostikrat od folka, še največ od str8ov. Vseeno jaz pravim, da je na prvem mestu zaščita, pa naj bo to pred spolno prenosljivimi boleznimi ali pa pred nezaželjeno nosečnostjo v str8 zvezah v primeru, da partnerka ne jemlje kontracepcije. Nažalost dajejo str8 največji poudarek prav slednjemu in na spolne bolezni dostikrat sploh ne pomislijo. V primeru, da ženska jemlje tabletke, si večina misli, zdaj pa komot in brezskrbno brez kondoma :zmesan: Za moje pojme totalno zgrešena logika, kot da pa med str8 populacijo ni morebitnih spolnih bolezni.

Kar se oralnega seksa tiče, s kondomom tudi jaz še nisem fafal, čeprav se zavedam, da obstaja možnost okužbe s spolno prenosljivimi boleznimi tudi v tem primeru. Ta možnost je seveda veliko manjša kot pri spolnem aktu, ampak vseeno obstaja. V tem primeru mora biti človek pozoren, da slučajno nima kakšnih ranic v ustni votlini.
Kakorkoli obrneš, mora biti zdravje vedno na prvem mestu :evil:

Prispevek uredil/a: MUSTANG, 30 april 2007 - 16:11.

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

#25 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2007 - 17:56

Kondom med analnim odnosom vedno. Iz večih razlogov, zdravstveni (zaščita) in zaradi dodatnega užitka (različne oblike in okusi kondomov) - nama s fantom je všeč. Pri oralnem seksu ne prakticirava tega. Ko bo čas, bova seksala tudi brez kondoma - po predhodnem testiranju. :naj-frend:
Do files get embarrassed when they get unzipped?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov