Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kako pogosto masturbirate?

158 odgovorov v tej temi

#151 badboy

badboy

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2013 - 18:10

Skoraj vsak dan, včasih tud večkat (odvisn koga srečam na ulici) :)

#152 queerKa

queerKa

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2013 - 00:01

hja. odvisno od obdobja in letnega časa:). lahko je 2-3x na dan, lahko je samo 2-3x na teden. pride pa tudi kak sušni teden, bog varji sicer:)
Bo kot mora bit in ko mora bit bo

#153 Dorian

Dorian

piščan'c

• Člani
  • 171 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2013 - 00:48

bugs01 je omenila zasvojenost z masturbiranjem. Po mojem gre za zasvojenost, če se zaradi masturbiranja ne odločiš oditi v šolo/službo ipd., če to vpliva na tvoje obveznosti in odnose z drugimi.
Če te zgolj ima, da se moraš enkrat na dan sprazniti, je to po mojem mnenju povsem normalno.
Če hočeš za enim orgazmom doživeti še drugega, pa tretjega, čeprav se sploh ne moreš več do konca izdrkati, potem predlagam, da se po prvi ali drugi seansi odstraniš izpred računalnika oz. vstaneš iz postelje in se nujno z nečim zaposliš. Iz svojih izkušenj menim, da so obsesivna izdrkavanja posledica tega, čemur se reče zu viel Zeit.

#154 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 654 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2013 - 00:58

Jaz imam pa obdobja, ko sem v kakšni stiski (zadnje čase predvsem v časovni, ko lovim kakšen deadline), in si ga pogosteje vržem na roko. Mislim, da je to precej naravno, seks/orgazem pomirja, razbremeni živce. Tako da ne bi rekel, da je to moj beg pred realnostjo. :P

i tried

#155 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2013 - 00:58

bugs01 je omenila zasvojenost z masturbiranjem. Po mojem gre za zasvojenost, če se zaradi masturbiranja ne odločiš oditi v šolo/službo ipd., če to vpliva na tvoje obveznosti in odnose z drugimi.
Če te zgolj ima, da se moraš enkrat na dan sprazniti, je to po mojem mnenju povsem normalno.
Če hočeš za enim orgazmom doživeti še drugega, pa tretjega, čeprav se sploh ne moreš več do konca izdrkati, potem predlagam, da se po prvi ali drugi seansi odstraniš izpred računalnika oz. vstaneš iz postelje in se nujno z nečim zaposliš. Iz svojih izkušenj menim, da so obsesivna izdrkavanja posledica tega, čemur se reče zu viel Zeit.

Hvala za tale odgovor.
Očitno sama ne spadam potem v skupino kjer so nekako zasvojeni k temu.
Sama osebno skoraj vsak dan ali pa vasj 5x v tednu to počnem skoraj nikoli pa 2x ali več na dan. :mezik: :nerodno:
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#156 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2013 - 11:58

Če se navežem še na tisti komentar glede glavobolov. Sicer je moralo biti že kar nekaj časa nazaj, ampak sem se spomnil na to, da se je tudi meni že ene parkrat zgodilo, da me je tik pred orgazmom glava tako zabolela, kot da bi mi jo hotelo raznesti... Nekajkrat... Samo zdaj že ful dolgo nič, k sreči... Sicer pa tko, pridejo dnevi, ko 3 dni ne (rabim), potem pa kak dan, ko 3x, pa še nekako ni dovolj. Je pa res, da je dobro za "pomiritev", kot pravi Crane. :)
Pa lep dan! :)
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#157 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2013 - 13:03

Drkanje je kul. Drkam povprečno 2-3x na dan. Na to ne vpliva, če seksam ali ne. Ponavadi zdrkam tudi po seksu, pred seksom pa itak skoz (ker seksam ponavadi zvečer :D). Večinoma si ga zdrkam zjutraj pred faksom, če ne začnem prezgodaj. Potem enkrat popoldan, po faksu/kosilu ipd in tudi zvečer pred spanjem, če ne zaspim kmalu po seksu.

Če imam celodnevno učenje, je drkanje lahko še pogosteje. Včasih ko se učim imam eno roko v hlačah in si ga skoz nekaj gnetem. Zaradi tega se "ponesereči" narajcam in pol vzamem pavzo pa si ga zdrkam. Stvar je ful pomirjajoča :D

(mi je pa že nekaj ljudi reklo da imam zalo visok libido :P)
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#158 hidden

hidden

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2013 - 02:36

v mlajših letih/najstniških večkrat dnevno :D potem sem prišel do faze ko nisem imel potrebe po cel teden, zdaj pa tak normalno vsak ali vsak drug dan :) odvisno od razpoloženja.
glede materiala za drk mi je všeč oboje torej domišljija (s katero je po mojih izkušnjah way more hot :D) in pa seveda filmčki na netu slednjio je tut malo bolj pogosto ;)

#159 Tonymontana

Tonymontana

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2013 - 18:48

Prej, ko sem "lovil" le punce, sem "redno" (intepretiram kot povprečno vsaj dnevno), zdaj odkar igram za obe moštvi ... Skoraj nič več.

Kombinacija punce in prijatelja nanese vsaj 3x na teden, vsakič po več ur skupaj, občasno se zgodi tudi kaj nenačrtovanega in dodatna dejavnost.

Priznam pa, da si lahko dovolim veliko med rjuhami, kar vodi k pomanjkanju zanimanja za piksle.

"Having the courage to find a better path is having the courage to risk making new mistakes."

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov