Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Verjamete v horoskop?

208 odgovorov v tej temi

#201 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 627 prispevkov

Objavljeno 31 december 2015 - 16:01

Bol verjamem ,se najdem oz me bol opisuje astronumero... 

13

Ste predvsem praktična oseba. Na videz ste blagi, v resnici pa skrivnostni in trmasti. Čeprav težko vzpostavljate stike z ljudmi, ste po naravi senzibilni in polni razumevanja. Ste zelo urejeni in poskrbite za vse detajle. Lahko postanete mali diktator, zato vas ima okolica za trmaste in neodgovorne. Ne marate kreganja in spopadov in poskušate najti svojo pot za mirno rešitev problema.

Diktator sem bližnji okolici takrat , ko vidim ,da enostavno želijo imeti me pod nekim nadzorom in upravljati z menoj. Rečem to kar mislim , da bi morali vedeti in to je to. Se povlečem v svoj svet , se ne odzivam in ne odgovarjam na določene reakcije.

Točno sem prepričana, da vsak posameznik ve kaj je za njega / njo najbolje in ne dovolim , da bilo kdo fural moj lajf in to samo zato , ker je  svojega zafural...  Svojo trmo pa opisujem kot gonilno silo, ki me je dostikrat pozitivno presenetila in predvsem takrat, ko samega sebe premagaš ... ker znam in zmorem...  

Naša " osećanja " u vezi sebe direktan su  pokazatelj gde se nalazimo u odnosu ..na 

Svoje Želje !

Zoran Pavlović 

#202 punca97

punca97

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2016 - 23:55

Ne, samo vcasih ko preberem stare horoskope dobim obcutek kot, da se je vse to kar je napisano res dogajalo v preteklem tednu, mesecu...

#203 linebreaker

linebreaker

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2016 - 21:42

Ma horoskopi so vedno napisani dovolj dvoumno, da se v vsakem primeru potrdijo.
"Jutri se ti bo zgodilo nekaj lepega"
Ja, no shit sherlock.

#204 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 17 april 2016 - 18:08

V horoskop ne verjamem. Če bi bilo tako kot dostikrat piše zame, potem bi moral bit bogat do onemoglosti, direktor v kaki hudi firmi in že nekaj let srečno zaljubljen. No ja negativnh stvari nisem napisal, ker tudi niso nikoli zadeli. To da v vsaki reviji pišejo horoskop, se mi zdi zgolj zato, da zapolnijo prazen prostor v revijah in časopisih.

Tudi to ne verjamem, da nekdo ki se rodi na določen datum in uro, dobi s tem neko srečo ali nesrečo (glede na horoskop). Potemtakem bi dosti staršev počakalo na rojstvo otroka ali pa ga splaniralo v naprej, da bi se ja njihov otrok rodil "pod srečno zvezdo". Pa tudi vse oddaje po TV, kjer ti nakladajo o horoskopu in podobnih zadevah so bolj kot ne HOAX. Briga me, v katerem obdobju je luna v hiši marsa od očeta Jupitra in nevem kaj še vse. To je nakladanje za tiste stare mamce, ki vrejamejo v vse kar jim po TV govorijo.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#205 tornyii

tornyii

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2017 - 09:30

Itak  :plosk:

There ain˙t no turning back!   :vrag: 

#206 jotopijo1

jotopijo1

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2017 - 12:55

Otročji del menebsi še vedno želi, da bi ble take reči, kot so horoskopi res, a bi bil naš svet bolj skrivnosten ali magičen. Na srečo je to majhen del. Vem, da so ti horoskopi in spiritualne reči narjene tko, da se vsak najde vsaj mao v njih. Poleg tega horoskopska znamenja ne več res ustrezajo, v katerem ozvezdju se nahaja sonce, tko da so vsa zamaknjena. In ponavadi se v kaki drugih znamenjih najdem še bol k v ribi/ah.
You know what they say: you might be straight, but so is spaghetti until things get steamy

#207 kozoroginjakozorog

kozoroginjakozorog

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 16 september 2017 - 02:08

vedno manj verjamem  v horoskop :D

#208 gersane

gersane

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 19 september 2018 - 03:07

Jag tror på horoskop. Det är lätt att tro att allt är förutbestämt och att astrologi är svaret. Under en tid har jag läst mycket om det egyptiska horoskopet och det ger mig lycka. Jag känner att allt är väldigt sant.

#209 katie

katie

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 23 september 2018 - 22:32

Niti ne verjamem, no nekaj malega se sklada z naravo posamezinka ali pa so horoskopi že tako spisani.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov