Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Verjamete v horoskop?

208 odgovorov v tej temi

#51 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 10:21

Ja jst če gledam te opise v kakih sanjskih knjigah je zlo tko na grobo povzeto. Ko pa mi je en astrolog nekoč naredil karto in mi povedal še moja podznamenja, sem bila pa prav presenečena ker je moj karakter zadel v nulo- vse slabosti, vse prednosti. Sicer mi je še nekaj napovedal prihodnost ampak se ni nič od tega uresničilo- i wonder why lol.

V te tedenske horoskope pa ne verjamem, jih pa berem drugače sam tko iz firbca.

#52 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 998 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 10:26

...Ascendent je pri posamezniku samo eden ;)
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#53 Mandy

Mandy

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 12:23

Meni je tudi teta pred kratkim naredila astrološko karto (za dan rojstva). Na podlagi vsega kar mi je povedala, wau..sm bila presenečena. Toliko stvari se je ujemalo dejansko z mojim doživljanjem vsega...tko, da sedaj začenjam verjeti - da le nekaj je v astrologiji. :mezik:

#54 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 13:26

...Ascendent je pri posamezniku samo eden ;)

Ja maš sonce-osnovno znamenje, luno pa ascendent.

#55 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 998 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 13:45

Pa, da razčistimo:
Torej, govorimo v ednini, ne v množini, če je govora o ascendentu, in če gre za eno persono, saj je podznak pri posamezniku lahko samo eden. To zadevo bi pustila pri "gmah" (beri: miru), ker nisem ravno dlakocepski tip osebe, ampak ker me vlečeš za jezik... V svojem postu si omenjala, da ti je nekdo naredil karto in ti povedal tvoja "podznamenja". In s tem v zvezi sem samo omenila, da ne gre za množino "podznamenja", temveč ednino "podznak" (ker je pri vsaki osebi samo en). Sam to Slika objavljena.
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#56 Kittz

Kittz

redni gost

• Člani
  • 348 prispevkov

Objavljeno 20 april 2008 - 20:27

Mislim, da človek dobi lastnosti po mesecu v katerem je rojen oz. po znamenju v katerem je rojen. V družini nas je 5 in vsak ima takšno osebnost, kot jo opisuje horoskop.
Enkrat sem bila na vlaku z prijateljico in zraven je bila še njena znanka in smo se nekaj pogovarjale. Ko sm jo poslušala sm jo sproti karakterno ocenjevala in ji rekla, ti si pa sigurno riba po horoskopu; in res je bila :P . Mene horoskop čist utrofi.

Ne vrjamem pa v tiste tedenske napovedi. Napisane so tako, da lahko povežeš s horoskopom vse kar se naredi v tistem tednu. :roll:
Too weird to live, too rare to die...

#57 Mythra

Mythra

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 23 april 2008 - 01:18

V dnevne, tedenske in mesečne napovedi, oz. v napovedi nasploh ne verjamem. Verjamem pa, da ima horoskop velik vpliv na karakter, vsekakor pa ni dovolj zvezdno znamenje, ascendent je veliko pomembnejši. Če začnem brat horoskop, da bi kej "izvedla" o sebi, grem vedno brat znamenje svojega ascendenta, ker je očitno v mojem karakterju veliko bolj izrazit kot znamenje, ki ga imam v soncu. Astrološke karte mi ni nikoli nihče naredil, sem pa zadovoljna z opisom svojega karakterja iz knjige Eme Kurent- Sonce in luna. Tisto me pa res čist zadene. :o

#58 Zenny

Zenny

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 15 maj 2008 - 21:15

Hja... Tu sem malo v precepu, ker je moja mama po poklicu psihološka astrologinja. Tisti horoskopi po časopisih so zapravljanje časa - poznam nekoga, ki si je te stvari izmišljeval sproti za neko revijo, od takrat se veselo smejim vsakič, ko vidim nekoga čitati 'Današnji Horoskop'. Že iz principa tega ne berem, ker se delajo norca iz navadnih smrtnikov, pa še v sramoto so tistim, ki se z astrologijo resno ukvarjajo - torej takim, ki imajo iz tega narejen cel študij, itd.

Sem pa imela tudi možnost prebrati nekaj interpretacij astroloških kart - to so pravi eseji, moja mama je ponavadi posvetila tedne izdelavi ene take analize, in dosti se res ujema. Nekaj je na tem :).

Po horoskopu sem drugače škorpijon, tudi v bližnjem družina & 'family friends' krogu jih je nekaj, in je pa zanimivo, da vsi trije radi 'pikamo' in morimo ostalim, ko imamo skupaj kakšen party :D. Menda smo grozni, ko pridemo skupaj...
Naked you are blue as a night in Cuba;
You've vines and stars in your hair...

#59 lukrecija

lukrecija

piščan'c

• Člani
  • 109 prispevkov

Objavljeno 16 maj 2008 - 08:46

..tudi jaz sem škorpijon in najbolj me zabava prijatelj, ko smrtno resno pravi, da s škorpijoni pa ni dobro češenj zobati... kaj bi šele rekel, ko bi mu povedala, da sem po kitajskem horoskopu še zmaj :D

#60 Aaliyah

Aaliyah

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 16 maj 2008 - 09:12

Po našem horoskopu sem kozorogica , po kitajskem tigrica. Značajske poteze, ki jih pripisujejo posameznemu znamenju vsaj po mojih dosedanjih izkušnjah dokaj držijo (ne v celoti, pogosto pa kar dosti). Sicer pa se sama s tem preveč ne obremenjujem. Nisem tiste vrste, da bi se takoj, ko spoznam novo osebo, do podrobnosti pozanimala o njenem horoskopskem opisu (ali kako se temu reče) in ujemanju z njo. Si dam možnost osebo spoznati takšno, kot je in ne na podlagi predvidevanj o njej glede na zodiakalno znamenje, v katerem se je rodila. Če k osebi pristopiš z nekimi predstavami, ki si si jih ustvaril na podlagi analize njenega horoskopa, se mi zdi, da si kratiš priložnost spoznavanja v realnosti, ker lahko prav zaradi tistih predstav spregledaš, kakšna je oseba v resnici.

Dnevni horoskop - preberem ga, verjamem mu pa ne.
Our lives begin to end the day we become silent about things that matter.
Martin Luther King Jr.

#61 didadada

didadada

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2008 - 14:25

Ne ne verjamem v horoskope. Je pa zanimivo na vsake kvatre prebrati, da boš prav tisti dan srečal ljubezen svojega življenja, dobil nepričakovan
denarni priliv... (ja in pol si lahko mislim, da je le moja krivda, da ga nisem dobila, ker prav tisti dan nisem kupila hitre srečke, ki jo po vsej verjetnosti
prodaja ljubezen mojega življenja).

William Shakespeare je v Kralju Learu napisal:
Prav res, čudovita je prismojenost tega sveta!
Kadar je z našo srečo kaj narobe - največkrat zato, ker smo se preobjedli njenih dobrot - valimo krivdo za njene nezgode na sonce, luno in zvezde;
kot da smo barabe po sili usode, norci, ker hočejo nebesa tako, goljufi, zmikavti in izdajalci, ker smo hočeš nočeš podvrženi vplivom nebeških sfer,
pijanci, lažnivci in zakonolomci zato, ker je ob našem rojstvu en planet imel večjo moč kot drugi - skratka, kakor da počnemo vse grdobije, ker je
pač tam zgoraj tako zapisano.

#62 Aaliyah

Aaliyah

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2008 - 14:53

Tale dnevni horoskop je nekaj najbolj trapastega. Kozorogi naj bi bili pesimisti, vedno pričakujemo najslabše, tako realistični, da lepše strani življenja spregledamo... Bla bla bla. Zakaj sem pa jaz potem lahko srečna in pozitivno naravnana?! Pa sem kozorog.
Our lives begin to end the day we become silent about things that matter.
Martin Luther King Jr.

#63 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2008 - 15:44

Preberem vedno tega v Žurnalu, če je fajni verjamem, če ne pa pozabim v 3eh sekundah. Najboljši horoskop pa pišejo natakarji v Emonski kleti - 'Mogoče je čas da greš k frizerju' ali 'pazi ko danes prečkaš cesto' ali 'oseba z zelenimi očmi se bo totalno zaljubila vate' (lahko je pol domnevati da se bodo v vse dvojčke zaljubili čist vsi zelenookci...) ....
ma so zabavni :lizika: (vsaj neki, glede na to da je njihova hrana obup) :utihni:
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#64 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2008 - 19:01

Preberem horoskop, v žurnalu24 pa na rtv, kok vrjamem, kaj pa vem, se mi zdi, da nikol nimam dnarja, čeprov vedno piše da dans ga bom mel pa velik, da mam zdravje 5 zvezdic, čeprav sem bolan, itd, sej veste :)
Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#65 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 998 prispevkov

Objavljeno 16 december 2008 - 12:07

Po mail-u dobila egipčanski horoskop... Ja, ja, še en izmed mnogih Slika objavljena. Če koga zanima, naj ščekira.

Glede na datum svojega rojstva preberi, kdo izmed velikih bogov dežele piramid vpliva na tvojo osebnost.

NIL
V egipčanski mitologiji bog Nil zaseda posebno mesto. Reka Nil je velika reka, ki na zemlji ponazarja pot Mlečne ceste.

Rojeni v obdobjih: od 1. do 7.1., od 19. do 28.6., od 1. do 7.9., od 18. do 26.11.
Značaj: osebe, rojene v tem znamenju, so strastne in polne veselja do življenja. Ne znajo biti pri miru in se z lahkoto prilagajajo situacijam. Ker so naravno privlačne in očarljive, privlačijo ljudi. So pronicljive in imajo nadnaravne sposobnosti. Poleg tega so rahločutne, vendar brezpogojne. Izdaje ne oprostijo, nepravičnost pa jih razkači. Imajo velik čut za družino.

AMON-RA
V starem Egiptu so ga imenovali bog Sonca in imeli za kralja bogov. Je moder in vseobsegajoč ter zaščitnik ljudi in varuh faraonov.

Rojeni v obdobjih: od 8. do 21.1., od 1. do 11.2.
Značaj: ljudje, rojeni v tem znamenju, so optimistični, modri in celoviti. So karizmatične osebnosti in že od malih nog stremijo po slavi in popularnosti. Ljudje, ki jim vlada Amon-Ra, so naravni voditelji in dobri govorniki. Prav zaradi svoje priljubljenosti malo časa posvečajo družini. Prav tako jim ni lahko v ljubezenskih odnosih, saj se zaradi sumničavosti redkokdaj popolnoma odkrijejo svojemu partnerju.

NUT
Boginja neba, žena velikega in vsemogočnega boga sonca Amon-Raja. Znana je predvsem kot zaščitnica nosečih žensk in mater.

Rojeni v obdobjih: od 22. do 31.1., od 8. do 22.9.
Značaj: če ste rojeni v obdobju, ki mu vlada boginja Nut, ste zelo čustveni, zahtevni do sebe in pozorni do okolice. Ste zelo zanesljivi, zaradi česar se marsikdo v stiski zateče k vam. Raje imate dejanja kot prazne besede. Ste dobrega zdravja in fizično krepki. Zelo pomembno vam je duševno ravnovesje. Ljubezen ima v vašem življenju pomembno mesto. Pod okriljem Nut lahko pri doseganju ciljev premagate vse ovire.

ANUBIS
Anubis je bog mrtvih. Imenovali so ga tudi sodnik bogov. Pomaga vam najti izhod celo iz najtežjih in zelo zapletenih situacij.

Rojeni v obdobjih: od 8. do 27.5., od 29.6. do 13.7.
Značaj: varovanec Anubisa je zaprt vase in čustven. Je volk samotar, nagnjen k razmišljanju in samoti. Vedno se bo postavil na stran šibkejših, zna iskreno izražati sočutje. Zelo težko spreminja svoje mnenje, s težavo odpušča in še redkeje pozablja na žalitve in zamere. Zaradi čustvene nestabilnosti lahko zapade v depresije. Potrebuje občutljivega, taktnega in energičnega partnerja.

OZIRIS
Je vladar sveta mrtvih in celo smrt sama mu je podvržena. Bog Oziris simbolizira prenovo, ponovno rojstvo in spremembo.

Rojeni v obdobjih: od 1. do 10.3., od 27.11. do 18.12.
Značaj: Ozirisovi ljudje so radovedni in ranljivi. Tak človek ima zelo dobro razvito intuicijo, saj dobesedno vidi skozi ljudi. Ljubi avanture in izvirna dejanja. Včasih ima obdobja depresije, proti kateri se bojuje z neomajnih optimizmom. Ne manjka mu vere vase in samozavesti, ki pa jo včasih zamajeta čustvenost in pretiran občutek za odgovornost. Prijateljstvo ceni bolj od ljubezni.

SET
Eden izmed najstarejših bogov, ki simbolizira svobodo in kaos. Set na nebu ponazarja ozvezdje velikega voza.

Rojeni v obdobjih: od 28. do 31.5., od 1. do 18.6., od 28.9. do 2.10.
Značaj: varovanci Seta so domišljavi, pogumni in odločni. So rojeni voditelji, saj so prepričani o svojem prav in znajo braniti svoja stališča. So pragmatični in se vedno zanašajo na razum, znajo biti precej cinični. Osebe, rojene v tem znaku, se ne bojijo odgovornosti. So večni iskalci novih znanj ter navajeni gledati le nase. V ljubezni so zelo ljubosumni. Po navadi izberejo spravljivega in podrejenega partnerja.

GEB
Geb je simbol zemlje, ki ohranja duše živih in mrtvih. Odkriva skrivnosti posmrtnega življenja ter izganja strahove vseh vrst.

Rojeni v obdobjih: od 12. do 29.2., od 20. do 31.8.
Značaj: je čustven in razsoden. Ni boljšega razsodnika, kot je človek, rojen v znamenju Geba. Zna poslušati sogovornika, na težave okolice se zna odzivati taktno, z veliko razumevanja in sočutja, predvsem pa brez obsojanja. Pridobiti zna tudi manj poznane ljudi. Geb ne mara hitenja, zato od daleč deluje počasno. Uspe mu vse, česar se loti. V ljubezni išče čustvenega, bistrega in živahnega partnerja.

TOT
Vlada znanstvenikom in modrecem, govornikom in pisateljem. Je čuvaj časa. Pomaga zdravnikom, magom in astrologom.

Rojeni v obdobjih: od 1. do 19.4., od 8. do 17.11.
Značaj: Totovi varovanci so radovedni, skromni in velikodušni. Osebe, rojene v tem znamenju, pazijo na podrobnosti, obdarjene so z logičnim mišljenjem. Imajo občudovanja vreden notranji občutek, obvladajo hipnozo. Želijo odkriti bistvo problema in se dokopati do resnice. Ne prenašajo površinskih sodb. V ljubezni so predani in radodarni. So mojstri igre, saj na zunaj delujejo, kot da imajo samo vrline.

BASTET
Boginja ljubezni in plodnosti. Častili so jo kot zaščitnico ljudi pred božjo jezo. Je zvita, vendar hkrati tudi nežna in modra.

Rojeni v obdobjih: od 14. do 28.7., od 23. do 27.9., od 3. do 17.10.
Značaj: njeni varovanci so nezaupljivi, sramežljivi in velikodušni. So šarmantni in nežni, obdarjeni s prirojenim občutkom za estetiko. Te osebe so kot magnet, saj z lahkoto odvrnejo negativna čustva. Znajo pomiriti in ukrotiti nasprotnike. So zelo pozorni, dobri opazovalci in posledično tudi nezaupljivi. V ljubezenskih odnosih iščejo partnerja, ki bo sposoben prepoznati njihovo notranje bogastvo.

IZIDA
Izida je najpomembnejša egipčanska boginja, Ozirisova žena. Varuje novorojence in obdarja ženske z modrostjo.

Rojeni v obdobjih: od 11. do 31.3., 18. do 29.10., 19. do 31.12.
Značaj: Izidini ljudje so optimistični, neustrašni in nekoliko ošabni. S takšnimi ljudmi je vedno prijetno, saj so zelo očarljivi. Njihovo življenje je polno prijetnih presenečenj. Ljudje Izide živijo svoje življenje glasno in na visoki nogi, so velikodušni in prijazni. Čeprav se hitro zaljubijo, imajo trdna čustva in so zelo vdani. Nagnjeni so k idealiziranju partnerja. Ne prenašajo izdajstva in ne oprostijo varanja.

HORUS
Horus je bog ljubezni, vladar neba in zaščitnik ljudi na položajih. Horus je prerok, Luna in Sonce predstavljata njegove oči.

Rojeni v obdobjih: od 1. do 7.5., od 20. do 30.4., od 12. do 19.8.
Značaj: Horusov človek je vesel, plemenit, včasih samovoljen. Je ustvarjalne, kreativne narave. Jasno prepozna nalogo, ki se je je treba lotiti v danem trenutku, in zna postopno priti do cilja. Verjamejo vase, in ker so neustrašni, se ne bojijo težav in so sposobni izredno tveganih in nevarnih dejanj. Pogosto se zaljubijo na prvi pogled, vendar praviloma ne na dolgi rok. Z leti postanejo bolj stanovitni.

SEKMET
Sekmet je boginja prepirov in vojn. Je zaščitnica čarovnikov, zdravilcev in vračev. Je čuvajka sveta in zdravilka.

Rojeni v obdobjih: od 29.7. do 11.8., od 30.10. do 7.11.
Značaj: Sekmetini varovanci so ponosni in zahtevni. Te ljudi usoda naravnost ljubi in so rojeni pod srečno zvezdo. Čeprav znajo biti ostri in surovi, imajo veliko prijateljev. Držijo se ponosno in nedostopno, hkrati pa za hladno zunanjostjo skrivajo strastno in vročekrvno naravo, ki hlepi po občudovanju. So samokritični in zahtevni. V ljubezni so radodarni i n odprti. Morajo se naučiti potrpežljivosti in fleksibilnosti.

... na mojo osebnost vpliva Slika objavljena Anubis.

#66 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 379 prispevkov

Objavljeno 16 december 2008 - 13:46

Na mojo osebnost vpliva Nil. Z večino trditvami se strinjam, le z zadnjo ne.
Jaz in občutek za družino ?? :D :D :S
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#67 Blazhy

Blazhy

piščan'c

• Člani
  • 72 prispevkov

Objavljeno 16 december 2008 - 14:32

Name naj bi vplivala Bastet, boginja ljubezni in plodnosti.
Bi se kar strinjal, da sem nezaupljiv, sramežljiv in velikodušen, šarmanten, nežen in s prirojenim občutkom za estetiko.
Znam pomiriti in ukrotiti nasprotnike? Ne vem, se pa vedno trudim.

Ich bin schwul - und das ist auch gut so!

Klaus Wowereit

#68 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 16 december 2008 - 17:46

Moj bivši je dokaj navdušeno bral horoskop in sem počasi postal odvisen od tega - bral sem vsak horoskop, ki sem ga mogel najti. On ga je počasi nehal brati, sam pa sem se pogrezal vse bolj zamegljene napovedi ter nesmiselne nasvete. Moje navadno življenje sicer ni bilo prizadeto, a vse bolj sem prenašal odgovornost za nekatere dogodke na horoskop. Sedaj sem se po enem mesecu počasi odvadil in horoskopa nisem prebral že kakšne tri tedne in niti nimam potrebe po njem.

Verjamem, da si življenje vodimo sami. Če horoskop drži, kako bi bilo potem možno, da hkrati isto stvar poleg mene po svetu doživlja 500 milijonov ljudi?
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#69 sean

sean

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 16 december 2008 - 21:01

Naj bo horoskop resničen ali ne, nekatere stvari dejansko držijo. Po kitajskem horoskopu je moje znamenje konj, po egipčanskem pa sem "varovanec" Anibusa, boga mrtvih. Kako ironično.

Torej:

Zaprt vase in čustven, nagnjen k samoti in razmišljanju - oh, pa še kako drži! Vse te lastnosti imajo zame prej kot koristen, škodljiv učinek. Do določene mere bo držalo, da s težavo spreminjam svoja mnenja, ker sem trmast, vendar pa se me s pravimi taktikami da še prehitro prepričati. Ni res, da s težavo odpuščam, prej obratno. Vsak kdaj naredi napako in si zasluži novo možnost. Glede na to, kako žalitev ali zamero ovrednotim, jo tudi pozabim ali pa si jo zapmnim za vedno.
Čustvena nestabilnost = JAZ (atm).

Če si po horoskopu rak, devica, kozorog, riba ali tehnica in si občutljiv, takten in energičen, potem si moj dober potencialni partner ;) .

#70 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 16 december 2008 - 21:09

Kar se tistega egipčanskega zgoraj tiče, mi je kar pogodu, ker piše same lepe stvari :D Koliko pa kaj velja, pa bi morali povprašati ljudi okoli mene, ali sem res v znamenju Tota.

To ujemanje s partnerji pa mi je ena največjih bedarij. Včasih se privlačijo tudi nasprotja...
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#71 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 16 december 2008 - 22:28

Jaz osebno verjamem v profesionalnega. Npr. Žuranalov horoskop me ne gane pa čeprav ga vsak dan preberem :P Naslednje leto bom šla pa po vsej verjetnost k vedeževalki...poznamo eno ki obvlada zadevo :) Moja mami pa sestra sta šle enkrat k njej in sta rekle, da je takoj rekla kok bratov al pa sester imata, pa v kater poklic sta usmerjene :S neke karte sta mogle vleči iz kupa in potem je ona naprej vse napovedala in gor dol. Kar zanimivo :P

#72 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 17 december 2008 - 18:15

Po egipčanskem ima name vpliv Oziris (vladar sveta mrtvih; celo smrt sama mu je podvržena), ki simbolizira prenovo, ponovno rojstvo in spremembo.

Značaj: Ozirisovi ljudje so radovedni in ranljivi. Tak človek ima zelo dobro razvito intuicijo, saj dobesedno vidi skozi ljudi. Ljubi avanture in izvirna dejanja. Včasih ima obdobja depresije, proti kateri se bojuje z neomajnih optimizmom. Ne manjka mu vere vase in samozavesti, ki pa jo včasih zamajeta čustvenost in pretiran občutek za odgovornost. Prijateljstvo ceni bolj od ljubezni.

Priznam, da vse drži.
Za pesimizem je prepozno.

#73 Mandy

Mandy

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 21 december 2008 - 21:28

Po egipčanskem horoskopu sem BASTET.

Boginja ljubezni in plodnosti. Častili so jo kot zaščitnico ljudi pred božjo jezo. Je zvita, vendar hkrati tudi nežna in modra. Značaj: njeni varovanci so nezaupljivi, sramežljivi in velikodušni. So šarmantni in nežni, obdarjeni s prirojenim občutkom za estetiko. Te osebe so kot magnet, saj z lahkoto odvrnejo negativna čustva. Znajo pomiriti in ukrotiti nasprotnike. So zelo pozorni, dobri opazovalci in posledično tudi nezaupljivi. V ljubezenskih odnosih iščejo partnerja, ki bo sposoben prepoznati njihovo notranje bogastvo.

In bi se morala v veliki večini kar strinjat s tole razlago, da drži zame.

#74 modra

modra

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 25 december 2008 - 10:17

po soncu sem rak po luni dvojček. preveč čustvena :( družinski tip človeka, zakaj potem ne maram otrok) najbolj se počutim ko sem sama. zakaj si pol želim svoje drage ob sebi (se še ni rodila al pa že oddana) preveč pesimitična.

#75 ilusion

ilusion

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 25 december 2008 - 11:35

Ja, bolj kot ne o astroloških znamenjih, .horokop, dnevni, poslovni, tedenski, ljubezenski, mesečni,l etni, kitajski, to pa je itaq v vsakem mediju drugače zapisano. tako da ne preberem ga velikrat, če pa že, se mi pa ne zdi nič posebnega. :angelcek2:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov