Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Verjamete v horoskop?

208 odgovorov v tej temi

#26 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2008 - 20:38

Ne verjamem v horoskop, torej ga tudi ne prebiram. Po mojem so stvari, ki so v horoskopih, napisane tako posplošena, da potem za večino ljudi res držijo, ali pase ljudje takrat ko preberejo horoskop, podzavestno vedejo po navodilih iz njega in potem mislijo, da so se uresničile nekatere stvari, ki so jih tam prebrali.
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#27 Mandy

Mandy

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2008 - 13:35

Ne verjamem v horoskope, zato tudi preberem redko katerega. Tudi nimam tipičnih karakteristik mojega znaka (lev) - najbrž zato, ker sem nekako na meji z rakom. Še manj pa se mi zdi smiselno ugotavljat kompatibilnost partnerja na podlagi horoskopa.

#28 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 998 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2008 - 16:39

(kot večina) V dnevne/tedenske/mesečne/itd. horoskope ne verjamem. Včasih jih ščekiram, če naletim nanje, da bi pa polagala posebno pozornost na to, kar je v njih zapisano, pa ne.
Vem, da sem po horoskopu bik, da imam ascendent leva, po kitajskem sem pa (ognjeni) zmaj (živahni liki).

V službi ima sodelavka Sanjsko knjigo. Niti ne vem iz katerega leta je; zgleda, kot da bi bila izdana 100 let pred leseno žlico. Včasih pokukamo notri iz golega firbca. Obrazlage so zanimive; sem pa že naletela, da za določene pojme, le-teh ni.

Dobila po mail-u, če koga interesira kaj je po...:
Horoskopu #1
Horoskopu #2
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#29 vaMPirka

vaMPirka

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 29 januar 2008 - 18:40

Vrjamem ja. Ampak čist odvisn kje ga berem... So določene strani, revije, časopisi kjer se mi v 80% zgodi kar piše... Poznam tut žensko k se ukvarja z astrologijo in sm marsikej zanimivga zvedla o sep... Moč vesolja pa ta shit... Od takrt se tut ukvarjam z ta "blago bioenergijo", k sm se mau poučila o tem, ker mi je že več ljudi rekl da mam preveč energije... Pa masažce pa te scene... Zgleda off topic... Sam je pa vse povezan... Vse skp en velk vesolje...

Sam se mi je pa že zgodl, da sm v eni reviji prebrala horoskop k je biu enak par mescov nazaj :juhej: dobesedno prepisan... Haha... Sploh ne vem kako si lahko tak kiks prvoščjo... To pa je bullshiting ja...
In the end it is not going to matter how many breaths you took but how many moments took your breath away.

#30 ariane

ariane

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 29 januar 2008 - 19:22

Ne, nisem lih za horoskope. Je pa zabavno kdaj kaj prebrat v časopisju in revijah. In ja, ni redko da kdaj kaj dobesedno prepišejo. Disaster. :šok:
Gone with the wind...

#31 traveler

traveler

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 30 januar 2008 - 01:31

Verjamem v to kar mi pise glede karakterja, saj zame drzi pribito to kar velja za moj znak. :sonce:
NE verjamem pa v dnevne horoskope, nikoli nisem in nikoli ne bom. Zame je to na nivoju branja kart ali pa usedlin kave. :?

#32 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2008 - 20:36

Verjamem v kitajski in indijanski horoskop, ne verjamem pa v te dnevne/tedenske/mesečne in sploh te ki jih napišejo v začetku leta za celo leto.

#33 anima

anima

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2008 - 00:03

ne verjamem v nič

#34 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2008 - 19:31

Niti ne verjamem, ampak v eni reviji pa vedno totalno zadanejo. (Ne vem, če lahko reklamo delam). :mrgreen:
"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#35 Madonna

Madonna

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2008 - 21:10

Ne verjamem v tiste horoskope, ki napovedujejo prihodnost ...
Mislim pa, da tiste splosne znacilnosti znamenj in ujemanja med njimi drzijo kot pribite.

#36 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 998 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2008 - 20:26

Za tiste, ki vas zanima kaj ste po indijanskem horoskopu.

Em, jaz sem bober... :aja: ... big & hairy Slika objavljena - jk. Hehehe, zanimiv horoskop :stima: .
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#37 Nanai

Nanai

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2008 - 21:12

Ne, ne verjamem. Čeprav ga velikokrat preberem, ko dobim v roke časopis. Drugače pa ponavadi pogledam za nazaj kaj je pisalo in če se je res tisto zgodilo kar piše. Včasih zna biti zanimivo iskati neke vzporednice :)
Vsi ljudje se rodijo enaki, a le nekaterim uspe premagati to pomanjkljivost..

#38 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2008 - 22:52

Tisti indijski horoskop je pa prav natančen. :D Še mojo najljubšo barvo je zadel. :)
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#39 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2008 - 23:03

Sam sem po tem horoskopu puma - določene stvari držijo, niti pod razno pa se ne strinjam s "pogostimi depresijami" in :aja: "nestrpnostjo do oseb, ki stopijo na moj teritorij". Jao.
Za pesimizem je prepozno.

#40 Menino

Menino

nov na sceni

• Člani
  • 213 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2008 - 23:14

Jaz sem pa glede na indijanski horoskop Rjavi medved.. vse lepo in prav.. barva pač ne(:
“In three words I can sum up everything I've learned about life. It goes on.” R. Frost

#41 roseguy

roseguy

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2008 - 23:21

Jaz sem pa kača po indijanskem horoskopu, strinjam pa ne vem, če se lahko s tem, kar piše, ker nočm dat subjektivnega mnenja.

Menino ne bit tok bogi zato k je tvoja barva vijolična :P , sej je prov lepa barva, drgač pa zamenjam barvo s tabo takoj :D .

#42 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2008 - 18:09

V dnevni, tedenski in mesečni horoskop ne verjamem, a vseeno dnevnega preberem vsak dan. :D
Morda verjamem le v to, da so za vsako astrološko znamenje značilne določene lastnosti. Sicer pa je pri osebnem horoskopu pomemben položaj sonca (ki določa kaj smo po horoskopu), položaj lune in položaj ascendenta (najvzhodnejsa tocka neba ob trenutku nasega rojstva in razdeli nebo na dvanajst delov - astroloskih his - karkoli pač to že je :utihni: ). Slednje sem prebrala na spletni strani, kjer si tudi lahko brezplačno izračunate osebni horoskop klik.

Po horoskopu sem ribi, luno imam v levu, ascendent pa v škorpijonu. Po prebranem lahko rečem to, da nekatere lastnosti zame res držijo, nekatere pa sploh ne. Top zgrešenih, citiram:
Tekmovalni so in motivirani. Ponavadi so precej ambiciozni. Ljubijo blisc, imajo smisel za lepoto, dobro kuhajo in so dobri gostitelji. :šok:
Imajo zelo veliko energije in so ponavadi precej gospodovalni. Hocejo, da se stvari odvijajo po njihovo, in to hitro. Ponavadi znajo lepo poskrbeti zase. Nagnjeni so k snobizmu. Noup... :briga me:
Ceprav poskusa mirno prenasati vse izzive iz okolja, se njegov ognjeviti temperament pogosto pokaze v burnih in najveckrat agresivnih izbruhih jeze. :S
...globoko v sebi prezira vecino ljudi, saj skoraj nihce ne dosega njegovih visoko postavljenih moralnih in tudi duhovnih nacel. :kaj:

No, če ne drugega, sem se ob branju osebnega horoskopa vsaj nasmejala.
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#43 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2008 - 08:15

Jaz pa jelen - simpatičen in zgovoren. :)
Nemiren in neutrudljiv... se strinjam :D ... Vztrajen, trmast in radoveden: ja, tudi to bo res. :P

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#44 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2008 - 14:12

Tole ni horoskop, a prav tako nekaj v tem smislu. Katera cvetlica ste?
Česa vse si ljudje ne izmislijo za krajšanje časa ... Kmalu bo na vrsti "Katero sadje ste?" Slika objavljena ali pa celo "Katero pohištvo ste?" :roll:

Aja, sam sem mak. :mezik:
Za pesimizem je prepozno.

#45 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 998 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2008 - 14:51

Jaz pa portulak. Za ta flower-power slišim prvič Slika objavljena.
[Če v tej besedi zamenjam eno črko... iz rož'ce nastane odvajalo... najs Slika objavljena]

#46 Schiki

Schiki

piščan'c

• Člani
  • 128 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2008 - 13:03

V horoskop res ne verjamem..tole lahk vsak butelj napiše,...pa nebo mi en rekel, da se na isti dan v sloveniji vsem kozorogom pripeti bankrot al neki tazga.. a dej no! Pliizzzzzzzzzzzzz!! Js si v veliki meri sama krojim usodo! Tak al tak so pa te horoskopi napisan tak da se v vsaj 10% najdeš v njih... budaleska no. :roll:

Kar se pa rožice tiče...pa kar drži no.. Sem Planika :)

#47 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 998 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2008 - 12:40

Horoskop zvestobe Slika objavljena:

Ognjeni znaki prevarajo zaradi pohote in dokazovanja, zemeljski zaradi nezadovoljstva v zakonu, zračni zaradi radovednosti medtem, ko vodni horoskopski znaki prevarajo zaradi čustev in maščevanja...

Dvanajst horoskopskih znakov, vsak na svoj način preživljajo spoznanje, da jih partner vara ali pa so, sami nezvesti. Ne glede na očitne posamezne razlike, jih lahko razdelimo na štiri skupine, po elementih - ogenj, zemlja, zrak in voda.

Znaki ognja (Oven, Lev, Strelec) spadajo v pohotneže zdrave seksualnosti, ki bodo prevarali prvenstveno zaradi nezmožnosti kontrole svojega močnega libida, toda tudi zaradi dokazovanja. Za vse tri se lahko reče, da so lovci, ki jih zakon ne umiri, temveč njihovi nezvestobi daje prizvok nevarnosti. Ker imajo radi, če jim adrenalin močneje kroži po žilah, bodo prevarali partnerja tudi takrat, ko so zaljubljeni vanj.
Zanimivo je, ker so istočasno zelo občutljivi, ko gre za zvestobo partnerja, najbolj zaradi svojega ega.

Znaki zemlje (Bik, Devica, Kozorog) so zelo premišljeni in kontrolirani. Med njimi vseeno izstopa Bik, znak, ki ga vladarica Venera zna napraviti odvisnega od seksa. Oprezna Devica bo nezvesta, če je nezadovoljna s svojo zvezo ali zakonom, najpogosteje bo to naredila z nekom, ki tako kot ona, ni prost. Za hladnega Kozoroga pravijo, da mu raste seksualni apetit vzporedno z rastjo moči in vpliva, čeprav bo tudi on, tako kot ostala dva zemeljska znaka nezvest, če je nezadovoljen v zakonu ali ni trezen.
Predstavniki teh znakov bodo pogledali skozi prste partnerjevi nezvestobi, da ohranijo zakon, najbolj Devica, čeprav ne tako z lahkoto, kot to naredijo zračni znaki.

Zračnim znakom (Dvojček, Tehtnica, Vodnar) je zelo pomembna mentalna komunikacija, podvrženi so k ločevanju emocionalne od fizične nezvestobe. Seks zaradi seksa bodo oprostili tako sebi kot partnerju, če pa začutijo, da je posredi nekaj več, bodo vztrajali (in to precej mučno) na pogovoru, da bi videli kako in kaj dalje.
V astrologiji predstavniki Tehtnice slovijo za vodilne v nezvestobi, nekaj zaradi prirojene neodločnosti, nekaj zaradi želje, da bodo všeč drugim. Najpogosteje uživajo v spogledovanju, bolj kot v pravi nezvestobi,čeprav se pogosto zgodi, da niso oni tisti, ki bodo odločili do kje bo šlo. Dvojčki se znajo poigravati z emocijami in seksualnostjo medtem, ko Vodnarji varajo v duhu "otrok cvetja" - ljubite se, ne vojskujte.

Rojeni v znaku vode (Rak, Škorpijon, Ribe) se med seboj precej razlikujejo. Vseeno pa, moč čustev je tisto kar jih povezuje in jih drži zveste. Oni se vežejo zaradi ljubezni, ne zaradi nekih drugih interesov, zato bodo tudi nezvestobo gledali skozi prizmo zaljubljene osebe. To še posebej velja za občutljivega Raka in Ribo, ki sta nezvesta samo v izrednih situacijah.
Škorpijon je zgodba zase. Ta erotični znak ne more prenesti misli, da ga ljubljena oseba vara, zato tudi on ne bo kar tako prevaral nje. Zanj je sklenitev zakona nekaj kot krvna zaveza, kjer ima vsaka obredna beseda svoj pomen. In posebej... dokler naju smrt ne loči!

#48 jmuminov

jmuminov

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2008 - 19:49

Ah čist mim so mi ti horoskopi tedenski in mesečni.
Z bratom dvojčkom sva po horoskopu oven. In tist ki naju ne bi poznal nikoli ne bi rekel da mava kaj skupnega.
Ko nebo i zemlja sva .

V temu znaku bi mogoče najdla par podobnosti. To da sem trmasta , bolj športni tip ženske, ustvarjalna , sebična. Ko ljubim ljubim celim telesom in dušo, nema polovične ljubezni niti kompromisov. Ne držim se za dve veji, kar pomeni ena al pa nobena.

Moja slabost je to da preveč vrjamem v ljudi in preveč sem iskrena do nekaterih, ki to nezaslužijo.
To je moj horoskop in nerabim drugega ker se itak razlikuje od posameznika do posameznika
srce nema pameti ono glavom ne bira

#49 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2008 - 03:27

Samo tale del, pa zame 100 % drži:
Škorpijon je zgodba zase. Ta erotični znak ne more prenesti misli, da ga ljubljena oseba vara, zato tudi on ne bo kar tako prevaral nje. Zanj je sklenitev
zakona nekaj kot krvna zaveza, kjer ima vsaka obredna beseda svoj pomen. In posebej... dokler naju smrt ne loči!

#50 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 4 998 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 10:12

Malo za šalo :tralala:

Horoskop
[nekateri opisi so res posrečeni...]

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov