Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Tehnoholik?

9 odgovorov v tej temi

#1 Fergalicious

Fergalicious

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 26 maj 2009 - 00:59

Jaz vem, da sem nor na gadgete. Komaj čakam na nov iPhone :solzice:
Kakšne gadgete imate radi?
Katero podjetje vam je najljubše?
Koliko vam je design pomemben?

Rad imam vse, kar ima obgrizeno jabolko gor ( gotta love apples :D )
you know what they say. One Apple a day keeps Bill Gates at bay :D
Moje najljubše Tech company so: Apple, Google, Data Robotics ( DROBO ), Luxology
Design pa 60% nad uporabnostjo.

Katero Tech revijo berete (preko neta ali v papirni obliki )?Apple insider?i TechCrunch? GeekBrief TV?
... ETC

Aja pa še stereotip ( ki nevem zakaj sploh in od kje sploh ), da imajo vsi Gayi doma vsaj enega Maca ali pa kaj od Apple ( iPod ? )
To res- kdo ima vsaj nekaj od Apple doma?

Prispevek uredil/a: balerina, 26 maj 2009 - 12:46.
Prosim, da se pri pisanju prispevkov malo bolj potrudiš s slovenščino, saj so prispevki težko berljivi in se jih tudi težko popravlja.

#2 aShocka

aShocka

piščan'c

• Člani
  • 72 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2009 - 10:51

OOOh ja, obožujem tehniko ... pa nisem tip :)

Apple <3 , sam zaenkrat še ni keša zanj :=, rada bi mela iPhone :mmmm:

Od telefona mam LGja(baje hitr crknejo-bomo vidl O-O) pa HP laptopa. Philips mp4 player, ki ga NE priporočam, ker je blazno počasen :x

Naročena na Apple e-mail novice (zdej dobiš iToucha poleg macbooka, če si študent al kako :mrgreen: ), drgač pa ne berem velik ... Jokerja <3, ki je sploh naj revija ^^,

#3 Ice

Ice

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2009 - 20:54

prvič slišim za ta stereotip o Applu, drgač jst imam iPoda...
telefon: Nokia
računalnik: HP
berem kak Monitor kadar mi pride pod roke -> kadar cedim sline kak nov računalnik bi si omislila :P

drgači pa meni je bolj pomembna zmogljivost pri tehniki kot pa videz

#4 ooi

ooi

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2009 - 00:49

Najraje imam "all in one" naprave. Npr. mobilni telefon, ki ima miljon funkcij...

Na podjetja oz. blagovne znamke sploh nisem navezan oz. skoraj vsaka naprava, ki jo imam je od drugega podjetja.
Probam se izogibati appla in sonyja.

Glede izgleda naprave mi je tudi čisto vseeno. Glavno, da so tehnične specifikacije dobre.

Glede applovih izdelkov je mogoče res ;)
Imam 4 leta star ipod nano - kupil sem ga samo zato, ker je takrat ipod bil edino OK player z 4GB. Drugač mi pa apple kot podjetje ni preveč včeš...

#5 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2009 - 15:18

Najraje imam "all in one" naprave. Npr. mobilni telefon, ki ima miljon funkcij...

jaz pa ravno nasprotno. čim bolj je "one in all", boljše je. všeč mi je, da imam telefon posebej, računalnik posebej, beležko posebej, uro posebej, pisalo posebej in tako naprej. tako me ne zadane kap, ko kakšne izmed teh reči ne najdem.

pa tudi drugače nisem tehnoholik. računalnik imamo doma že praktično celo moje življenje, tako da sem ga navajena, zasvojil me je vglavnem samo internet, pa tudi brez tega lahko preživim, ker v domačem naselju še vedno ni napeljan :D mobiteli sucks, to je pa tudi vse tehnološkega, kar premorem.

aja, laž, mp3 je tudi kul zadeva, čeprav tudi moj cd player in walkman še vedno delujeta in jih občasno uporabim, da mi ne zaruzneta :) za firme mi je pa vseeno, samo da deluje.

#6 NoraM

NoraM

piščan'c

• Člani
  • 104 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2009 - 20:47

Se kar strinjam s prvim odstavkom zgornjega prispevka. Zaenkrat mi je važno samo to, da zadeve delajo, nič fensi-šmensi firm, nič nepotrebnih funkcij ... bolj, ko je simpl, bolj mi je všeč.
Me je pa ta tema spomnila na eno yt pesmico: http://www.youtube.c...feature=channel :D .

Prispevek uredil/a: NoraM, 02 junij 2009 - 20:49.

ViDiM Te ...

#7 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2009 - 21:31

Hmm, pa lahko rečem da se kr smatram za tehnoholika .. V lasti imel takoj ko je prišel ven, stari iPhone, pa si potem ob izidu novega, kupil 3G in sm supr zadovoljen ..
Za Apple prenosnik ni blo denarja, pa sm hotel na usak način imeti ga - je padel potem Dellov netbook in mi zaenkrat služi več kot odlično (seveda sem ga izbral v BELI barvi in je zelo zelo blizu jabolčku)
Drugače pa tudi velik zapriseženec Applovih izdelkov - use skupaj se je začelo s prvim iPod-om! Zdaj pa v velikem pričakovanju Apple konference WWDS, ki bo potekala od 8. junija - 12. junija v San Franciscu!

p.s.: za vse Apple privržence priporočam uporabo jabuk.si foruma, ki vam lahko tudi pomaga pri kakšni tehnični težavi, ipd ..
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#8 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2009 - 10:01

Danes ob 19. uri bo mogoče spremljati poročila iz WWDC 09, ki poteka v San Franciscu. Napovedi predstavitev so naslendje:

Snow Leopard
- predstavljena bo različica 10A380 (zadnja znana 10A354)
- še vedno beta, dobili jo bodo razvijalci
- OS X še ne bo izšel

iPhone
- kodno ime: iPhone 3GS
- možno končno ime: iPhone Video
- zadnja stran bo oblečena z gumo (matirana), sicer bo izgled ostal podoben sedanjemu
- barva: bel ali črn
- spomin: 16 in 32 GB namesto 8 in 16 GB (možen tudi še manjši model - 4 GB ali 8 GB)
- pomnilnik: 256 MB namesto 128 MB
- procesor: hitrejši
- fotoleča: 3,2 Mega
- mogoče: sprenja kamera
- baterija: do petino boljša
- navjerjetneje: zajemanje video posnetkov, kompas, ipd.
- najverjetnejši začetek prodaje v Nemčiji: 19. junij
- cena: tudi do $100 nižja

iPhone OS 3.0
- poleg zgoraj navedenega, kar se nanaša na OS: videoklic
- med prireditvijo bo Phill Schiller dobil klic Steve Jobsa na njegov telefon

Tablet Mac
- obstoji
- ne bo predstavljen

Drugi izdelki, ki bodo predstavljeni na WWDC, niso znani.

Kje lahko spremljate novosti:
http://keynote.macbidouille.com/
http://www.macrumorslive.com/

#9 air_assault

air_assault

piščan'c

• Člani
  • 56 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2009 - 12:45

Ne vem zakaj se je ta tema kar naenkrat spremenila v mravljišče apple fanboyev lol
Jest kupim tisto, kar se mi zdi bolj kvalitetno (imam iTouch), če pa bi mogu zberat med dvema izdelkoma, ki imata iste zmožnosti in isto ceno pa bi raje vzel M$ one :D
Gay people, well, gay people are EVIL, evil right down to their cold black hearts which pump not blood like yours or mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?

#10 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 09 september 2009 - 22:51

Na, pa smo spet pri Applu! Danes so na konferenci v San Franciscu predstavili nove iTunes 9 (ki imajo zelooo všečen vmesnik in so zelo pregledni), poleg vsega pa tudi novi iPod z vgrajeno kamero! Več pa na njihovi uradni strani (Apple)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov