Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Frizer in vi

155 odgovorov v tej temi

#101 crazy

crazy

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 20 november 2011 - 22:15

Samo kadar se mi ravno zazdi. :jaz cepec:
Po moje so frizerji itak samo zqto, ker so ljudje nesposobni in ker tudi frizeji potrebujejo službo. Tudi brez tega, da narediš frizersko, lahko koga pobarvaš ali ostrižeš. Seveda pa ne govorim o raznih posebnih haircutih. ^^

Prispevek uredil/a: ženska, 21 november 2011 - 02:49.

Always be yourself! Unless you can be Dave, always be Dave. =P

#102 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 21 november 2011 - 00:22

Kar se tiče fizerjev, sem smotana, noben me še ni tako res wau postrigel - okej, ena me je za maturantski ples, potem sem bila več ali manj srednje zadovoljna, tako da ko že grem tiste 1x na sto let, se pač bolj na masažo lasišča pri pranju osredotočim :P

Ma, nazadnje ko sem bila pri enem fletnem fantiču, sem na vse pretege trdila, česa nočem in potem, ko je že bilo postriženo in sfenirano, šokirano ugotovila, da prav tisto hočem. :blond: No, za drugič bom vedela.

#103 wynter

wynter

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 21 november 2011 - 09:40

ponavadi mi skrajša lase mama, včeraj pa je ravno, ko sem si jih umila nekam izginila. Ker sem imela precej uničene konice, sem prepričala brata, da zadevo skrajša za dva centimetra. Pregovarjanje je tajalo pol ure, striženje pet minut. Rezultat je super. Glede na to, da ponavadi tudi jaz njemu krajšam lase, je edino prav, da tudi on zame kaj naredi. :)

#104 gayprimorec

gayprimorec

piščan'c

• Člani
  • 57 prispevkov

Objavljeno 21 november 2011 - 16:29

Jaz sem sam svoj frizer, ker se itak brijem. :D

#105 Soffty

Soffty

piščan'c

• Člani
  • 90 prispevkov

Objavljeno 22 november 2011 - 14:26

Že nekaj let imam isto frizerko. Navadila sem se na njo. Kul mi je to, ker že ve, kako naj me ostriže, čeprav še vedno prinesem za vsak slučaj sliko Jeniffer Aniston, ker nočem tvegat, da bi bila nerazumljena. V preteklosti mi je bil največji problem povedat frizerki, kako naj me ostriže. Ker sem si vedno v mislih zamislila frizuro, ki je bila v praksi težko izvedljiva. Na koncu je bilo vedno tako, da sem jaz ful zakomplicirala zadevo, kar se frizure tiče in posledično je tudi frizerka začela še bolj komplicirati in na koncu nikoli nisem bila zadovoljna. Fajn se mi zdi pri moji frizerki to, da govori ravno toliko, kot je to družbeno zaželjeno in nič več (to so seveda moji kriteriji družbeno zaželjenega). Če bi mogla izbirati frizerko, bi verjetno izbrala takšno, ki nič ne govori, ampak na takšno sem naletela samo enkrat in mi je bilo prav kul.
Daj svetu najboljše, kar imaš,
in najboljše se bo vrnilo k tebi.

#106 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 108 prispevkov

Objavljeno 15 september 2012 - 09:48

Po novem me frizerka pride sfrizirat kar na dom. Ko jo potrebujem, pokličem, povem koliko glav je "za obdelat" in se zmeniva za termin.
Računa mi bistveno manj, kot bi me stalo striženje (+ morebitno barvanje) v kakšnem hoh frizerskem salonu.
Pupa je prijetna, striže pa itak fenomenalno, brez pregovarjanja. Na koncu sem s frizuro vsakič zadovoljna.
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#107 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 205 prispevkov

Objavljeno 15 september 2012 - 19:08

Prvič v življenju sem ful zadovoljen s frizerko. Pa sem pri njej bil že večkrat, ampak tokrat sem že od začetka imel občutek, da se mi je bolj posvetila. Pa tudi rezultat je temu primeren :D
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#108 Diego

Diego

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 16 september 2012 - 00:58

Jaz sem s svojim frizerjem trenutno zelo zadovoljen, čeprav se v osnovi ne smatram za pretirano zahtevno stranko. Sicer pa frizerje redko menjujem, ker so to zelo zvedava bitja, ki jih zanima vse o tebi, jaz se pa zelo nerad ponavljam.

#109 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 16 september 2012 - 09:46

Jaz se pa kar sama strižem. Ko me kaj "prime", primem v roke škarje in odrežem :) Strižem tudi punco. Ne posreči se vedno, ampak je pa zabavno- včasih je potrebna celo zelo velika mera humorja :D Čeprav zgleda drugače, se v bistvu ne jemljem smrtno resno. Sploh pa ne las, ki pač zrastejo. Big deal.

Pred tem sem imela frizerja, ki je prišel na dom. Še pred tem tudi eno frizerko na dom. Nikoli več! Čisto vse po vrsti je potrebno prosit, klicarit v nedogled ... skratka, bedarija. Pa tudi prijateljica je imela s čisto drugim frizerjem povsem identično izkušnjo.

No, šla sem tudi v več salonov, ampak jaz res ne vem, ali sem tako zahtevna, nerazumljivo govorim, imam nemogoče lase ... ali kaj, ampak sem bila reeeeessss zadovoljna le 1x!, pa še to me je strigla pripravnica, na stolu sem pa sedela tri ure.

Skratka, na koncu sem prišla do sklepa, da zafušam se lahko tudi sama. In to zastonj :)

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

#110 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 16 september 2012 - 11:09

Jaz hodim 2x na mesec. Še vedno ne kompliciram in me okoli glave postriže na minimum, edino zgoraj glave mi pusti malo "daljše" kratke lase, sicer pa kratka frizura. Da bi imel daljše lase - :nene: in tudi pri drugih imam rad kratke frizure (pri moških). Plačam pa 10€. :osa:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#111 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 18 september 2012 - 21:26

Tudi jaz sem se nazadnje 3x sama pošišala. It felt very freee :lepa: Odvisno tudi, kako se posušim, me folk sprašuje, če mam novo frizuro. :angel:

#112 Tedros

Tedros

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 18 september 2012 - 22:00

Do zdaj sem zamenjal 5 frizerk tekom mojega obstoja. :) Vedno se postrižem na kratko z irokezo. Nazadnje mi je naredila asimetrično irokezo in me na straneh fuuul zabrila. V samem štartu je bil šok, a sem bil z rezultatom več kot zadovoljen.
In nekaj besed o moji frizerki: mlada je, luštna je, natančna, zgovorna, poceni in zeloooo topla oseba.
In vedno, res vedno nasmejana.
Ne rabim nobenega razloga več, da jo imam preprosto rad in se veselim vsakega obiska pri njej. ;)
Samo v slovarju je beseda uspeh pred vztrajnostjo.

#113 malina

malina

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 23 september 2012 - 22:39

Obožujem svojega frizerja. K njemu hodim že zelo dolgo, menda kakšnih 7, 8 let, ne vem natačno, se skupaj vedno poskušava spomnit, pa ne gre in ne gre :)
Tudi zdaj, ko živim v tujini, obiske pri njemu planiram nekako tako, da grem vedno k njemu, kadar sem v Sloveniji. Točno ve, kaj mi je všeč in kaj mi ni, ničesar mi nikoli ne vsiljuje in vedno je kolikor je le lahko sledil vsem mojim idejam, norim in tistim bolj konvencionalnim. Moji lasje so precej dolgi, še bolj močni in meni zelo pomembni, tako, da mi je redno striženje konic, uporaba kakovostne barve in tudi uporaba olja za konice pomembna.
Imava tudi sicer zelo prijeten odnos, iskrene pogovore in veliko smeha. Pa še super masira :) Glede na to, da sem precejšen nomad, upam, da mi bo kljub temu čimdlje uspevalo hodit k njemu, ker sem res zelo zadovoljna.

"As trans people begin to organize politically, it is tempting to adopt the essential notion of gender identity. [...] However, as transfeminists, we resits such temptations because of their implications." Emi Koyama

#114 plavolaska

plavolaska

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 26 september 2012 - 18:12

Vedno grem k drugemu...je pa moja največja želja najti frizerja (frizerko), kateremu bom zvesta do groba :gejljubezen:

You Cannot be Lonely if you like the person you're alone with.

#115 majasvetlin

majasvetlin

redni gost

• Člani
  • 399 prispevkov

Objavljeno 27 september 2012 - 13:57

No, pri meni je pa tako, na začetku, ko sem bila mala, sem imela večinoma vedno kraše lase, strigla me je očitova sestrična, potlej sem si začela puščati daljše, in sem strigla samo konice, za tem me je začela striči ena iz okolice Kamnika, dokler se ni odselila. Ene dvakrat me je strigla sestra, sam frizer kot frizer je obupna (ne zna striči), tako da sem se odločila da me bo strigla prijateljica, ki pa je bila super frizerka. Sedaj je pa moj frizer tip, ki pa je super, ene 1x na mesec ali pa še to ne, grem k njemu, ker si puščam dolge lase. Upam, da mi jih bo uspelo doseči, glede na to, da mi srednjedolgi ne pašejo sploh.
Some people got to laugh
Some people got to cry
Some people got to make it through by never won'dring why.

#116 Misterious

Misterious

piščan'c

• Člani
  • 57 prispevkov

Objavljeno 27 september 2012 - 16:40

V svojem življenju sem menjal 2 frizerja, zadnjih 5 let vztrajam pri enakem, ki ima kar nekaj izkušen za sabo in si upa drznit. V njegovem salonu se človek počuti domače in sproščeno. Mogoče me je pri zadnjem striženju preveč postrigel, ampak vredu naj mu bo, ni tako zelo zgrešil :D ...tako da sem načeloma zelo zadovoljen s svojim frizerjem, ker dodobra ve kaj mi je všeč in do katere mere lahko postriže.

Prispevek uredil/a: Misterious, 27 september 2012 - 16:41.

#117 Aisha

Aisha

piščan'c

• Člani
  • 95 prispevkov

Objavljeno 27 september 2012 - 18:43

Ze od malih nog me strize ista frizerka in sem cisto zadovoljna :)
Nimam nekih posebnih zelj glede frizure tko, da jo obicajno obiscem 1-2 na leto...
Keep it unreal.

#118 biskvitka

biskvitka

piščan'c

• Člani
  • 62 prispevkov

Objavljeno 30 september 2012 - 20:10

jaz se strižem kar sama. edino, kar je res pomembno, so dobre škarje. jaz sem jih naročila iz nemčije za 40 evrov - sem zelo zadovoljna. kar sem dodatno opazila je to, da zdaj nimam več tako pogosto špice. zdaj jih imam tako na vsake 4 mesece. baje, da je to odvisno od kvalitete in brušenja škarij in da frizerji tega ne upoštevajo najbolj, ker je njim v interesu, da hodimo vsak mesec. samo v razmislek ;)

#119 Ronia

Ronia

piščan'c

• Člani
  • 95 prispevkov

Objavljeno 01 november 2012 - 17:39

V bistvu zadnjič sem prvič šla v Cut'n'Go na Trubarjevi in sem bla na začetku kar zadovoljna. Prijazna frizerka je točno razumela, kaj hočem narediti z lasmi, potem pa se je z drugo frizerko (mislim da šefico) pogovarjala o lokacijah za nove salone. In ena lokacija je bla nekje blizu Opena. In ena je drugi rekla: "Tam ljudje ne bi hodli mimo. Nič ni tam. Samo ena kitajska restavracija. In .... bar za geje in lezbijke!" In druga: "A še to??!!!?" Povedano z največjim gnusom v tonu njenega glasu in da kakšna bedna lokacija mora to bit. :/ No, nikoli več ne grem tja!
Be kind to one another

#120 Keiris

Keiris

nov na sceni

• Člani
  • 207 prispevkov

Objavljeno 13 november 2012 - 22:34

Mislim da sem pred kakšnimi tremi tedni prvič prišla od frizerja čisto dobre volje. Nisem potrebovala niti par urc, da se privadim. Res ni bila pretirana sprememba, ampak po mojih izkušnjah mi tudi pri enostavnem friziranju uspejo kaj zamočit :aja: Kljub temu pa k temu frizerju najverjetneje ne grem nikoli več, je bil zelo slučajen obisk :) Sem se pa nehala sama stričt. Mislim, da se mi ne da več. :)

Fall seven times, stand up eight. 

#121 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 18 november 2012 - 10:51

Moja frizerka je najboljša, ker je moja.
Imava dokaj prijateljski odnos, vendar na podnožju profesionalnosti
I.C.C.

#122 Apis

Apis

piščan'c

• Člani
  • 54 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2013 - 20:27

Frizer(ka) in jaz se ne vidiva prav pogosto. Zato pa takrat, ko grem, škarjice bolj pojejo. Slika objavljena In vedno si obljubim, da bom vestnejša glede las, ampak je tako, da mi ta naglavni okras nikoli ne povzroča dovolj kakršnih koli težav, da bi me na to opomnili, še cepijo se bolj na skrivaj. Plus to, da se na frizerskem stolu počutim ujeto in tega ne maram. Sploh če ves čas poslušam, kako bi prej morala priti etc. etc. Slika objavljena Hvala, vem, zato sem vam pa dala danes dovoljenje, da postrižete vse, kar na kakršen koli način kaže, da ni v najboljšem stanju, ne glede na dolžino.
In ne maram tega, da me češejo na prečo, čeprav povem, da je ne nosim. Pa njihovega ne preveč prijaznega pogleda, ko si grem takoj, ko sem osvobojena stola in tiste halje, povsem nezavedno skoz lase in pokvarim prečo, za katero na moji glavi pač ni prostora.
Ampak! Sem pa danes naletela na frizerko, ki mi ni ves čas očitala mojega neobiskovanja, ki me ni počesala na prečo in ki mi ni vsiljevala ogromnih kodrov ali popolne ravnine namesto valov. Pa še fertik sem bla v rekordnem času. Prav lepši dan imam! Slika objavljena

(No, in 10 cm manj las.)

#123 kodzi95

kodzi95

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2013 - 11:25

K frizerju grem 1x ali 2x na mesec, odvisno kaksne lase imam. imam kratke lase in na vrhu malo daljse. Sedaj ze dve leti placujem 6€, in sem zelo zadovoljen V zivljenju sem menjal eno frizerko, zato ker je bila ze  predraga, računala mi je 12€ za čisto isto frizuro :) Drugače pa super frizerka, nimam kaj za rečt, vedno se pogovarjama, kaj je bilo novega :D :D

Kodzi!
You say i should be straight, i say taste the rainbow! Bitch!

#124 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2013 - 20:12

Ne posvečam pretirane pozornosti, kdo me oskubi. Itak jaz diktiram. Natančno povem, kaj želim, ostalo pa sam doma uredim. :D

Simple v Cityparku. Prideš, ostrižejo in greš. Jedrnato.

#125 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 973 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2013 - 23:00

Že približno dobro leto ne potrebujem več frizerskih storitev, ker imam mašinco in me ponvadi žena ošiša na 0.5, pred tem sem pa seveda z veseljem dokaj redno (1x na 1-3 mesece) hodila k izbrani frizerki, ki sem se ji popolnoma prepustila.
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov