Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Frizer in vi

155 odgovorov v tej temi

#51 mirboy

mirboy

piščan'c

• Člani
  • 90 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2005 - 10:29

glih don se odpravljam k stevotu in me prov zanima kuga mi bo naredu :D

lp
Conscientia mille testes. Čista vest velja toliko kot tisoč prič. (Mark Fabij Kvintilijan)

#52 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2005 - 16:00

Se par dni pa bo eno leto, odkar sem se nazadnje osisala :oops: Glede na moje "rahlo" unicene konice bi se splacal kej it. Drugace si pa konice vcasih kar na suh porezem, itak se ne vid, ce sem kje kixnila :mrgreen:
A hug is the shortest distance between Friends.

#53 mirboy

mirboy

piščan'c

• Člani
  • 90 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2005 - 00:25

nč kej presenetlivga se ni spovnu, pa taka domišlija! HLOOOOOOOOOOOO!

lp
Conscientia mille testes. Čista vest velja toliko kot tisoč prič. (Mark Fabij Kvintilijan)

#54 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2005 - 14:35

mene bo pa v cetrtek sodelavka postrigla. (kaj cem, flyby noce pridet na portugal, tako da morem najdet zamenjavo :P) in je rekla, da ce ga bo 'posrala', da jo lahka pobrijem. juhu!! sedaj pa prvic upam, da bo slo TOTALNO narobe, hehe :))
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#55 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2005 - 23:09

od nedelje pred 14 dnevi imam malo bolj naci look
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#56 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2005 - 04:24

jaz sem bil tam danes. no, vceraj. rahlo presenecen sem ugotovil, da me tam vse poznajo, ker so me ze vse obdelale. :mrgreen:

no z danasnjo stvaritvijo nisem najbolj zadovoljen, ni pa tudi najvecji kiks mozen. cez slab teden bo ravno prav :).

uuuu, pa kupil sem si gel, ker mi ga je zmanjkalo :dance:
how gay was that :oops:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#57 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2005 - 15:20

Danes sem pol ure nagovarju frizerko da me nej ostriže, pa me ni hotla. :x
Pa to ni prva frizerka zadnje dni.
Očitno se bom mogu kr sam. :?
Sam kakšen bom pa pol?Slika objavljena

#58 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 22 maj 2005 - 18:05

Imam stalnega frizerja, ker je res dober, se zavzame, je pedanten in profesionalen. To cenim. K njemu sem začel hoditi, ko je še strigel doma (je bil še v šoli, pa je tako malo zaslužil in imel prakso). No, potem, ko sem bil njegova stranka kake 4 leta pa ugotovim, da je gej. Sva se pač srečala na takem mestu, da so bile karte takoj na mizi. :mrgreen:

Od takrat še raje hodim tja...se imava kaj pogovarjat, medtem ko čara po moji glavi.

Hodim na mesec do mesec in pol. Potem je res že kriza. Včasih so bili tudi kaki prameni ipd., zdaj pa nosim kratke lase in s prameni nimam kam.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#59 Derz

Derz

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2009 - 17:05

Pozna kdo kako dobro spletno stran z modnimi moškimi frizurami.

#60 scullcandY

scullcandY

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2009 - 02:51

Ponavad grem na 2 meseca vcasih tud 3 in ji recem da me naj mal bolj postrize tak da ne rabim nonstop tam viset :) Ne maram prevec tega dogodka, sam vsake tolko je pac treba.. Barvam se pa kr sama :)
Your kisses make my heart skip a beat

#61 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2009 - 16:37

Vsaka dva meseca hodim na že standardno striženje. So že minili časi, ko sem eksperimentiral in si pobarval lase. Predvsem doma in v šoli je bil sprejem precej slab (ne vem, kaj bi bilo narobe s črno, ampak baje zgleda satansko). Tako sem ostal pri neki vrsti irokeze. Simpl, nezahtevno in kratko. Frizerko boli srce, da mi doma nič ne pustijo :D
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#62 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2009 - 17:24

Ko sem bila mala, sem vedno bla ostrižena na gobico (ja s sestro sva vedno doživljali travme, ko je mami omenila frizerja), potem sem pa sama začela govort, kako bom ostrižena. Zadnje čase hodim na kake 2, 3 mesece k frizerju da mi zgornje mal skrajša, postriže konice, čeprav si jih zadnje tedne skušam kar sama. Barvajo me pa kolegice. Ravno med počitnicami se nameravam spravt k frizerki in spet pobarvat. Drugače pa sem vedno, ko sem hotla neko novo frizuro, bila zelo nezadovoljna. Vse frizerke so me vedno postrigle narobe, čist nasprotno od tega, kar sem jaz rekla. No zdej pa hodim k tej tetki, ker me vedno ostriže tako kot jaz hočem in mi ne vsiljuje svojega mnenja in me ne striže po svojih željah. :mrgreen:
"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#63 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2009 - 19:04

Ko sem bil majhen, so tudi mene vedno strigli na gobico in mi dajali delat blond pramene.
Sam mislim, da mi je kar pasalo za tiste čase :D. Potem, ko sem sam začel odločat o svoji frizuri, sem si pa vedno postrigel tako, kot nosijo fanje. Iz strani mal pokrajšano in na glavi mal več las.
Sedaj si lase bolj redko želiram, vendar v prvem letniku in prvi polovici drugega letnika sem pa si jih kar pogosto. Do sedaj sem menjal cca 3 frizerje. Imam navado, da nekaj časa hodim k enemu in ko se ga naveličam, pa menjam. Z nobenim še nisem bil pretirano zadovoljen, vsi me postrižejo preveč kratko, kot želim. To se je zgodilo tudi danes, povrh vsega pa imam še črno pobarvane in res zgledam kot nek šiptar :D
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#64 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2009 - 21:26

Mene je vse od majcenih nog do pred kratkim strigla mamina frizerka in se mi je zdelo, da sem relativno zadovoljna z njo. Ker je silno simpatična, zgovorna in nasplošno taka rožica, da bi jo človek kar posvojil. Sicer v večini primerov iz frizerskega stola nisem odšla zadovoljna, pogosto se je namreč zgodilo, da mojih želja in napotkov ni ravno upoštevala. Ampak, Eos kot Eos, že sama sprememba je bila vsakič čisto zadosti vznemirljiva in me ni motilo, da si pravzaprav sploh nisem bila všeč. Tako ali tako sem se sčasoma naučila prilagoditi aktualno pričesko mojemu značaju in navadam, da je kmalu postala čisto moja. No, potem sem pa za spremembo poskusila drug frizerski salon, kjer ne le, da so moje želje upoštevali, tudi sami so prihajali na dan z zanimivimi predlogi. In Eos je pozabila svojo staro frizerko ...

No, potem sem se pa preselila v Ljubljano in zdaj iščem novo/novega krotilko/krotilca mojih nemogočih las.

#65 vikki

vikki

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2009 - 20:36

Vsi, ki me poznajo, vedo, da sem mela fobijo pred frizerji in da sem šla takrat ko je bilo že reeees kritično. No, zdaj je ravno obratno, v zadnjih dveh mesecih sem se pobarvala 6 krat in hodima s sestro samo v en studio, ker sta res najboljša in ostrižeta res ful dobro, da sploh ne omenim, da imama obe trenutno nekih barv po glavi. Vglavnem, zdaj dam veliko na to, recimo še lani mi je bilo dokaj vseeno, edino kar sem naredila, je bilo, da sem se skoraj vsak mesec pobarvala na črno. Zdaj sem pa odvisna, hehe, saj sem lahko, ker sem res v dobrih rokah. :paprika:

#66 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2009 - 22:48

Moja frizerka je najboljša :P Ne resno, ona te že na prvi pogled prebere in vidi kaj ti pravzaprav paše. :D Drugače pa hodim k frizerju na dva meseca. Imam to smolo, da mi lasje rastejo zelo počasi, kar je sigurno minus pri meni! Če bi mi hitreje rasli bi si še kaj spreminjala pričesno tako pa ostaja ista in ista.... :zeh:

#67 rekcus

rekcus

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2009 - 23:06

k frizerju grem mogoče enkrat na leto. strižm se sama ene 3 leta, enkrat na mesec minimalno. in sem še najbolj zadovoljna sama s sabo. prej sem hodila k najbližji frizerki in me je vedno čudn postrigla pa še škoda denarja mi je za frizerje. tako da če že zaserjem, rajši vidm da jst zaserjem kakor pa frizerka.

let's get lost in a beautiful places!

#68 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2009 - 23:35

Frizer in vi, je! Imam svojo frizerko že nekaj let. :gay: Pač ful dobr me je strigla in sm bil ful zadovoljen in pol sm se kr z njo namenu za naprej. Zdj sva že prov kolega (kolegice lol) in se vedno neki menva, da hitrejš mine. Ima ime (wow ane), ampak jst jo kličem kar Hayden, ker me ful spominja na Hayden Panettiere. O frekvenci obiskov pri njej pa raje nebi. :P
Hello, hello, hello, how low?

#69 Zenny

Zenny

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2009 - 17:43

No... Moja frizerka je malo čudna, kar s kuhinjskimi škarjami se ponavadi spravi name vsake par let, ko je v slabem razpoloženju. Ponavadi striže kar vse povprek, malo tu malo tam, včasih si celo ogleda svoje delo. Začuda jo ponavadi lahko vidim samo v ogledalo - ne vem, ne vem zakaj...

Frizerje sovražim bolj kot zobozdravnike. Zaračunajo ti trideset evrov za to, da te pobarvajo, potem pa še dvajset, da ti posušijo lase v 'sušeno frizuro'. Mislim... :grrr:

V zadnjih... sedmih? letih sem bila pri frizerju dvakrat - enkrat, da sem se pobarvala na rdečo v sedmem razredu, enkrat na črno - to mislim, da je bilo predlani. Čista bedarija, frizer. Strižem se lepo sama, nad bano, ko me zgrabi želja (beri: dvakrat v zadnjih treh letih :D), tudi barvala sem se že parkrat sama. Ne dam pa nikoli več 30-40€ za nekaj, kar potem pušča rdeče fleke vsepovsod, da izgleda kot da imam menstruacijo na glavi. :pazi se:
Naked you are blue as a night in Cuba;
You've vines and stars in your hair...

#70 strunaMitraljez

strunaMitraljez

piščan'c

• Člani
  • 99 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2009 - 18:01

Zadnji stavek me je nasmejal, Zenny :D

Sicer pa tudi jaz ne hodim pogosto k frizerju. Razen če hočem intenzivno barvo, da kaj prekrije, ker tist hudič pri frizerju je bolj močan. No, strižem se sama pred ogledalom. Sama. Nikomur ne pustim, ker me je nazadnje sestra zastrigla, enkrat sem pa skoraj ostala brez ušesne mečice. Hvala lepa, ne grem se več :ban:
Supporting home made frizure :)

#71 malina

malina

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2009 - 23:39

Imam stalnega frizerja, že ene 3 al pa 4 leta in dejansko je on eden redkih razlogov, da hodim v MB (rodni kraj). Barvam se na ene 2 al pa 3 mesece, vmes pa barvava samo narastek. Strižem pa recimo 4 krat letno, po potrebi pač. Frizerja ne zamenjam, ni šans! Odkar sem pri njemu sem s svojo čupo najbolj zadovoljna, tekom let sem preizkusila par različnih oblik frizure in prešla od blond na črno :D Kar je pa bistveno: tip me res posluša in mi naredi točno to kar želim. Tega nisem prej našla v nobenem frizeru, tak da sem prav srečna, da ga mam.

"As trans people begin to organize politically, it is tempting to adopt the essential notion of gender identity. [...] However, as transfeminists, we resits such temptations because of their implications." Emi Koyama

#72 Kalia

Kalia

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2009 - 00:06

Na ene 3 mesece se ponavadi spravim tja. Barvam se pa kar doma, sploh zadnje čase, ko grejo cene v nebo. Dat 40€ za to, da mi s čopičem 3x potegne po glavi..ma ni govora

#73 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2009 - 16:16

K frizerju grem enkrat na 2 ali 3 mesece, ko je res že sila. Nimam svoje frizerke in grem vedno tja, kjer še imajo odprto. Najraje imam, da frizerka med striženjem ne govori ampak samo striže. Glede na to, da ji moram plačat 10 ali več evrov mi res ni v interesu, da se pogovarjava o vremenu ali o moji starosti (npr. ali sem osnovnošolec).
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#74 Fusion

Fusion

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2009 - 17:43

Jaz pa imam svojega frizerja ze 16 let istega, ampak me je zadnje dve frizure, kar lepo zavozil. Upam, da bo naslednjic kaj bolje.

#75 LesboqueeN

LesboqueeN

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2009 - 23:25

K frizerju hodim na vsake toliko, odvisno, npr. na vsaka dva, tri mesece, se ostrižem čisto na kratko in je potem nekaj časa mir. Ko se mi zdijo predolgi se odpravim, se pa spravljam dva tedna ja, hehe, tako kot zdaj. Barvam se pa tudi jaz doma, ker se mi zdi malo predrago da se v salonu barvam. :mrgreen:

Prispevek uredil/a: LesboqueeN, 24 marec 2009 - 23:26.

Rada spoznavam nove ljudi, rada sklepam nova prijateljstva.

Življenje je risanje brez radiranja.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov