Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Frizer in vi

155 odgovorov v tej temi

#26 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 00:12

Hodim na priblizno na dva meseca. Dam si pramena ( rjava v razlicnih odtenkih in medena), postrizt, umit glavo, masaza in frizuca.
Hodim vedno k enemu in istemu frizerju ( Trubarjeva). Vcasih me je strigla zenska, potem me je moski, sedaj sem vsa ogorcena, ker sem izvedela, da ga ni vec tam :x :cry:
Zadovoljna sem zelo! Vedno pridem vesela ven, glede na to, da sem zelo kriticna, je to super.
Dam 14.000sit.
Drzim se istega salona skos, ker sem pac zadovoljna.

#27 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 00:19

jaz jo grem kmalu pogledat :D

sicer nimam "svoje" frizerke/frizerja, ker itaq vedno recem, da naj napravi, kot se njej/mu zdi, da mi pase. in potem se prepustim... :sreca: men je pri frizerju vedno tak uzitek, ko ti nekdo sari po glavi. pa ko te umiva, pa zacne masazo lasisca! :sleep:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#28 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 00:41

Masaza je nekaj najboljsega. Moj frizer je to tako obvladal, da sem marsikaj dozivljala ob tem :oops: :oops: :oops:
Zdaj ga pa ni vec - ta svet ni fer :lool:

#29 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 10:49

frizer in jaz... bolj sovražnika kot kej drugega...

mojim lase pustim blizu samo jaz :| :P

#30 JustMe

JustMe

nov na sceni

• Člani
  • 267 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 13:36

mene tudi striže še srednješolec in moram reči, da sem z njim ful zadovoljen, ker obvlada, pa še na dom pride :) pa ful je :P :P :P

#31 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 16:44

frizerka je pa tut ena moja kolegica in se včasih striževa pr men, al pr njej, al pa mi frizurco tut na terenu naredi, npr. če gremo kam na party al karkoli...
Mi je pa boljš če se striževa kje doma, mal podebatirava o najinih ljubčkih, pa kje smo kakšenga cukrčka videli... kavica, blablabla, :) all inclusive!

Ji bom pa zdele v kratkem izrekel njeno željo, ki je še nikol nisem v lajfu: "Na balinčka prosim!" ;)

Strižem se pa enkrat na mesec in pol. Enkrat sem bil čist blond, temno rdeč, enkrat pa čist črn, pol so bli eni bad bad prameni, zdej sem pa že nekaj časa natur - kostanjevo rjavi.

#32 redangel

redangel

piščan'c

• Člani
  • 96 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 18:02

Ja, masiranje glave to res sede.
Moja frizerka, je moja soseda in me striže še iz časov, ko je hodila na frizersko. Stvar obvlada, tko da se js sam na stol čičnem pa rečem:''Uživi, prepusti se domišliji.'' :evil: :evil:
Dobr me pozna, tko da se nikol nism šla razočarana iz salona. :slayer:
Tud sedaj ko ima nov salon, sem njena VIP stranka, ker drugim mojih laskov res ne zaupam (preslabe izkušnje, moja poletna frizurca je izpadla ala krtačka) :x :x
Obiščem jo tko na dva meseca, ker puščam nazaj dolge lase in ni potrebe, je pa fajn, k ti še s kavico prej postrežejo (4 seksi frizerke+huda šefica) :drool:
''Ljubiti pomeni prevzeti največje tveganje.To pomeni položiti svojo prihodnost in srečo v roke drugega.To pomeni, dovoliti si da zaupaš brez pridržkov.To pomeni, da sprejmeš ranljivost.''

#33 dečva

dečva

redni gost

• Člani
  • 319 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 18:42

do zelo pred kratkim se nisem ukvarjal s frizerji. predvsem zato, ker sem mela dolge lase, pa je vsake toliko mati postrigla in je bil mir.

zdaj pa me je nekaj pičilo in sem se odločila, da gre moj lepi čopek stran. in je šel. frizerka je bila moja dobra prijateljica, ki je bila vsaj 2x bolj živčna od mene :shock: saj ne rečem, da ni bil čuden občutek držati mojih las v roki (sem spravila čop za mamo, ker se je potem pol ure jokala v telefon, kaj sem naredila iz sebe), ampak se vseeno sedaj očutim popolnoma prenovljeno. halo, po 15 letih spet čutim veter v laseh :evil:
pa vsake 2 sekundi me je vprašala, če sem prepričana, da je to to, kar hočem pa če se zavedam kaj pomeni kratka frizura. JAAAAAAAAA! ti sam striži. na koncu niti ni tako slabo izpadlo vse skupaj. pravzaprav je zelo všečno. če ne zaradi drugega, ker me sedaj vsak, ki me pozna zelo zelo presenečeno pogleda 8)

Nič zanimivega. Move on. 

#34 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 21:31

jaz sem pa menda najbol happy človek ko grem k frizeru :D
čeprav zdaj že dolgo nisem šla pa grem zato jutri in bom frizeru tudi prepustila da naredi kaj hoče :mrgreen:
drugače sem pa ful občutljiva glede mojih lasekov, to more vse štimat :)

#35 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 21:50

K frizerki hodim vsak mesec, ni pa to nekaj takega, na kar bi komaj čakal. Rutina pač, ki se je zmerno razveselim. Mi je pa ful fajn občutek, ko mi s strojčkom zadaj na vratu lase krajša :oops:, kar kurjo kožo dobim :oops:. S frizerko nimava ravno nekega intimnega odnosa - pač grem k njej, sedim tiho kot miš na stolu dvajset minut, in ko me postriže, grem. Je pa sicer zelo prijazna, ne pretirano draga in sem z njo zadovoljen, ker sem v zadnjih letih zamenjal kar nekaj frizerk. Napitnino mi je bilo sicer že od nekdaj nerodno dajati, ker se mi zdi nekako poniževalno do frizerja :?:, ampak ponavadi jo pustim. Las pa si nisem še nikoli pobarval. Sem imel obdobje, ko sem o tem razmišljal, a si jih nikoli nisem, kar se mi zdi boljše za lase. Mogoče pa si jih še bom. :P
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#36 mirboy

mirboy

piščan'c

• Člani
  • 90 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2005 - 22:53

ja,... jest hodim h kolegic de frizerat u salon in se vedno prepustim njeni domišliji in zatu od konca prvega letnika SŠ še nism mev frizure z naravno barvo las naravno je blo tok kokr je narastka! Zatu sm mev v SŠ grozne probleme z eno prfokso ampak smo se trije tipi dobl in smo jo utišal (pritožba ravnatlci+naslednič smo pršl vsak z drugo bl noro barvo las):evil: :evil: :evil:
drgač pa hodim na 2-3mesce in pustim okrog 5000SIT, pa pridem ponavad pisan po glav iz salona :evil: :evil: :evil:

lp
Conscientia mille testes. Čista vest velja toliko kot tisoč prič. (Mark Fabij Kvintilijan)

#37 ComfortablyNumb

ComfortablyNumb

nov na sceni

• Člani
  • 221 prispevkov

Objavljeno 01 april 2005 - 00:06

Moj frizer zgleda tkole....ej sosed, maš 10 min časa? In pridem k njemu in me šišne z mašinco na čist kratko :D Pa sem srečen :D 8)

#38 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 01 april 2005 - 09:44

halo, po 15 letih spet čutim veter v laseh :evil:

Nekaj takega sem dozivljala lanskega maja, ko sem se postrigla z enga metra las na 15 cm. Takrat sem si tud prvic v zivljenju dala mal barve (taprave ne sam sampona) in to clo tri: crno, vijolicno, krvavo rdeco. Ker mam pac temno rjave lase (in ful goste), je prijela samo rudeca :? Damn. Prislo me je okol 10 jurjev, kot zmeraj, kadar grem k frizerju oz. frizerki, tud, ce se grem sam postrizt - majo z mano tolk dela :shock:
Sem razmisljala, da bi si spet dolge pustila, pa sm si premislnla, ker je blo ze marca tolk vroce - bogve, kaj bo sele polet. Racunam, da se grem postrict v roku 2 tednov. Prej sem se pa strigla 1x na leto, dve. Enkrat letno bolj spicke pa da bi mal oblikuje fruizuro, barvanje enkrat na dve leti.
Frizerke nimam stalne, to me full moti. Z nobeno (in nobenim) nisem bla res zadovoljna (vsega skup 2x), sem sla tud k Stevotu v LJ (2x) pa sem mu rekla, nej mi kej nardi, bilokaj, pa je reku, da ne more, ker mam take lase (mocne pa nakodrane) :? mislm :roll: :roll: :roll: in ko sm se sla pol slikat za osebno, sem taka kot devica Marija. Ubitacno :x
Zdle bom sla k sestrinemu, k se menda spozna na dolge lase pa se gej je :mrgreen:
A hug is the shortest distance between Friends.

#39 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 01 april 2005 - 19:44

danes sem jih obiskal! ena bejba je bila frei, pa sem se vsedel in zaprl oci.. res obvlada, sam masaza bi lahko bila daljsa :mrgreen:

s cupco sem pa zelo zadovoljen, upam, da bo naslednjic s5 ona tam :)
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#40 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 01 april 2005 - 20:54

Jst hodm bl poredko sam špice postrič k mam lase dolge do ramen
hodm pa v savsko naselje

#41 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 01 april 2005 - 22:35

evo dans bla pri frizerju in sem zdaj že cel dan cela nasmejana :D

#42 makhar0n

makhar0n

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 03 april 2005 - 20:01

strizem se sam, vzamem skarje in delcke lasisca ki so nezanimivi odstrizem

skarje so stale 1990sit, centromerkur, sluzijo mi peto leto
LoL

#43 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 04 april 2005 - 18:41

Am.. jaaa hodm h frizerju... Vsakih par... :idea: ...let. Res že ene tri leta nisem šla. Tko da... dolgi, nepočesani, brezupno zvozlani in skuštrani lasje so pr men zakon. Ok, priznam, sej se učas počešem.
Sem si pa zadnič konice porezala z britvico. A lahko to šteje kot frizer? :mrgreen:

Barvam se pa tok kokr me sonce poleti poštriha na tisto ta neinteligentno.
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#44 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 05 april 2005 - 15:49

ojla.

jest sm bil dans pr frizerju in mam po 4 letih spet zlooo kratko frizuro. no vsaj zame zlo kratko.

LP Jure

#45 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 05 april 2005 - 17:56

em, sploh se ne spomnim, kdaj sem bila nazadnje pri 'profesionalnemu' frizerju (oz. frizerki, whatever). zadnje leto me je strigla (brila) flyby, prejsnja leta ena druga kolegica, pred par tedni pa me je pobrila moja. tako da, od mene frizerji nekako ne zivijo :P
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#46 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 00:33

jst sm hodu k prizerki recimo vsak 2 mesec (ko se mi je poznal narastek). Mel sm obdobje ko sm me vsaka 2 mesca drugo bravo. Od rdece, blod, crne, blond s crnimi prameni, crne z blond prameni, crne z rdecimi prameni, crne z rdeco fliko, blond z crnimi krogi po glavi, zeleno-rjavo-srebrno-crno ( :o :o ) ... pol me je pa nekak minilo.
Zdj mam pa frizerca doma in me on pedena. In moram ga pohvalt! Odkar me on pedena, me folk sam se hvali da mam zadnje cajte boljse frizure kot pa vcasih :evil: :evil:
Dobro da sm se spomnu! Mu moram rect naj me obdela. Sm ze fuuul potreben (skarij, da ne bo pomote :lool: )

#47 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 17:10

Hello,

ravno danes sem pri svoji stalni frizerki spet "padla pod kosilnico" in zdaj ženka pravi, da sem ponovno njen "fantek". :D :D

LP vsem. 8)
Ljubezen je večna, dokler traja.

#48 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 07:50

uuuu, a te mogoce ta frizerka pecar?? :lool: :?: :lool:
better blow job, than no job :oops:

#49 LaiDee

LaiDee

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 12:46

Načeloma se strižem tako na 2 meseca, sem pa ravno prejšnji teden bila pri frizeku po... khm enem letu! Sem si na vsak način hotela dolge laske pustiti, a sem morala spet pod škarje, ker so bile špice preveč uničene. :cry:

Barvam se vedno sama in to počnem že skoraj 10 let. Vsake toliko eksperimentiram, tako da sem imela v zadnjih letih že res ama vsako možno barvo na sebi. :zmesan:

Zdaj pa bo nekaj časa mir, ker imam frizo, ki mi je všeč in tudi barva se mi prav dopade. 8)
Always remember that you're unique. Just like everyone else.

#50 Munchy

Munchy

piščan'c

• Člani
  • 59 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2005 - 21:07

Je pa se en razlog, da KAMORKOLI grem in ce recem, naj delajo karkoli hocejo, naj eksperimentirajo....... sem vedno enako ostrizen :roll: Mogoce me malo drugace pocesejo, ampak to se znam tudi jaz.

Ja... še vedno ista, stara zgodba. Sem šel k drugi frizerki, v drug kraj. Je ful nakladala, kaj vse bo nardila, jst čist hepi, da me končno en razume, da končno en ve, kaj pomeni eksprimentiranje.... Odprem oči in spet isti šmorn :roll:
Världen utanför

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov