Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Frizer in vi

155 odgovorov v tej temi

#1 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 14:57

Kako pogosto hodite v povprečju k frizerju? :?: Na 7, 14, 21, 30, 45, 60 dni oziroma napišite vašo številko ... lahko napišete tudi kolikokrat na leto. Si barvate lase? Zakaj? Morda samo pramene? Radi hodite k frizerju? Imate raje, da vas striže ženska ali moški? Koliko običajno plačate? Dajete napitnino? Ste zadovoljni s tem, kako vas ostriže? Pogosto menjate frizerja? :mrgreen:

Napišite torej kaj o vašem friziranju. Seveda lahko dodate še druge zanimivosti in posebnosti, ki niso zajete v uvodu in bi jih radi delili z nami. :)
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#2 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 15:04

K frizerju hodim vsak mesec.
Las si ne barvam, čeprav učasih sm imel blond pramena, 1x pa celo modra pramena. Zdj se hodim sam na hitrco ustrižt, dam 1.800 sit in to je to 8) Drgač pa prov nerad, sedim pri frizerju in poslušam čenče :roll:

Glorchy
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#3 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 15:38

uuuu...fajna tema...
Morm rečt, da mamo doma frizerko in mi je čist fajn, da me ostriže/pobarva točn tko k mi paše.
Tko da, friziram se...povprečno enkrat na dva mesca..al se ostrižem alpa pobarvam. Trenutno mam narejena blond pramena, zdj bom pa pomoje postala kmal ponosna rjavolaska ali pa blondinka! (nevem še) :lool:
Kdo me striže mi je vseen, enkrat sm bla poskusni zajček v enem ljubljanskem salonu in so me strigl moški kot ženske, mi je vseen, sam da obvlada! Plačujem pa ne, haha k me strižejo zastonj! :evil:

PAPA :wink:

#4 Lara

Lara

redni gost

• Člani
  • 337 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 16:03

jst pa fuuuuuuuuuuuuuuuuuul rada hodim k frizerju... oz. frizerki, k mislm, da me še v življenju ni strigu kak moški... :?:

drugač pa hodim tako pogosto kot to dovoljujejo finance, k je to vsakič znova kar investicija... vedno okrog 10.000, ker si dam vsakič delat blond pramene, pa k mam tok goste lase, potem posledično potrebuje več materiala, pa še striženje, ipd., pol pa to znese tm nekje 9.500 SIT... drugač pa ful uživam, k mi pere lase in mi zraven tko fajn masira lasišče... jst bi kr vsak dan hodila k njej, če bi mela dost dnarja... :drool:

je pa res, kot je reku glorchy, da se pr frizerjih oz. še bolj pr frizerkAH tračari na veliko, tko da... jst vsakič dobim isto vprašanje in sicer... a kdo ugane?! "A maš kakšnega novega fanta?!" :lool:
do I dare say I cared when I turned my back on myself?

#5 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 16:22

frizura...hmmmm...sm si zrihtala eno ful hudo frizerko...tko da pridem k njej na noro debatko...včasih h njej domov, včas v salonček...pa striže tud vmes...čeprow se zavleče s to debato :wink: ...pa skonto en 50 ali več %...

vedno kratki laske...barvala sm se...pa se nočm več, k pol če se barvam se skoz barvam, pa mi to čist unič lase...sonce je edini način barvanja..blondanja
:mrgreen:
Emptiness is form, form is emptiness

#6 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 16:32

K frizerju hodim 2-3× mesečno ker je potrebno zarad mojih skravžanih las k so neukrotljivi :) drgac pa hm barvam pa se kokr mi zapaše
Lp PaLcHy :gay: :gay:

#7 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 16:36

Jaz hodim k frizerju, pardon, že kar večino življenja k :) frizerki, 7-8 krat letno. To je približno na dober mesec in pol. Pobarval si las še nisem, sem si pa večkrat želel narediti pramene. Zaenkrat si jih še nisem. Drugače hodim dokaj rad na striženje, vendar ne prepogosto, ker mi gre na živce predvsem čakanje, pa pikanje las.... Včasih sem zadovoljen bolj, včasih manj ... tudi ista frizerka nima vedno dobrega dneva. :mrgreen: Zaenkrat mi bolj ustreza, da me frizira ženska. Sploh si ne vem predstavljati zadrege, če bi me strigel kakšen :P luštkan mladenič. :oops: Le ko sem bil otrok, me je strigel frizer, ki je bil že v zrelih letih.

V zadnjih ca. 15 letih sem zamenjal pet frizerskih salonov, za prej se pa ne spomnim. V tem, kamor zahajam sedaj, dela več frizerk, tako da me včasih striže ena, drugič druga. Napitnino dajem šele zadnje leto. :? Mi je žal, da nisem že prej, ker se vsaj počutim mnogo lepše sprejetega, čeprav tudi za prej nimam kaj reči. Trenutna cena striženja 1500 SIT. Sem plačeval že 2100, sedaj pa pranje in dodatno »mazanje« preskočim, ker mi je nesmiselno, saj se doma potem takoj stuširam, ker ne prenesem drobnih »pikajočih« laskov za majco ... pa še kje. :)

Lara, čudno! Mene pa še nobena frizerka ali frizer nista vprašala, če imam (novega) fanta!? :) Kam potem hodiš ti?! :)
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#8 Lara

Lara

redni gost

• Člani
  • 337 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 16:43

Lara, čudno! Mene pa še nobena frizerka ali frizer nista vprašala, če imam (novega) fanta!? :) Kam potem hodiš ti?! :)

čez cesto! :P moja soseda je frizerka in ma salon direkt čez cesto od naše hiše oz. na drugi strani moje ulice, tko da grem ponavadi kr v pižami in copatih tja... k me ponavad bolj zjutri naroči, k ve, da živim čez cesto in da lahko pridem tko zgodaj... :wink:
do I dare say I cared when I turned my back on myself?

#9 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 17:21

Zadnjih 6 let sem imela dolge lase samo zato, ker nisem uspela najt frizerja v mojem novem "domacem" mestu. Potem je bilo pa kot v filmu :lool: : Zagledala sem ga cez stekleno okno salona in sem vedela.... da mi mora on ostrizt lase! :mrgreen:

Torej sem v zadnjih 7 mesecih spremenila stil frizure ze trikrat (vedno na krajse), v bistvu se je to vedno zgodilo tako, da sem stopila v salon in bila take volje, da nekaj spremenim na sebi. Potem sem pa lahko samo se rekla: "Shawn, you can do whatever you wanna do." Je nor na barve, tak da ponavadi naredi vsaj dvobarvne pramene :P

Tipcek je ful dober, ponavadi moji obiski trajajo po tri ure, ker sem se navdusla nad prameni (skoraj vedno spremenim barvo pramenov, ceprav zadnje case pristajam na odtenkih blond). One ve celo mojo zivljenjsko zgodbo, vkljucno z vsemi mojimi izkusnjami nesrecnih ljubezni LOL, jaz pa celo njegovo. Scenski je, vedno mu dam velik napitnine, da gre "po sluzbi lahko na pir in mu se ostane za vecerjo" LOL

Hodim na 4-5 tednov, ker imam sedaj zelo kratke lase in mi lasje zelo hitro rastejo.
Ta vikend pa tako ali tako moram it, da bom kolikor-tolikor frisna, ko pridem strasit forumase na dopust avgusta :P

aja, pa Shawn mi je rekel, da so za lezbe edinole gay hairstylists ta pravi LOL
glede na to, kolk sem zadovoljna z njegovim delom, bi se kar strinjala :lool:
"Wheresoever you go, go with all your heart." (Confucius, 551 BC-479)

#10 Arapka

Arapka

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2004 - 13:57

Uf, ko berem, kako redno hodite k frizerju, da me je kar sram, ker jaz hodim zelo poredko. :oops: Recimo 3 × na leto. S frizerji v preteklosti nisem imela dobrih izkusenj, razen zadnje leto, ko pa sem zacela hodit k Zoranu v Celje, sem pa postala spet vesela, da sem koncno nasla salon, kjer me ZNAJO pobarvat in postrizt kakor je treba! Je res, da placam tam za barvanje in strizenje nekje 12-14 tisoc SIT, ampak se vsekakor splaca.
Je pa tudi res, da se 'vmes' ko ne grem k frizerju, barvam doma kar sama (to ze od 8. razreda OS), tako da mi to ni problem in grem k frizerju le kadar zelim spremebo dolzine las in kaksne odstekane pramene, ki si jih sama bolj tezko naredim (ne bi videla kako se pobarvat zadaj).
Trenutno imam svetlo rjave lase z blond prameni, lasje pa mi segajo malo cez ramena. Razmisljam, da bi se spet pobarvala na crno ali rjavo :idea: Se moram se odlocit.

LP

#11 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 529 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2004 - 14:05

Nosim kratke lase, poleti pa sploh, zato vsaj enkrat mesečno striženje. Ravno te dni bo treba. :)

Barvam oz. blajham se sama, tako na šarasto, kar s čopičem prakrat gora pa dol, pa je. Da zmedem nasprotnike, ki potem ne vidijo mojih sivih las! :idea:

Natur sem pa bila sicer kostanjevka. :P

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#12 Gatecrusher

Gatecrusher

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2004 - 16:58

Vcasih hodim vsak teden, včasih pa na vsake tri mesece.
Tako da.....zelo različno.
Hodim pa vedno k Francku Dellage v centru ljubljane, bivši Jacques Dessanges, ki je bil lociran v Leclercu.

Cena se vedno giblje okrog 20 tisoč. Včasih malo manj včasih malo več.

Frizuro imam spremenljivo, glede na letni čas, prav tako tudi barvo las.
Vendar si sedaj puščam naravno in to po 7 letih!! :) :)

#13 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2004 - 17:19

Meni je že 3000 sit preveč. Toliko jaz plačujem frizerki z študenstkim popustom. Poreže mi pa zmeri za vzorec las-špice.

Sem že tudi imela pobarvane na rdečo, pa je samo mojim lasem škodlo. Tako da si nebi več barvala. Me je minilo. Poleg tega, mi je marsikatera frizerka rekla: "Oh vi pa imaste tako lepo barvo las, vam jo tako zavidam!" Ja ja.

Sem pa imela, od dolgih lask do klasičnega army looka vse, in mi iz praktičnih razlogov in estetskih, najbolj zlata sredina odgovarja. LP
I belive in God, only i spell it Nature.

#14 Munchy

Munchy

piščan'c

• Člani
  • 59 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2004 - 19:51

K frizerju grem tam ene stirikrat letno. Se to je za moje pojme prevec. Barvam se, kakor me prime. Bil sem ze crn, crno-vijolicn, zdaj sem crno-rdec...pac se je nekaj sfizilo, ko me je barvala.

Ne da se mi pogosteje hodit, ker si lahko malo spreminjam frizuro, ce imam daljse. No, sj nimam nikoli ne vem kako dolgih, ampak vseeno. Pa ful mi gre na zivce, ce frizerka skoz regla. Mislim... naj bo tiho in dela. :roll:

Napitnine ne dam nikoli. Res redko, ce res dobro ostrize. Zakaj? Prvic zato, ker za moje pojme je itak 1500 prevec za 10 min dela, ce te samo postrize. Ce postrize 4 na uro, je to ze 6000. Pa kakorkoli potem obracam racunico, vseeno dobro zasluzi. Ko bom jaz zacel v sluzbi dobivat napitnine, bo pa druga pesem. Sam, k jih ne bom nikoli.

Je pa se en razlog, da KAMORKOLI grem in ce recem, naj delajo karkoli hocejo, naj eksperimentirajo....... sem vedno enako ostrizen :roll: Mogoce me malo drugace pocesejo, ampak to se znam tudi jaz.
Världen utanför

#15 BUBIKA

BUBIKA

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2004 - 08:44

he jaz sem pa imela dolga leta kr isto dolge lase, k frizerju hodila maksimalno enkrat na leto, pa se to pomlad odločila, da mi je pa zadosti totih zoprnih rezancev na glavi in sem šla v salon. Rečem, postriži na kratko in me ona bejba tam šokirano gleda (lasje so mi segali do polovice hrbta) a ste prepričani? reče in jaz Absolutno, šišaj! In sem tako zadovoljna kot že dolgo časa nisem bila. Hehehe pa me še zadaj eni ludeki sploh nea prepoznajo. Je ful hecno :) Še mati me je vprašala. če sem si lase pobarvala, ko so pač pod tistimi dolgimi grivami, ki jih je sonce posvetlilo, bili moji čni laski. No sedaj pa hodim enkrat na mesec ziher, farbam se ne, tako da tam pustim nekje 4 jurje. Je pa firzerka full ok pa tak seksi je, da bi pri nejej sedela tud vsak dan :)

#16 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2004 - 15:03

Jaz pa imam svojo osebno frizerko in jo obiščem nekje vsak mesec 1x. Vedno ji pustim, da prepusti svoji domišljiji prosto pot. :wink: Včasih sicer doma poslušam svoje ... ampak imam dve ušesi. :evil:
Aja, frizura me pa stane okoli 4 000 SIT :?
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#17 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2004 - 17:41

jst pa nimam frizerja. ali frizerke. pac, glede na mojo 'frizuro' se lahka nad mano izzivlja kdor hoce. nazadnje je bil en francoz ki me je pobrilna 3mm. prejsne mesce me je pa flyby strigla. tak da, kdor ma cas in voljo, u welcome :) daj si duska, bi mi zelo veselil... in to resno mislim! po mojem me bojo spet nasledn tedn pobril, vsaj upam da me bojo! :)) ker, ko se enkrat pobrijes in ce si tko nestrpn kot sn jst (vsaj kar se las tice), potem se je treba cez 2 tedna spet pobrit. zakaj? mah, zato ker ko so lasje med dolzino 3 in 10mm ne mors z njimi nardit ama bas nista in izgleda ful bad! :P
tak da, book your next flight to coimbra and start shaving! :D
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#18 mrsFBIagent

mrsFBIagent

piščan'c

• Člani
  • 106 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2004 - 20:03

k frizerju hodim po potrebi- torej približno na vsaka dva meseca, ko je treba postričt konice...
parkrat na leto pa grem na generalko in takrat me lahko prepričaš v marsikaj :)
strigli so me že moški in ženske in nisem opazila nobene razlike med njimi... :wink:

#19 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2004 - 00:24

Mislim da grem kar enkrat na mesec, pa se takrat je ze kriza :P
Sploh si ne barvam nic, enkrat sem probal pramene pa nop, ni zame :>
Drzim se kar te ene frizerke, sovrazim spremembe kar se tega tice, najbolj mi gre na zivce, ko se pogovarjajo z mano (sem pac sramezljiv ^__^)
Tja hodim da me sisajo, ne na pogovorne ur'ce! XD Napitnine pa ubozci ne dobijo nikoli :evil:

#20 MigMac

MigMac

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2004 - 00:39

zlo nerada grem k frizerju ker se vedno bojim ali me bo ustrigel tako kot jaz hocem.

hodim vsaj na 3 mesce in se drzim ene frizerke, ki je moja prijateljica in me ostrize doma in ji lahko po milji volji povem kaksne so vse moje zelje in jih uposteva. in se ostrize me BREZPLACNO kar mi cisto ugaja, ker se mi zdi, da so frizerji dandanes hudo predragi se posebej za mojo suho denarnico trenutno.

imela sem obdobje barvanja in menjanja frizure v srednji soli, od takrat se obcasno pobarvam le se na crno barvo in se vecino drzim iste frizurce ceprav me vcasih zamika za kaj odstekanega.

rada bi se kdaj cist obrila po glavi ampak glede na to, da iscem sluzbo to nebi bila lih prava poteza, haha.

#21 bolhca

bolhca

piščan'c

• Člani
  • 91 prispevkov

Objavljeno 01 november 2004 - 13:18

Men so se pa frizerji čist zamerl, pa se pol na prbližn pol leta kr sama ostrižem, no ja konice, k mam itak samsonov sindrom, k mi je ostal še iz hipijevskih dni :) pa se tud barvat nočem, tko da revčkom ne dam čist nč zaslužit. :roll:
A jaz odgovarjam:
V svetu idej ni zmage in ne poraza, živeti je le ekstaza. Bratje borilci z mano naprej! (S. Kosovel)

#22 Smurf

Smurf

zasvojen'c

• Člani
  • 581 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2005 - 21:46

Men je pa tolk muka bit pri frizerju..no frizerko mam. Če je tišina je bedno, če pa govort začne pa vedno ista vprašanja in čenče :roll:

Hodim 1 x na mesec al pa celo na 2 mesca, kokr je. Pa grozen občutek mi je od frizerja do tuša doma, ker tolk bode po vratu, da bi si glavo odtrgal :mrgreen:

Barvam si pa ne mojih lask :)

#23 Alcastar

Alcastar

nov na sceni

• Člani
  • 222 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2005 - 21:54

Jaz imam super frizerko, full faca. :respect: Me kar srh spreleti, če pomislim da bi jo moral zamenjat. Strižem enkrat na mesec ali pa največ na dva meseca. No naslednji teden nameravam iti. Barvam se tudi včasih. Zdaj bom imel znova naravno barvo.
Nosce te ipsum.

#24 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2005 - 22:03

Js smmel pa eno tko fajn frizerko že odkar sm se rodil. pa še bliz doma je bla. Zdej je pa pred kratkim zaprla salon, ker ji je najemodajalec ful zvišal najemnino, tak da je relokirala nekam bogu iza leđa.

Tak da v soboto grem bratecovo frizerko sprobat. Bomo vidl kak bo. :shock:
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#25 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2005 - 23:45

tut jst se lohk pohvalm s super frizerko, k je res carica! :)
barvam se na vsake tok, kokr mi gre barva dol, strižem pa tut čist odvisn od letnega časa..
atm sm se kr fajn postrigu, tko da mam zdej kr dost kratke - and I like it! :pepper:
pozimi sem pa bl poredko pr frizerki in si načeloma pustim mau daljše, da sm potem k en zanemarjen bacek v glavo :lool:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov