Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

39 odgovorov v tej temi

#26 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2018 - 19:47

Jaz bi pa eno spoznala, da ji lahko grem sem pa tja kdaj na živce.  :mezik:

V zameno ponujam ful crkljanja ter poslušanja o knjigah, ki čakajo na tvoji nočni omarici, video igrah, ki te je**jo v glavo, in filmih, ki nimajo smisla. Aja pa skuham ful dober čaj ampak ful zanič kavo. To piješ na lastno odgovornost. 

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#27 Some1lost

Some1lost

piščan'c

• Člani
  • 50 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2018 - 19:18

Looking for a soulmate.
Looking for some highly emotional people.

P.s.: baje skuham res dobro kavo in znam zavret vodo za čaj! (:

#28 Fareya

Fareya

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 24 avgust 2018 - 17:57

Zdravo!

Imam 22 let ter se ukvarjam z gimnastiko in plesom.
Sem bisex ter vezana, vendar zelo pogosto pogrešam žensko družbo...
Iščem prijazno, malo “odštekano” in pozitivno pripadnico nežnejšega spola za deljanje lepih skupnih trenutkov.
Naj še omenim, da partnerju ne skrivam ničesar, on pa me ne ovira, temveč podpira.

Prispevek uredil/a: Fareya, 24 avgust 2018 - 17:59.

#29 LoveCats

LoveCats

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2018 - 19:13

Živjo  :ponos:

Sem 23-letna študentka iz Ljubljane, femme, malo močnejše postave, sicer pa dam dosti na videz. Kot je že iz imena razvidno, imam rada mačke in živali nasploh, pa tudi glasbo, filme, knjige, potovanja, in še kaj bi se našlo  :mrgreen: Ker sem v zadnjem času bila veliko v tujini, z lokalo "sceno" nimam preveč stika, zato bi rada našla kakšno punco za druženje ali kaj več  :nerodno: Zaželjeno je, da si iz Ljubljane ali okolice, starostno blizu in po možnosti butch ali vsaj malo bolj boyish, ker mi druge femmice žal niso preveč moj tip  :nerodno: Če se najdeš v opisu, bom vesela sporočila  :mrgreen:  

#30 Noira

Noira

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2018 - 18:23

Zasledila sem quote "Never be too busy to meet someone new", zato preizkušam srečo, če se tu mogoče najde kakšna zanimiva. :mezik: :mrgreen:

#31 malaa7

malaa7

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 01 september 2018 - 00:32

Živjo.. :) je katera iz prekmurja? do 25 let :)

#32 Anais2018

Anais2018

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 02 september 2018 - 21:27

Ne iščem lepotice in popolne osebe.Iščem skulirano žensko med 30 in 40 let zal preživljanje prostega časa in dopisovanje

Prispevek uredil/a: Anais2018, 02 september 2018 - 21:29.

#33 Estella

Estella

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 03 september 2018 - 14:47

Pozdravljene drage dame,
Sama bi z veseljem spoznala kakšno mlajšo punco za vse oblike srečanj in daljše tesnejše prijateljstvo če bi se dobro ujele lahko kaj več,želim si spoznati kakšno,da bo posodobila moj program ;) :D Bodi stara do 25 let :)

#34 summer_nights0

summer_nights0

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 05 september 2018 - 16:17

Rada bi spoznala punco, ki ve kaj hoce v zivljenju, ima postavljene jasne cilje in jim tudi sledi. Si zeli resnega in trdnega odnosa, je iskrena in pristna in ji komunikacija ni tuja.

#35 Simpi

Simpi

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 05 september 2018 - 21:01

Ola cikas. Iscem punco za kak vecerni klepet ob pivu or for whatever the night/life will bring :P. Sem iz Ljubljane

#36 svobodna

svobodna

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 06 september 2018 - 17:44

Je katera za druženje ta ali naslednji vikend?

#37 Voda

Voda

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 08 september 2018 - 15:53

Druzenje, avanture brez kompliciranja 30+ stajerska

#38 Jocelyn

Jocelyn

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 09 september 2018 - 18:45

Iscem zensko druzbo za kavo, sprehod, kino ali kaj podobnega. Stara sem 23 let, prihajam iz okolice lj in sem dnevno v Ljubljani. Javi se na zs :)

#39 Mumija

Mumija

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 17 september 2018 - 12:02

Živijo,
ne, ne iščem sorodne duše ... iščem pa osebo, ki bi z veseljem občasno spila kakšno pivo, dve, mnogo njih, počela kdaj kaj spontanega in odbitega, ki bi malce kramljala o tem in onem ... skratka, osebo, ki si upa biti to, kar je. Sem iz LJ!

#40 chillpill

chillpill

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 18 september 2018 - 09:51

Vem s kakšnim tipom osebe hočem svoj čas preživljat, večje dejstvo pa je, da vem s kakšnim nočem (izkušnje igrajo vlogo), zato bom naštela par lastnosti obeh.

Nočem
1. Zmedene posameznice glede svoje spolne usmerjenosti.
2. Osebe, ki ima disfunkcionalne odnose z družino.
3. Osebe, katere najboljša prijateljica/prijatelj je nekdo, ki ga poznaš celi 2 leti.
4. Osebe, ki ima za seboj parado katastrofalnih odnosov (ljubezenskih ali prijateljskih) in nosi zamere in negativna pričakovanja (vem, ta je težka ampak majčkn retrospektive še nikomer ni škodilo).
5. Osebe, ki misli, da je zaradi svoje spolne usmerjenosti nekaj posebnega in njen glas samo zaradi tega zahteva in zasluži občinstvo.

Hočem
1. Lezbijko, ki ve kdo je in se tega ne boji.
2. Žensko, ki goji pozitivne odnose (bodisi družinske, prijateljske, poslovne ali druge).
3. Punco, ki ceni svoj prosti čas in ga preživlja z nasmehom na ustih, bodisi sama ali v družbi.
4. Eno, ki ji umirjeno jutro/popoldan/večer ni neznanka in misli, da je bil dan popoln uspeh, pa čeprav se ni nič posebnega zgodilo.
5. Eno, ki ji divji in spontan dan ni neznanka in misli, da je žuranje/ponočevanje/druženje vredno neprespanega večera in jutranjega mačka.

PS: če se najdeš pod pozitivnimi lastnosti in NE izpolnjuješ niti enega kriterija negativnih lastnosti le pogumno piši, ne grizem oz. grizem po želji in predhodnim naročilom.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov