Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

24 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 416 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 Moonlight

Moonlight

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2018 - 21:45

Želim se povezati na globoki ravni s čarobnim bitjem s katerim bi skupaj še naprej odkrivala neznane svetove in se borila za obstoj pozitivne narave in miru.
Partnerstvo, ki se ne bo vdalo, ko bodo stvari morda postale težke, ampak bi s skupnimi močmi premagale in pregnale demone.
Če se tudi ti najdeš v tej pravljični varnosti, ki jo želim čutiti in prenesti v realnost:
Mi z odprtim umom pokaži svoj svet - jaz bom tebi tudi svojega, tako bova lahko gradili svoj poseben grad z medsebojno čustveno podporo.

#3 serendipity

serendipity

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2018 - 23:10

študentka, 19, nova v ljubljani, iščem družbo za pijačo, kino, sprehode, nights out... karkoli ti srce poželi :D

#4 UnikatnaZvezdica

UnikatnaZvezdica

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2018 - 02:28

Sem neizkušena radovednica, ki si želi družbe na sprehodih po prelepi Ljubljani ali samo ob večerih.   :sprehod: Študiram, se veslim življenja, jakost moje zgovornosti pa je srednja. Mojo zunanjo podobo bi opisala kot BBW with small tits; notranjo pa kot prijazna, nasmejana, umirjena...   :angelcek2: Rada imam filme, sprehode, glasbo, naravoslovje, itd.. Prosti čas preživljam vsak tedn po svoje. In seveda,.... zakaj tak vzdevek? Unikatna zaradi mojega videza, malo nas je BBW z malimi tities; zvezdica pa zato, saj me spominja na zvezdico Zaspanko, z katero se lahko poenotim, saj imam podobne probleme kot ona.  :poreden:  Stara pa sem 23 let.

Iščem žensko iz Ljubljani za dopisovanje ali zgoraj navdeno druženje; zaenkrat nisem za resno zvezo.. Lp :) 

#5 noisyduck

noisyduck

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2018 - 12:03

Živjo,

rada bi spoznala kakšno punco za druženje. Lahko je to le sedenje ob kavi, lahko pa tudi aktivno preživljanje prostega časa. Stara sem 26, živim v LJ.

#6 AnaOdJana

AnaOdJana

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2018 - 12:08

Pozdravljene,

Sem 28 letna bisexualka. S fantom iscem druzbo, malo za sebe, malo za naju, ce slucajno katero to zanima...

:navijacica:

#7 RockGirl

RockGirl

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2018 - 10:42

Hej, hej,
stara sem malce čez 30 (kakšno leto gor ali dol niti ni tako pomembno) :) skratka želim si spoznati deklico, ki ima razčiščene zadeve v glavi, ki strmi k resni zvezi, ki si želi ustvariti skupno življenje in imeti morda nekoč tudi otroka (uf, vem, da se vas je 90% ob branju tega opisa čisto ustrašilo)! :D
Skratka iščem bolj kot ne nekaj resnega, sopotnico življenja, ki si upa in je pripravljena vztrajati ...
kaj več pa v ZS, če se seveda niste že vse prestrašile in zbežale v neznano :D

#8 UK4EVER

UK4EVER

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 01 november 2018 - 19:02

hello, iscem kaksno (stara sem 16) iz Lj ali pa okolice,ki bi bila morda za kaksno bluzenje, tudi,ce se potem razvije v kaj bolj resnega ;)
zanimajo me knjige, glasba, teologija, umetnost....

#9 Simplegirl

Simplegirl

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 02 november 2018 - 13:38

Sem 24 letno dekle iz okolice Maribora. Opisala bi se kot vesela prijazna in zelo kokunikativna oseba, ki prosti cas prezivlja ob branju knjig, druzbi prijateljev, sportanjem,razvajanjem itd.. v glavi imam razciscene vse stvari vem kaj hocem, enako pricakujem od druge osebe. Vesela bi bila novih spoznanj in druzenj, nikoli neves v kaj se lahko stvari razvijejo :)

#10 Gost_Flowers_*

Gost_Flowers_*
  • Gostje

Objavljeno 05 november 2018 - 10:43

Živjo punce!  :adijooo: 
Sem umirjena oseba, ki si želi nova poznanstva - za klepet, druženje (kino, sprehodi, koncerti, okušanje dobre hrane, izleti...). Ob morebitni kemiji pa puščam odprte možnosti, da se razvije kaj resnega. Všeč mi je smisel za humor, drugačno - specifično razmišljanje in dojemanje, na svojevrsten način pestro življenje in jasni cilji.

Če misliš, da si drugačna od ostalih punc - posebna v svojih dejanjih in načinu življenja, mi pusti sporočilo.  

Prispevek uredil/a: Flowers, 05 november 2018 - 10:43.

#11 Tejcy_27

Tejcy_27

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 06 november 2018 - 20:28

Pozdravljene punce! :) sem punca stara 27 let iz maribora. Fantovskega izgleda. Imam otroka. Sem preprosta,ful na hece,iskrena,direktna. Iscem punco zenstvenega izgleda za resne stvari. In ne iscem prijateljev. Iscem striktno punco ki ji otrok in druzina nekaj pomenita. Bodi stara do 35 let. :) ce si se kje nasla, se javi zasebno. Have fun girls! :) ;)

#12 sugar15

sugar15

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 06 november 2018 - 21:41

Katera za klepet, mogoce kasneje kako druzenje:)(:

#13 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 06 november 2018 - 22:07

Hej! Sem preprosta 26 letna punca iz savinjske regije. Prosti cas rada prezivim zunaj v naravi, v druzbi prijateljev, veliko casa pa tudi posvetim sportu. Sem prijazna, iskrena, direktna, nekonfliktna in pripravljena na pravo ljubezen, zato si zelim spoznati sebi podobno. Vizualno bi lahko rekli, da sem bolj tomboy, vsec so mi pa femme. Be 23+ :) Ce se najdes v opisu mi pisi :)

#14 Vijolica32

Vijolica32

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 19 november 2018 - 18:05

Hey;) sem mamica .. postena nerazdruzljiva zaupna .. zbiram verze.. rada imam otroke in zivali.. manjka mi prijateljica s katero bi se druzile sli na drink kino disco. Ce si postena zaupna nerazdruzljiva imas rada otroke . Ce si sama tko kot jaz in se najdes v teh stvareh mi lepo prosim pisi saj je moj nabiralnik ze lacen tvoje poste.. pises mi lahko tudi na gmail srcek3ljubavi@gmail.com zelo bom vesela tvoje poste.. lp

Prispevek uredil/a: Vijolica32, 19 november 2018 - 18:07.

#15 wynter

wynter

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 20 november 2018 - 11:20

Zivjo! Je kasna punca za druzenje ali karkoli zabavnega iz Bleda? Nova sm tam in mi res manjka fajn druzbe:)

#16 odpotovanja

odpotovanja

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 20 november 2018 - 11:21

Zivjo.

Isce se druzba za dvoransko plezanje in vse umes, priloznostno.

#17 odprto_morje

odprto_morje

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 25 november 2018 - 12:45

če je katera za dopisovanje ali skupno preživljanje prostega časa naj se mi javi v ZS

#18 leah90

leah90

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 26 november 2018 - 12:29

Če bi katera šla ta četrtek ob 19:00 v kino gledat Rafiki (v sklopu LGBT film festivala), podarim eno karto. Piši na zs

#19 Sensation

Sensation

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 26 november 2018 - 22:30

Iščem osebo, ki bi bila pripravljena del svojega časa nameniti prebiranju filozofskih tekstov in druženju ob debati o prebranem. 

#20 ona_mb1

ona_mb1

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 27 november 2018 - 00:56

hej hej :)

Sem 22 letna punca iz maribora, ženstvenega videza in iščem punco za druženje. Če je katera za mi naj piše zasebno :) 

Lp

#21 nevemgesla

nevemgesla

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 30 november 2018 - 22:24

Zdravo :) mam 23 let in sem trenutno iz lj. zanima me šport, filmi, knjige, video igrice... 

želim si spoznat nove ljudi in glede na to da je obdobje kuhančka, čaja in vroče čokolade mogoče celo tut za kako pjačo :) ne veš kako začet pogovor? napiši katero državo/mesto/vas si želiš obiskat ali pa povej česa ne maraš in zakaj in ti povem zakaj so koale neuporabne živali ki so se skozi evolucijo totalno zajebale :) 

#22 Thirteen

Thirteen

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 02 december 2018 - 18:27

Živjo, iščem borderko/smučarko za preživljanje zimskih radosti na snegu :) Sezona se je začela :)

#23 Taylor

Taylor

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 05 december 2018 - 22:36

Pozdravljene. :)

Sem 22 letnica iz Maribora. Vesela bi bila, če bi se katera opogumila in mi napisala kakšno sporočilo, saj sem vedno odprta za nova spoznanstva :)

#24 hyper_girl

hyper_girl

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 06 december 2018 - 20:58

September je za te stvari ... pardon, december pa res :)

Skratka, iščem nova poznanstva ... Osebo, ki je morda na trenutke za kakšno brezvezno in odbito stvar. Nimam pričakovanj, nimam kriterijev, nimam omejitev ... skratka, naj se zgodi, kar se mora! Če je to pivo, bo itak super, če kaj več toliko bolj odlično ;) naj bo december magičen v vseh pogledih :P

Več pa na ZS! :)

#25 Netopirka

Netopirka

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 22:18

Ja zdravo :) rada bi spoznala kaksno deklico, za crklanje v teh mrzlih in turobnih in sivih dneh :P sem ženstvenega videza in me nekako privlačijo ženstvene ženske :) skratka ... če je kakšna v podobnem stanju in bi rada uživala ... here I’m! :) sem pa iz LJ ;)

Prispevek uredil/a: Netopirka, Včeraj, 22:18.

2 uporabnikov bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov