Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

33 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 414 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 FemmeLove

FemmeLove

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 26 december 2017 - 13:29

Želela bi spoznati ljubljančanko, easy going, neobremenjeno, ženstveno, in če jo moja leta ne motijo, mlajšo za družbo, kofetkanje, takšno ob kateri sem lahko "jaz jaz" :). Sem bolj šprtne postave mal bolj na tomboy, obraz pa ... no podobnost z Merlyn Monro le, da sem rjavolaska :)

#3 DreamGirl

DreamGirl

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 28 december 2017 - 23:40

Hello  :adijooo:

Sem 19 letna študentka pedagogike v Kopru, ki potrebuje malo sprostitve. Če si za pijačo, ali pa za obisk kakšnega družabnega dogodka, don't be shy and message me. Lahko postaneva prijateljici ali pa celo kaj več...  ;)

#4 melisa93

melisa93

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2018 - 22:13

hej:) iscem prijetno punco, ki ji ni le do pisanja, temvec tud do dejanskega mitinga, morda resne zveze, ce se ujameva.
stara bodi nekje 24-29 let.
lepo bodite in pogumno kaj napisite:)

#5 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 11 januar 2018 - 22:21

Hello :) Lepo bi blo spoznat kaksno punco sportnega tipa med 24-30let, za druzenje za zacetek :)

#6 Tviksi

Tviksi

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 11 januar 2018 - 23:07

Oj,

jaz iščem punce za dejanske meetinge kot pa pisanje, iščem pa bolj kot ne zabavo s puncami, lahko pa se razvije tudi v kaj več...pustimo se presentit :) Stara sem 25 let, iščem punce nekje od 22-30 let, nimam nekega posebnega tipa, mogoče bolj padam na tomboy kot pa femme ampak je zelo odvisno od situacije in karakterja :) Zelo rada imam potovanja, hrano, nove izkušnje, poletje, živali...nemaram rutine in ljudi, ki lažejo - raje imam kruto resnico kot pa laž. 

(s)mejte se!  :lalala:

#7 twitterka22

twitterka22

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2018 - 21:17

Tviksi, ne morem ti napisat sporočila..  :S :jok:

Oj,

jaz iščem punce za dejanske meetinge kot pa pisanje, iščem pa bolj kot ne zabavo s puncami, lahko pa se razvije tudi v kaj več...pustimo se presentit :) Stara sem 25 let, iščem punce nekje od 22-30 let, nimam nekega posebnega tipa, mogoče bolj padam na tomboy kot pa femme ampak je zelo odvisno od situacije in karakterja :) Zelo rada imam potovanja, hrano, nove izkušnje, poletje, živali...nemaram rutine in ljudi, ki lažejo - raje imam kruto resnico kot pa laž. 

(s)mejte se!  :lalala:

#8 Maychi81

Maychi81

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2018 - 20:14

Zivljenje je kot razburkano morje in veliko mirneje in doziveto je pluti skupaj...zato si zelim spoznati umirjeno, razumljivo prijetno zensko..za ljubezen, spostovanje in sreco. Lp

#9 zala93

zala93

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2018 - 20:46

Hej :) iščem koga za druženje v Mariboru, sm stara 24 let, in če si za kakšno kavico ali kaj drugega, mi piši :)

#10 skyfall

skyfall

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2018 - 02:10

Pozdravljene. Želim si spoznari punco, ki ve kaj v življu želi in ima cilje.

#11 skyfall

skyfall

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2018 - 02:10

Pozdravljene. Želim si spoznari punco, ki ve kaj v življu želi in ima cilje.

#12 blondika

blondika

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2018 - 14:32

Pozdravljene;)

Sem 26 letna punca, odprtega duha in bi rada spoznala nove prijatelje, ki vedo kaj iskreno in pravo prijateljstvo sploh je. 

Sem iz okolice Nove Gorice, pa mi tudi do obale ni teško skočit. 

Če se najde kdorkoli z resnimi nameni za druženje(kavice, šoping, sprehodi, vadbe itd.) naj se mi oglasi ;)

lep dan želim...papa

#13 alice8m

alice8m

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2018 - 21:24

Malo cez 40, iz Lj, bolj introvertirana, si zeli novih poznanstev s podobnimi.. Ne iscem avantur.

Lp

Prispevek uredil/a: alice8m, 23 januar 2018 - 21:25.

#14 jag0da_

jag0da_

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2018 - 17:40

Zivjo☺ mogoce katera blizu celja oz okolice za podruzit pa za kako kavico

Prispevek uredil/a: jag0da_, 25 januar 2018 - 17:42.

#15 jag0da_

jag0da_

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2018 - 17:46

Zivjo☺ mogoce katera blizu celja oz okolice za podruzit pa za kako kavico? Stara sm 26 sportne postave

#16 Frezija

Frezija

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2018 - 22:12

Takole je z mano: nisem več mladenka, mogoče včasih mladostna, sicer pa tudi ne gre iz ust, da sem že "pošteno v letih" - 47. :kuku:

Kar se tiče razmerja, sem resna (ne za avanture), četudi imam rada smisel za humor, tako da bi bilo lušno kakšno spoznat za preživljat čas v naravi, po hribih ali hribčkih tudi (ne sam to in ne vsak dan;). Obožujem pa tudi bicikliranje in odkrivanje novih dežel in krajev. Trenutno me navdušuje Škotska in njena Highlands... :letim:

Prispevek uredil/a: Frezija, 26 januar 2018 - 22:14.

Včasih smo hoteli spreminjati svet, zdaj se pa trudimo, da nas svet (prevec) ne spremeni.

#17 majasvetlin

majasvetlin

redni gost

• Člani
  • 399 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2018 - 14:40

Femme, z očali, športne postave, okoli 30 let, zabavna, resnih namenov, če se najdeš, lahko pišeš. :) rada bi spoznala žensko, s katero bi bila v zvezi. Rada berem, poslušam glasbo, kaki zgodovinski biografski filmi.
Some people got to laugh
Some people got to cry
Some people got to make it through by never won'dring why.

#18 nima1

nima1

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 30 januar 2018 - 12:35

Drage dame, piste kej. Ampak plis, be femme.

#19 pikica

pikica

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2018 - 00:24

Kje ste punce?
Ne iscem veze in ne avanture pac pa kak klepet. Lahko pade kaksna kava ali pivo. Stara sem 37 let, iz okolice ljubljane nezahtevna, rada se pogovarjam o vsem,sem za hece al pa kako resno debato.
Lahko pa se kej zmenmo za kaksen hrib ampak nimam ful kondicije :)
Ne maram da je dolgocas, ce si komunikativna pisi, pa res nic ne iscem. Just talking

#20 pikica

pikica

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2018 - 00:24

Kje ste punce?
Ne iscem veze in ne avanture pac pa kak klepet. Lahko pade kaksna kava ali pivo. Stara sem 37 let, iz okolice ljubljane nezahtevna, rada se pogovarjam o vsem,sem za hece al pa kako resno debato.
Lahko pa se kej zmenmo za kaksen hrib ampak nimam ful kondicije :)
Ne maram da je dolgocas, ce si komunikativna pisi, pa res nic ne iscem. Just talking

#21 Sensation

Sensation

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2018 - 23:21

Iščem punco za resno zvezo.

#22 Nova33

Nova33

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2018 - 22:38

Pozdravljena
Sem nova na forumu. Rada bi spoznala preprosto, posteno punco. Lahko tudi za prijateljstvo. Stara sem 33 let. Vec pa na zs

#23 odprto_morje

odprto_morje

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2018 - 10:34

Zelim si spoznati osebo, ki je:
-umirjena, hkrati pa drzna
-samostojna
-odlocna
-predana ciljem
-pripravljena na novo izzive
-ob kateri lahko spoznam do zdaj se neznane stvari o sebi
-zgovorna
-zna poslusati in slisati
-ve kaj si v zivljenju zeli
-se ne boji tezkih trenutkov v odnosu in se zna o njih pogovoriti
-zna popestriti dneve
-si zeli ob sebi nekoga
-....

Ostale alineje pa dodaj sama :)

#24 lollipoop

lollipoop

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2018 - 22:58

Živjo!

Želim spoznati punco, s katero bi se lahko pogovarjala in uživala. Prvi korak pa je seveda, da se spoznava. :)

Stara sem 19 let in sem iz Kranja. Piši mi, če te karkoli zanima. <3

#25 Tereza

Tereza

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2018 - 20:23

Mogoče je zame že malo prepozno, saj sem že v drugih polovici 40-ih, vendar še nisem izgubila upanja, da spoznam prijetno, pošteno, samsko žensko, bolj mirne narave, ki je spontana, vsaj malo športno aktivna, ima rada naravo, izlete in potepanja.

Sem iz Gorenjske, rada ima to kar sem zgoraj napisala, seveda bi se našlo še kaj :). Sem mladostnega videza, vitke oziroma bolj športne postave. Hm, mogoče res nisem ravno kakšen ženstvenosti, nikakor pa nisem možača. Všeč so mi bolj ženstvene punce.  

2 uporabnikov bere to temo

2 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov

ultima_lacrima, Aisy