Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

19 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 417 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 butterfly22

butterfly22

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2019 - 21:02

Pozdravljene,
Sem 30.letna punca tomboy izgleda ki zeli spoznati kako fajn femme punco. Ce si katera zazeli z veseljem pise v ZS. Lp

#3 skyfall

skyfall

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2019 - 13:09

Sem 30 letna punca, ki točno ve kaj si v življenju želi. Ne želim osebe, ki ima nerazrešena razmerja, ki bi malo tukaj malo tam itd. Glede videza, ki je vsem ponavadi na prvem mestu, sem ženstvena, in privlači me ženstvenost...za prijateljstvo pa mi je videz popolnoma nepomemben.Po značaju sem mirna, nežna, spriščena oseba, ki ni nora na šport:)

#4 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2019 - 19:11

Hej hej Ljubljančanke :)... Če je katera za Šmarno goro, sem za! :)

#5 leah90

leah90

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2019 - 19:08

Živijo,

iščem kako simpatično femme punco (25+) za dopisovanje/pijačo/hamburger/izlet na morje/poroko/you name it :) Stara sem 28, iz okolice Nove Gorice, sem precej aktiven tip človeka, malo mi manjka ženske družbe zadnje čase, tako da bom vesela vsakega ZS.

#6 nicky123

nicky123

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2019 - 23:00

Hejla, 

se 27. letna femme, Ljubljana. Ne iščem zveze, iščem ktero za eksperimentiranje, saj sem še precej ''nova'' v lesbo svetu... Všeč so mi femme punce. Če se prepoznaš, piši na zs ;)

#7 Nb21

Nb21

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 03 april 2019 - 16:59

Zivjo :)
Iscem osebo za spoznavanje, dopisovanje, kasneje lahko tudi druzenje. Sem nezna, romanticna dusa, na zacetku malo sramezljiva ampak vedno nasmejana. :) sem iz Lj. Vesela bom tvojega sporocila.

Prispevek uredil/a: Nb21, 03 april 2019 - 17:00.

#8 Taya7

Taya7

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 07 april 2019 - 18:59

Živjo, sem Taya, mal čez 30. Gorenjska, Ljubljana. Rada bi spoznala kakšno fajn punco. Druženje, zabava, kaj več... Ja?

#9 Tejcy_27

Tejcy_27

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 14 april 2019 - 22:47

Hej, hej :) probajmo srečo. Iščem punco, za resne stvari oz. katera ve kaj si zeli v zivljenju. Vsec so mi femme punce. Brez kaksnih dram. :) sem iz mb, stara 28,videz tomboy. Pisi, risi, ce ti je

#10 SashaO

SashaO

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 19 april 2019 - 19:26

Hej :) se najde katera iz mb za kaksno druzenje?

#11 blackwoman

blackwoman

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 21 april 2019 - 12:30

Hej hej *Ljubljančanke, kam ste namenjene  :lalala: *seveda tudi ostale prebivalke prečudovite Slovenije  :sonce:

Morebiti utegne biti tu kakšno dekle za skupno preživljanje prostega časa in vsega ostalega kar to zraven prinese?

Piši pa da vidiva kam so namenjene najine poti  :zogobrc:

#12 Vanilla_icecream

Vanilla_icecream

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 21 april 2019 - 22:37

Pozdravljene, 

rada bi spoznala kakšno dekle iz štajerskega konca. 

Rada berem, kuham in pojem :D

#13 Rahat_Lokum

Rahat_Lokum

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 25 april 2019 - 16:27

Bonjour à toutes.

Sem sama svoja šefica v začetku tridesetih, moj vsakdan pa je povezan s tujino, borilnimi veščinami in še marsičim. V splošnem bi se lahko opisala kot kultivirano in samosvojo osebo s številnimi interesi. Rada se gibljem, spoznavam nove stvari in širim meje svojega sveta. Veliko dam na odkritost, zanesljivost, posluh za ljudi in pogum.

Veselilo bi me spoznati predvsem tiste bolj neodvisne ženske, ki prav tako živijo onstran zaprtih krogov t.i. »scene«, in ki vsaka na svoj način stremijo k boljšemu jutri (in danes). Takšne s pravšnjo mero človečnosti in kredibilnosti, ergo: brez manipulativnih tendenc in pomanjkanja neke osnovne empatije. Seveda nihče ni popoln, ampak raznih »jajc« v smislu patoloških laži in zavajanj, sadističnih igric, pretirane samozagledanosti, ipd. res ne trpim. Tudi droge pri meni nimajo kaj iskati. Kvaliteten alkohol, odmerjen z občutkom (in občasno), pa je že druga pesem. Kozarec dobrega vina, morda viskija? Ah, oui, avec plaisir. Mimogrede, dostojna slovnica in zanimiv (tako ali drugače neobičajen) CV sta velik plus.

Trenutno ne iščem zveze, temveč bolj znanstvo ali prijateljstvo, če se razvijeta, ampak nič na silo. Če bi sčasoma prišlo še do kakšnih izključno obojestranskih vzgibov, pa rešujeva naknadno, brez skrbi, oui, oui.

Et voilà: kar ZS, če to zadene kakšno pravo noto.

Lep pozdrav,

Rahat Lokum

Rokenrol. 

#14 April

April

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 27 april 2019 - 13:13

Hej,

ne bi rada dolgovezila o tem kdo sem in kdo nisem, ker imam rajši spoznavanje ena na ena, zato bom kratka. :)

Želim si spoznati preprosto punco, ki je empatična, čustveno stabilna, z glavo in srcem na mestu, vsaj malenkost spontana in pripravljena na nova doživetja! :)

Aja pa da ne bo pomote; sicer priznam, da že malo pogrešam resno zvezo in vse kar spada zraven, ampak ne iščem nujno samo romantičnega odnosa, temveč tudi naključna zanimiva poznanstva, družbo za kavo, sprehod, mogoče pa se razvije celo pravo prijateljstvo. ;)

#15 Lelith_Zen

Lelith_Zen

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2019 - 07:54

Pozdravljene,

sem 29 letna punca, tomboy videza, temnih las in oči. Trenutno živim v Ljubljani.  Rada sem v naravi, blizu živali, dosti kolesarim, in dobro kuham. Sem dobrosrčna, skrbna, iskrena, razumna, rada se pogovarjam. Zanimajo me alternativne vede, prehrana. Iščem feminilno prijateljico, sopotnico za skupne interese in partnerstvo. :)

#16 stajerkaW

stajerkaW

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 14 maj 2019 - 16:32

Ojla :)
Sem 25letna štajerka katera si želi spoznati eno prizemljeno, prijazno, iskreno punco z resnimi nameni ter,da ima porihtane zadeve v glavi in v srcu!
Pa lep dan ;)

#17 Poetikateka

Poetikateka

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2019 - 14:35

Živjo! :kuku:

Iščem soigralko za tenis staro nekako med štirideset in petdeset let. Igrali bi v Ljubljani, sicer nisem kakšen profi, a veselje imam. Piši mi prosim zasebno sporočilo. Prijeten pozdrav!

#18 StWolf

StWolf

piščan'c

• Člani
  • 50 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2019 - 20:56

Živjo,
ker družba vedno paše - kdo z Dolenjskega konca za kakšno kavico, sprehod s psom?

Naj bi mela kar talent za debate,... pa včasih mi je malo dolgčas.

The easyest thing is to put on a sheep's clothing, but im not easy, so i will just stay wolf !

[tw]

#19 Kimpossible

Kimpossible

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2019 - 13:06

Iscem veselo, zabavno in prijazno punco za dopisovanje, druzenje in vec.
Sem romanticno, nezno in od zacetka malo sramezljivo dekle ampak se hitro sprostim.
Stara sem 26 let in iz LJ.
Vesela bom tvojega sporocila :) .

#20 Kimpossible

Kimpossible

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2019 - 13:06

Iscem veselo, zabavno in prijazno punco za dopisovanje, druzenje in vec.
Sem romanticno, nezno in od zacetka malo sramezljivo dekle ampak se hitro sprostim.
Stara sem 26 let in iz LJ.
Vesela bom tvojega sporocila :) .

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov