Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

27 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 414 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 Zadie

Zadie

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2018 - 15:18

Oi.
Simpatična štajerska išče osebo za druženje,klepete...
Tukaj ne bom pisala nič kaj dosti o sebi,saj mislim,da,če me klikneš ali pošlješ mejl na dangerrlook@gmail.com ti tam povem oz.napišem kaj več o sebi

#3 Taylor

Taylor

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2018 - 02:44

Hej :)

Sem 21 letnica iz Maribora in rada bi spoznala kakšno punco za druženje na kavici, sprehodih. Če te zanima še kaj več o meni, bom vesela sporočila. :)

#4 neznanka30

neznanka30

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 04 april 2018 - 10:01

Ojla! Sem 30 letna Novomeščanka, slišim da se na našem koncu tudi dosti dogaja, ampak iz ˝naših˝ krogov ne poznam še nobene... Rada spoznavam nove ljudi, družbo in sprehode, kako kavico, dve tri, vse ostalo pa že čas prinese... Če se najdeš v teh besedah, če si za klepet in kavico, piši... :lalala: :adijooo: :stima: :mavrica: :ples:

#5 Aisy

Aisy

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 08 april 2018 - 12:33

Pozdravcek ;)

Je tu kaksno kmecko dekle ;) ?

Pisi :)

#6 58Marvin

58Marvin

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 08 april 2018 - 22:21

Želim spoznati prijetno žensko, ženstvenega izgleda, staro tam nekje med 40 in 55 let za dolgotrajno in absolutno neobvezujočo avanturo.
Prosim, bodi nekadilka.
Moje želje so hkrati tudi kratek opis mene same.

Prispevek uredil/a: 58Marvin, 08 april 2018 - 22:23.

#7 Majchy

Majchy

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 08 april 2018 - 23:16

Zivjo :) Mogoce katera za kavico, izlete, klepete in obcasna zuranja? Piši mi :) Mlada sem 30, umetniska duša iz Obale.
Lp

#8 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 107 prispevkov

Objavljeno 17 april 2018 - 20:52

:nerodno:  Iščem partnerko_ja za akrojogo. Lokacija Ljubljana.  :lalala:  

Začetni tečaj imam opravljen, ampak se je dosedanja partnerka odločila, da ne bo nadaljevala. Tako, da iščem dobro družbo za zviranje, padanje in smejanje.  :mrgreen:

Predznanje ni potrebno.

Več na zs. 

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#9 chupa_chups

chupa_chups

piščan'c

• Člani
  • 50 prispevkov

Objavljeno 23 april 2018 - 13:18

Sem 35 letna ovnica in iščem preprosto punco za spoznanje in ob obojestranski simpatiji tudi za resno vezo...mogoče pa se še najde kje kakšna za mene...

#10 UK4EVER

UK4EVER

nov na sceni

• Člani
  • 228 prispevkov

Objavljeno 23 april 2018 - 20:50

Sem dijakinja, ki je zaradi sole vecinoma v Lj. obozujem kulturo in umetnost. pogosto hodim na razlicne koncerte (velika vecina klasicna glasba), v Dramo... veliko berem in pisem (proza in poezija). obozujem najrazlicnejse pogovore o kateri koli stvari (tudi, ce se s sogovorcem glede cesa ne strinjava.
zelim si nekoga za prijateljstvo in z veseljem se kaj vec :)

#11 nekogirl

nekogirl

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 24 april 2018 - 19:02

Pozdravljene,

Mene pa zanima, če je kdo tukaj le za druženje?

Sem bolj umirjen človk, nekonfliktna, mlada... zanimajo me izleti v naravi, dobra muska, dobra fotka, dobri čvek :)

Najdete me po Lj, gorenjski in kamniški smeri.

Pišite, če bi kdo rad kdaj družbo ;)

''Remember to always be yourself. Unless you suck.''

- Joss Whedon

#12 Thirteen

Thirteen

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 02 maj 2018 - 20:28

Wild snowboarding pokemon looking for company. :)

#13 lolaa

lolaa

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2018 - 18:38

Hej! Iščem prijateljstvo oz. družbo za kakšen sprehod, kavo, obisk metelkove, pritličja,... Si za, piši, da se spoznamo. Stara sem 29, lokacija Lj Lp :)
Izziv je v tem, da ostaneš to kar si v svetu, ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi

#14 Monikaa

Monikaa

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2018 - 19:03

Hej, sem 29 letna primorka, ki zivi v lj, rada bi spznala kako fajn punco za klepet, kako pijacko, sprehode, kino in mogoce se kaj

#15 svobodna

svobodna

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2018 - 08:40

Rada bi spoznala prijetno osebo

#16 Veronica

Veronica

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2018 - 10:52

Hey,

27 let, ustvarjalna, mirna, iskrena. Zadnja leta sem si vzela čas zase, zadnje leto pa v meni počasi, počasi, a vztrajno, trka tiha želja, da morda bi bil pa čas, da zopet pogledam malo okoli sebe, morda pa najdem kaj, kar mi bo všeč  :nerodno:  (za začetek forum, na meto se ravno ne narišem pogosto - prej se bom posedla v avto in odbrzela recimo morju nasproti, če ne še kam dlje :) )

Nisem zahtevna, cenim iskrenost, dober smisel za humor in še kaj bi se našlo. Avanture, me ne zanimajo. Če si tudi ti želiš najt nekoga, s komer bi delila lepe in tudi tiste malo manj lepe trenutke, napiši zs. Vesela bom vsakega sporočilca. 

p.s.: za radovednice pa še fizika :D  1,71cm ; 60kg; svetli lasje, modre oči. 

Pozdravček, z dolenjske   :mavrica:

I'm just one of those regular weird people. (J. Joplin)

#17 AngryTuna

AngryTuna

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2018 - 19:24

Dve prijetni deklini isceva druzbo za danes zvecer v Mariboru, razmisljava o biljardu... wanna join?

#18 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 14 maj 2018 - 16:15

Hello :) je katera za bajkanje v okolici Celja, npr. Celjska koca al kak drug hrib? Lp :)

#19 Hribolaska

Hribolaska

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 15 maj 2018 - 13:35

Katera za kaksno dopisovanje?

#20 Zvitorepka

Zvitorepka

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2018 - 21:46

Ne iščem popolne bejbike niti princese na belem konju...saj bi na to temo lahko razpravljala še in še in ne bi prišla do konca.
Spoznati želim svobodno,nežno,dušico,ki mi je vsaj malce karakterno podobna.Bodi stara nad 30 let.Mlajše pa nice to meet you.Pišite mi na zvitorepka777@gmail.com.
Želela bi spoznat žensko,ki bi me nasmejala in zraven katere mi ne bi bilo nikoli dolgčas.

Prispevek uredil/a: balerina, 22 maj 2018 - 14:53.

#21 narava

narava

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 25 maj 2018 - 22:31

Sem 35 letna ovnica in iščem preprosto punco za spoznanje in ob obojestranski simpatiji tudi za resno vezo...mogoče pa se še najde kje kakšna za mene...

#22 narava

narava

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

#23 narava

narava

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Alo

#24 narava

narava

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 00:06

Želim spoznati prijetno žensko, ženstvenega izgleda, staro tam nekje med 40 in 55 let za dolgotrajno in absolutno neobvezujočo avanturo.
Prosim, bodi nekadilka.

#25 narava

narava

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 00:06

Prosim, bodi nekadilka.

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 1 anonimnih uporabnikov