Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

14 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 417 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2019 - 00:44

Zivjo! :) Je katera tu iz Krskega ali okolice? :)

#3 stajerkaW

stajerkaW

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2019 - 00:02

Pozdravljene dame :)
A se najdejo kakšne pokerašice morda...? :)

#4 coprnica

coprnica

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 18:21

Živjo!

Sem stara 29 let, živim v tujini, rada bi poznala dobro dušo in prijateljico. Imam rada potovanja, dobre knjige in živali. Če hočete klepetat, vabim na ZS.

#5 LoveCats

LoveCats

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2019 - 21:43

Mogoče malo nenavadna objava, ampak poskusit ni greh  :mrgreen:

Bliža se valentinovo in ker mi še nikoli v življenju ni uspelo imeti pravega zmenka za valentinovo, iščem punco, ki bi šla z mano na enega :nerodno: Čeprav ne iščem resne zveze in bom popolnoma zadovoljna, če se vse konča z enim zmenkom in mogoče prijateljstvom, česa več tudi ne izključujem, če bi se slučajno ujeli. Tudi nimam v mislih neke avanture za eno noč, ampak samo preprosto en romantičen in prijeten večer (lahko tudi dopoldne ali popoldne, če ti bolj ustreza)  :mrgreen: Sem femme, stara 23 let, iz Ljubljane. Zaželjeno je da si butch ali tomboy (oz. nekaj na tisti strani spektra), 20-30 let in da imaš čas 14. 2. Za kaj več informacij pa kar piši  :nerodno:

Prispevek uredil/a: LoveCats, 10 februar 2019 - 21:43.

#6 Anima_90

Anima_90

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2019 - 19:52

Pozdravljene! Nova na forumu in nova v tovrstnem iskanju poznanstev. Sem 29letno dekle, ki življenje vedno posveti stvarem, ki jo pomirjajo in hkrati vznemirjajo, s katerimi osebnostno raste ali pa kdaj pade in se vseskozi uči vsega novega, kar ji pot prinese. Počasi pa imam občutek, da se je naredil prostor še za kakšno novo poznanstvo, katerega pot je neznanka a vendar dovolj vznemirljiva, da je vredno poskusiti. Privlačna ženska je zame tista, ki ve kaj si želi, je neodvisna in prisotna. Na voljo sem v ZS.

#7 blackwoman

blackwoman

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2019 - 10:07

Iscem druzbo za izlete (sem samska - ce se ujameva puscam odprte moznosti da se razvije kaj resnega)

#8 Markko

Markko

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2019 - 11:09

En lep pozdravcek vsem puncam na tem forumu!
Sem 30 letni biseksualni fant, prihajam iz ljubljane, rad sportam, rad posedam v lokalckih ob kavici ali dobremu pivu, rad zahajam v naravo na sprehode, zelo pogosto zaidem tudi v kino ali pa na biljard. Po tej poti bi rad spoznal kaksno fajn biseksualko al lezbijko za dopisovanje ali klepetanje ob kavici oz ob pivu in blijardu :) Vem da je ta forum namenjen puncam,zato prosim ne bit prevec jezne name :) ce pa se keri klepeta naj pise markkoo.mm@gmail.com

#9 blondika

blondika

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2019 - 17:50

Pozdravljene! Nova na forumu in nova v tovrstnem iskanju poznanstev. Sem 29letno dekle, ki življenje vedno posveti stvarem, ki jo pomirjajo in hkrati vznemirjajo, s katerimi osebnostno raste ali pa kdaj pade in se vseskozi uči vsega novega, kar ji pot prinese. Počasi pa imam občutek, da se je naredil prostor še za kakšno novo poznanstvo, katerega pot je neznanka a vendar dovolj vznemirljiva, da je vredno poskusiti. Privlačna ženska je zame tista, ki ve kaj si želi, je neodvisna in prisotna. Na voljo sem v ZS.

Pozdravljena!

Od kod pa si?

#10 loti

loti

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2019 - 23:25

нι, ѕo ι'м nιce, poѕιтιve, a вιт oғ an ιnтroverт, вυт ι love doιng a loт oғ dιғғerenт/new тнιngѕ wιтн ғrιendѕ and ғaмιly. вecaυѕe υ only lιve once..
i lιĸe anyтнιng тнaт ιѕ dιғғerenт, υnιqυe, υnconvenтιonal,..
wнaт мaĸeѕ мe нappy? тo мaĸe oтнerѕ нappy. (:
ι lιve ιn Lj. and ι'м jυѕт looĸιng ғor ѕoмe good coмpany тo do anyтнιng really. wнιcн wιll нopeғυlly developed ιnтo a greaт ғrιendѕнιp or мore.. ;)
нere'ѕ мy мaιl ғor eaѕιer conтacт: loтι.dr@gmail.coм

#11 odpotovanja

odpotovanja

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2019 - 20:40

Je kje morda katera, ki bi se prilicno druzila?

#12 butterfly22

butterfly22

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2019 - 21:02

Pozdravljene,
Sem 30.letna punca tomboy izgleda ki zeli spoznati kako fajn femme punco. Ce si katera zazeli z veseljem pise v ZS. Lp

#13 skyfall

skyfall

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2019 - 13:09

Sem 30 letna punca, ki točno ve kaj si v življenju želi. Ne želim osebe, ki ima nerazrešena razmerja, ki bi malo tukaj malo tam itd. Glede videza, ki je vsem ponavadi na prvem mestu, sem ženstvena, in privlači me ženstvenost...za prijateljstvo pa mi je videz popolnoma nepomemben.Po značaju sem mirna, nežna, spriščena oseba, ki ni nora na šport:)

#14 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2019 - 19:11

Hej hej Ljubljančanke :)... Če je katera za Šmarno goro, sem za! :)

#15 leah90

leah90

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2019 - 19:08

Živijo,

iščem kako simpatično femme punco (25+) za dopisovanje/pijačo/hamburger/izlet na morje/poroko/you name it :) Stara sem 28, iz okolice Nove Gorice, sem precej aktiven tip človeka, malo mi manjka ženske družbe zadnje čase, tako da bom vesela vsakega ZS.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov