Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

23 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 417 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 Tix88

Tix88

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 11 december 2018 - 21:54

Iscem nekoga, ki bi z mano iskal oblike v oblakih, nekoga, ki bi lezal na tleh in gledal zvezde v objemu, nekoga, ki bi se pogovarjal koliko so oddaljene galaksije, nekoga, ki so mu vsec globoki, smiselni in nesmisleni pogovori, nekoga, ki se zna prepustiti svoji domisliji, nekoga, s katerim nama nikoli ne bo dolgcas .....

#3 Kubrick

Kubrick

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 12 december 2018 - 10:20

Ola, sem samska puncka iz Ljubljane, iscem strikto punco za kako avanturco in za kaksno pivce prevec ;). Ce si za in si bolj zenstvenega izgleda ze cakam nate :P:p

#4 Lunalei

Lunalei

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 15 december 2018 - 23:27

Išče se kratkolasa paša za oči, ki je višja od grabelj, a jih vsake toliko rada vzame v močne roke. Imam potencialno plantažo, veliko srce in domača jajca. Če smo že pri jajcih, je zaželeno, da imaš velika. Nudim ti lahko varno zavetje z vsem, kar sodi zraven, tudi če imaš občasno potrebo po kričanju. Bolj drugačnem, kot takšnem. Včasih me zanese in bi si želela, da me ujameš, v zameno pa te nasmejem, razdražim ali pa vsaj ob tebi zaspim. Po želji tudi na levi strani.

Privlači me vse, kar je drugačno od mene. Predvsem pa ti, ki raje delaš, kot govoriš. Ki imaš jasne meje in veš, kaj želiš. V meni je veliko in vse lahko dobiš, če imaš ta ključ in ga pravilno zavrtiš. Sem gazela, ki išče levinjo, da me preganja po neskončnih peščenih cestah vse do roba horizonta. In ji ob tem ne zmanjka sape. Ne, nisem romantična, to si predstavljam precej divje.

Če si me pripravljena preganjati ali se z mano vsaj pogovarjati o safariju ob ekološkem refošku, ne odlašaj in se mi prikaži še danes.

P.S.: Rada imam živali, dokler me ne grizejo. Če grizeš ti, ni problema.

pa kšna vejca ke pa sm

#5 _Monika_

_Monika_

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 17 december 2018 - 16:49

Pozdravljene, izdelujem seminarsko nalogo na temo Masturbacija med ženskami. Potrebujem osebe, ki bi bile pripravljene na približno 20-minutni intervju. Pogoj za sodelovanje je, da ste ženska in da masturbirate. Naj vam ne bo nerodno, pogovor bo zaupen, vaša identiteta bo ostala anonimna, podatki bodo pa uporabljeni izključno v študijske namene. Če ste zainteresirane za sodelovanje, mi pišite na monika.pozar94@gmail.com.

#6 Shygirl26

Shygirl26

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 19 december 2018 - 20:38

Živjo.Sem nova na tem forumu.
Biseksualka,mamica dveh prečudovitih otrok in poročena (mož ve kaj sem).Čista klasika.26 let stara.
Iščem pa kakšno novo super družbo.Ker sem po cele dneve sama doma je že čas da spoznam koga ki ima mogoče podobno izkušnjo ali pa tudi ne.Oziroma nekoga s katerim bi šla na kakšno kavo,čaj...Kaj bo pa kasneje bo pa čas pokazal svoje.:)

#7 sjokolade

sjokolade

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 21 december 2018 - 01:12

Heeej. A je kera za kakega kuhanckaaa ali kako drugo aktivnost okoli Lj(sem precej fleksibilna tako da kr s predlogi na plan ;)). Sicer pa pristas spoznavanja v zivo. Iscem se kako novo, zanimivo poznanstvo. Pa zdajle med prazniki je tako lepo vzdusje in upam, da mi bo kateri izmed dobrih moz kaj koristnega poslal ;) (na primer sreco v ljubezni :D).
Sicer pa brez pricakovanj ;)

:zvecilka:

#8 snezinka

snezinka

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 21 december 2018 - 02:13

pozdravljene. sem punca, ki je ambiciozna prijazna,optimisticna, vem kaj zelim in cesa ne zelim v zivljenju. ampak ocitno nisem imela srece v ljubezni, zato sem se odlocila, da vam pisem tukaj. danes je tezko spoznati nekoga ki ima urejebo podstresje in najti pravo osebo. v kolikor je kje kaksna sa dopisovanje ali resno zvezo naj mi pise. veselem se ze vasih sporocil zato mi pridno pisite

#9 shadow

shadow

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 21 december 2018 - 16:02

Heej :) iscem prijetno, zabavno punco iz mb ali okolice. No pravzaprav niti kraj ni toliko vazen. Iscem predvsem prijateljstvo razen, ce se ujameva pa pustim usodi prosto pot ;)
Stara sem 25 let, prijazna, optimisticna, obcasno malo prevec odstekana.
Za kaj vec informacij pisi :)

#10 Emy

Emy

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 25 december 2018 - 16:19

Wejla Wejla dekleta, popolnoma sveža no formu, željna ženske družbe, iščem sebi podobno, torej energično, pozitivno, nezahtevno, preprosto, ki se je pripravljena brez pricakovanj prepustiti in uživati v vsak trenutku druženja.
P.S. mogoce se ena pomembna informacija (za ostale detajle vas namrec izzivam da se mi javite v ZS klepetu

#11 syibill

syibill

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 26 december 2018 - 20:10

Sploh ne vem kako napisati tole :)da bi mi potem odpisala še zares katera resna ženska :) :D
Iščem pripadnico nežnejšega spola ki je skulirana,zrela,resna in ve kaj hoče ter da je fer, do mene,če pride med nama do resne zveze da sva potem samo midve in ne še več pridruženih skrivnih članov :D
Dekleta ki iščete zabavo obvoz prosim ;) :)
Leta niso pomembna lažje pa mi je s starejšimi damami kot z zelo mladimi vendar leta nujno ne pomenijo da ste zrele in zmožne globlje in resne zveze...
Naj še omenim da izgledam bolj kot srčkan fantek z ultra kratko odbito frizurco :D :D
tako da tiste dame ki iščete femme fatale ponovno obvoz v izogib razočaranju srečanja v živo :) :D
Če se še niste prestrašile in pobegnile predrage dame vabljene da se javite v ZS da podebatiramo naprej...
:) :)

#12 WashedUpDJ

WashedUpDJ

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2019 - 12:09

Dolgočasen začetek leta in iščem žensko, da bi legla k meni in me pogrela, ko prebiram Kierkegaarda :D
Pa ne nujno nekaj resnega in globokega, ker se bojim, da ne bi koga zafrknila.
Sem pa dokaj mlada - 17

#13 malabica

malabica

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2019 - 17:57

Oj;) sem 28 letna punca poštena zaupa nerazdruzljiva tako sama rada bi spoznala prijateljico,ki ji poštenost zaupanje ni tujo. Če si tudi ti tako sama piši. Lp

#14 AnaOdJana

AnaOdJana

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2019 - 16:52

Pozdravljene,

Sem 29 letna bisexualka. V prejsnjem poskusu ni bilo srece, zato pisem se enkrat, ce slucajno zanima kaksno od vas druzenje s parom.

xoxo

#15 Lonelycrap

Lonelycrap

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2019 - 19:59

jou :) a bi sla kera kej skadit?

#16 Zvezdica_naspanka

Zvezdica_naspanka

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 08 januar 2019 - 18:03

Sem zabavna, navihana, pozitivna in hkrati prizemljena petindvajsetletnica. Obožujem dobre filme, gledališče, glasbo,umetnost in potovanja. Seveda pa rada spijem tudi kakšno dobro pivo preveč ;)
Iščem svežo družbo s podobnimi interesi. :)

#17 Veronica

Veronica

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 11 januar 2019 - 21:09

Si 25+? Ne prenasas drame? Pogovor ti ni neznanka? zelis nekaj resnega, ki se ne konca ob prvem nesoglasju dvojine?
Na drugi strani 27 letna bolj tomboy punca, realna a se vedno izjemno romanticna, zeljna zivljenjske sopotnice.

Ce zelis izvedet vec o meni, poslji zs. :)
I'm just one of those regular weird people. (J. Joplin)

#18 najky

najky

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2019 - 16:14

ola

stara 34, rada sportam, kakemu dobremu zuru se tud ne odrecem.  ..  potovanja .. .

vec pa zs  ;)

pa lep dan zelim

#19 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2019 - 00:44

Zivjo! :) Je katera tu iz Krskega ali okolice? :)

#20 stajerkaW

stajerkaW

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2019 - 00:02

Pozdravljene dame :)
A se najdejo kakšne pokerašice morda...? :)

#21 coprnica

coprnica

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 18:21

Živjo!

Sem stara 29 let, živim v tujini, rada bi poznala dobro dušo in prijateljico. Imam rada potovanja, dobre knjige in živali. Če hočete klepetat, vabim na ZS.

#22 LoveCats

LoveCats

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2019 - 21:43

Mogoče malo nenavadna objava, ampak poskusit ni greh  :mrgreen:

Bliža se valentinovo in ker mi še nikoli v življenju ni uspelo imeti pravega zmenka za valentinovo, iščem punco, ki bi šla z mano na enega :nerodno: Čeprav ne iščem resne zveze in bom popolnoma zadovoljna, če se vse konča z enim zmenkom in mogoče prijateljstvom, česa več tudi ne izključujem, če bi se slučajno ujeli. Tudi nimam v mislih neke avanture za eno noč, ampak samo preprosto en romantičen in prijeten večer (lahko tudi dopoldne ali popoldne, če ti bolj ustreza)  :mrgreen: Sem femme, stara 23 let, iz Ljubljane. Zaželjeno je da si butch ali tomboy (oz. nekaj na tisti strani spektra), 20-30 let in da imaš čas 14. 2. Za kaj več informacij pa kar piši  :nerodno:

Prispevek uredil/a: LoveCats, 10 februar 2019 - 21:43.

#23 Anima_90

Anima_90

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2019 - 19:52

Pozdravljene! Nova na forumu in nova v tovrstnem iskanju poznanstev. Sem 29letno dekle, ki življenje vedno posveti stvarem, ki jo pomirjajo in hkrati vznemirjajo, s katerimi osebnostno raste ali pa kdaj pade in se vseskozi uči vsega novega, kar ji pot prinese. Počasi pa imam občutek, da se je naredil prostor še za kakšno novo poznanstvo, katerega pot je neznanka a vendar dovolj vznemirljiva, da je vredno poskusiti. Privlačna ženska je zame tista, ki ve kaj si želi, je neodvisna in prisotna. Na voljo sem v ZS.

#24 blackwoman

blackwoman

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno Danes, 10:07

Iscem druzbo za izlete (sem samska - ce se ujameva puscam odprte moznosti da se razvije kaj resnega)

4 uporabnikov bere to temo

1 članov, 2 gostov, 1 anonimnih uporabnikov

Anima_90